Oficiální Výsledková listina Říčanský běh
28. 10. 2017
Dětské závody
# |
Příjmení |
Jméno |
Klub |
st. č. | Kategorie | # v kat. | Oficiální čas | Ztráta |
1. |
Javurkova |
Adela | Blažovice | #1# | děti mladší | 1. | 00:02:06 | | Detail |
2. |
Durna |
Filip | RSFK | #4# | děti mladší | 2. | 00:02:19 | +00:00:13 | Detail |
3. |
Mátlová |
Kateřina | | #13# | děti mladší | 3. | 00:02:20 | +00:00:14 | Detail |
4. |
Ryšánková |
Pavlínka | | #11# | děti mladší | 4. | 00:02:22 | +00:00:16 | Detail |
5. |
Škvařil |
Patrik | RSFK kids | #2# | děti mladší | 5. | 00:02:22 | +00:00:16 | Detail |
6. |
Jandásek |
Jan | AK Rosice | #10# | děti mladší | 6. | 00:02:30 | +00:00:24 | Detail |
7. |
Durna |
Dominik | RSFK | #3# | děti mladší | 7. | 00:02:31 | +00:00:25 | Detail |
8. |
Krejčík |
Samuel | MP Dukla Praha | #7# | děti mladší | 8. | 00:02:37 | +00:00:31 | Detail |
9. |
Štourač |
Davi | | #16# | děti mladší | 9. | 00:02:46 | +00:00:40 | Detail |
10. |
Posmýková |
Terezie | AK Rosice | #5# | děti mladší | 10. | 00:02:47 | +00:00:41 | Detail |
11. |
Hanáková |
Nikol | RLF | #15# | děti mladší | 11. | 00:02:59 | +00:00:53 | Detail |
12. |
Jandásek |
Matěj | | #12# | děti nejmladší | 1. | 00:03:33 | +00:01:27 | Detail |
13. |
Hanák |
Marek | RLF | #14# | děti nejmladší | 2. | 00:03:49 | +00:01:43 | Detail |
14. |
Šolcová |
Anna | | #8# | děti nejmladší | 3. | 00:04:02 | +00:01:56 | Detail |
15. |
Barvířová |
Adéla | | #9# | děti nejmladší | 4. | 00:04:55 | +00:02:49 | Detail |
16. |
Mareček |
Michal | | #6# | děti nejmladší | 5. | 00:05:51 | +00:03:45 | Detail |
17. |
Zlatý |
Gustav | Říčany | #52# | děti starší | 1. | 00:06:25 | +00:04:19 | Detail |
18. |
Šupka |
Marek | Říčany | #54# | děti starší | 2. | 00:06:31 | +00:04:25 | Detail |
19. |
Man |
Přemek | RSFK | #53# | děti starší | 3. | 00:06:35 | +00:04:29 | Detail |
20. |
Kubík |
Tomáš | Brno Slatina | #59# | děti starší | 4. | 00:06:46 | +00:04:40 | Detail |
21. |
Kotačka |
Lukáš | Říčany | #58# | děti starší | 5. | 00:07:01 | +00:04:55 | Detail |
22. |
Matl |
Štěpán | | #57# | děti starší | 6. | 00:07:05 | +00:04:59 | Detail |
23. |
Vemolová |
Johana | Bukovice | #55# | děti starší | 7. | 00:07:06 | +00:05:00 | Detail |
24. |
Kříž |
Marek | AK Rosice | #56# | děti starší | 8. | 00:07:27 | +00:05:21 | Detail |
25. |
Slezáková |
Barbora | AK Kuřim | #51# | děti starší | 9. | 00:07:55 | +00:05:49 | Detail |
26. |
Čepová |
Viktorka | Brno | #50# | děti starší | 10. | 00:08:22 | +00:06:16 | Detail |
27. |
Fiala |
Honza | Biatlonklub Říčany | #100# | ml. žáci | 1. | 00:09:37 | +00:07:31 | Detail |
28. |
Stoklásek |
Pavel | Biatlonklub Říčany | #112# | ml. žáci | 2. | 00:10:12 | +00:08:06 | Detail |
29. |
Antoš |
Lukáš | FKM Kahan | #102# | žáci nejmladší | 1. | 00:10:23 | +00:08:17 | Detail |
30. |
Šťavík |
Zdeněk | AK Rosice | #105# | ml. žáci | 3. | 00:10:38 | +00:08:32 | Detail |
31. |
Šťavík |
David | AK Rosice | #103# | ml. žáci | 4. | 00:10:43 | +00:08:37 | Detail |
32. |
Křížová |
Viktorie | AK Rosice, Biatlonklub Říčany... | #110# | ml. žákyně | 1. | 00:11:58 | +00:09:52 | Detail |
33. |
Štouračová |
Zuzana | AK Rosice | #111# | žákyně nejmladší | 1. | 00:12:13 | +00:10:07 | Detail |
34. |
Kubíková |
Pavla | Brno Slatina | #113# | žákyně nejmladší | 2. | 00:12:32 | +00:10:26 | Detail |
35. |
Kuklová |
Natálie | | #101# | žákyně nejmladší | 3. | 00:12:59 | +00:10:53 | Detail |
36. |
Dóbi |
Matěj | MENISKOS BRNO | #106# | žáci nejmladší | 2. | 00:13:51 | +00:11:45 | Detail |
37. |
Desová |
Julie | | #108# | ml. žákyně | 2. | 00:13:51 | +00:11:45 | Detail |
38. |
Krejčíková |
Amelie | MP Dukla Praha | #107# | žákyně nejmladší | 4. | 00:14:09 | +00:12:03 | Detail |
39. |
Uhlířová |
Anežka Anna | Zbéšovští šneci | #109# | žákyně nejmladší | 5. | 00:15:30 | +00:13:24 | Detail |
40. |
Bromová |
Kristýna | Říčany | #104# | ml. žákyně | 3. | 00:15:47 | +00:13:41 | Detail |
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace |