Oficiální Výsledková listina Zimní běh Litní a zámeckým parkem
20. 1. 2018

žáci

# Příjmení Jméno Klub st. č.RočníkKategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. KOVÁŘ ToníkSparta Praha#872011žáci 6 - 7 let1.00:01:26Detail
2. KAFKA MichalTK Zdice#42011žáci 6 - 7 let2.00:01:27+00:00:00.97Detail
3. BUBNÍKOVÁ ŠárkaStřela Žebrák#1232011žákyně 6 - 7 let1.00:01:28+00:00:01.68Detail
4. ČANDA Vojtěch#1652012žáci 6 - 7 let3.00:01:30+00:00:03.50Detail
5. MAREŠ ŠtěpánBeroun#1712012žáci 6 - 7 let4.00:01:32+00:00:06.15Detail
6. ŠTĚŇO FilipLiteň#1422011žáci 6 - 7 let5.00:01:39+00:00:13.30Detail
7. DUCHOSLAV JakubSK Sporting Příbram#1632011žáci 6 - 7 let6.00:01:41+00:00:15.21Detail
8. SVOBODA FilipStřela Žebrák#1582011žáci 6 - 7 let7.00:01:44+00:00:17.61Detail
9. HRADEČNÁ NelaLokomotiva Beroun#1402012žákyně 6 - 7 let2.00:01:47+00:00:20.66Detail
10. PEČENKA VojtěchPečenka Adventure Team#1382012žáci 6 - 7 let8.00:01:53+00:00:27.04Detail
11. ALFERY KryštofVinarice#52012žáci 6 - 7 let9.00:01:58+00:00:32.16Detail
12. SCHUSOVÁ MarieŘevnice#1692011žákyně 6 - 7 let3.00:02:01+00:00:35.16Detail
13. KLEMENTOVÁ OlivieLoko Beroun#852012žákyně 6 - 7 let4.00:02:04+00:00:37.86Detail
14. HODAČOVÁ DominikaKrálův Dvůr#772012žákyně 6 - 7 let5.00:02:09+00:00:42.44Detail
15. KROB VojtaSK Halouny#1642012žáci 6 - 7 let10.00:02:17+00:00:50.68Detail
16. PEŠICE ŠimonFutsal Dobřichovice#1172009žáci 8 - 9 let1.00:02:19+00:00:52.67Detail
17. URBAN KryštofStřela Žebrák#1072009žáci 8 - 9 let2.00:02:20+00:00:54.17Detail
18. VOTAVA LukášTJ Sokol Králův Dvůr#102009žáci 8 - 9 let3.00:02:22+00:00:55.45Detail
19. RADA VojtěchBikeclinic junior team#1202010žáci 8 - 9 let4.00:02:25+00:00:59.10Detail
20. SŮROVÁ MonikaHostomice#1302009žákyně 8 - 9 let1.00:02:26+00:00:59.50Detail
21. SVOBODA JosefStřela Žebrák#1592009žáci 8 - 9 let5.00:02:27+00:01:00.87Detail
22. MALČEKOVÁ SofieLokomotiva Beroun#1482010žákyně 8 - 9 let2.00:02:28+00:01:02.14Detail
23. JANDAL Petrfarma Běleč#132009žáci 8 - 9 let6.00:02:29+00:01:02.53Detail
24. KAFKA LukášTK Zdice#122009žáci 8 - 9 let7.00:02:29+00:01:02.79Detail
25. VYKYSALÁ BarboraLokomotiva Beroun#1132010žákyně 8 - 9 let3.00:02:29+00:01:03.30Detail
26. KUČERA SebastianLokomotiva Beroun#1252009žáci 8 - 9 let8.00:02:30+00:01:03.38Detail
27. VALUCHOVÁ JulieZŠ Bratří Venclíků#82009žákyně 8 - 9 let4.00:02:31+00:01:04.78Detail
28. HUML FilipStřela Žebrák#112010žáci 8 - 9 let9.00:02:34+00:01:07.56Detail
29. SKÁLA AdamSvinaře#1562009žáci 8 - 9 let10.00:02:34+00:01:08.30Detail
30. KLEMENTOVÁ AnnaLoko Beroun#842010žákyně 8 - 9 let5.00:02:35+00:01:09.14Detail
31. JÁMBOROVÁ EmaAdrien Elixir Elite Team#1162010žákyně 8 - 9 let6.00:02:36+00:01:09.54Detail
32. BATULKOVÁ EliškaDobřichovice#1462009žákyně 8 - 9 let7.00:02:37+00:01:10.36Detail
33. SYNEK VojtaBK Beroun#1322009žáci 8 - 9 let11.00:02:36+00:01:10.30Detail
34. PTÁČKOVÁ AnnaLokomotiva Beroun#1272009žákyně 8 - 9 let8.00:02:40+00:01:13.95Detail
35. HODAČOVÁ NatálieLOKO Beroun#782009žákyně 8 - 9 let9.00:02:42+00:01:15.87Detail
36. PIXOVÁ NatálieSK Vlčáci Mníšek pod Brdy#92010žákyně 8 - 9 let10.00:02:45+00:01:18.91Detail
37. PAZDEROVÁ AnnaHatě#72010žákyně 8 - 9 let11.00:02:47+00:01:21.10Detail
38. SOJKOVÁ DorotaLoko Beroun#992010žákyně 8 - 9 let12.00:02:49+00:01:22.33Detail
39. KONOPÁČ Matěj#1372010žáci 8 - 9 let12.00:02:49+00:01:23.08Detail
40. MAREŠOVÁ LindaLokomotiva Beroun#1702009žákyně 8 - 9 let13.00:02:50+00:01:23.92Detail
41. VINŠOVÁ KristýnaHodyně#1682009žákyně 8 - 9 let14.00:02:59+00:01:32.77Detail
42. ARNOŠT MikulášBeroun#1342009žáci 8 - 9 let13.00:02:59+00:01:32.93Detail
43. HRADEČNÁ SofiaLokomotiva Beroun#1412010žákyně 8 - 9 let15.00:03:02+00:01:35.84Detail
44. MARYŠKOVÁ TerezkaLokomotiva Beroun#1472010žákyně 8 - 9 let16.00:03:11+00:01:44.63Detail
45. BROŽ Vojtěch#1852010žáci 8 - 9 let14.00:03:15+00:01:49.08Detail
46. KNOBLOCHOVÁ LucieLiten#62009žákyně 8 - 9 let17.00:03:42+00:02:15.57Detail
47. MÍKOVÁ BarboraLoko Beroun#202007žákyně 10 – 11 let1.00:05:07+00:03:40.34Detail
48. SMETANA MichalAFK Loděnice#162003žáci 14 – 15 let1.00:05:08+00:03:41.45Detail
49. KOVÁŘ JendaDiana Sport Team#862008žáci 10 – 11 let1.00:05:19+00:03:52.74Detail
50. ČEPEK MartinDukla Praha#1662007žáci 10 – 11 let2.00:05:26+00:03:59.56Detail
51. HOŠEK OndřejSK Sporting Příbram#1762005žáci 12 – 13 let1.00:05:27+00:04:01.10Detail
52. URBAN MatyášStřela Žebrák#1082005žáci 12 – 13 let2.00:05:32+00:04:05.54Detail
53. FRAŇKOVÁ Natálie#1542004žákyně 14 – 15 let1.00:05:32+00:04:06.09Detail
54. HORNÍK MarekLokomotiva Beroun#1742007žáci 10 – 11 let3.00:05:34+00:04:08.10Detail
55. HUML JanStřela Žebrák#192006žáci 12 – 13 let3.00:05:44+00:04:17.77Detail
56. HUMLOVÁ EliškaStřela Žebrák#212008žákyně 10 – 11 let2.00:05:44+00:04:17.99Detail
57. GEIST Patrik#1722008žáci 10 – 11 let4.00:05:45+00:04:18.89Detail
58. PEŠEK DominikStřela Žebrák#1312008žáci 10 – 11 let5.00:05:47+00:04:20.72Detail
59. PAVLIŠENOVÁ MarkétaSK Sporting Příbram#1772003žákyně 14 – 15 let2.00:05:48+00:04:22.18Detail
60. JENÍKOVÁ MartinaSK Sporting Příbram#1502007žákyně 10 – 11 let3.00:05:50+00:04:23.75Detail
61. LUCIE TEREZA ValachováTJ Lokomotiva Beroun#882006žákyně 12 – 13 let1.00:05:50+00:04:24.09Detail
62. ŠVARCOVÁ TerezkaStřela žebrák#182006žákyně 12 – 13 let2.00:05:53+00:04:26.35Detail
63. KONOPÁČ VojtěchLokomotiva Beroun#1362005žáci 12 – 13 let4.00:05:55+00:04:28.39Detail
64. BRAMBOROVÁ AnnaLokomotiva Beroun#1732006žákyně 12 – 13 let3.00:06:03+00:04:36.38Detail
65. SŮRA MartinHostomice#1262007žáci 10 – 11 let6.00:06:03+00:04:36.85Detail
66. FRANĚK TomášFraněk Team#1552008žáci 10 – 11 let7.00:06:04+00:04:37.32Detail
67. BUBNÍK LukášStřela Žebrák#1242008žáci 10 – 11 let8.00:06:04+00:04:38.21Detail
68. ŠAMANOVÁ MarkétaLokomotiva Beroun#1672007žákyně 10 – 11 let4.00:06:10+00:04:43.99Detail
69. BUDIL PetrHostomice#1292006žáci 12 – 13 let5.00:06:11+00:04:44.87Detail
70. SEIDL FilipBeroun#1222007žáci 10 – 11 let9.00:06:14+00:04:47.34Detail
71. PAVLIŠENOVÁ KateřinaSK Sporting Příbram#1782006žákyně 12 – 13 let4.00:06:15+00:04:48.43Detail
72. NEJEDLÁ LucieLokomotiva Beroun#1492007žákyně 10 – 11 let5.00:06:16+00:04:49.62Detail
73. POKORNÁ TerezaHlásná Třebaň#242007žákyně 10 – 11 let6.00:06:29+00:05:02.57Detail
74. PALIVCOVÁ TerkaHostomice#1282006žákyně 12 – 13 let5.00:06:29+00:05:02.76Detail
75. RYVOLA Martin#1922006žáci 12 – 13 let6.00:06:33+00:05:07.00Detail
76. VYKYSALÁ AnnaLokomotiva Beroun#1122008žákyně 10 – 11 let7.00:06:49+00:05:22.90Detail
77. ŠPÍRKOVÁ KarolínaLokomotiva Beroun#1522007žákyně 10 – 11 let8.00:06:56+00:05:29.88Detail
78. KRTEK OndřejTJ LOKOMOTIVA Beroun#252007žáci 10 – 11 let10.00:06:56+00:05:30.12Detail
79. VALUCHOVÁ VeronikaZŠ Bratří Venclíků#232008žákyně 10 – 11 let9.00:06:58+00:05:32.04Detail
80. KRTKOVÁ EliškaTetín#1432007žákyně 10 – 11 let10.00:07:00+00:05:34.12Detail
81. ZDEŇOVCOVÁ AnetaPříbram#1842007žákyně 10 – 11 let11.00:07:01+00:05:34.54Detail
82. PAZDEROVÁ KristýnaHatě#222007žákyně 10 – 11 let12.00:07:12+00:05:45.35Detail
83. PEJŠA JanSedlčany#1872006žáci 12 – 13 let7.00:07:16+00:05:49.80Detail
84. SOJKOVÁ AnežkaLoko Beroun#982008žákyně 10 – 11 let13.00:07:16+00:05:49.96Detail
85. KONOPÁČOVÁ Magdalena#1392008žákyně 10 – 11 let14.00:07:18+00:05:51.58Detail
86. STŘÍBRNÁ VeronikaRebels O.K.#1002008žákyně 10 – 11 let15.00:07:50+00:06:23.88Detail
87. PEŠICOVÁ SáraDobřichovice#1572007žákyně 10 – 11 let16.00:07:50+00:06:24.19Detail
88. KRTKOVÁ MichaelaTJ LOKOMOTIVA Beroun#152004žákyně 14 – 15 let3.00:07:55+00:06:28.62Detail
89. JANDOVÁ Sofie AnnaTetín#1442008žákyně 10 – 11 let17.00:09:18+00:07:51.85Detail
90. ARNOŠTOVÁ SimonaBeroun#1352007žákyně 10 – 11 let18.00:14:34+00:13:07.81Detail
MÍKOVÁ ViktorieHýskov#12013D00:00:00Detail
ALFERY MatoušVinarice#22014D00:00:00Detail
PIXA Martin#32015D00:00:00Detail
ČERNÁ TerezaBios Fit#692013D00:00:00Detail
RADOVÁ EliškaBikeclinic junior team#1212013D00:00:00Detail
SMETANOVÁ AnetaTJ Loko Beroun#172005žákyně 12 – 13 let00:00:00Detail
ČERNÝ MartinSK Spartak Příbram#702011žáci 6 - 7 let00:00:00Detail
JANDAL Pavelfarma Běleč#142009žáci 8 - 9 let00:00:00Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz