Oficiální Výsledková listina Běh Mrázovkou
4. 11. 2017

přípravka 700 m

# Příjmení Jméno Klub st. č.RočníkKategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. HORÁKOVÁ ZuzanaAtletika Chuchle#982006Přípravka dívky st.1.00:02:41Detail
2. ŠTĚPÁN AdamSK Rover#1042007Přípravka hoši st.1.00:02:42+00:00:00.92Detail
3. KINNUNEN TobySKS Stresovice#922006Přípravka hoši st.1.00:02:42+00:00:00.92Detail
4. ROUČKOVÁ VeronikaSK ROVER PRAHA#722007Přípravka dívky st.2.00:02:45+00:00:03.80Detail
5. VYSKOČIL Václavsokol smíchov#1072007Přípravka hoši st.3.00:02:45+00:00:03.96Detail
6. HARTMANOVÁ Kateřina#112008Přípravka dívky st.3.00:02:45+00:00:04.02Detail
7. FILOUNEK JanSokol Smíchov#13100004.00:02:47+00:00:06.20Detail
8. JAKOUBKOVÁ LucieSK Aritma#1322006Přípravka dívky st.4.00:02:48+00:00:07.34Detail
9. REŽNÁ AnežkaSokol Smíchov#602006Přípravka dívky st.5.00:02:49+00:00:07.69Detail
10. SVOBODOVÁ AnnaAtletika Chuchle#962007Přípravka dívky st.6.00:02:52+00:00:10.74Detail
11. KUNTOŠ JiříSokol Smíchov#802007Přípravka hoši st.5.00:02:53+00:00:12.19Detail
12. DUCHOŇOVÁ Alice#632009Přípravka dívky ml.1.00:02:53+00:00:12.40Detail
13. DRBOHLAVOVÁ VeronikaSokol Smíchov#362006Přípravka dívky st.7.00:02:57+00:00:15.80Detail
14. DOHNAL VojtěchSokol Smíchov#342009Přípravka hoši ml.1.00:02:58+00:00:17.12Detail
15. STUDENTOVÁ TerezaSK ROVER, Praha 5#902007Přípravka dívky st.8.00:03:00+00:00:18.52Detail
16. KOCIAN OndřejTJ Břevnov#972009Přípravka hoši ml.2.00:03:00+00:00:18.89Detail
17. ŠEDLBAUEROVÁ EmaAtletika JM#312008Přípravka dívky st.9.00:03:00+00:00:18.93Detail
18. JIRASOVÁ KateřinaAtletika Chuchle#1062006Přípravka dívky st.10.00:03:02+00:00:20.47Detail
19. BISKUP MarekPraha 3#742010Přípravka hoši ml.3.00:03:02+00:00:21.02Detail
20. HŘÍBAL MarekSK Rover#1292006Přípravka hoši st.6.00:03:02+00:00:21.26Detail
21. SVOBODOVÁ Monika#932009Přípravka dívky ml.2.00:03:04+00:00:22.98Detail
22. VOTÁPKOVÁ Gabriela#32006Přípravka dívky st.11.00:03:05+00:00:24.12Detail
23. VOJTĚCH LukášSK Míle#992008Přípravka hoši st.7.00:03:06+00:00:25.03Detail
24. RADA VojtěchBikeclinic junior team#482010Přípravka hoši ml.4.00:03:07+00:00:25.60Detail
25. BRÁZDILOVÁ AlžbětaKlub Houdova#862006Přípravka dívky st.12.00:03:07+00:00:25.81Detail
26. KOMERS AntonínPraha 5#532010Přípravka hoši ml.5.00:03:07+00:00:25.92Detail
27. KODYM FilipSokol Smíchov#512009Přípravka hoši ml.6.00:03:07+00:00:25.93Detail
28. HANŽL TomášSK Rover#842007Přípravka hoši st.8.00:03:07+00:00:25.94Detail
29. ROUČKOVÁ EllaSK ROVER PRAHA#702010Přípravka dívky ml.3.00:03:07+00:00:26.12Detail
30. BARTOŠ LukášFK Kobylisy#1232008Přípravka hoši st.9.00:03:07+00:00:26.18Detail
31. LEHNEROVÁ NatáliePraha 5#572006Přípravka dívky st.13.00:03:08+00:00:27.31Detail
32. KOŇAŘÍK Ivo#82010Přípravka hoši ml.7.00:03:09+00:00:28.45Detail
33. VESELÝ JáchymPraha#442010Přípravka hoši ml.8.00:03:10+00:00:29.27Detail
34. ČIHAŘ FilipSokol Smíchov#232008Přípravka hoši st.10.00:03:10+00:00:29.33Detail
35. OZGOVÁ VeronikaAtletika Chuchle#852009Přípravka dívky ml.4.00:03:15+00:00:33.46Detail
36. DRBOHLAV TomášPSK Olymp Praha#432009Přípravka hoši ml.9.00:03:15+00:00:33.57Detail
37. SELLNEROVÁ LucieTJ Stodůlky#1012007Přípravka dívky st.14.00:03:16+00:00:34.51Detail
38. BÁZLÍKOVÁ MichaelaS.O. Pišišvorové#62006Přípravka dívky st.15.00:03:19+00:00:37.92Detail
39. BRÁVEK DanielSokol Smíchov#1202009Přípravka hoši ml.10.00:03:26+00:00:44.75Detail
40. KALOUS RobinPraha#162010Přípravka hoši ml.11.00:03:28+00:00:46.85Detail
41. ŠTĚPÁNOVÁ StellaTj Sokol Smichov#1052009Přípravka dívky ml.5.00:03:36+00:00:54.79Detail
42. ČAPKOVÁ ElaSokol Smíchov#612010Přípravka dívky ml.6.00:03:36+00:00:55.22Detail
43. DVOŘÁK DominikSokol Smíchov#1132007Přípravka hoši st.11.00:03:38+00:00:56.49Detail
44. KINNUNEN Poppy AnnaPraha 5#912009Přípravka dívky ml.7.00:03:40+00:00:59.01Detail
45. ČIHAŘOVÁ Magdalena#242010Přípravka dívky ml.8.00:03:40+00:00:59.42Detail
46. SZOTKOWSKI OndraPraha#282010Přípravka hoši ml.12.00:03:43+00:01:01.51Detail
47. VOTÁPEK LeoS.O. Pišišvorové#42010Přípravka hoši ml.13.00:03:46+00:01:05.11Detail
48. KEIM Josef#372009Přípravka hoši ml.14.00:03:46+00:01:05.31Detail
49. DOSTÁL Vojtěch#302010Přípravka hoši ml.15.00:03:54+00:01:13.08Detail
50. TOMŠŮ KristýnaTJ Smíchov#872009Přípravka dívky ml.9.00:04:35+00:01:54.29Detail
51. TUČKOVÁ EliškaTJ Sokol I. Smíchov#812010Přípravka dívky ml.10.00:05:12+00:02:31.33Detail
52. STUDENTOVÁ Viktorie#892010Přípravka dívky ml.11.00:07:50+00:05:09.10Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz