Oficiální Výsledková listina Memoriál Jana Fryce Neratovice
27. 8. 2017

10 km

# Příjmení Jméno Klub st. č.RočníkKategorie# v kat.Skupina 4#4Oficiální časZtráta
1. FLEGL VlastimilSpartak Vrchlabí#1281986Mdo401.muži1.00:34:07Detail
2. KUPIDLOVSKÝ DanielPraha#1201976M40plus1.muži2.00:34:43+00:00:36.14Detail
3. MICHÁLEK MichalMlazice#871973M40plus2.muži3.00:36:09+00:02:01.82Detail
4. TALL PavelPivovar Monta#1301969M40plus3.muži4.00:36:15+00:02:07.82Detail
5. HURYCH JakubMaratón klub Kladno#1051991Mdo402.muži5.00:36:56+00:02:48.82Detail
6. DZIAN PatienceTišice#231969M40plus4.muži6.00:37:00+00:02:52.82Detail
7. KVARTA SlavomírPostřižín#1371979Mdo403.muži7.00:37:25+00:03:17.82Detail
8. ZÁMORSKÝ MichalPřívory#1391979Mdo404.muži8.00:39:07+00:04:59.52Detail
9. FALTYS LukášFalty Gym Mnichovice#821990Mdo405.muži9.00:39:27+00:05:19.47Detail
10. KOCIÁNOVÁ TerezaNeratovice#1321989Zdo301.ženy1.00:40:01+00:05:54.34Detail
11. TROP JakubPraha#511988Mdo406.muži10.00:40:02+00:05:54.81Detail
12. OLIVA AlbertRunporg#1232000Mdo407.muži11.00:40:15+00:06:07.45Detail
13. KOROTVIČKA OndřejSpořilov#11985Mdo408.muži12.00:40:24+00:06:16.47Detail
14. KOSTINEK TomášPraha#671988Mdo409.muži13.00:40:30+00:06:22.37Detail
15. HALÁSZ PavolNová Ves#1241977M40plus5.muži14.00:40:54+00:06:47.06Detail
16. KRÁTKÝ TomášPraha#1261967M40plus6.muži15.00:41:09+00:07:01.84Detail
17. VĚCHET LadislavČeská Lípa#1161970M40plus7.muži16.00:41:16+00:07:08.61Detail
18. PŘIBYL AlešNeratovice#931989Mdo4010.muži17.00:42:05+00:07:57.84Detail
19. HRADEČNÝ ViktorNeratovice#21980Mdo4011.muži18.00:42:20+00:08:13.07Detail
20. MRAČEK JanTechnika Praha#791966M40plus8.muži19.00:42:28+00:08:21.00Detail
21. NOVÁK AntonínRemy Team#1191962M40plus9.muži20.00:42:34+00:08:26.65Detail
22. VOJNA MichalNeratovice#1341975M40plus10.muži21.00:42:48+00:08:40.38Detail
23. ČESÁKOVÁ KristinaHastrmanteam#1351987Z30plus1.ženy2.00:43:00+00:08:52.83Detail
24. PAVLŮ Michal#1061976M40plus11.muži22.00:43:26+00:09:19.33Detail
25. LÁNSKÝ MichalPříkrý#841982Mdo4012.muži23.00:43:59+00:09:51.97Detail
26. TŘÍSKOVÁ KatařinaPraha 6#1271971Z30plus2.ženy3.00:44:01+00:09:53.92Detail
27. SRB JiříNeratovice#481980Mdo4013.muži24.00:44:08+00:10:01.13Detail
28. KAČER CtiborRun the World#291982Mdo4014.muži25.00:44:31+00:10:24.12Detail
29. ŠEVČÍK ZdeněkBrandýs nad Labem#101983Mdo4015.muži26.00:44:44+00:10:37.22Detail
30. BĚLOCH OndřejNeratovice#941985Mdo4016.muži27.00:44:54+00:10:47.29Detail
31. MIKEŠ JanFalty Gym / Říčany#811996Mdo4017.muži28.00:45:05+00:10:58.21Detail
32. PAJMA MartinNeratovice#1101978Mdo4018.muži29.00:45:06+00:10:59.09Detail
33. BIŠICKÝ VendaSukorady#731988Mdo4019.muži30.00:45:13+00:11:05.48Detail
34. KELIN Petr#1292002Mdo4020.muži31.00:45:20+00:11:12.88Detail
35. MAŠTERA JanPraha 9#281989Mdo4021.muži32.00:45:31+00:11:23.44Detail
36. KOTĚŠOVCOVÁ PavlaSK Jesenice#1212000Zdo302.ženy4.00:45:34+00:11:26.84Detail
37. ŘIHOUT RomanBrandýs#1251979Mdo4022.muži33.00:45:43+00:11:35.50Detail
38. BUKOVSKÝ MatějNeratovice#771990Mdo4023.muži34.00:46:17+00:12:10.06Detail
39. ŠTĚPNIČKA JanPřívory#1111989Mdo4024.muži35.00:46:18+00:12:10.49Detail
40. ZAPLETAL PavelZlaté Hory#761982Mdo4025.muži36.00:46:20+00:12:12.71Detail
41. HOSPES VítězslavNeratovice#271984Mdo4026.muži37.00:46:25+00:12:18.12Detail
42. TROCHTA PavelKlub Na hřišti Velký Vorek#971975M40plus12.muži38.00:46:29+00:12:21.91Detail
43. KREJČÍ RobertMP Neratovice#161971M40plus13.muži39.00:46:33+00:12:25.42Detail
44. HEINRICH Richard#1221977M40plus14.muži40.00:46:37+00:12:30.18Detail
45. PELIKÁN Albert LubošMělník#72000Mdo4027.muži41.00:47:17+00:13:10.27Detail
46. POLÁK JanMělník#261981Mdo4028.muži42.00:47:38+00:13:31.08Detail
47. ŠEBESTOVÁ KateřinaLobkovice#1401989Zdo303.ženy5.00:47:59+00:13:52.07Detail
48. HORÁK PetrS-Team/Neratovice#421987Mdo4029.muži43.00:47:59+00:13:52.28Detail
49. BALDA PetrMladá Boleslav#441987Mdo4030.muži44.00:48:18+00:14:10.76Detail
50. PÁVKOVÁ LucieNeratovice#1431987Z30plus3.ženy6.00:48:29+00:14:21.81Detail
51. ŠMÍD JáchymNeratovice#752001Mdo4031.muži45.00:48:34+00:14:27.13Detail
52. NOVOTNÁ VeronikaNeratovice#831979Z30plus4.ženy7.00:48:40+00:14:33.03Detail
53. RYBA RomanNeratovice#1181966M40plus15.muži46.00:48:53+00:14:46.25Detail
54. HOLEC MichalNeratovice#1031999Mdo4032.muži47.00:48:53+00:14:46.35Detail
55. ZÁHORSKÝ PavelSK Dolní Stakory#1171982Mdo4033.muži48.00:48:54+00:14:46.97Detail
56. NOVÁK PavelMělník#91981Mdo4034.muži49.00:49:26+00:15:18.82Detail
57. BARÁNEK JanNeratovice#471974M40plus16.muži50.00:49:36+00:15:29.15Detail
58. ŠUŤÁK JakubPraha#641992Mdo4035.muži51.00:49:42+00:15:34.43Detail
59. NESVADBOVÁ EliškaŽatec#41988Zdo304.ženy8.00:49:50+00:15:43.06Detail
60. ZELENKA MartinRun the World#111972M40plus17.muži52.00:49:54+00:15:46.88Detail
61. STUCHLÍKOVÁ LenkaKamenice#541977Z30plus5.ženy9.00:49:59+00:15:51.63Detail
62. ČEJKA MartinNeratovice#1381966M40plus18.muži53.00:50:09+00:16:01.63Detail
63. LARYŠOVÁ RadkaNeratovice#741978Z30plus6.ženy10.00:50:24+00:16:16.91Detail
64. DOBEŠOVÁ JanaNeratovice#961970Z30plus7.ženy11.00:50:24+00:16:17.01Detail
65. BLECHA AntonínKojetice u Prahy#241982Mdo4036.muži54.00:50:30+00:16:22.64Detail
66. VOREL JiříKojetice u Prahy#451991Mdo4037.muži55.00:50:30+00:16:22.94Detail
67. VOŽDOVÁ AlenaNeratovice#521977Z30plus8.ženy12.00:50:32+00:16:25.29Detail
68. FOGL MilanLibiš#251966M40plus19.muži56.00:52:02+00:17:54.70Detail
69. FOREJTKOVÁ Iva Neratovice#1081986Z30plus9.ženy13.00:52:14+00:18:07.12Detail
70. ČEMUS MatějKostelec nad Labem#1121989Mdo4038.muži57.00:52:33+00:18:25.96Detail
71. BAREŠ JindřichMlékojedy#601982Mdo4039.muži58.00:52:58+00:18:51.13Detail
72. LOJDA MartinPraha 4#51993Mdo4040.muži59.00:52:59+00:18:52.11Detail
73. KULATKA TomášStará Boleslav#1421991Mdo4041.muži60.00:53:05+00:18:57.84Detail
74. SLOUP PetrObříství#551989Mdo4042.muži61.00:53:52+00:19:45.00Detail
75. DVOŘÁK JiříNeratovice#221982Mdo4043.muži62.00:54:03+00:19:56.03Detail
76. FIALA JanČelákovice#991980Mdo4044.muži63.00:54:07+00:19:59.49Detail
77. MOSTEK PetrPraha#531974M40plus20.muži64.00:54:19+00:20:12.29Detail
78. MOUDRÝ IvanLiberec#391987Mdo4045.muži65.00:54:38+00:20:30.87Detail
79. ŠIMONEK JosefMělník#1021971M40plus21.muži66.00:54:43+00:20:35.82Detail
80. RŮŽIČKA JosefLibiš#711973M40plus22.muži67.00:54:46+00:20:38.98Detail
81. JANOUŠKOVÁ ŽofiePSK Olymp Praha#681993Zdo305.ženy14.00:55:11+00:21:03.86Detail
82. KUNST Tomáš#501991Mdo4046.muži68.00:55:25+00:21:17.81Detail
83. KOPEJSKA TomášNeratovice#431988Mdo4047.muži69.00:55:26+00:21:18.51Detail
84. HANUŠ JiříLiberec#651986Mdo4048.muži70.00:55:34+00:21:26.99Detail
85. KOPRNICKÝ JanNeratovice#691988Mdo4049.muži71.00:55:39+00:21:32.27Detail
86. KOČÍ PavelNeratovice#1091991Mdo4050.muži72.00:56:02+00:21:54.40Detail
87. TROCHTOVÁ DenisaKlub Na hřišti Velký Vorek#981977Z30plus10.ženy15.00:56:02+00:21:55.04Detail
88. HARTMAN JanNeratovice#351987Mdo4051.muži73.00:56:07+00:21:59.77Detail
89. DRAGON MiroslavSemčice#121987Mdo4052.muži74.00:56:08+00:22:00.79Detail
90. ŠEBESTA JakubLobkovice#1411988Mdo4053.muži75.00:56:11+00:22:04.03Detail
91. HARIS MarekBrandýs nad Labem - Stará Boleslav#171990Mdo4054.muži76.00:56:12+00:22:04.68Detail
92. DUCHOSLAV MarekNeratovice#1141987Mdo4055.muži77.00:56:36+00:22:29.24Detail
93. DUCHOSLAVOVÁ Kateřina Neratovice#1151990Zdo306.ženy16.00:56:37+00:22:29.44Detail
94. SOUMAROVÁ MagdalenaKosmonosy#131991Zdo307.ženy17.00:56:41+00:22:33.86Detail
95. MRAČKOVÁ HanaNeratovice#781974Z30plus11.ženy18.00:56:44+00:22:36.87Detail
96. KUČEROVÁ PavlaNupaky#611972Z30plus12.ženy19.00:57:05+00:22:58.34Detail
97. KONEČNÝ František#1331992Mdo4056.muži78.00:57:07+00:22:59.49Detail
98. HROUDOVÁ KarolínaLiberec#381988Zdo308.ženy20.00:57:07+00:22:59.78Detail
99. GONDEK MartinNeratovice#1441984Mdo4057.muži79.00:57:15+00:23:07.84Detail
100. MRÁZOVÁ Pavla#491993Zdo309.ženy21.00:57:24+00:23:16.41Detail
101. ŘEZNÍČKOVÁ LenkaLibochovice#951975Z30plus13.ženy22.00:57:31+00:23:23.96Detail
102. JANOUŠEK VáclavPraha#1361980Mdo4058.muži80.00:57:54+00:23:47.17Detail
103. NĚMEČKOVÁ EliškaMnichovo Hradiště#361990Zdo3010.ženy23.00:58:12+00:24:04.45Detail
104. TRHOŇOVÁ LenkaSHM Klub Neratovice#311977Z30plus14.ženy24.00:58:27+00:24:19.72Detail
105. RYBA MichalNeratovice#201988Mdo4059.muži81.00:58:35+00:24:28.05Detail
106. VÁŇKOVÁ IvanaMělník#191989Zdo3011.ženy25.00:58:35+00:24:28.12Detail
107. DANIEL JakubPraha#561989Mdo4060.muži82.00:58:48+00:24:40.75Detail
108. KOBRLE DanielMělník#81987Mdo4061.muži83.00:58:49+00:24:42.03Detail
109. ŠINDELÁŘOVÁ MichaelaFalty Gym Mnichovice#802002Zdo3012.ženy26.00:59:06+00:24:58.46Detail
110. SIMANDL PavelMladá Boleslav#341963M40plus23.muži84.00:59:09+00:25:02.19Detail
111. GONDOVÁ AndreaLiptovský Hrádok#301989Zdo3013.ženy27.01:00:25+00:26:18.17Detail
112. KING Elizabeth #1311982Z30plus15.ženy28.01:00:30+00:26:22.61Detail
113. JANDA AlešKralupy nad Vltavou#621983Mdo4062.muži85.01:00:46+00:26:39.17Detail
114. LANGROVÁ ZuzanaNeratovice#141988Zdo3014.ženy29.01:01:31+00:27:23.45Detail
115. ŠIMONOVÁ JitkaNeratovice#721975Z30plus16.ženy30.01:01:34+00:27:26.82Detail
116. NIESNEROVÁ AnnaMorgan Team#211991Zdo3015.ženy31.01:02:32+00:28:24.55Detail
117. HŮLKOVÁ LucieKosmonosy#321989Zdo3016.ženy32.01:02:38+00:28:30.93Detail
118. NĚMEČEK MatějMnichovo Hradiště#371989Mdo4063.muži86.01:02:38+00:28:31.22Detail
119. HAVRÁNEK ŠtěpánSemily/Praha#851986Mdo4064.muži87.01:03:28+00:29:21.20Detail
120. SIMANDLOVÁ HedvikaMladá Boleslav#331993Zdo3017.ženy33.01:03:30+00:29:22.38Detail
121. HOJNÝ TomášLiberec#411990Mdo4065.muži88.01:04:26+00:30:19.07Detail
122. KOLÁŘ VojtěchNeratovice#31989Mdo4066.muži89.01:04:55+00:30:47.83Detail
123. SIGUT JakubPraha#1131985Mdo4067.muži90.01:07:29+00:33:21.57Detail
124. SOUKUPOVÁ HanaNeratovice#571959Z30plus17.ženy34.01:11:17+00:37:09.70Detail
125. LENCOVÁ IvetaNeratovice#581987Z30plus18.ženy35.01:11:17+00:37:10.08Detail
126. JANDA JanNeratovice#631983Mdo4068.muži91.01:11:17+00:37:10.20Detail
127. DLASKOVÁ JitkaNeratovice#1011981Z30plus19.ženy36.01:14:34+00:40:26.97Detail
128. ČERNÝ LukášNeratovice#911983Mdo4069.muži92.01:14:38+00:40:30.92Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz