Oficiální Výsledková listina Podzimní běh lyžařů
26. 11. 2017

4 km (pouze ženy a starší dorostenky)

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Skupina 2#2Oficiální časZtráta
1. RANDÁKOVÁ HankaASK Slavia Praha#44ženy A1.00:18:12Detail
2. SOBÍŠKOVÁ ŠtěpánkaKanoistika Sparta#25dorostenky starší1.00:19:53+00:01:41Detail
3. KYNCLOVÁ ZuzanaVelké Popovice#62ženy A2.00:20:08+00:01:56Detail
4. KOPECKÁ AlenaHrusice#58ženy B1.00:20:18+00:02:06Detail
5. TŘÍSKOVÁ KatarínaPraha 6#30ženy B2.00:20:38+00:02:26Detail
6. RADOVÁ Daniela#66dorostenky starší2.00:20:50+00:02:38Detail
7. JIROUŠKOVÁ HanaZnosim#45ženy B3.00:20:56+00:02:44Detail
8. BARTOŠOVÁ TerezaSK Jeseniova#14ženy A3.00:21:01+00:02:49Detail
9. VÁVROVÁ MarkétaCYKLOHELIOS Rolníci ČZU#34ženy A4.00:21:08+00:02:56Detail
10. ŠTEMBERKOVÁ ZuzanaKanoistika Sparta#23dorostenky starší3.00:21:24+00:03:12Detail
11. SVĚCHOTOVÁ HanaSpartak Praha 4#39ženy B4.00:21:35+00:03:23Detail
12. PROCHÁZKOVÁ AlenaBěžecký klub ČS#69ženy A5.00:21:36+00:03:24Detail
13. TELSKÁ ViktorieKanoistika Sparta#22dorostenky starší4.00:21:56+00:03:44Detail
14. MALIŠOVÁ KarlaUSK Praha#1ženy C1.00:21:59+00:03:47Detail
15. JIRÁSKOVÁ KateřinaPraha 9#143ženy B5.00:22:08+00:03:56Detail
16. RUDIŠAROVÁ MartinaTJ Sokol Senohraby#46ženy A6.domácí ženy 4 km1.00:22:10+00:03:58Detail
17. TRŽILOVÁ IvaTJ Maratonstav Úpice#60ženy A7.00:22:15+00:04:03Detail
18. KADEŘÁBKOVÁ-BŘEZINOVÁ VandaOlymp Praha#67ženy B6.00:22:34+00:04:22Detail
19. DVORSKÁ HankaBOOT CAMP#9ženy C2.00:23:04+00:04:52Detail
20. SOUČKOVÁ NatálieKanoistika Sparta#24dorostenky starší5.00:23:06+00:04:54Detail
21. JENÍKOVÁ PetraSpartak Praha 4#52ženy A8.00:23:12+00:05:00Detail
22. NOSKOVÁ JaroslavaPraha 9#48ženy B7.00:23:15+00:05:03Detail
23. MALKUSOVÁ NicoleSK Kometa Praha#40ženy A9.00:23:29+00:05:17Detail
24. ŠKVOROVÁ PetraSenohraby#47dorostenky starší6.domácí ženy 4 km2.00:23:37+00:05:25Detail
25. KUDRNÁČOVÁ LucieOB HCE#35ženy A10.00:23:53+00:05:41Detail
26. VESELÁ IvaTJ Sokol Senohraby#10ženy B8.domácí ženy 4 km3.00:24:16+00:06:04Detail
27. NOVÁKOVÁ MichaelaPraha 10, Strašnice#15ženy B9.00:24:41+00:06:29Detail
28. ŠIMEČKOVÁ RadkaTJ Sokol Senohraby#38ženy B10.domácí ženy 4 km4.00:24:44+00:06:32Detail
29. JENÍKOVÁ KarolínaBáječné ženy v běhu#51ženy B11.00:25:08+00:06:56Detail
30. GOLOLOBOVOVÁ BlankaAVC Praha#57ženy B12.00:25:19+00:07:07Detail
31. KUMSTOVÁ JanaTJ Sokol Senohraby#11dorostenky starší7.domácí ženy 4 km5.00:25:26+00:07:14Detail
32. VATĚROVÁ Lucie#70ženy A11.00:25:37+00:07:25Detail
33. ZADRAŽILOVÁ AnežkaKanoistika Sparta#27dorostenky starší8.00:25:42+00:07:30Detail
34. HOLÁNKOVÁ ZuzanaBenešov#21dorostenky starší9.00:25:50+00:07:38Detail
35. SPILKOVÁ EliškaSokol Senohraby#56dorostenky starší10.domácí ženy 4 km6.00:25:58+00:07:46Detail
36. BLECHOVÁ LucieLBS Sport#61dorostenky starší11.00:25:59+00:07:47Detail
37. BALCAROVÁ JanaHradec Králové#13ženy A12.00:26:04+00:07:52Detail
38. POKORNÁ Věnceslavaatletika Hostivař#7ženy C3.00:26:05+00:07:53Detail
39. BALUSKOVA Ida#54ženy B13.00:26:54+00:08:42Detail
40. SALINGEROVÁ AnnaČZÚ#64ženy B14.00:27:01+00:08:49Detail
41. HLÁVKOVÁ TerezaBody ID#33ženy B15.00:27:01+00:08:49Detail
42. PLÁŠILOVÁ KateřinaTJ Sokol Senohraby#72ženy B16.domácí ženy 4 km7.00:27:14+00:09:02Detail
43. HRDLIČKOVÁ AndreaSokol Senohraby#36ženy B17.domácí ženy 4 km8.00:27:18+00:09:06Detail
44. KARASOVÁ KamilaOmon Kralupy#68ženy A13.00:27:51+00:09:39Detail
45. JANÁČKOVÁ KateřinaPraha#5ženy C4.00:28:00+00:09:48Detail
46. ANDRIKOVÁ BlankaTJ Sokol Senohraby#71ženy B18.domácí ženy 4 km9.00:29:00+00:10:48Detail
47. VÁCLAVKOVÁ JolanaBáječné ženy v běhu#50ženy B19.00:29:15+00:11:03Detail
48. VAŇÁČOVÁ EvaÓMON Praha#16ženy A14.00:29:38+00:11:26Detail
49. MIŠEKOVÁ MartinaTJ Sokol Senohraby#37ženy B20.domácí ženy 4 km10.00:29:39+00:11:27Detail
50. KNOŠKOVÁ JitkaZbraslav#59ženy B21.00:29:44+00:11:32Detail
51. TŮMOVÁ JaroslavaObchodní akademie Vlašim#4ženy C5.00:30:10+00:11:58Detail
52. SOLDÁTOVÁ KateřinaPraha#12ženy B22.00:30:28+00:12:16Detail
53. ZACHOVÁ PetraPraha 2#31ženy B23.00:30:43+00:12:31Detail
54. SMRČKOVÁ PavlínaBK Říčany#32ženy B24.00:31:38+00:13:26Detail
55. BALCAROVÁ PetraSenohraby#65ženy A15.00:31:40+00:13:28Detail
56. ŠOLCOVÁ VeronikaRunsasan#17ženy B25.00:34:47+00:16:35Detail
57. ZEIDLEROVÁ JarmilaBBK Benešov#3ženy C6.00:35:59+00:17:47Detail
58. POŽGAYOVÁ JanaBonbon Praha#2ženy C7.00:37:43+00:19:31Detail
59. SKOŘEPA MichaelSokol Senohraby Host#631.00:46:45+00:28:33Detail
DNS FAFEJTOVÁ RadkaTJ LIGA 100 PRAHA#0ženy BDNS Detail
DNS HOLUBOVÁ PetraÓmon Praha#0ženy ADNS Detail
DNS HOUŠTECKÁ HannaBáječné ženy v běhu#0ženy ADNS Detail
DNS ZBÚROVÁ AliceNeratovice#0ženy ADNS Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz