Oficiální Výsledková listina Podzimní běh lyžařů
26. 11. 2017

8 km (starší dorostenci a muži)

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Skupina 2#2Oficiální časZtrátamezičas
1. PECHEK PetrTJ Maratonstav Úpice#351muži A1.00:29:1200:14:34.87Detail
2. POLÁŠEK Ferdinand JanMFF UK#406muži A2.00:30:20+00:01:0800:15:03.67Detail
3. SEMERÁD AntonínOOB Kotlářka Praha#407muži A3.00:30:44+00:01:3200:15:03.49Detail
4. SKALKA Jakub#408muži A4.00:31:26+00:02:1400:15:49.51Detail
5. HAUSENBLAS ŠimonOK Kamenice#340muži A5.00:31:32+00:02:2000:15:44.28Detail
6. EREMKA LiborTJ Jiskra Humpolec#282muži A6.00:31:38+00:02:2600:15:48.50Detail
7. SCHEJBAL OndřejLBS Sport#378muži A7.00:31:53+00:02:4100:15:57.66Detail
8. PEŘINKA FilipTTT#266muži A8.00:32:00+00:02:4800:15:50.38Detail
9. REKTOR AntonínPraha 4#253muži B1.00:32:26+00:03:1400:16:12.50Detail
10. SMRČKA MilošBK Říčany#231muži D1.00:32:54+00:03:4200:16:26.13Detail
11. ŘEHÁK VítCYKLOHELIOS#269muži A9.00:33:07+00:03:5500:16:20.89Detail
12. VESELÝ Michal LustigLUSTIG HEROES#212muži B2.00:33:13+00:04:0100:16:37.05Detail
13. KONVALINKA MatějKanoistika Sedlčany#425dorostenci starší1.00:33:17+00:04:0500:16:34.48Detail
14. MATĚJŮ MichalSILD team#277muži B3.00:33:24+00:04:1200:16:20.78Detail
15. SOBÍŠEK TomášKanoistika Sparta#248dorostenci starší2.00:33:24+00:04:1200:16:46.62Detail
16. SOBÍŠEK MartinKanoistika Sparta#244muži A10.00:33:31+00:04:1900:16:39.44Detail
17. PÁVEK MartinCZU Praha#286muži A11.00:33:33+00:04:2100:16:46.27Detail
18. BALCAR AlešHradec Králové#360muži A12.00:33:37+00:04:2500:16:57.45Detail
19. LESSE PetrVeslaři Bohemians#421muži B4.00:33:39+00:04:2700:16:50.31Detail
20. KNYTTL JanKBELY Cycling Team#347muži B5.00:33:43+00:04:3100:16:47.44Detail
21. JAKUBÍČEK HonzaKerberos#316muži A13.00:34:11+00:04:5900:17:13.64Detail
22. HERDA JanSKP Nymburk#265muži A14.00:34:11+00:04:5900:17:17.19Detail
23. LIBRE KubaSK Lajdáček#424muži B6.00:34:30+00:05:1800:16:59.21Detail
24. ŠIMEK PavelPraha 3#388muži B7.00:34:32+00:05:2000:17:15.85Detail
25. JIRÁSEK MarekTJ Sokol Kbely#416muži B8.00:34:35+00:05:2300:17:31.23Detail
26. KLVAŇ NorbertSKC Pečky#262muži B9.00:34:37+00:05:2500:17:19.08Detail
27. MOULÍK JiříKanoistika Sedlčany#303muži A15.00:34:49+00:05:3700:17:07.44Detail
28. HOFMAN JiříMistři a Markéta#368muži A16.00:34:53+00:05:4100:17:15.56Detail
29. JAHODA VítBenešovský běžecký klub#324muži A17.00:34:55+00:05:4300:17:20.94Detail
30. SEMENCHUKOV MaximRunning Chef#414muži A18.00:34:56+00:05:4400:17:21.10Detail
31. HILGERT LubošPraha#399muži A19.00:34:56+00:05:4400:17:50.32Detail
32. ĎOUBAL MiroslavKolovraty#328muži B10.00:34:58+00:05:4600:17:18.73Detail
33. ANDRLÍK JanKanoistika Sparta#241muži B11.00:35:07+00:05:5500:17:42.81Detail
34. LINHART Martin#263muži B12.00:35:16+00:06:0400:17:29.87Detail
35. FRONÍK JanVK Smíchov#403muži A20.00:35:28+00:06:1600:17:27.27Detail
36. LEBEDA PetrBenešovský běžecký klub#206muži B13.00:35:28+00:06:1600:17:37.50Detail
37. WERNER LukášZelená liška#353muži A21.00:35:29+00:06:1700:17:51.14Detail
38. DUCHOŇ DavidPraha Újezd#327muži B14.00:35:31+00:06:1900:17:46.51Detail
39. VESELÝ TomášKanoistika Sparta#242muži A22.00:35:32+00:06:2000:17:32.43Detail
40. TŮMA JiříVlašim#296muži A23.00:35:38+00:06:2600:17:58.56Detail
41. NEUMANN JosefSSK Spartak Čtyřkoly#330muži B15.00:35:46+00:06:3400:17:23.65Detail
42. SMRČKA PetrBK Říčany#261muži B16.00:35:49+00:06:3700:17:27.56Detail
43. POSPÍŠIL PavelBenešovský běžecký klub#318muži B17.00:35:51+00:06:3900:17:56.16Detail
44. VACARDA VladimírELEVEN RUN TEAM#201muži C1.00:35:52+00:06:4000:18:04.50Detail
45. SUNKA JanMoravan Lounovice#284muži B18.00:35:53+00:06:4100:18:04.81Detail
46. NOHEJL TomášSK DNF/Salming#395muži C2.00:35:53+00:06:4100:17:55.36Detail
47. DUBJÁK PetrJiskra Zruč n. S.#254muži B19.00:35:56+00:06:4400:17:35.33Detail
48. TUPÝ MarekČesyk#417muži B20.00:35:59+00:06:4700:17:32.82Detail
49. MAŠEK OndřejKanoistika Sparta#247dorostenci starší3.00:36:01+00:06:4900:17:57.21Detail
50. NĚMEC JanKolín#358muži B21.00:36:05+00:06:5300:17:57.54Detail
51. PLÁŠIL MatějSKI Senohraby#334dorostenci starší4.domácí muži 8 km1.00:36:05+00:06:5300:17:26.52Detail
52. STRÁNĚL JiříSK Rover#217muži B22.00:36:10+00:06:5800:18:09.37Detail
53. HRNČÍŘ HonzaDGP#381muži B23.00:36:19+00:07:0700:17:51.68Detail
54. KOTLÍK KamilHegesh#369muži B24.00:36:23+00:07:1100:18:03.36Detail
55. PODRASKÝ PatrikKanoistika Sparta#250dorostenci starší5.00:36:29+00:07:1700:18:20.44Detail
56. SŮSA Jakubkokoteam.cz#312muži A24.00:36:33+00:07:2100:17:59.92Detail
57. POČTA JanKanoistika Sparta#246dorostenci starší6.00:36:35+00:07:2300:17:56.45Detail
58. ŠŤASTNÝ JanTJ Sokol Senohraby#331muži B25.domácí muži 8 km2.00:36:35+00:07:2300:18:20.77Detail
59. NEUMANN MartinDGP#383muži A25.00:36:37+00:07:2500:18:33.75Detail
60. KARBAN ZdeněkSporticus#420muži B26.00:36:49+00:07:3700:18:01.91Detail
61. KAHOUN JanLouňovice pod Blaníkem#289muži A26.00:36:51+00:07:3900:18:37.27Detail
62. JABORNÍK KarelSK Babice#363muži B27.00:36:55+00:07:4300:18:18.33Detail
63. LACHOUT MartinKanoistika Sedlčany#311muži B28.00:37:00+00:07:4800:18:28.57Detail
64. RÜCK DanielSK Babice#365muži B29.00:37:02+00:07:5000:18:18.92Detail
65. RIEGER JanVlkovec#233muži B30.00:37:05+00:07:5300:18:41.07Detail
66. KUTMAN PavelStruhařov#415muži C3.00:37:05+00:07:5300:18:22.24Detail
67. HRDINA AntonínTJ ČZU Praha - Rolníci#283muži A27.00:37:08+00:07:5600:18:31.94Detail
68. BRABEC JakubKanoistika Sparta#249dorostenci starší7.00:37:09+00:07:5700:18:33.24Detail
69. PIRK Tomáš#301muži B31.00:37:13+00:08:0100:18:18.90Detail
70. BÍNA JiříHrusice#226muži B32.00:37:15+00:08:0300:18:17.23Detail
71. PEJŠA Jansmí být prázdné#218muži B33.00:37:25+00:08:1300:18:39.28Detail
72. ZACH PetrDGP#273muži B34.00:37:26+00:08:1400:18:33.93Detail
73. NOSEK JiříKbely cycling team#323muži B35.00:37:32+00:08:2000:18:58.64Detail
74. KREJČÍK JanNová Ves#356muži A28.00:37:39+00:08:2700:18:38.42Detail
75. CHVÁTAL LubošVŠSK MFF UK#419muži B36.00:37:41+00:08:2900:18:36.35Detail
76. PELISEK MichaelJRCP#354muži B37.00:37:49+00:08:3700:19:06.35Detail
77. HAKL MartinSK Babice#362muži A29.00:37:53+00:08:4100:19:02.13Detail
78. OBERLÄNDER JanTJ Sokol Senohraby#359muži B38.domácí muži 8 km3.00:38:00+00:08:4800:18:53.93Detail
79. PELIKÁN KarelBenešovský běžecký klub#257muži B39.00:38:01+00:08:4900:18:45.12Detail
80. FIŠER JiříVŠSK MFF UK#336muži A30.00:38:04+00:08:5200:19:04.63Detail
81. VÁGNER AlešRorace Team Pyšely#409muži B40.00:38:13+00:09:0100:18:41.13Detail
82. LEJNAR MartinTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#268muži B41.00:38:16+00:09:0400:19:05.10Detail
83. MICHALIK SlavomirHlubočinka#335muži B42.00:38:19+00:09:0700:18:42.96Detail
84. ŠŤOVÍČEK MartinSK Babice#298muži B43.00:38:23+00:09:1100:18:49.49Detail
85. SEMÍK LubošOK Kamenice#338muži C4.00:38:23+00:09:1100:19:30.47Detail
86. MATĚJŮ LubošSILD team#278muži B44.00:38:28+00:09:1600:18:21.36Detail
87. ZADRAŽIL LukášKanoistika Sparta#245dorostenci starší8.00:38:30+00:09:1800:18:38.00Detail
88. MRÁZ AntonínDGP#276muži B45.00:38:34+00:09:2200:19:09.03Detail
89. PROUZA MilanSC Radotín#401muži A31.00:38:36+00:09:2400:19:26.02Detail
90. MINCHEV IvanPraha#189muži D2.00:38:40+00:09:2800:19:17.13Detail
91. GAZDA VítězslavDivišov#384muži B46.00:38:44+00:09:3200:19:17.87Detail
92. NOVÁK IvoOK 24 Praha#329muži C5.00:38:47+00:09:3500:19:02.61Detail
93. VIZINA PetrSK Babice#364muži C6.00:38:52+00:09:4000:19:24.50Detail
94. NĚMEČEK JanUSK Praha#339muži C7.00:38:53+00:09:4100:19:17.64Detail
95. KALENDA MichalSokol Senohraby#270muži B47.domácí muži 8 km4.00:38:54+00:09:4200:19:17.56Detail
96. PŘIBÍK MartinVnitřnosť#264muži B48.00:38:55+00:09:4300:19:32.58Detail
97. ZAHOREC AdamSOSE#333dorostenci starší9.domácí muži 8 km5.00:38:57+00:09:4500:19:08.60Detail
98. JELÍNEK AlešPraha 6#293muži A32.00:38:57+00:09:4500:19:18.76Detail
99. STRÁNĚL ML JiříKASPER-SWIX Team#216muži A33.00:38:59+00:09:4700:19:35.16Detail
100. ŠMÍD OndřejKbely Cycling Team#402muži A34.00:39:03+00:09:5100:19:31.96Detail
101. FIŠER PavelTJ Stodůlky Praha#346muži C8.00:39:27+00:10:1500:19:12.24Detail
102. KOŠAŘ MichalRunsasan#223muži B49.00:39:29+00:10:1700:19:53.30Detail
103. VÁVRA RadomírKEARTEAM#322muži C9.00:39:32+00:10:2000:19:43.26Detail
104. CHALOUPKA PřemyslOK Kamenice#209muži B50.00:39:36+00:10:2400:19:46.68Detail
105. NOVOTNY LukašKanoistika Sedlčany#310dorostenci starší10.00:39:37+00:10:2500:19:44.72Detail
106. BARTOŇ VojtěchDGP#380muži A35.00:39:38+00:10:2600:19:37.15Detail
107. KOUDELKA DrahomirMeixner Consulting#228muži B51.00:39:47+00:10:3500:19:45.06Detail
108. PENC MiroslavDukla Praha#404muži B52.00:39:51+00:10:3900:19:29.28Detail
109. KRCHŇÁK RomanVlašim#387muži C10.00:39:52+00:10:4000:19:49.88Detail
110. HALÍK PavelSenohraby#236muži B53.domácí muži 8 km6.00:39:52+00:10:4000:19:49.70Detail
111. KOLANDA MartinDGP#352muži B54.00:39:54+00:10:4200:19:58.87Detail
112. RŮŽIČKA LubošSOSE#332muži B55.domácí muži 8 km7.00:39:58+00:10:4600:19:30.19Detail
113. ŠVEC DanielHC Sick of it All#215muži B56.00:40:00+00:10:4800:19:57.82Detail
114. CHMELÍK MartinQuattro Formaggi#208muži C11.00:40:03+00:10:5100:19:59.37Detail
115. FRANĚK EmilBOOT CAMP#202muži C12.00:40:04+00:10:5200:19:40.01Detail
116. PROCHÁZKA RomanTJ Tuchoraz#337muži B57.00:40:06+00:10:5400:19:54.38Detail
117. ČASTVAJ DanielMnichovice#237muži B58.00:40:07+00:10:5500:19:51.78Detail
118. PAUTOV SergeyNikteam#279muži B59.00:40:08+00:10:5600:19:59.42Detail
119. KLAŠKA PavelKotlářka#348muži A36.00:40:15+00:11:0300:19:50.86Detail
120. DUFEK PavelDGP#386muži B60.00:40:18+00:11:0600:19:53.51Detail
121. TŮMA JiříObchodní akademie Vlašim#317muži C13.00:40:21+00:11:0900:20:09.41Detail
122. VAŠEK LiborRelativ Team#412muži B61.00:40:22+00:11:1000:19:59.38Detail
123. JENÍČEK MichalHO Přírodní Vědy Říčany#396muži B62.00:40:33+00:11:2100:20:13.27Detail
124. JANÁČEK JiříPraha 4#220muži C14.00:40:33+00:11:2100:20:24.65Detail
125. ANDRUŠÍK RadekKanoistika Sedlčany#307dorostenci starší11.00:40:39+00:11:2700:20:04.56Detail
126. BRADÁČ JiříSabzo#405muži A37.00:40:46+00:11:3400:20:39.84Detail
127. KŘÍŽ DušanBenesovsky běžecký klub#345muži B63.00:41:08+00:11:5600:20:04.67Detail
128. REJMAN TomášÓMON Praha#211muži B64.00:41:12+00:12:0000:20:16.76Detail
129. ŠÍTEK MichalCelné#315muži B65.00:41:26+00:12:1400:20:24.73Detail
130. LANČARIČ PetrZáběhlice#288muži B66.00:41:32+00:12:2000:19:49.08Detail
131. VESELÝ JanTJ Sokol Senohraby#272muži C15.domácí muži 8 km8.00:41:34+00:12:2200:20:39.36Detail
132. ŠOLTA JakubSvětice#235muži B67.00:41:35+00:12:2300:20:10.61Detail
133. GREGOR JaroslavAC OH Praha#192muži D3.00:41:39+00:12:2700:20:51.38Detail
134. GREGORIADES TomasTeam Herbalife#267muži A38.00:41:54+00:12:4200:20:40.72Detail
135. SKOŘEPA DavidPraha 4#214muži B68.00:42:06+00:12:5400:20:38.11Detail
136. MAŠEK PetrKanoistika Sedlčany#308dorostenci starší12.00:42:07+00:12:5500:21:04.94Detail
137. KŘÍŽEK MartinKona Runners#320muži B69.00:42:11+00:12:5900:20:59.67Detail
138. RADA MichalStráže#274muži B70.00:42:14+00:13:0200:20:42.29Detail
139. ŠANDA DobroslavChocerady#373muži B71.00:42:15+00:13:0300:21:01.31Detail
140. SAMEC DavidKanoistika Sedlčany#306dorostenci starší13.00:42:31+00:13:1900:21:34.03Detail
141. HRÁBEK NikolaKanoistika Sparta#251dorostenci starší14.00:42:35+00:13:2300:20:50.52Detail
142. HRČEK TomášPraha 9#287muži B72.00:42:35+00:13:2300:21:37.48Detail
143. URBANEC OndřejZaječice#256dorostenci starší15.00:42:46+00:13:3400:21:16.64Detail
144. LICHTENBERG MartinTJ Sokol Senohraby#271muži B73.domácí muži 8 km9.00:42:49+00:13:3700:20:57.26Detail
145. HRUŠKA TomášPraha#260muži B74.00:43:03+00:13:5100:21:15.34Detail
146. VATĚRA Václav#375muži B75.00:43:14+00:14:0200:21:58.33Detail
147. URBANEC JanZaječice#255muži B76.00:43:16+00:14:0400:21:15.69Detail
148. POLIVKA PetrSki Vitkovice#234muži B77.00:43:20+00:14:0800:21:35.96Detail
149. HANOUSEK JakubPraha#299muži A39.00:43:25+00:14:1300:21:45.46Detail
150. PLÁŠIL MartinChocerady Vepřovice#372muži B78.00:43:33+00:14:2100:21:40.48Detail
151. KOLÁŘ DavidSK Moravan Louňovice#222muži B79.00:43:35+00:14:2300:21:18.95Detail
152. PIPEK JanSK Babice#361muži A40.00:43:41+00:14:2900:20:27.81Detail
153. PÁN JanNová Ves#377muži C16.00:44:01+00:14:4900:21:57.39Detail
154. RÁDL PavelBOROVÁ LHOTA#191muži D4.00:44:11+00:14:5900:21:59.13Detail
155. STÝBLO AlešChocerady#371muži B80.00:44:35+00:15:2300:21:45.98Detail
156. HERYNEK PetrMnichovice#326muži B81.00:44:42+00:15:3000:21:46.76Detail
157. KOŽINA PetrSK Praga#355muži C17.00:44:43+00:15:3100:22:13.14Detail
158. PECHÁČEK LiborMnichovice#230muži B82.00:44:45+00:15:3300:21:27.65Detail
159. MAYER JanAtletika Benešov#199muži D5.00:44:47+00:15:3500:21:14.56Detail
160. SVAČINA ŠtěpánRumový Express#259muži B83.00:44:53+00:15:4100:22:19.04Detail
161. JELÍNEK PavelPraha 6#294muži C18.00:45:07+00:15:5500:22:07.39Detail
162. KOS PavelSenohraby#341muži B84.domácí muži 8 km10.00:45:07+00:15:5500:22:27.39Detail
163. POKORNÝ Miroslav#418muži C19.00:45:14+00:16:0200:22:58.77Detail
164. HAMOUZ JanÓMON Praha#207muži A41.00:45:15+00:16:0300:22:18.45Detail
165. MACHÁČ Jan OlínDGP#393muži B85.00:45:16+00:16:0400:22:19.00Detail
166. JOHN RobertPraha#366muži B86.00:45:17+00:16:0500:21:55.42Detail
167. LINHART FrantišekPrague Runners#275muži A42.00:45:28+00:16:1600:22:38.50Detail
168. JANČÁR FrantaTJ Sokol Senohraby#379muži B87.domácí muži 8 km11.00:45:31+00:16:1900:21:38.80Detail
169. PIRK JanLékařský triklub Praha#300muži D6.00:45:33+00:16:2100:22:22.04Detail
170. BRABEC MiroslavSparta#240muži C20.00:45:53+00:16:4100:18:28.73Detail
171. KOČOVSKÝ MiroslavSenohraby#229muži B88.domácí muži 8 km12.00:46:01+00:16:4900:22:48.24Detail
172. SLAVÍK ViktorŘeporyjští Sršáni#392muži C21.00:46:01+00:16:4900:22:41.65Detail
173. KLAŠKA PavelKotlářka#350muži C22.00:46:06+00:16:5400:22:51.44Detail
174. BUDKA OndřejKanoistika Sedlčany#304dorostenci starší16.00:46:08+00:16:5600:22:46.39Detail
175. SVĚCHOTA MatyášTJ Dukla Praha#291dorostenci starší17.00:46:14+00:17:0200:22:21.93Detail
176. VANÍČEK PetrŘíčany#197muži D7.00:46:15+00:17:0300:22:54.97Detail
177. RŮŽIČKA JanPraha 17#258muži A43.00:46:20+00:17:0800:23:02.34Detail
178. SMETANA KarelBenešovský běžecký klub#181muži D8.00:46:22+00:17:1000:22:45.64Detail
179. ADAM PetrAC Obora Hvězda#195muži D9.00:46:32+00:17:2000:23:35.02Detail
180. VYTÁSEK JaroslavSenohraby#370muži B89.00:47:06+00:17:5400:22:49.79Detail
181. NAVRÁTIL ZdeněkPrague Runners#221muži B90.00:47:07+00:17:5500:23:35.76Detail
182. ŘÍHA MiroslavSokol Sadská#193muži D10.00:47:15+00:18:0300:23:45.35Detail
183. MRÁZ PavelDGP#325muži B91.00:47:17+00:18:0500:23:27.02Detail
184. WERNER PetrLiga 100 Praha#186muži D11.00:47:28+00:18:1600:23:17.64Detail
185. KADLEČEK AlešKanoistika Sedlčany#305muži B92.00:47:42+00:18:3000:23:32.26Detail
186. NAVRÁTIL JosefSK Stránčice#394muži D12.00:47:45+00:18:3300:24:07.67Detail
187. ŠOLTYS MarekEnergy Team#422muži B93.00:47:49+00:18:3700:23:38.97Detail
188. SLUNEČKO JindřichBBK Benešov#385muži B94.00:47:52+00:18:4000:23:55.03Detail
189. BENEŠ ŠtěpánOmon Praha#413muži A44.00:48:07+00:18:5500:23:41.09Detail
190. SKVOR PetrSenohraby#319muži C23.domácí muži 8 km13.00:48:08+00:18:5600:24:01.72Detail
191. HUŠÁK JiříÓMON Praha#219muži A45.00:48:10+00:18:5800:24:00.87Detail
192. CHVÁTAL VladimírÚvaly#302muži C24.00:48:26+00:19:1400:24:05.27Detail
193. BALCAR JaroslavSenohraby / HO Přírodní vědy#398muži B95.00:48:29+00:19:1700:23:46.16Detail
194. KOBĚRSKÝ PavelSvětice#297muži B96.00:48:33+00:19:2100:23:48.39Detail
195. HÁJEK MartinKVS#281muži B97.00:49:06+00:19:5400:24:57.87Detail
196. FIALA Matyaskanoistika sedlčany#313dorostenci starší18.00:49:07+00:19:5500:23:02.26Detail
197. NOVÝ BřetislavSabzo Praha#423muži D13.00:49:16+00:20:0400:24:34.56Detail
198. CINKA IvanBenešovský běžecký klub#183muži D14.00:49:21+00:20:0900:24:17.72Detail
199. BÍNA ŠimonSKI Senohraby#227dorostenci starší19.00:49:29+00:20:1700:24:52.32Detail
200. TEŠOVIČ JanKanoistika Sparta#252dorostenci starší20.00:49:33+00:20:2100:24:05.84Detail
201. KNOŠKA MartinZbraslav#357muži B98.00:49:55+00:20:4300:24:20.19Detail
202. MICHALIČKA VladimírTK Radošovice#344muži C25.00:50:32+00:21:2000:23:53.24Detail
203. KARAS OndřejOmon Praha#410muži A46.00:50:38+00:21:2600:24:46.00Detail
204. HAVEL Filip#342muži A47.00:50:39+00:21:2700:24:49.31Detail
205. POZNER DanielZeleneč#295muži B99.00:50:46+00:21:3400:24:29.82Detail
206. ZLESÁK MartinSK Rover Praha#400muži B100.00:50:57+00:21:4500:25:05.74Detail
207. VATĚRA Václav#376muži D15.00:51:18+00:22:0600:25:15.61Detail
208. NEUMANN JaroslavDGP#382muži C26.00:52:25+00:23:1300:25:53.83Detail
209. CIPL FrantišekBONBON Praha#182muži D16.00:52:39+00:23:2700:26:02.14Detail
210. JANEČEK JaroslavSABZO Praha#187muži D17.00:52:48+00:23:3600:26:04.44Detail
211. JANOVSKÝ StanislavPraha 12#411muži C27.00:53:16+00:24:0400:26:58.55Detail
212. HOVORKA KarelTj Petřiny#196muži D18.00:53:43+00:24:3100:25:42.72Detail
213. PAULŮ Robert#391muži B101.00:54:09+00:24:5700:26:55.52Detail
214. PICKA JanChramiště#203muži B102.00:54:15+00:25:0300:27:07.75Detail
215. VOLNÝ PetrRelax medvědice#200muži C28.00:55:26+00:26:1400:27:19.49Detail
216. DVOŘÁK LiborDGP#390muži D19.00:56:00+00:26:4800:28:03.06Detail
217. ŠTROS OtaSuper Slow Motion#204muži C29.00:58:29+00:29:1700:28:43.04Detail
218. STARÝ StanislavRoubíčkova Lhota#180muži D20.00:59:12+00:30:0000:28:55.25Detail
219. NOVÁK JiříSK ROVER#190muži D21.01:00:24+00:31:1200:30:25.72Detail
220. FIALA Šimonkanoistika sedlčany#314dorostenci starší21.01:00:48+00:31:3600:24:37.19Detail
221. KREJSA VáclavBonbon Praha#188muži D22.02:02:57+01:33:4501:00:33.67Detail
DNS RÁKOSNÍK LubošJihočeský klub maratonců České Budějovice...#0muži BDNS Detail
DNS FAFEJTA VáclavTJ LIGA 100 PRAHA#0muži BDNS Detail
DNS ŘÍHA KarelSoběhrdy#0muži BDNS Detail
DNS FROLÍK JanVK Smíchov#0muži ADNS Detail
DNS MALEČEK PetrTJ Sokol Suchdol#0muži BDNS Detail
DNS ŠURÁŇ JosefVelké Popovice#0dorostenci staršíDNS Detail
DNS ŠURÁŇ FrantišekVelké Popovice#0dorostenci staršíDNS Detail
DNS RADA PetrAC Obora Hvezda praha#0muži CDNS Detail
DNS KOCOUREK LukášTJ Sokol Senohraby#0muži ADNS Detail
DNS PANUŠČÍK PetrDGP#0muži BDNS Detail
DNS NEUWIRTH JanSILVINI#0muži BDNS Detail
DNS JECH PetrDGP - WC Pivson Praha#0muži ADNS Detail
DNS VYTÁSEK JaroslavSenohraby#0muži BDNS Detail
DNS RANDÁK OndřejTO Sprint#0muži CDNS Detail
DNS ŠEDIVÝ ZdeněkAtletika Benešov#0dorostenci staršíDNS Detail
DNS BULANDR Mára LeopardDGP#0muži CDNS Detail
DNS TIBITANZL MichalSportikusTeam#0muži BDNS Detail
DNS SKALKA Jakub#0muži ADNS Detail
DNS KURIŠ RadekPraha#0muži BDNS Detail
DNS VLČEK VladimírTeplice#0muži BDNS Detail
DNS NĚMEC JiříAtletika Vlašim#184muži DDNS Detail
DNS PTÁČEK JanTým Kartografie#285muži BDNS Detail
DNS LIVORA VáclavPankrác#321muži ADNS Detail
DNS FREUDL OndřejKlínec#343muži BDNS Detail
DNS KLAŠKA MartinKotlářka#349dorostenci staršíDNS Detail
DNS STRUK JiříGATORADE Team#367muži BDNS Detail
DNS KUBA LIBRE Luboš#374muži BDNS Detail
DNS JULANEK Mára LeopoldDGP#389muži CDNS Detail
DNS BUKOVINSKÝ MichalHO PFF UK#397muži ADNS Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz