Oficiální Výsledková listina Skalní kros
19. 5. 2018

15 km

# Příjmení Jméno Klub st. č.RočníkKategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. MACEČEK TomášBuff/Salomon#3001991Vlci1.01:02:47Detail
2. BERÁNEK ŠimonKoloděje#3531994Vlci2.01:04:30+00:01:43.02Detail
3. MAKOVSKÝ JakubOB Tretra Praha#2861985Vlci3.01:05:21+00:02:33.80Detail
4. VINICKÝ PetrSWEEP OCRA CZ ELITE team#2231984Vlci4.01:06:17+00:03:29.95Detail
5. NOVOTNÝ JiříDukla Liberec#1411971MMasters1.01:09:11+00:06:24.19Detail
6. VITÁSEK AlešSRTG Mladá Boleslav#2241974MMasters2.01:09:29+00:06:42.19Detail
7. ŠINKOVSKÝ Romanwww.SPORTVISIO.cz/#1951976MMasters3.01:09:44+00:06:56.88Detail
8. KOCUMOVÁ ZuzanaInov-8 team#3761979Gazely1.01:10:00+00:07:13.53Detail
9. ZEMÁNEK Milanhradove strimelice#2371978MMasters4.01:10:07+00:07:20.45Detail
10. CAMRDA PavelChotoviny#221968Veteráni1.01:10:43+00:07:56.35Detail
11. LOULA JanHoPe#1161991Vlci5.01:10:53+00:08:06.51Detail
12. BUBENÍČEK JiříPraha 4 #201968Veteráni2.01:11:24+00:08:37.47Detail
13. EL HASSAN Júnis#371990Vlci6.01:11:34+00:08:46.97Detail
14. LINHART MartinPraha#1121977MMasters5.01:11:40+00:08:53.10Detail
15. GOJA Tomáš#3371984Vlci7.01:11:47+00:09:00.45Detail
16. VANĚK PavelPraha#2191964Veteráni3.01:12:21+00:09:34.42Detail
17. NĚMEC Jan#1351973MMasters6.01:12:50+00:10:03.41Detail
18. SCHOVANEC JanRoudnice nad Labem#1721997Vlci8.01:13:17+00:10:29.75Detail
19. VRBA Martindragonboat.cz#3241974MMasters7.01:14:07+00:11:19.97Detail
20. KOPAČEK JanKostelní Lhota#891981Vlci9.01:15:07+00:12:20.21Detail
21. KOUTNÍK DušanSokol Vlastibořice#941972MMasters8.01:15:13+00:12:25.98Detail
22. HARKABUZ OndrejSezemice#511972MMasters9.01:15:20+00:12:33.22Detail
23. TUHOVČÁK Milan#2081978MMasters10.01:16:18+00:13:31.34Detail
24. GAZDA VítězslavDivišov#471977MMasters11.01:16:55+00:14:07.92Detail
25. NOVÁKOVÁ ZuzanaSK LOB Nová Paka#1401991Gazely2.01:17:51+00:15:04.00Detail
26. UHLÍŘ TomášRK Olšina#2101978MMasters12.01:18:06+00:15:19.44Detail
27. RŮŽIČKA LukášRunsport Team#1691986Vlci10.01:18:10+00:15:23.54Detail
28. ZEMAN DanielRSFK#3391983Vlci11.01:18:18+00:15:31.57Detail
29. VESELÝ Lukáš#2591980Vlci12.01:18:29+00:15:41.97Detail
30. NĚMEC ArnoštKolín#1341968Veteráni4.01:18:35+00:15:48.38Detail
31. CIKHARDT JakubKOB Tretra Praha#3271987Vlci13.01:18:38+00:15:50.88Detail
32. DED PavelPraha#291978MMasters13.01:18:38+00:15:50.97Detail
33. BÉGOC RonanChamonix Mont Blanc#3381969MMasters14.01:18:53+00:16:05.96Detail
34. ZVĚŘINA TomášMagna#2381977MMasters15.01:19:15+00:16:27.70Detail
35. HRONEŠ MichaelJosefov#591974MMasters16.01:19:26+00:16:39.65Detail
36. PHILLIPS MonikaBěhat umí každý#2771981Gazely3.01:19:36+00:16:48.88Detail
37. HAMPEJSOVÁ Martina#481972ZMasters1.01:19:46+00:16:59.57Detail
38. LHOTA JindrichLany#3451977MMasters17.01:19:53+00:17:06.48Detail
39. POHLODEK JanHodkovice nad Mohelkou#1551980Vlci14.01:20:07+00:17:19.79Detail
40. ŠEVČÍK David#1921977MMasters18.01:20:28+00:17:41.37Detail
41. KOVÁŘÍK Petr#861975MMasters19.01:20:33+00:17:46.09Detail
42. PICEK DanielSokol Vlkava #1511973MMasters20.01:20:36+00:17:49.51Detail
43. MATĚJKA LukášKralupy nad Vltavou#1201998Vlci15.01:21:08+00:18:20.76Detail
44. SVATOŠOVÁ JanaLiberec#1811975ZMasters2.01:21:08+00:18:21.05Detail
45. NEDBAL JanKrhanice#2911971MMasters21.01:21:44+00:18:57.10Detail
46. HAMRŠMÍD JanLarse Heletága#491981Vlci16.01:21:55+00:19:08.15Detail
47. JANČÁREK TomášPraha#691983Vlci17.01:22:34+00:19:46.69Detail
48. NĚMEČEK PetrLos Bucaneros#2471981Vlci18.01:24:07+00:21:20.07Detail
49. FUJAK MartinEndorfinové Fretky#3691981Vlci19.01:24:08+00:21:21.49Detail
50. KUHN PavelPraha 15#1061975MMasters22.01:24:53+00:22:06.18Detail
51. MAHDAL Jakub Kubovic StavitelAtleticky Klub Usain Bolt#1181978MMasters23.01:24:54+00:22:07.51Detail
52. VYTINOVÁ MonikaSychrov#2311991Gazely4.01:24:58+00:22:10.72Detail
53. MORYSEK TomášPivo a Myslivec#1291987Vlci20.01:25:35+00:22:47.85Detail
54. HULINOVA KaterinaPraha 6#2921980Gazely5.01:25:37+00:22:49.94Detail
55. LHOTOVA PavlaLany#3431982Gazely6.01:25:56+00:23:09.46Detail
56. KREUTER MichalBraník#971974MMasters24.01:26:00+00:23:13.21Detail
57. URBANEK LukasPraha 5#3841977MMasters25.01:26:25+00:23:37.87Detail
58. VRANÝ LukášSRTG Praha#2291989Vlci21.01:26:28+00:23:40.82Detail
59. BRÁZA JirkaLAIC#181976MMasters26.01:26:50+00:24:03.08Detail
60. HOLZBAUER JanNebovidy#571974MMasters27.01:27:22+00:24:35.41Detail
61. JIRÁSKOVÁ LucieKolín#731989Gazely7.01:27:23+00:24:36.65Detail
62. ADIE AlexK-WAY VOB#11989Gazely8.01:27:45+00:24:58.30Detail
63. BLÁHA IvoPivni stíhačka z Malýho Rohozce#2401981Vlci22.01:27:48+00:25:00.84Detail
64. LANG RomanBojiště#2611964Veteráni5.01:27:50+00:25:03.18Detail
65. VESELÝ MatějSRTG Kutná Hora#2601997Vlci23.01:30:28+00:27:40.83Detail
66. KONOPÁSEK Štěpán#881990Vlci24.01:30:29+00:27:42.52Detail
67. ANTOŠ Jan#41974MMasters28.01:30:43+00:27:56.56Detail
68. ŠNAJPERK Viktorshimpi_cz#2541977MMasters29.01:30:46+00:27:59.35Detail
69. ČERMÁKOVÁ AlenaČeská Lípa#261985Gazely9.01:30:58+00:28:11.30Detail
70. KUDRNA MichalSportigo.cz#1041974MMasters30.01:31:02+00:28:14.89Detail
71. KUDRNOVÁ BarboraSportigo.cz#1052002Gazely10.01:31:02+00:28:15.14Detail
72. BULÍN PavelPraha#3481970MMasters31.01:31:03+00:28:16.13Detail
73. BENÝR PavelMBM Praha#111963Veteráni6.01:31:12+00:28:24.82Detail
74. BÁRTLOVÁ KláraJablonec nad Nisou#81986Gazely11.01:31:13+00:28:26.06Detail
75. KOLDOVSKÝ Martin#871977MMasters32.01:31:23+00:28:35.83Detail
76. DRAHOKOUPIL JakubPraha#331983Vlci25.01:31:25+00:28:38.45Detail
77. SZONDA IstvanVelke Hamry#1871979Vlci26.01:31:40+00:28:53.46Detail
78. PEARCE IvankaBěhat umí každý#1501983Gazely12.01:31:49+00:29:02.16Detail
79. OPLT Rudolf#1441980Vlci27.01:32:00+00:29:13.30Detail
80. PUNCOCHAROVA DitaKerberos#1641977ZMasters3.01:32:12+00:29:25.26Detail
81. MARTIŠOVÁ PetraHoPe#1191990Gazely13.01:32:14+00:29:27.63Detail
82. PLCH Matěj#1531987Vlci28.01:32:16+00:29:29.15Detail
83. KOLAROVSKÝ MilanHrubý Jeseník#2831975MMasters33.01:32:31+00:29:43.72Detail
84. TARNÓCZY MiroslavBeast Varnsdorf#2031980Vlci29.01:32:32+00:29:45.23Detail
85. MOKRANOVA VeronikaPraha#1271986Gazely14.01:32:35+00:29:47.70Detail
86. VALIHRACH VáclavKolín#2131955MLegendy1.01:33:04+00:30:17.60Detail
87. THOŘ LuděkTurnov#2041983Vlci30.01:33:07+00:30:19.72Detail
88. KAMARÁDOVÁ DanielaDolní Lomnice#761972ZMasters4.01:33:25+00:30:38.45Detail
89. VALTEROVÁ IvanaBeroun#2171973ZMasters5.01:33:26+00:30:39.38Detail
90. VALTER DaliborSilvini Madshus Team #2141969MMasters34.01:33:27+00:30:40.01Detail
91. PAVLIKOVA LenkaPraha 9#1471973ZMasters6.01:33:31+00:30:43.97Detail
92. FRYŠOVÁ KristýnaT-Runners#421976ZMasters7.01:33:43+00:30:56.14Detail
93. VEDRAL LadislavŘíčany#2211972MMasters35.01:34:11+00:31:24.66Detail
94. OULICKÝ RomanČernošice#2481964Veteráni7.01:34:15+00:31:28.18Detail
95. BOUDNÝ HonzaFF-Michle#151974MMasters36.01:34:20+00:31:32.77Detail
96. UHLÍŘOVÁ RadkaRK Olšina#2111980Gazely15.01:34:37+00:31:50.19Detail
97. POSPÍŠIL MartinPraha#1601985Vlci31.01:35:11+00:32:24.23Detail
98. SOJKA LukášAlbrechtice nad Orlicí#2501985Vlci32.01:35:27+00:32:40.63Detail
99. NOVOTNÝ TomášBeast Varnsdorf#1421992Vlci33.01:35:33+00:32:46.25Detail
100. MILEC JindřichBEAST Varnsdorf#1241979Vlci34.01:35:34+00:32:47.12Detail
101. LOUDA DavidSkokovy#1151981Vlci35.01:35:40+00:32:53.58Detail
102. METELKOVA RadkaKladno#1221978ZMasters8.01:36:43+00:33:55.81Detail
103. BRANDEJSKÁ IrenaKutná Hora#171983Gazely16.01:37:53+00:35:06.08Detail
104. RACKOVÁ Nikola. #1651991Gazely17.01:37:53+00:35:06.11Detail
105. NEVRKLA JaroslavNehvizfy#1371975MMasters37.01:38:32+00:35:45.39Detail
106. JAHELKA DušanPabas team#2431990Vlci36.01:40:10+00:37:22.98Detail
107. HŘIVNA DavidKostelec nad Labem#601971MMasters38.01:42:06+00:39:19.33Detail
108. TRACHTA PetrPraha 4#2571956MLegendy2.01:42:06+00:39:19.53Detail
109. ŠINDLER RadekKněžmost#1931986Vlci37.01:43:08+00:40:20.71Detail
110. KSIAZCZAK EvaUnhošť#1021964Veteránky1.01:43:50+00:41:03.25Detail
111. PABIŠKA Jaroslav#3561989Vlci38.01:45:24+00:42:37.34Detail
112. SVOZILÍK JosefPraha#1831959Veteráni8.01:45:29+00:42:42.59Detail
113. RÝDL VladimírJENTAK#1711968Veteráni9.01:45:38+00:42:50.84Detail
114. ŠTĚPÁN IvanJihlava#2561979Vlci39.01:46:24+00:43:37.59Detail
115. BELICA Ondřej#101980Vlci40.01:46:28+00:43:40.99Detail
116. ŠRÁMKOVÁ ZdeňkaŽdírec nad Doubravou#1981976ZMasters9.01:46:59+00:44:12.05Detail
117. BLÁHOVÁ VeronikaMalá prdelka pivni stíhačky#2411984Gazely18.01:47:10+00:44:22.75Detail
118. ŠANTINOVÁ GabrielaSvijany#1901991Gazely19.01:50:41+00:47:54.01Detail
119. SVOBODA MilosHradec Kralove#2521981Vlci41.01:50:43+00:47:56.44Detail
120. MILCOVÁ MartinaBEAST Varnsdorf#1231983Gazely20.01:54:47+00:51:59.79Detail
121. VLADYKA JaromírStudio POLE Velké Popovice#2251956MLegendy3.01:56:05+00:53:18.27Detail
122. CHLÁDKOVÁ BohdanaPchery#641976ZMasters10.01:59:27+00:56:39.68Detail
123. ZDĚNKOVÁ ZuzanaZuZ#2331981Gazely21.01:59:38+00:56:51.32Detail
124. ZELENKOVÁ HanaHrádek nad Nisou#2351961Veteránky2.01:59:54+00:57:07.45Detail
125. MACÁK JiříHradec Králové#1171984Vlci42.02:01:39+00:58:51.90Detail
126. JUNGOVÁ LuciePraha 2#3671970ZMasters11.02:03:33+01:00:46.28Detail
UHLÍK Romansrtg Kolín#2581986Vlci00:00:00Detail
DNF BLAHUTA JanBrno#131981VlciDNF Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz