Oficiální Výsledková listina Memoriál Jana Fryce Neratovice
27. 8. 2017

10 km Kategorie Mdo40

# Příjmení Jméno Klub st. č.RočníkSkupina 4#4Oficiální časZtráta
1. FLEGL VlastimilSpartak Vrchlabí#1281986muži1.00:34:07Detail
2. HURYCH JakubMaratón klub Kladno#1051991muži5.00:36:56+00:02:48.82Detail
3. KVARTA SlavomírPostřižín#1371979muži7.00:37:25+00:03:17.82Detail
4. ZÁMORSKÝ MichalPřívory#1391979muži8.00:39:07+00:04:59.52Detail
5. FALTYS LukášFalty Gym Mnichovice#821990muži9.00:39:27+00:05:19.47Detail
6. TROP JakubPraha#511988muži10.00:40:02+00:05:54.81Detail
7. OLIVA AlbertRunporg#1232000muži11.00:40:15+00:06:07.45Detail
8. KOROTVIČKA OndřejSpořilov#11985muži12.00:40:24+00:06:16.47Detail
9. KOSTINEK TomášPraha#671988muži13.00:40:30+00:06:22.37Detail
10. PŘIBYL AlešNeratovice#931989muži17.00:42:05+00:07:57.84Detail
11. HRADEČNÝ ViktorNeratovice#21980muži18.00:42:20+00:08:13.07Detail
12. LÁNSKÝ MichalPříkrý#841982muži23.00:43:59+00:09:51.97Detail
13. SRB JiříNeratovice#481980muži24.00:44:08+00:10:01.13Detail
14. KAČER CtiborRun the World#291982muži25.00:44:31+00:10:24.12Detail
15. ŠEVČÍK ZdeněkBrandýs nad Labem#101983muži26.00:44:44+00:10:37.22Detail
16. BĚLOCH OndřejNeratovice#941985muži27.00:44:54+00:10:47.29Detail
17. MIKEŠ JanFalty Gym / Říčany#811996muži28.00:45:05+00:10:58.21Detail
18. PAJMA MartinNeratovice#1101978muži29.00:45:06+00:10:59.09Detail
19. BIŠICKÝ VendaSukorady#731988muži30.00:45:13+00:11:05.48Detail
20. KELIN Petr#1292002muži31.00:45:20+00:11:12.88Detail
21. MAŠTERA JanPraha 9#281989muži32.00:45:31+00:11:23.44Detail
22. ŘIHOUT RomanBrandýs#1251979muži33.00:45:43+00:11:35.50Detail
23. BUKOVSKÝ MatějNeratovice#771990muži34.00:46:17+00:12:10.06Detail
24. ŠTĚPNIČKA JanPřívory#1111989muži35.00:46:18+00:12:10.49Detail
25. ZAPLETAL PavelZlaté Hory#761982muži36.00:46:20+00:12:12.71Detail
26. HOSPES VítězslavNeratovice#271984muži37.00:46:25+00:12:18.12Detail
27. PELIKÁN Albert LubošMělník#72000muži41.00:47:17+00:13:10.27Detail
28. POLÁK JanMělník#261981muži42.00:47:38+00:13:31.08Detail
29. HORÁK PetrS-Team/Neratovice#421987muži43.00:47:59+00:13:52.28Detail
30. BALDA PetrMladá Boleslav#441987muži44.00:48:18+00:14:10.76Detail
31. ŠMÍD JáchymNeratovice#752001muži45.00:48:34+00:14:27.13Detail
32. HOLEC MichalNeratovice#1031999muži47.00:48:53+00:14:46.35Detail
33. ZÁHORSKÝ PavelSK Dolní Stakory#1171982muži48.00:48:54+00:14:46.97Detail
34. NOVÁK PavelMělník#91981muži49.00:49:26+00:15:18.82Detail
35. ŠUŤÁK JakubPraha#641992muži51.00:49:42+00:15:34.43Detail
36. BLECHA AntonínKojetice u Prahy#241982muži54.00:50:30+00:16:22.64Detail
37. VOREL JiříKojetice u Prahy#451991muži55.00:50:30+00:16:22.94Detail
38. ČEMUS MatějKostelec nad Labem#1121989muži57.00:52:33+00:18:25.96Detail
39. BAREŠ JindřichMlékojedy#601982muži58.00:52:58+00:18:51.13Detail
40. LOJDA MartinPraha 4#51993muži59.00:52:59+00:18:52.11Detail
41. KULATKA TomášStará Boleslav#1421991muži60.00:53:05+00:18:57.84Detail
42. SLOUP PetrObříství#551989muži61.00:53:52+00:19:45.00Detail
43. DVOŘÁK JiříNeratovice#221982muži62.00:54:03+00:19:56.03Detail
44. FIALA JanČelákovice#991980muži63.00:54:07+00:19:59.49Detail
45. MOUDRÝ IvanLiberec#391987muži65.00:54:38+00:20:30.87Detail
46. KUNST Tomáš#501991muži68.00:55:25+00:21:17.81Detail
47. KOPEJSKA TomášNeratovice#431988muži69.00:55:26+00:21:18.51Detail
48. HANUŠ JiříLiberec#651986muži70.00:55:34+00:21:26.99Detail
49. KOPRNICKÝ JanNeratovice#691988muži71.00:55:39+00:21:32.27Detail
50. KOČÍ PavelNeratovice#1091991muži72.00:56:02+00:21:54.40Detail
51. HARTMAN JanNeratovice#351987muži73.00:56:07+00:21:59.77Detail
52. DRAGON MiroslavSemčice#121987muži74.00:56:08+00:22:00.79Detail
53. ŠEBESTA JakubLobkovice#1411988muži75.00:56:11+00:22:04.03Detail
54. HARIS MarekBrandýs nad Labem - Stará Boleslav#171990muži76.00:56:12+00:22:04.68Detail
55. DUCHOSLAV MarekNeratovice#1141987muži77.00:56:36+00:22:29.24Detail
56. KONEČNÝ František#1331992muži78.00:57:07+00:22:59.49Detail
57. GONDEK MartinNeratovice#1441984muži79.00:57:15+00:23:07.84Detail
58. JANOUŠEK VáclavPraha#1361980muži80.00:57:54+00:23:47.17Detail
59. RYBA MichalNeratovice#201988muži81.00:58:35+00:24:28.05Detail
60. DANIEL JakubPraha#561989muži82.00:58:48+00:24:40.75Detail
61. KOBRLE DanielMělník#81987muži83.00:58:49+00:24:42.03Detail
62. JANDA AlešKralupy nad Vltavou#621983muži85.01:00:46+00:26:39.17Detail
63. NĚMEČEK MatějMnichovo Hradiště#371989muži86.01:02:38+00:28:31.22Detail
64. HAVRÁNEK ŠtěpánSemily/Praha#851986muži87.01:03:28+00:29:21.20Detail
65. HOJNÝ TomášLiberec#411990muži88.01:04:26+00:30:19.07Detail
66. KOLÁŘ VojtěchNeratovice#31989muži89.01:04:55+00:30:47.83Detail
67. SIGUT JakubPraha#1131985muži90.01:07:29+00:33:21.57Detail
68. JANDA JanNeratovice#631983muži91.01:11:17+00:37:10.20Detail
69. ČERNÝ LukášNeratovice#911983muži92.01:14:38+00:40:30.92Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz