Oficiální Výsledková listina Podzimní běh lyžařů
26. 11. 2017

8 km (starší dorostenci a muži) Kategorie muži C

# Příjmení Jméno Klub st. č.Skupina 2#2Oficiální časZtrátamezičas
1. VACARDA VladimírELEVEN RUN TEAM#20100:35:5200:18:04.50Detail
2. NOHEJL TomášSK DNF/Salming#39500:35:53+00:00:0100:17:55.36Detail
3. KUTMAN PavelStruhařov#41500:37:05+00:01:1300:18:22.24Detail
4. SEMÍK LubošOK Kamenice#33800:38:23+00:02:3100:19:30.47Detail
5. NOVÁK IvoOK 24 Praha#32900:38:47+00:02:5500:19:02.61Detail
6. VIZINA PetrSK Babice#36400:38:52+00:03:0000:19:24.50Detail
7. NĚMEČEK JanUSK Praha#33900:38:53+00:03:0100:19:17.64Detail
8. FIŠER PavelTJ Stodůlky Praha#34600:39:27+00:03:3500:19:12.24Detail
9. VÁVRA RadomírKEARTEAM#32200:39:32+00:03:4000:19:43.26Detail
10. KRCHŇÁK RomanVlašim#38700:39:52+00:04:0000:19:49.88Detail
11. CHMELÍK MartinQuattro Formaggi#20800:40:03+00:04:1100:19:59.37Detail
12. FRANĚK EmilBOOT CAMP#20200:40:04+00:04:1200:19:40.01Detail
13. TŮMA JiříObchodní akademie Vlašim#31700:40:21+00:04:2900:20:09.41Detail
14. JANÁČEK JiříPraha 4#22000:40:33+00:04:4100:20:24.65Detail
15. VESELÝ JanTJ Sokol Senohraby#272domácí muži 8 km8.00:41:34+00:05:4200:20:39.36Detail
16. PÁN JanNová Ves#37700:44:01+00:08:0900:21:57.39Detail
17. KOŽINA PetrSK Praga#35500:44:43+00:08:5100:22:13.14Detail
18. JELÍNEK PavelPraha 6#29400:45:07+00:09:1500:22:07.39Detail
19. POKORNÝ Miroslav#41800:45:14+00:09:2200:22:58.77Detail
20. BRABEC MiroslavSparta#24000:45:53+00:10:0100:18:28.73Detail
21. SLAVÍK ViktorŘeporyjští Sršáni#39200:46:01+00:10:0900:22:41.65Detail
22. KLAŠKA PavelKotlářka#35000:46:06+00:10:1400:22:51.44Detail
23. SKVOR PetrSenohraby#319domácí muži 8 km13.00:48:08+00:12:1600:24:01.72Detail
24. CHVÁTAL VladimírÚvaly#30200:48:26+00:12:3400:24:05.27Detail
25. MICHALIČKA VladimírTK Radošovice#34400:50:32+00:14:4000:23:53.24Detail
26. NEUMANN JaroslavDGP#38200:52:25+00:16:3300:25:53.83Detail
27. JANOVSKÝ StanislavPraha 12#41100:53:16+00:17:2400:26:58.55Detail
28. VOLNÝ PetrRelax medvědice#20000:55:26+00:19:3400:27:19.49Detail
29. ŠTROS OtaSuper Slow Motion#20400:58:29+00:22:3700:28:43.04Detail
DNS RADA PetrAC Obora Hvezda praha#0DNS Detail
DNS RANDÁK OndřejTO Sprint#0DNS Detail
DNS BULANDR Mára LeopardDGP#0DNS Detail
DNS JULANEK Mára LeopoldDGP#389DNS Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz