Oficiální Výsledková listina Přestavlcký vlk
9. 9. 2017

hlavní

# Příjmení Jméno Klub st. č.RočníkKategorie# v kat.Oficiální časZtráta123
1. CMUNT PetrHaven Extreme bike#681996M291.00:59:31.8800:18:34.9100:20:20.0900:20:36.87Detail
2. STRÁNSKÝ VojtěchDeher Cycling#171990M292.01:00:53.42+00:01:21.5400:19:00.6900:20:50.1900:21:02.53Detail
3. MAŘÍK JanBicykl Kříž Team Ústí nad Labem#441986M391.01:02:42.23+00:03:10.3500:19:31.7100:21:46.7500:21:23.76Detail
4. TRUX MilošBike Point Roudnice n/L#531972M491.01:02:49.95+00:03:18.0700:19:27.8700:21:51.0600:21:31.01Detail
5. JEDLIČKA LubošMS Bike Academy Racing#111979M392.01:02:50.83+00:03:18.9500:19:31.0800:21:46.8000:21:32.94Detail
6. VEVERKA VlastimilKoloshop.cz#81980M393.01:02:54.91+00:03:23.0300:19:31.2500:21:47.7900:21:35.86Detail
7. ČUCHAL PetrMMB Třebenice#691980M394.01:03:34.77+00:04:02.8900:19:26.1700:22:03.1500:22:05.44Detail
8. BURES JanCK slavoj terezin - cyklo city#591982M395.01:04:55.46+00:05:23.5800:20:28.8200:22:23.5000:22:03.13Detail
9. PECÁNEK JiříMMB Třebenice#631976M492.01:04:57.70+00:05:25.8200:19:54.3200:22:26.5500:22:36.82Detail
10. HRABĚTA MiroslavSilniční Lišej#331974M493.01:05:20.09+00:05:48.2100:19:56.0800:22:56.5200:22:27.48Detail
11. TLUSTÝ PavelSport Team Brozany#341985M396.01:05:30.75+00:05:58.8700:20:15.9800:22:35.6400:22:39.12Detail
12. ČAPEK LubomírKÚC Bikesport Usti n/L#701974M494.01:05:47.71+00:06:15.8300:20:30.6500:22:46.1400:22:30.91Detail
13. PECHAR BobBike Point Roudnice nad Labem#841966M591.01:06:08.89+00:06:37.0100:21:03.1700:22:27.1000:22:38.61Detail
14. KRÁL MichalMS Bike Academy Racing#131974M495.01:06:37.52+00:07:05.6400:19:57.3500:23:03.9200:23:36.24Detail
15. KOZÁK StanislavBikepoint Roudnice n/L#471972M496.01:06:47.70+00:07:15.8200:20:39.8900:23:02.2000:23:05.59Detail
16. HORA ZdeněkCyklokemp Pod Lipou Roudnice nad Labem#161961M592.01:06:48.35+00:07:16.4700:20:42.4400:22:56.0300:23:09.87Detail
17. HÁJEK SašaRoudnice#731988M293.01:08:08.83+00:08:36.9500:21:24.3200:23:37.7500:23:06.76Detail
18. SOUBUSTA PetrCK Terezín/Litoměřice#721978M397.01:08:09.30+00:08:37.4200:20:40.7500:24:24.5800:23:03.97Detail
19. BÁRTA LubošKL sport Most#281993M294.01:08:12.44+00:08:40.5600:20:58.8100:24:03.4400:23:10.17Detail
20. KROB ZdeněkBike Point Roudnice nad Labem#561963M593.01:08:14.65+00:08:42.7700:20:43.8200:23:35.3100:23:55.51Detail
21. RACEK TomášEleven Mercedes Mitas#251978M398.01:08:51.14+00:09:19.2600:21:03.5600:23:58.8000:23:48.77Detail
22. STRÁNSKÝ JiříMTBO Kralupy#181963M594.01:08:54.58+00:09:22.7000:21:24.0400:23:54.9300:23:35.59Detail
23. JANDA PetrKomikoni#671982M399.01:08:55.09+00:09:23.2100:21:33.0500:23:44.8600:23:37.17Detail
24. PRCHLÍK JosefCK Slavoj Terezín#521977M497.01:08:55.55+00:09:23.6700:21:39.7700:23:46.5600:23:29.21Detail
25. HORÁČEK PavelSahara Vědomice#381971M498.01:09:09.37+00:09:37.4900:21:21.1900:23:56.3200:23:51.84Detail
26. PECÁNEK JanMMB Třebenice#711972M499.01:09:15.76+00:09:43.8800:21:32.7100:23:53.3300:23:49.71Detail
27. CMUNT OndřejHaven Team#662000Mdo181.01:09:16.66+00:09:44.7800:21:23.5700:24:09.3100:23:43.78Detail
28. HLOM TomášCK Přestavlky#761976M4910.01:09:23.93+00:09:52.0500:21:34.9000:23:50.1800:23:58.84Detail
29. GRBAVŘIL DavidRoudnice nad Labem#861986M3910.01:09:24.43+00:09:52.5500:21:41.1200:24:03.8500:23:39.45Detail
30. TEICHERY RudolfRoudnice#771985M3911.01:09:35.07+00:10:03.1900:21:03.9900:23:40.4400:24:50.64Detail
31. KOKOŠKA JanBTT Libochovice#431979M3912.01:10:05.24+00:10:33.3600:22:03.1400:23:50.0200:24:12.07Detail
32. BEER JiříRCE n.l.#751983M3913.01:10:42.96+00:11:11.0800:21:13.4400:24:19.6100:25:09.90Detail
33. NĚMEC ZdeněkBike Point Roudnice nad Labem#551970M4911.01:11:10.21+00:11:38.3300:21:42.6200:24:32.0200:24:55.56Detail
34. CLUP PavelBicyklub#581976M4912.01:11:26.32+00:11:54.4400:22:25.8400:23:58.7000:25:01.78Detail
35. ŘEBÍČEK JanSport team Brozany#851982M3914.01:11:30.95+00:11:59.0700:22:25.3600:24:12.8300:24:52.76Detail
36. KRÁTKÝ JanMMB Třebenice#611978M3915.01:12:12.52+00:12:40.6400:21:46.9100:24:34.1900:25:51.41Detail
37. RAJNIŠ VlastimilVelemín#481976M4913.01:12:26.79+00:12:54.9100:21:46.4800:24:47.7400:25:52.56Detail
38. HREBINKA MarekBTT Libochovice#401973M4914.01:12:49.72+00:13:17.8400:22:24.1800:25:02.2500:25:23.29Detail
39. VANČA MartinLovosice#781989M295.01:13:14.82+00:13:42.9400:21:47.9600:25:00.1700:26:26.68Detail
40. PTÁČEK MichalSport team Brozany#821985M3916.01:13:21.05+00:13:49.1700:20:47.6700:25:05.4700:27:27.91Detail
41. BERÁNEK LadislavHaven Team#201990M296.01:13:30.74+00:13:58.8600:22:04.0400:25:38.5600:25:48.14Detail
42. LAUBE MichalBTT Libochovice#411978M3917.01:14:02.14+00:14:30.2600:22:40.0100:25:16.7800:26:05.34Detail
43. ŠKLÍBA JosefLovosice#641980M3918.01:14:07.07+00:14:35.1900:22:38.4100:25:32.6400:25:56.02Detail
44. SVOBODA AlešCK Přestavlky#811981M3919.01:14:40.12+00:15:08.2400:22:06.7700:25:51.7200:26:41.63Detail
45. ŠATRA ZdeněkRoudnice n.L. SOREX#241985M3920.01:14:56.91+00:15:25.0300:21:47.4200:25:52.6200:27:16.86Detail
46. CVEJN JanHZS UL-DC#41970M4915.01:15:11.03+00:15:39.1500:23:04.1900:25:42.1300:26:24.70Detail
47. MAŘÍKOVÁ BarboraBicykl Kříž Team Ústí nad Labem#451990Z1.01:15:34.35+00:16:02.4700:22:41.2200:26:07.7700:26:45.35Detail
48. JANÁČEK PetrNecosnohama#571979M3921.01:17:12.38+00:17:40.5000:23:59.7500:26:21.8300:26:50.78Detail
49. VOPAT MilanPRO-Corde#371961M595.01:17:31.59+00:17:59.7100:24:24.9900:26:12.4700:26:54.11Detail
50. RAUCHFUSS JonatanRevitbuild MTB Team#502003Mdo182.01:17:58.68+00:18:26.8000:23:27.4000:26:54.6200:27:36.65Detail
51. DOUŠA RomanÚstí nad Labem#221990M297.01:18:01.38+00:18:29.5000:23:20.5200:27:28.4300:27:12.42Detail
52. SVOBODA JaroslavSvowag#21977M4916.01:18:01.93+00:18:30.0500:23:31.9600:26:20.4200:28:09.54Detail
53. PŘÍHODA MarcelMMB Třebenice#291974M4917.01:18:29.21+00:18:57.3300:23:31.3000:27:23.7400:27:34.16Detail
54. HENZL PavelCyklo City - Lovosice#91969M4918.01:18:51.69+00:19:19.8100:23:06.9300:27:36.5800:28:08.17Detail
55. KROB LukášBTT Libochovice#621973M4919.01:19:13.92+00:19:42.0400:23:58.6400:27:13.5600:28:01.71Detail
56. HLÍZAOV RadimProboštov#141987M3922.01:20:01.17+00:20:29.2900:25:09.7000:27:10.8600:27:40.60Detail
57. ROKOŠ JiříNížebohy#361959M596.01:20:25.38+00:20:53.5000:24:26.6200:27:36.9700:28:21.78Detail
58. KROUFEK MartinPKLit#311999Mdo183.01:20:55.09+00:21:23.2100:23:59.7800:28:07.6800:28:47.62Detail
59. JAKŠ JosefCK Lovosice#741957M60plus1.01:20:56.00+00:21:24.1200:25:18.9000:27:31.6600:28:05.44Detail
60. MACÁK JaroslavLitoměřice#801990M298.01:20:56.80+00:21:24.9200:24:22.7700:27:49.0000:28:45.02Detail
61. VÁGNER EvženSvowag#11976M4920.01:21:08.45+00:21:36.5700:24:30.8400:28:34.4500:28:03.15Detail
62. JEŽKOVÁ KateřinaNutrend Sport Paudera Litoměřice#101983Z2.01:22:10.34+00:22:38.4600:25:38.7400:28:03.1200:28:28.47Detail
63. KIRSCHER VáclavPKLit#322000Mdo184.01:22:54.55+00:23:22.6700:25:16.2500:27:59.3200:29:38.98Detail
64. SAUER JanKoloshop Team Teplice#261977M4921.01:24:00.16+00:24:28.2800:24:28.8900:29:11.7700:30:19.49Detail
65. NESTLEROVÁ KláraKoloshop Team#151992Z3.01:24:53.07+00:25:21.1900:25:58.1200:28:55.7400:29:59.20Detail
66. HRABICA KarelLovosice#301981M3923.01:24:55.35+00:25:23.4700:24:59.6000:28:42.8700:31:12.87Detail
67. KREJČÍKOVÁ HelenaKamýk#211979Z4.01:25:24.55+00:25:52.6700:26:18.9100:29:37.2600:29:28.36Detail
68. HENDRYCHOVÁ PetraLitoměřice#871981Z5.01:26:06.28+00:26:34.4000:25:57.3800:29:38.6600:30:30.23Detail
69. ZAHÁLKA ŠtěpánCK Slavoj Terezín#392006Mdo185.01:27:11.80+00:27:39.9200:26:07.0000:29:40.7200:31:24.06Detail
70. MIKEŠ ZdeněkKL Sport Most#61962M597.01:27:27.21+00:27:55.3300:26:01.4600:30:04.5500:31:21.19Detail
71. ZELENÁK DušanGlasman TT Teplice#791950M60plus2.01:27:42.41+00:28:10.5300:28:10.4900:29:43.7600:29:48.15Detail
72. HYLSKÝ JiříTřebenice#271984M3924.01:27:53.84+00:28:21.9600:26:57.3200:30:01.7300:30:54.78Detail
73. MIKEŠ ZdeněkBílina#51983M3925.01:29:30.78+00:29:58.9000:26:32.6900:30:10.6600:32:47.41Detail
74. ŠÍMA MatějNeratovice#512002Mdo186.01:29:33.47+00:30:01.5900:25:26.1200:30:20.8900:33:46.44Detail
75. KOUBA StanislavSokol Hřivčice#601957M60plus3.01:29:42.68+00:30:10.8000:27:43.6000:30:11.1700:31:47.89Detail
76. SENČ Pavel#881956M60plus4.01:30:25.92+00:30:54.0400:27:48.4700:30:42.9500:31:54.49Detail
77. HAJKOVÁ AlenaASK Lovosice#421985Z6.01:31:30.23+00:31:58.3500:28:19.1400:31:09.3900:32:01.69Detail
78. STEHLÍK JanLitoměřice#121999Mdo187.01:31:37.47+00:32:05.5900:28:57.6600:31:24.1900:31:15.61Detail
79. ONDRÁŠKOVÁ ValerieMost#31992Z7.01:33:05.86+00:33:33.9800:28:29.8000:32:18.8900:32:17.16Detail
80. JENČ MichalSKY Renegades / Třebenice#491985M3926.01:35:05.57+00:35:33.6900:28:37.8800:32:08.4400:34:19.25Detail
81. PRCHLÍK MatějASK Lovosice#542003Mdo188.01:37:37.49+00:38:05.6100:28:16.7800:33:10.0200:36:10.68Detail
82. KONVALINKA MartinKravaře#461963M598.01:44:45.03+00:45:13.1500:31:41.1100:36:04.8200:36:59.09Detail
BIŇOVCOVÁ Barborabike club Lafarge#651999ZDNF 00:30:43.3601:05:59.7700:00:20.35Detail
ŠULEK JosefHříškov#831979M39DNF 00:21:41.8000:23:44.81Detail
RAUS OldaMMB Třebenice#351979M39DNF 00:22:53.11Detail
MÜLLEROVÁ LucieRamala Rakovník#231983ZDNF 00:26:33.25Detail
KOMÍNEK MilanFerrari Slaný#71976M49DNF 00:32:41.26Detail
JAMBOR LuděkAlltraining.cz#191963M59DNF Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz