Oficiální Výsledková listina Přestavlcký vlk
9. 9. 2017

hlavní Kategorie M39

# Příjmení Jméno Klub st. č.RočníkOficiální časZtráta123
1. MAŘÍK JanBicykl Kříž Team Ústí nad Labem#44198601:02:42.2300:19:31.7100:21:46.7500:21:23.76Detail
2. JEDLIČKA LubošMS Bike Academy Racing#11197901:02:50.83+00:00:08.6000:19:31.0800:21:46.8000:21:32.94Detail
3. VEVERKA VlastimilKoloshop.cz#8198001:02:54.91+00:00:12.6800:19:31.2500:21:47.7900:21:35.86Detail
4. ČUCHAL PetrMMB Třebenice#69198001:03:34.77+00:00:52.5400:19:26.1700:22:03.1500:22:05.44Detail
5. BURES JanCK slavoj terezin - cyklo city#59198201:04:55.46+00:02:13.2300:20:28.8200:22:23.5000:22:03.13Detail
6. TLUSTÝ PavelSport Team Brozany#34198501:05:30.75+00:02:48.5200:20:15.9800:22:35.6400:22:39.12Detail
7. SOUBUSTA PetrCK Terezín/Litoměřice#72197801:08:09.30+00:05:27.0700:20:40.7500:24:24.5800:23:03.97Detail
8. RACEK TomášEleven Mercedes Mitas#25197801:08:51.14+00:06:08.9100:21:03.5600:23:58.8000:23:48.77Detail
9. JANDA PetrKomikoni#67198201:08:55.09+00:06:12.8600:21:33.0500:23:44.8600:23:37.17Detail
10. GRBAVŘIL DavidRoudnice nad Labem#86198601:09:24.43+00:06:42.2000:21:41.1200:24:03.8500:23:39.45Detail
11. TEICHERY RudolfRoudnice#77198501:09:35.07+00:06:52.8400:21:03.9900:23:40.4400:24:50.64Detail
12. KOKOŠKA JanBTT Libochovice#43197901:10:05.24+00:07:23.0100:22:03.1400:23:50.0200:24:12.07Detail
13. BEER JiříRCE n.l.#75198301:10:42.96+00:08:00.7300:21:13.4400:24:19.6100:25:09.90Detail
14. ŘEBÍČEK JanSport team Brozany#85198201:11:30.95+00:08:48.7200:22:25.3600:24:12.8300:24:52.76Detail
15. KRÁTKÝ JanMMB Třebenice#61197801:12:12.52+00:09:30.2900:21:46.9100:24:34.1900:25:51.41Detail
16. PTÁČEK MichalSport team Brozany#82198501:13:21.05+00:10:38.8200:20:47.6700:25:05.4700:27:27.91Detail
17. LAUBE MichalBTT Libochovice#41197801:14:02.14+00:11:19.9100:22:40.0100:25:16.7800:26:05.34Detail
18. ŠKLÍBA JosefLovosice#64198001:14:07.07+00:11:24.8400:22:38.4100:25:32.6400:25:56.02Detail
19. SVOBODA AlešCK Přestavlky#81198101:14:40.12+00:11:57.8900:22:06.7700:25:51.7200:26:41.63Detail
20. ŠATRA ZdeněkRoudnice n.L. SOREX#24198501:14:56.91+00:12:14.6800:21:47.4200:25:52.6200:27:16.86Detail
21. JANÁČEK PetrNecosnohama#57197901:17:12.38+00:14:30.1500:23:59.7500:26:21.8300:26:50.78Detail
22. HLÍZAOV RadimProboštov#14198701:20:01.17+00:17:18.9400:25:09.7000:27:10.8600:27:40.60Detail
23. HRABICA KarelLovosice#30198101:24:55.35+00:22:13.1200:24:59.6000:28:42.8700:31:12.87Detail
24. HYLSKÝ JiříTřebenice#27198401:27:53.84+00:25:11.6100:26:57.3200:30:01.7300:30:54.78Detail
25. MIKEŠ ZdeněkBílina#5198301:29:30.78+00:26:48.5500:26:32.6900:30:10.6600:32:47.41Detail
26. JENČ MichalSKY Renegades / Třebenice#49198501:35:05.57+00:32:23.3400:28:37.8800:32:08.4400:34:19.25Detail
ŠULEK JosefHříškov#831979DNF 00:21:41.8000:23:44.81Detail
RAUS OldaMMB Třebenice#351979DNF 00:22:53.11Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz