Neoficiální Výsledková listina Svatojánský kopeček
23. 9. 2017

10 km

# Příjmení Jméno Klub st. č.RočníkKategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. SOUKUP JosefZliv#1231987M341.00:39:10Detail
2. KLIMEŠ PetrJihočeský klub maratonců#1471980M35-441.00:40:35+00:01:24.46Detail
3. VONDRÁŠEK MartinTJ Jiskra Třeboň#1141982M35-442.00:41:25+00:02:15.00Detail
4. LAVIČKA MichalSilhouette#421976M35-443.00:43:59+00:04:48.93Detail
5. TOMEK Tomek_Danielcyklo extra#331980M35-444.00:45:06+00:05:56.26Detail
6. PECH RomanSki Vimperk#1791962M45plus1.00:47:12+00:08:02.11Detail
7. HARTL TomášSokol Římov#611980M35-445.00:47:36+00:08:26.29Detail
8. FERENZI Miloš#821978M35-446.00:47:50+00:08:39.53Detail
9. HENDRYCH JiriFrymburk#851985M342.00:48:05+00:08:54.66Detail
10. CÍRAL FrantišekDvory nad Lužnicí#1111971M45plus2.00:48:33+00:09:22.73Detail
11. KOCOUREK JanSayerlack Prachatice#1211966M45plus3.00:48:47+00:09:37.23Detail
12. ŠPACHMAN PavelČeský Krumlov#1561977M35-447.00:48:55+00:09:44.79Detail
13. HONIG VáclavČ. Budějovice#691982M35-448.00:49:15+00:10:05.22Detail
14. SŮSA PetrSvatý Jan nad Malší#1421990M343.00:49:59+00:10:49.33Detail
15. SMRŽ KubaBěžímpro.cz Centrum BAZALKA#961983M344.00:51:46+00:12:36.32Detail
16. MIKSL Rostislav#791972M45plus4.00:51:46+00:12:35.69Detail
17. SOCHACKÝ AdamŘímov#1621979M35-449.00:52:52+00:13:41.84Detail
18. VACEK Jaroslav#1201976M35-4410.00:53:13+00:14:03.13Detail
19. POMIJE LukášCrossgym Velešín#1491981M35-4411.00:53:24+00:14:13.92Detail
20. SMETANA JiříČiko Č. Krumlov#1221953M45plus5.00:54:11+00:15:00.69Detail
21. ČADA FilipSedlo#991975M35-4412.00:54:12+00:15:01.77Detail
22. BRETT JanOriginal Afrika#1571982M35-4413.00:54:16+00:15:05.55Detail
23. TEPLÁ NelaPraha#1021986Z341.00:54:27+00:15:16.89Detail
24. SÝKORA TomášRC Partizan Beograd#1261977M35-4414.00:54:31+00:15:20.46Detail
25. DVOŘÁK Jiří#1481976M35-4415.00:55:42+00:16:31.99Detail
26. PELÍŠEK DanielBěžímPro.cz Centrum Bazalka#241976M35-4416.00:55:42+00:16:31.65Detail
27. ŠTĚTINA ZdendaBezimpro.cz Vlašim#1671972M45plus6.00:56:30+00:17:20.12Detail
28. KUBATA LuděkBavorovice#1121966M45plus7.00:56:47+00:17:36.91Detail
29. MATUŠKA Michael#861993M345.00:58:18+00:19:08.38Detail
30. HALAMA StanislavČeské Budějovice#1511978M35-4417.00:58:25+00:19:14.89Detail
31. TVAROH PavelSvatý Jan nad Malší - Běžímpro.cz#771977M35-4418.00:58:27+00:19:17.40Detail
32. HOLÁ MichaelaChlum u Třeboně#291979Z35-441.00:59:11+00:20:00.49Detail
33. TEPLÝ Jan#1031980M35-4419.00:59:26+00:20:16.29Detail
34. ORTMAN PavelČeské Budějovice#51979M35-4420.01:00:14+00:21:03.46Detail
35. VAŠEK Radim#261971M45plus8.01:01:08+00:21:57.56Detail
36. HEGROVÁ EvaČ. Budějovice#1391991Z342.01:01:13+00:22:02.92Detail
37. VORLOVÁ Hana#701979Z35-442.01:01:21+00:22:11.41Detail
38. VAŘÁKOVÁ PavlaBezvaÚČI Zliv#1381969Z45plus1.01:01:29+00:22:19.45Detail
39. GAZDA MartinJihočeský klub maratonců#71968M45plus9.01:01:29+00:22:18.54Detail
40. ŠITROVÁ LucieViscorun#1631985Z343.01:01:47+00:22:37.26Detail
41. SLÍPKOVÁ LucieVelešín#1651990Z344.01:02:10+00:22:59.56Detail
42. NĚMEČKOVÁ JanaLibníč#21984Z345.01:04:41+00:25:30.97Detail
43. PEKNIKOVÁ Jaroslava#831950Z45plus2.01:05:24+00:26:14.00Detail
44. URBANOVÁ MarieKamenný ujezd#1541978Z35-443.01:06:59+00:27:49.12Detail
45. VAŽIL Josef#1701982M35-4421.01:10:59+00:31:49.02Detail
46. KROUŽILOVÁ Daniela#1691970Z45plus3.01:12:32+00:33:21.98Detail
47. DOLEŽALOVÁ Jana#1171951Z45plus4.01:19:11+00:40:00.46Detail
48. PODHRADSKÝ PavelSilhouette#111974M35-4422.01:29:18+00:50:07.88Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz