Oficiální Výsledková listina Zimní běh Litní a zámeckým parkem
20. 1. 2018

hlavní Kategorie M18-39

# Příjmení Jméno Klub st. č.Oficiální časZtráta12
1. BONK RomanTri Klub Příbram#18300:26:5300:13:23.8300:13:28.68Detail
2. PAZDERA LukášTT Příbram#21000:26:57+00:00:0400:13:17.8300:13:39.12Detail
3. ŠNEBERGER JanRokycany#10500:27:01+00:00:0800:13:22.9100:13:37.14Detail
4. MACH TomášZtělesněné Zlo#8900:27:44+00:00:5100:13:40.5300:14:02.98Detail
5. HOFMAN JiříSK Halouny#7900:29:48+00:02:5500:14:18.5400:15:28.62Detail
6. SEDLÁČEK MiroslavRozběháme Česko#6000:30:44+00:03:5100:15:08.6900:15:34.35Detail
7. FRANĚK OndřejPraha#7400:30:50+00:03:5700:15:13.5800:15:35.83Detail
8. VLK PavelPříbram#11100:30:55+00:04:0200:15:11.2000:15:43.53Detail
9. ŠIRANEC PeterKoněprusy#10300:31:40+00:04:4700:15:20.4100:16:19.21Detail
10. SMETANA OndřejVyběhej se #20500:32:02+00:05:0900:15:50.1400:16:11.32Detail
11. DRAŽAN MichalŽárovka Vranovice#23700:32:13+00:05:2000:15:46.8500:16:25.88Detail
12. RYVOLA VojtěchKarlštejn#6100:32:41+00:05:4800:15:37.4800:17:03.17Detail
13. ŠKRLANT MartinŽebrák#10400:32:47+00:05:5400:15:52.3300:16:54.65Detail
14. BROŽ LubomírNarysov#6700:33:02+00:06:0900:16:17.2600:16:44.43Detail
15. FLACHS MichalPRAHA ZLICIN#7300:33:57+00:07:0400:16:57.2700:16:58.82Detail
16. KUPKA LiborRozběháme Česko#5500:34:38+00:07:4500:16:43.9400:17:53.65Detail
17. KRÁL VáclavRozběháme Česko#5400:35:32+00:08:3900:17:32.6800:17:58.81Detail
18. BĚLOHLÁVEK KarelPodluhy#5600:36:59+00:10:0600:18:16.4700:18:41.94Detail
19. KARLÍK TomášSK Halouny#8300:37:16+00:10:2300:18:00.5400:19:15.06Detail
20. KOLAŘÍK LukášKarlštejn#6200:37:45+00:10:5200:17:49.3200:19:55.65Detail
21. SKALICKÝ JanTJ Jince#9600:38:10+00:11:1700:18:30.9100:19:38.89Detail
22. ČANDA JanSK Tochovice#5900:38:22+00:11:2900:18:44.8200:19:36.36Detail
23. SIRŮČEK KamilPříbram#5700:42:45+00:15:5200:21:26.1000:21:18.61Detail
24. ŠTĚRBA Pavel#5800:42:50+00:15:5700:20:47.6000:22:02.26Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz