Oficiální Výsledková listina Zimní běh Litní a zámeckým parkem
20. 1. 2018

hlavní

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta12
1. BONK RomanTri Klub Příbram#183M18-391.00:26:5300:13:23.8300:13:28.68Detail
2. PAZDERA LukášTT Příbram#210M18-392.00:26:57+00:00:0400:13:17.8300:13:39.12Detail
3. ŠNEBERGER JanRokycany#105M18-393.00:27:01+00:00:0800:13:22.9100:13:37.14Detail
4. MACH TomášZtělesněné Zlo#89M18-394.00:27:44+00:00:5100:13:40.5300:14:02.98Detail
5. ROSOL JiříLoko Beroun#94M40-491.00:28:07+00:01:1400:13:54.5100:14:12.26Detail
6. KUPIDLOVSKÝ DanielStodůlky#52M40-492.00:28:50+00:01:5700:14:03.4700:14:46.35Detail
7. HOFMAN JiříSK Halouny#79M18-395.00:29:48+00:02:5500:14:18.5400:15:28.62Detail
8. VOTAVA MartinKrálův Dvůr#48M40-493.00:30:25+00:03:3200:14:49.4400:15:34.68Detail
9. SEDLÁČEK MiroslavRozběháme Česko#60M18-396.00:30:44+00:03:5100:15:08.6900:15:34.35Detail
10. FRANĚK OndřejPraha#74M18-397.00:30:50+00:03:5700:15:13.5800:15:35.83Detail
11. VLK PavelPříbram#111M18-398.00:30:55+00:04:0200:15:11.2000:15:43.53Detail
12. SLÁDEČEK Jakub#49M40-494.00:31:00+00:04:0700:15:09.2100:15:50.56Detail
13. PEJŠA Jansmí být prázdné#91M40-495.00:31:15+00:04:2200:15:13.3000:16:00.93Detail
14. ŠIRANEC PeterKoněprusy#103M18-399.00:31:40+00:04:4700:15:20.4100:16:19.21Detail
15. VACARDA VladimírEleven Run Team#229M50-591.00:31:53+00:05:0000:16:02.6700:15:49.41Detail
16. SMETANA OndřejVyběhej se #205M18-3910.00:32:02+00:05:0900:15:50.1400:16:11.32Detail
17. DRAŽAN MichalŽárovka Vranovice#237M18-3911.00:32:13+00:05:2000:15:46.8500:16:25.88Detail
18. MASÁK LukášPraví Kokoti#234M40-496.00:32:32+00:05:3900:15:48.3900:16:43.12Detail
19. RYVOLA VojtěchKarlštejn#61M18-3912.00:32:41+00:05:4800:15:37.4800:17:03.17Detail
20. ŠKRLANT MartinŽebrák#104M18-3913.00:32:47+00:05:5400:15:52.3300:16:54.65Detail
21. BROŽ LubomírNarysov#67M18-3914.00:33:02+00:06:0900:16:17.2600:16:44.43Detail
22. ŠNEBERGEROVÁ LucieRokycany#106Z35-441.00:33:12+00:06:1900:16:14.4600:16:57.41Detail
23. FENCL RadekSK Vlaška#72M50-592.00:33:21+00:06:2800:16:38.5800:16:41.62Detail
24. ŠAMANOVÁ SimonaLokomotiva Beroun#175Z18-341.00:33:34+00:06:4100:16:28.1200:17:05.18Detail
25. ŠKARDA MilanAC Falcon Rokycany#46M50-593.00:33:46+00:06:5300:16:44.2300:17:00.88Detail
26. MATĚJKA DušanSparta Podluhy#63M40-497.00:33:53+00:07:0000:16:42.9700:17:09.29Detail
27. FLACHS MichalPRAHA ZLICIN#73M18-3915.00:33:57+00:07:0400:16:57.2700:16:58.82Detail
28. MEDOVÁ IvanaZbečno#90Z35-442.00:34:11+00:07:1800:16:46.9500:17:23.74Detail
29. HOFMANOVÁ MarkétaSK Halouny#233Z18-342.00:34:22+00:07:2900:16:52.8900:17:28.90Detail
30. KUPKA LiborRozběháme Česko#55M18-3916.00:34:38+00:07:4500:16:43.9400:17:53.65Detail
31. VYKYSALÝ PetrLokomotiva Beroun#53M40-498.00:34:52+00:07:5900:16:47.9700:18:03.95Detail
32. VLČEK JiříMníšek pod Brdy#110M50-594.00:35:05+00:08:1200:17:22.4600:17:41.93Detail
33. RIEGEROVÁ MichaelaVyběhej se Příbram#238Z35-443.00:35:06+00:08:1300:17:31.3200:17:34.04Detail
34. TUREK JiříChaloupky#44M50-595.00:35:10+00:08:1700:17:24.3000:17:44.90Detail
35. TŘÍSKOVÁ KatarínaPraha 6#64Z45-541.00:35:13+00:08:2000:17:36.4900:17:35.62Detail
36. ŘECHKOVÁ SvatavaPříbram#29Z45-542.00:35:13+00:08:2000:17:36.0700:17:36.84Detail
37. KRÁL VáclavRozběháme Česko#54M18-3917.00:35:32+00:08:3900:17:32.6800:17:58.81Detail
38. SCHÜTZ PetrOrlová#191M50-596.00:35:43+00:08:5000:17:18.1200:18:24.15Detail
39. SEHNAL AdrienDukla Praha#118M60-691.00:35:50+00:08:5700:17:33.6800:18:15.52Detail
40. BASEL MiroslavKralupy nad Vltavou#43M50-597.00:36:29+00:09:3600:17:35.3500:18:52.78Detail
41. MALIŠOVÁ KarlaSabzo#26Z55plus1.00:36:30+00:09:3700:18:11.3000:18:18.55Detail
42. PETRÁČKOVÁ JanaDobřichovice#32Z18-343.00:36:40+00:09:4700:17:46.0400:18:53.87Detail
43. VÁVRA PavelVorvani#119M50-598.00:36:53+00:10:0000:18:19.0600:18:33.66Detail
44. BĚLOHLÁVEK KarelPodluhy#56M18-3918.00:36:59+00:10:0600:18:16.4700:18:41.94Detail
45. STŘÍBRNÁ ZuzanaČSOB Na zdraví#101Z35-444.00:37:01+00:10:0800:18:17.9500:18:43.04Detail
46. HODAČ VladimírKrálův Dvůr#76M40-499.00:37:11+00:10:1800:17:31.4200:19:38.71Detail
47. KARLÍK TomášSK Halouny#83M18-3919.00:37:16+00:10:2300:18:00.5400:19:15.06Detail
48. UNGR AntonínKozojedy#38M60-692.00:37:23+00:10:3000:18:23.9100:18:58.81Detail
49. FRAŇKOVÁ MichaelaFraněk Team Vysoká#153Z45-543.00:37:43+00:10:5000:18:15.5800:19:27.32Detail
50. KOLAŘÍK LukášKarlštejn#62M18-3920.00:37:45+00:10:5200:17:49.3200:19:55.65Detail
51. POVALOVÁ EvaPraha#92Z18-344.00:37:57+00:11:0400:18:48.6400:19:07.94Detail
52. UXA TomášURT Beroun#45M50-599.00:38:00+00:11:0700:18:32.2300:19:26.96Detail
53. NESVAČIL TomášPříbram#133M50-5910.00:38:02+00:11:0900:18:32.8800:19:28.83Detail
54. BAUER MartinChlustina#200M40-4910.00:38:07+00:11:1400:18:53.2100:19:13.60Detail
55. SKALICKÝ JanTJ Jince#96M18-3921.00:38:10+00:11:1700:18:30.9100:19:38.89Detail
56. ČANDA JanSK Tochovice#59M18-3922.00:38:22+00:11:2900:18:44.8200:19:36.36Detail
57. SOJKA KarelZbečno#97M40-4911.00:38:24+00:11:3100:19:11.2800:19:12.36Detail
58. PAVLIŠEN AlexandrDrtič Bezděkov#47M40-4912.00:38:47+00:11:5400:18:41.5300:20:05.24Detail
59. KAFKOVÁ LucieZdice#31Z35-445.00:38:48+00:11:5500:19:10.2000:19:36.99Detail
60. SMETANOVÁ MonikaBeroun#28Z45-544.00:38:53+00:12:0000:19:01.6700:19:50.85Detail
61. GREGOROVÁ DanielaKomárov#203Z35-446.00:39:03+00:12:1000:19:14.4500:19:48.29Detail
62. HUBIČKA Filip#208M40-4913.00:39:47+00:12:5400:19:31.1100:20:15.23Detail
63. JANOVÝ PetrAC- TRIAL PLZEŇ#81M70plus1.00:39:51+00:12:5800:19:43.0100:20:07.06Detail
64. FILIP KarelNové Strašecí#37M60-693.00:40:13+00:13:2000:19:41.7000:20:30.47Detail
65. SVOBODA JanPivovar Zlosyn#36M70plus2.00:40:13+00:13:2000:19:49.1000:20:23.59Detail
66. SZABO DavidSK Nové Zámky#151M40-4914.00:40:21+00:13:2800:19:09.7700:21:11.08Detail
67. HORNÍK Martin#190M50-5911.00:41:14+00:14:2100:20:45.2200:20:28.54Detail
68. ŘÁPEK VáclavPraha AVC#207M70plus3.00:41:24+00:14:3100:20:12.2600:21:10.75Detail
69. KROUPOVA PetraPribram#35Z18-345.00:41:40+00:14:4700:19:55.8500:21:43.50Detail
70. TUHÁČEK MilanSK Prdlavky#235M50-5912.00:41:54+00:15:0100:20:12.1200:21:41.33Detail
71. BURIANOVÁ AndreaRybářské potřeby Burian#68Z18-346.00:42:04+00:15:1100:20:38.8100:21:24.97Detail
72. HÁJKOVÁ TerezaLoko Beroun#75Z35-447.00:42:09+00:15:1600:20:48.7600:21:19.68Detail
73. GREGOR MartinKomárov#204M40-4915.00:42:41+00:15:4800:21:26.0700:21:14.61Detail
74. SIRŮČEK KamilPříbram#57M18-3923.00:42:45+00:15:5200:21:26.1000:21:18.61Detail
75. ŠTĚRBA Pavel#58M18-3924.00:42:50+00:15:5700:20:47.6000:22:02.26Detail
76. MAREŠ MartinZruč - Senec#232M50-5913.00:43:17+00:16:2400:21:24.9600:21:51.41Detail
77. UXOVÁ AnettURT Beroun#33Z18-347.00:43:36+00:16:4300:20:48.9400:22:46.09Detail
78. MARSA Martin#239M40-4916.00:43:56+00:17:0300:21:25.5700:22:29.77Detail
79. DÍTĚ MartinŠtěchovice#42M50-5914.00:44:09+00:17:1600:21:29.9900:22:38.23Detail
80. SVOBODOVÁ DanaPivovar Zlosyn#27Z55plus2.00:46:38+00:19:4500:22:31.4800:24:05.71Detail
81. SIRŮČKOVÁ JanaPříbram#30Z35-448.00:47:32+00:20:3900:23:23.0400:24:08.17Detail
82. JÁMBOROVÁ DašaDukla Praha#115Z35-449.00:49:31+00:22:3800:24:00.4000:25:29.80Detail
83. BARTOŠOVÁ MiladaPříbram#114Z55plus3.00:56:52+00:29:5900:27:12.9200:29:38.17Detail
DNF BATULKA MartinPunkTrail#51M40-49DNF 00:23:34.06Detail
DNF MINCHEV IvanPraha#41M60-69DNF Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz