Oficiální Výsledková listina Kros Bučiny
4. 11. 2017

10 km

# Příjmení Jméno Klub st. č.RočníkKategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. DOKTOR TomášPardubice#3131982Vlci1.00:50:30Detail
2. HRACH MichalPetříkov#4431977MMasters1.00:50:47+00:00:17.00Detail
3. VODIČKA JosefTJ Zentiva#2791981Vlci2.00:51:02+00:00:32.57Detail
4. HEJDA JanBěhej lesy#1631990Vlci3.00:53:54+00:03:24.68Detail
5. MAŘÍK AntonínASO Dukla Praha#1781993Vlci4.00:53:56+00:03:26.58Detail
6. BÍNA JiříHrusice#2561976MMasters2.00:56:00+00:05:29.97Detail
7. VČELIŠ Michal#2781987Vlci5.00:57:53+00:07:23.76Detail
8. PROCHÁZKOVÁ Markéta#4381991Gazely1.00:58:42+00:08:12.22Detail
9. JANÁČEK JiříPraha 4#1691961Veteráni1.00:59:18+00:08:48.17Detail
10. TRŽIL TomášVovo team#1991976MMasters3.00:59:47+00:09:17.54Detail
11. HENDRYCH TomášHorní Libchava#2621976MMasters4.01:00:57+00:10:26.88Detail
12. ROTTOVÁ KateřinaStřešovice#4581976ZMasters1.01:01:25+00:10:55.65Detail
13. STANĚK MilanCykloklub Chýnov#1921968MMasters5.01:02:39+00:12:08.98Detail
14. HRTOŇ LadislavPříbram#3371986Vlci6.01:03:32+00:13:02.45Detail
15. STÁRKOVÁ AlenaSK Babice#3381977ZMasters2.01:03:48+00:13:18.48Detail
16. SMOLÍK Zdeněk#4691972MMasters6.01:03:49+00:13:19.29Detail
17. MULLEN SylvaČernošice#4491975ZMasters3.01:03:52+00:13:22.77Detail
18. SVOBODOVÁ KateřinaHradištko#1931970ZMasters4.01:04:27+00:13:57.29Detail
19. BŘEZINOVÁ RenataRunning Lions#4541984Gazely2.01:05:00+00:14:30.28Detail
20. VOSÁTKA JiříPraha#261983Vlci7.01:05:27+00:14:57.81Detail
21. ROUDNICKÝ Tomáš#1891982Vlci8.01:05:32+00:15:02.53Detail
22. KOUKALOVÁ Adéla#3461988Gazely3.01:05:37+00:15:07.75Detail
23. BULVA Radek#3111984Vlci9.01:05:38+00:15:08.21Detail
24. HOREŠ MichalKutná Hora#1671977MMasters7.01:05:53+00:15:23.82Detail
25. HUSA JanHusmen#2641985Vlci10.01:06:57+00:16:27.05Detail
26. SLAVICEK Petr#1911981Vlci11.01:07:04+00:16:34.24Detail
27. ŠŤOVÍČKOVÁ DarinaPRO - DOMA STAVEBNINY, SE#1941979Gazely4.01:07:23+00:16:53.47Detail
28. MENČÍK JanKolín#1801985Vlci12.01:08:04+00:17:34.55Detail
29. TOTŮŠKOVÁ MarikaSK Mlejn#4571974ZMasters5.01:08:37+00:18:07.05Detail
30. FALTUS IgorPraha#3141978Vlci13.01:09:09+00:18:39.12Detail
31. HANZÁLKOVÁ ŠárkaPraha#1601987Gazely5.01:09:47+00:19:17.27Detail
32. KOCIAN JiříDrahelčice#1721975MMasters8.01:09:53+00:19:23.13Detail
33. KŮTA MichalRyba team#4141973MMasters9.01:09:54+00:19:24.71Detail
34. TRPAKOVA JanaJeden Strom#1981979Gazely6.01:09:54+00:19:24.75Detail
35. CHLÁD StanislavAC Lipnička#3501961Veteráni2.01:10:37+00:20:07.54Detail
36. FRANC ZdeněkČáslav#3151983Vlci14.01:10:45+00:20:15.73Detail
37. ELIÁŠOVÁ Tereza#1571988Gazely7.01:10:47+00:20:17.77Detail
38. ZBOŽÍNKOVÁ AlenaNučická smečka#2811984Gazely8.01:10:53+00:20:23.63Detail
39. JANDUROVÁ Klára#1701988Gazely9.01:10:57+00:20:27.54Detail
40. OULICKÝ RomanČernošice#371964Veteráni3.01:11:23+00:20:53.76Detail
41. KASPAROVA Pavlina#2671982Gazely10.01:11:44+00:21:13.90Detail
42. ŠMEJKAL RadekRekord#2771975MMasters10.01:11:56+00:21:26.58Detail
43. ŠIMÁŇOVÁ Lucie-#3311988Gazely11.01:11:56+00:21:26.75Detail
44. ZAHÁLKA TomášnaBOSo#2801978Vlci15.01:12:31+00:22:01.60Detail
45. DVOŘÁK MiroslavPraha#2601973MMasters11.01:12:38+00:22:08.72Detail
46. KRAUSOVÁ Michaela#1751982Gazely12.01:12:39+00:22:09.29Detail
47. DVOŘÁKOVÁ EliškaPraha#3321981Gazely13.01:13:13+00:22:43.39Detail
48. SALAVEC OndřejPraha#1901981Vlci16.01:13:13+00:22:43.79Detail
49. PEČENKA Antonín#1841994Vlci17.01:13:28+00:22:58.03Detail
50. JELÍNKOVÁ Eva#4391975ZMasters6.01:13:35+00:23:05.56Detail
51. RŮŽIČKOVÁ KateřinaHolšiny#3481988Gazely14.01:13:41+00:23:11.30Detail
52. BRICHNAC JiriSkochovice#1551975MMasters12.01:13:42+00:23:12.74Detail
53. KOTTEK OtakarRadim#1731974MMasters13.01:13:42+00:23:12.32Detail
54. DOBIÁŠ LudvíkPoděbrady#4031946MLegendy1.01:13:48+00:23:18.36Detail
55. JANOUŠEK Petr#2651974MMasters14.01:14:01+00:23:31.38Detail
56. URBAN VítRunning Lions#391975MMasters15.01:14:01+00:23:31.52Detail
57. ŠPIČKOVÁ KarolinaAdventní běhání#3391979Gazely15.01:14:16+00:23:46.38Detail
58. DLOUHÁ MartaBáječné ženy v běhu#1561978Gazely16.01:14:18+00:23:48.23Detail
59. MYŠKOVÁ KarolinaMouse Family#1821975ZMasters7.01:14:24+00:23:53.89Detail
60. FREUDLOVÁ ErikaKlínec#3161980Gazely17.01:14:39+00:24:09.66Detail
61. KOUTENSKÝ VítNeveklov#361974MMasters16.01:14:58+00:24:28.29Detail
62. FRONĚK Martinpraha#2611973MMasters17.01:15:07+00:24:36.91Detail
63. ŠTROSOVÁ AliceSuper Slow Motion#3241970ZMasters8.01:15:17+00:24:47.75Detail
64. ANDROVÁ MartinaVždy s úsměvem :)#401977ZMasters9.01:15:20+00:24:50.08Detail
65. JANŮ DanaŠtěchovice#1711975ZMasters10.01:15:22+00:24:52.10Detail
66. BEDNÁŘOVÁ LuciePraha#1531976ZMasters11.01:15:56+00:25:26.25Detail
67. MACAKOVA LuciePraha 6#351981Gazely18.01:16:02+00:25:32.67Detail
68. JAKL MichaelTábor#4682003kluci18.01:16:18+00:25:48.69Detail
69. TVRDÍKOVÁ PavlaSK Kovo Ledeč#4191993Gazely19.01:16:55+00:26:25.30Detail
70. VYSKOČILOVÁ MartinaKutná Hora#3261972ZMasters12.01:17:16+00:26:46.11Detail
71. ČAVOJSKÝ JanHolšiny#3491984Vlci19.01:17:25+00:26:55.85Detail
72. RYLKOVÁ KateřinaJsem si zlomil šavli!#2751985Gazely20.01:17:49+00:27:19.24Detail
73. PRINC TomášPraha 11#2731975MMasters18.01:18:31+00:28:01.55Detail
74. SUCHÁNKOVÁ MartinaProcycling team#1161977ZMasters13.01:18:31+00:28:01.31Detail
75. KUDLÁČEK MichalSRTG Kutná Hora#4161980Vlci20.01:18:36+00:28:06.42Detail
76. NOVÁKOVÁ Lucie#3211985Gazely21.01:18:51+00:28:20.99Detail
77. NOVÁKOVÁ BarboraPraha 5#2711987Gazely22.01:18:56+00:28:26.35Detail
78. HEJNÁ JanaChlumec#1641982Gazely23.01:18:57+00:28:27.69Detail
79. NEVRKLA JaroslavNehvizdy#1831975MMasters19.01:19:27+00:28:57.46Detail
80. BRUNNEROVÁ JanaKobras#2571974ZMasters14.01:19:42+00:29:12.26Detail
81. ŠTĚPNIČKOVÁ PetraPraha#421975ZMasters15.01:19:46+00:29:16.76Detail
82. HLAVÁČKOVÁ VlaďkaJeden Strom#1651972ZMasters16.01:19:53+00:29:23.09Detail
83. SLÁDEČEK JiříPraha#381979Vlci21.01:20:32+00:30:02.57Detail
84. PROVÁZKOVÁ VěraSurvival#2741969ZMasters17.01:20:43+00:30:13.73Detail
85. HAVLÍNOVÁ DanaDangoogla#1621980Gazely24.01:20:56+00:30:25.89Detail
86. PINKASOVA DominikaJeden Strom#1881981Gazely25.01:21:11+00:30:41.59Detail
87. ANDĚLOVÁ MonikaDÁM TO Kolín#1511970ZMasters18.01:21:14+00:30:44.40Detail
88. VOTOČKOVÁ Petra***#3411984Gazely26.01:21:29+00:30:59.11Detail
89. KAŠTOVSKÁ Martina#4201975ZMasters19.01:21:43+00:31:13.28Detail
90. HERZOGOVÁ BarboraKřečhoř#4081993Gazely27.01:22:17+00:31:47.17Detail
91. KUCHYNKOVA PavlaPraha#3191984Gazely28.01:22:55+00:32:25.02Detail
92. PRCHALOVÁ JanaRungo pro ženy#411972ZMasters20.01:22:59+00:32:29.56Detail
93. PENÍŽKOVÁ RůženaPraha#2721975ZMasters21.01:23:19+00:32:48.99Detail
94. ŠEDOVÁ JanaRungo pro ženy#4021977ZMasters22.01:23:47+00:33:17.12Detail
95. ŠTROS OtaSuper Slow Motion#1951965Veteráni4.01:23:54+00:33:24.16Detail
96. PETROVÁ Gabriela#1861978Gazely29.01:24:03+00:33:33.21Detail
97. LINHARTOVÁ ŠárkaNightrunners#951974ZMasters23.01:24:05+00:33:35.16Detail
98. ČELLÁR Pavelski-team.cz#3121967Veteráni5.01:24:22+00:33:52.03Detail
99. KRAUSOVÁ MartinaPraha#1741977ZMasters24.01:24:26+00:33:56.46Detail
100. ZACH MilanBáječné ženy v běhu#2021967Veteráni6.01:24:48+00:34:17.92Detail
101. CURINOVA PetraBajecne zeny v behu#641983Gazely30.01:24:48+00:34:18.13Detail
102. ŠVARCOVÁ LucieBáječné ženy v běhu#1961985Gazely31.01:24:48+00:34:18.21Detail
103. RÚŽIČKA Ludvík#4241987Vlci22.01:25:01+00:34:31.48Detail
104. ŠLA Eva#4121986Gazely32.01:25:05+00:34:34.89Detail
105. KREPS TomášBukovany#4411989Vlci23.01:25:10+00:34:40.71Detail
106. TOMSOVÁ LuciaBenešov#3401978Gazely33.01:25:45+00:35:15.41Detail
107. MORÁVNKOVÁ PetraSurvival#1811985Gazely34.01:25:54+00:35:23.93Detail
108. KOUTENSKÁ JohanaNeveklov#3181997Gazely35.01:25:55+00:35:24.98Detail
109. FERENCEI PavlínaRungo pro ženy#1581976ZMasters25.01:26:12+00:35:42.31Detail
110. ŠUJANOVÁ KateřinaKolín#3251989Gazely36.01:26:46+00:36:16.52Detail
111. CHMELINOVÁ Andrea#1681980Gazely37.01:27:08+00:36:38.73Detail
112. SVATOŠ StanislavPraha#3231977MMasters20.01:27:12+00:36:42.10Detail
113. LOZINČÁKOVÁ TamaraPraha 5#2691974ZMasters26.01:27:25+00:36:55.80Detail
114. PEŠKOVÁ MichaelaJílové u Děčína#1851984Gazely38.01:27:43+00:37:13.79Detail
115. KRÁLOVÁ Lenka#3471977ZMasters27.01:28:22+00:37:52.21Detail
116. KLOUDA KarelHájek Run#4211963Veteráni7.01:28:47+00:38:17.49Detail
117. KLOUDOVÁ JanaHájek Run#4051963Veteránky1.01:28:47+00:38:17.00Detail
118. NĚMEČKOVÁ AlenaDrsná kecka#2701989Gazely39.01:29:33+00:39:03.40Detail
119. KLOZAROVÁ KateřinaPraha#2681976ZMasters28.01:29:38+00:39:08.33Detail
120. ČERNÁ Michaelaski-team.cz#2581978Gazely40.01:31:33+00:41:02.94Detail
121. HAKENOVÁ KateřinaMilovice#1591972ZMasters29.01:32:23+00:41:52.89Detail
122. HOUŽVIČKOVÁ Lucie#4221981Gazely41.01:32:30+00:42:00.47Detail
123. HUDKOVÁ AlžbětaSvatbín#2631976ZMasters30.01:32:42+00:42:11.91Detail
124. TOMÁŠKOVÁ KateřinaPraha#4841991Gazely42.01:38:45+00:48:14.90Detail
125. ŠOBORA Jan#4231992Vlci24.01:39:23+00:48:53.00Detail
126. MATIASOVA ErikaDavle#1791979Gazely43.01:40:23+00:49:53.02Detail
127. ČERNÝ LukášHovorčovice#2591980Vlci25.01:42:56+00:52:26.72Detail
128. JELÍNKOVÁ HanaPraha#2661982Gazely44.01:42:56+00:52:25.93Detail
129. ŠEDIVÝ VojtaSHADOUZ Team#418200726.01:48:04+00:57:34.11Detail
130. ŠEDIVÝ MichalShadouz team#2761968MMasters21.01:48:05+00:57:35.74Detail
131. ŠEDIVÁ KateřinaShadouz team#3281975ZMasters31.01:48:05+00:57:34.97Detail
DNF PLEŠKOVÁ LenkaHodkovičky#1061978GazelyDNF Detail
DNF JANCARKOVA Tereza#3171982GazelyDNF Detail
DNF NEKOVOVÁ Lucie#3201993GazelyDNF Detail
DNF ZÁPOTOCKÁ MarcelaM&M Kolín#3271961VeteránkyDNF Detail
DNS VÁCLAVKOVÁ JolanaBáječné ženy v běhu#271969ZMastersDNS Detail
DNS BAUŠTEIN MilanBPŽ#1521985VlciDNS Detail
DNS BRABCOVÁ ŠtěpánkaBrutální princezny#1541995GazelyDNS Detail
DNS HAVLAS DavidPřelouč#1611990VlciDNS Detail
DNS HNILICOVÁ JarmilaPraha#1661983GazelyDNS Detail
DNS KRUTSKY JaroslavHorni Pocernice#1761983VlciDNS Detail
DNS PETRUK KatkaPraha#1871983GazelyDNS Detail
DNS TRÉGLOVÁ ŠtěpánkaBáječné ženy v běhu#1971983GazelyDNS Detail
DNS TŮMOVÁ JitkaBáječné ženy v běhu#2001979GazelyDNS Detail
DNS VIDOVIČOVÁ HelenaPraha#2011971ZMastersDNS Detail
DNS STEIGER MarekPraha#3221984VlciDNS Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz