Oficiální Výsledková listina Kros Sázava
16. 6. 2018

15 km

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. VOKROUHLÍK Michal/#317Vlci1.01:06:53Detail
2. JAKOUBEK MatějSilvini Madshus team#199Vlci2.01:08:06+00:01:13Detail
3. KUDRNA ZbyněkEnduraining#491Vlci3.01:08:43+00:01:50Detail
4. REKTOR AntonínModřany#267MMasters1.01:10:22+00:03:29Detail
5. ŠEBEK Pavel#290Vlci4.01:11:23+00:04:30Detail
6. SMRČKA MilošBK Říčany#277MLegendy1.01:11:52+00:04:59Detail
7. ČTVRTNÍČEK JakubBěhejBrno.com - Běžci#167Vlci5.01:13:21+00:06:28Detail
8. BENA PetrPraha 5#153MMasters2.01:13:34+00:06:41Detail
9. ŠIMEK PavelPraha 3#483MMasters3.01:14:40+00:07:47Detail
10. SKLENÁŘ OndřejGeokonsult#276Vlci6.01:14:45+00:07:52Detail
11. EL Hassan#175Vlci7.01:16:10+00:09:17Detail
12. KRABEC JanRock Point Trail running tým#217MMasters4.01:16:26+00:09:33Detail
13. VODIČKA JosefTJ Zentiva#315Vlci8.01:17:00+00:10:07Detail
14. HAVEL JanMaraton tým Pavla Nováka#185MMasters5.01:17:28+00:10:35Detail
15. KOČÍ VojtěchSK Box Mělník#420MMasters6.01:17:34+00:10:41Detail
16. VICARI JaromírSK Babice#314MMasters7.01:17:45+00:10:52Detail
17. NĚMEC Jan#245MMasters8.01:17:55+00:11:02Detail
18. CAMRDA PavelChotoviny#163Veteráni1.01:18:12+00:11:19Detail
19. FARÁŘ Martinveselejší Farář#176MMasters9.01:18:44+00:11:51Detail
20. KALKUS JanROYAL BAY team#428Vlci9.01:18:46+00:11:53Detail
21. VOKÁČ MichalHasiči Hostivice#382Vlci10.01:18:46+00:11:53Detail
22. ĎOUBAL JakubTrebon#169Vlci11.01:20:03+00:13:10Detail
23. MAREK MartinTJ Sokol Tichá#407Vlci12.01:20:08+00:13:15Detail
24. LINHART Martin#448MMasters10.01:20:40+00:13:47Detail
25. HARKABUZ OndrejSezemice#184MMasters11.01:20:40+00:13:47Detail
26. SIMON MirekŠkvorec#275Vlci13.01:20:54+00:14:01Detail
27. FEIGL TomášSK Luštěnice 2012#177MMasters12.01:21:13+00:14:20Detail
28. HENDRYCH Jakub#bezimmetrzametrem#189Vlci14.01:21:31+00:14:38Detail
29. KUBEŠ PavelNo Asphalt!#224MMasters13.01:22:18+00:15:25Detail
30. BUBENÍČEK JiříPraha 4 #161Veteráni2.01:23:01+00:16:08Detail
31. CAMRDA Luděk#202MMasters14.01:23:02+00:16:09Detail
32. ČERMÁK VratislavNusle#166Vlci15.01:23:12+00:16:19Detail
33. HAZUCHA MatúšVlachy vertical#187Vlci16.01:23:41+00:16:48Detail
34. VIHAN JanSK Kůrovec#417MMasters15.01:23:51+00:16:58Detail
35. STEJSKAL TomášPraha#284Vlci17.01:24:35+00:17:42Detail
36. GAZDA VítězslavDivišov#181MMasters16.01:24:41+00:17:48Detail
37. KOPÁČEK JanKostelní Lhota#213Vlci18.01:25:00+00:18:07Detail
38. BLAŽEK DavidPraha#158Vlci19.01:25:08+00:18:15Detail
39. MLČKOVSKÝ JiříTrailpoint#239Vlci20.01:25:32+00:18:39Detail
40. POKORNÝ PetrPraha#261MMasters17.01:25:38+00:18:45Detail
41. BAKEŠ Daniel#380Vlci21.01:26:09+00:19:16Detail
42. MIŠKOVIČ DušanPlzeň#238MMasters18.01:26:16+00:19:23Detail
43. JEŘÁBKOVÁ AlenaEuthanasia#204Gazely1.01:26:53+00:20:00Detail
44. LHOTA JindřichLány#405MMasters19.01:26:54+00:20:01Detail
45. VESELÝ Lukáš#313Vlci22.01:27:20+00:20:27Detail
46. KUKAČ PetrHO V.N.O.#228Veteráni3.01:27:41+00:20:48Detail
47. PROCHÁZKOVÁ MarkétaUstí nad Labem#264Gazely2.01:27:55+00:21:02Detail
48. SKLENÁŘ JanTriexpert#401MMasters20.01:28:37+00:21:44Detail
49. ŠUSTR Marek#475Vlci23.01:28:45+00:21:52Detail
50. HRONEŠ MichaelJosefov#193MMasters21.01:28:47+00:21:54Detail
51. MATĚJKA LukášKralupy#466Vlci24.01:28:53+00:22:00Detail
52. UHLÍŘ TomášRK Olšina#307MMasters22.01:29:02+00:22:09Detail
53. ČERMÁK MichalSemily#165Vlci25.01:29:36+00:22:43Detail
54. NEDBAL JanTýnec nad Sázavou#426MMasters23.01:29:52+00:22:59Detail
55. VALIHRACH LukášKolín#309Vlci26.01:30:02+00:23:09Detail
56. KANTOROVÁ KateřinaBK Čvacht#440ZMasters1.01:30:13+00:23:20Detail
57. BÍLEK MarekPraha#156Vlci27.01:30:24+00:23:31Detail
58. HRUBÝ RichardFBC Spartak Žebrák#195Vlci28.01:30:40+00:23:47Detail
59. NĚMEČEK PetrLos Bucaneros#246Vlci29.01:30:44+00:23:51Detail
60. ŠTELLA LukášPraha #299Vlci30.01:30:47+00:23:54Detail
61. PHILLIPS MonikaBěhat umí každy#443Gazely3.01:30:57+00:24:04Detail
62. KARBULKA PavelŠAKAL Kbely#206MMasters24.01:30:58+00:24:05Detail
63. RATAJ JindřichHOBBYRUNTEAM Mladá Vožice#266MMasters25.01:31:10+00:24:17Detail
64. KRUPKA AlešPraha#222MMasters26.01:31:15+00:24:22Detail
65. KOPECKÝ MichalBezno#214Vlci31.01:31:20+00:24:27Detail
66. SUDRE FrédéricVSK FTVS#406Veteráni4.01:31:27+00:24:34Detail
67. LIPA PatrykCieszyn #231Vlci32.01:31:56+00:25:03Detail
68. ŠEVČÍK David#292MMasters27.01:32:24+00:25:31Detail
69. ŠROMOVSKÝ VojtěchKladno#298Vlci33.01:32:42+00:25:49Detail
70. KUHN PavelPraha 15#227MMasters28.01:33:14+00:26:21Detail
71. KUPKA PavelLukovany#229MMasters29.01:33:19+00:26:26Detail
72. ŠPAČEK MartinPraha#444Vlci34.01:33:25+00:26:32Detail
73. JAKEŠOVÁ KláraSK Babice#452Gazely4.01:33:27+00:26:34Detail
74. DVOŘÁK Jiří#172Vlci35.01:33:52+00:26:59Detail
75. ŘÍHA JanPraha 4#272Vlci36.01:34:07+00:27:14Detail
76. SRBOVÁ LeonaPlevel#281Gazely5.01:34:09+00:27:16Detail
77. VRANÝ LukášSRTG Praha#319Vlci37.01:34:11+00:27:18Detail
78. RYTYCH PavelPraha#270Vlci38.01:34:19+00:27:26Detail
79. BERNÁŠEK AlešEndorfinové fretky#155MMasters30.01:34:23+00:27:30Detail
80. KONOPÁSEK Štěpán#212Vlci39.01:34:23+00:27:30Detail
81. STEHLÍK JanAKCE WC#283Vlci40.01:34:31+00:27:38Detail
82. TŘÍSKA MartinPraha#495Vlci41.01:34:40+00:27:47Detail
83. ZDVIHAL TomášLipnoman#322Vlci42.01:35:12+00:28:19Detail
84. ANTOŠ Jan#151MMasters31.01:35:15+00:28:22Detail
85. ĎURIŠ MichalMF#171Vlci43.01:35:25+00:28:32Detail
86. SZONDA IstvanVelke Hamry#287Vlci44.01:35:36+00:28:43Detail
87. HRUBÁ KláraVelké Popovice#194Gazely1.01:35:36+00:28:43Detail
88. PAVLÍKOVÁ LenkaPraha 9#256ZMasters2.01:35:55+00:29:02Detail
89. KRÁL AlešKŠ Antilopa#218MMasters32.01:36:06+00:29:13Detail
90. BÍLEK StanislavVivobarefoot České Budějovice#157MMasters33.01:36:20+00:29:27Detail
91. BUŠEK JiříČerčany#162Veteráni5.01:36:27+00:29:34Detail
92. PÁRALOVÁ MarkétaMetrostav, a.s.#255ZMasters3.01:36:42+00:29:49Detail
93. MIKUŠ MichalSKI-TEAM.CZ Čakovice#235Vlci45.01:37:13+00:30:20Detail
94. JANKU OndrejPraha Liboc#200MMasters34.01:37:27+00:30:34Detail
95. KRLIČKA Marián#390MMasters35.01:37:28+00:30:35Detail
96. HELWIG DanielPraha#188Vlci46.01:37:29+00:30:36Detail
97. LHOTOVÁ PavlaLány#404Gazely6.01:37:34+00:30:41Detail
98. BRANDEJSKÁ IrenaKutná Hora#160Gazely7.01:37:53+00:31:00Detail
99. KROČEK TomášPraha#221Vlci47.01:38:12+00:31:19Detail
100. HULINOVA KaterinaPraha 6#196Gazely8.01:38:13+00:31:20Detail
101. BROŽ Václav#414Vlci48.01:38:48+00:31:55Detail
102. HRČEK TomášPraha 9#192Veteráni6.01:38:51+00:31:58Detail
103. ROZSÍVALOVÁ Markétamilovice#269ZMasters4.01:38:51+00:31:58Detail
104. STEKINGER PatrikJílové u Prahy#412MMasters36.01:38:52+00:31:59Detail
105. VODRÁŽKA TomášSamurai Fight Club Chodov#316MMasters37.01:39:08+00:32:15Detail
106. ZAPLETAL PetrPraha#320MMasters38.01:39:17+00:32:24Detail
107. ŠNAJPERK Viktorshimpi_cz#297MMasters39.01:39:19+00:32:26Detail
108. NEDĚLA TomášTrhový Štěpánov#408MMasters40.01:39:30+00:32:37Detail
109. ČUMPELOVÁ KateřinaBC Nová trojka#168Gazely9.01:39:50+00:32:57Detail
110. BENÝR PavelPraha 9#154Veteráni7.01:39:51+00:32:58Detail
111. JEŘÁBEK MichalHloupý Starosta#203Vlci49.01:40:00+00:33:07Detail
112. ŠTELLA TomášPraha 5 - Hlubočepy#300Vlci50.01:40:21+00:33:28Detail
113. PALAN FrantišekBeeDol#254Vlci51.01:41:01+00:34:08Detail
114. VÁPENÍK Jan#311Vlci52.01:41:07+00:34:14Detail
115. ČAMEK JakubKladno#386MMasters41.01:41:33+00:34:40Detail
116. DĚD Pavel#78MMasters42.01:41:34+00:34:41Detail
117. NOVÁKOVÁ KamilaPraha#250Gazely10.01:41:36+00:34:43Detail
118. TRUČKOVÁ LenkaDrusklodol#304Gazely11.01:42:06+00:35:13Detail
119. URBÁNKOVÁ BarboraPraha#498Gazely12.01:42:11+00:35:18Detail
120. LIŠKA SamuelLiptovský Mikuláš#232Vlci53.01:42:20+00:35:27Detail
121. JELINEK MichalPraha 17#201Vlci54.01:42:30+00:35:37Detail
122. FRYŠOVÁ KristýnaPraha#400ZMasters5.01:43:38+00:36:45Detail
123. STICZAY-GROMSKI Peterčernošice#479Veteráni8.01:43:40+00:36:47Detail
124. JURČEKOVÁ AlenaHodonín#205Gazely13.01:43:40+00:36:47Detail
125. ŘEDINA MartinLíšnice#271Vlci55.01:43:52+00:36:59Detail
126. KOŠÍČKOVÁ RadkaProfesia#216ZMasters6.01:44:04+00:37:11Detail
127. EDR PavelLedeč nad Sázavou#174MMasters43.01:44:04+00:37:11Detail
128. ŠIMEK MilanMelechovan Kouty#294MMasters44.01:44:05+00:37:12Detail
129. HNÍZDILOVÁ EvaBěžci Slaný#191ZMasters7.01:44:53+00:38:00Detail
130. VALIHRACH VáclavKolín#445MLegendy2.01:44:54+00:38:01Detail
131. HRČKULÁK Richard#61Veteráni9.01:45:30+00:38:37Detail
132. BOUDNÝ HonzaFF-Michle#159MMasters45.01:45:56+00:39:03Detail
133. KODĚROVÁ LucieČernošice#210ZMasters8.01:45:58+00:39:05Detail
134. JANOUŠOVÁ Pavlína#413ZMasters9.01:45:59+00:39:06Detail
135. TŮMA PavelLoky Beroun#463Vlci56.01:46:16+00:39:23Detail
136. KOLDOVSKÝ Martin#211MMasters46.01:46:21+00:39:28Detail
137. FRYČOVÁ LenkaPsáry#178ZMasters10.01:46:38+00:39:45Detail
138. MOKRANOVA VeronikaPraha#240Gazely14.01:47:46+00:40:53Detail
139. POSPÍŠIL MartinPraha#263Vlci57.01:48:05+00:41:12Detail
140. ŠIMŮNKOVÁ SimonaTriSK ČB#295Gazely15.01:48:10+00:41:17Detail
141. KUBIK JiriMorfeovy tenisky#225MMasters47.01:48:41+00:41:48Detail
142. LYSENKO VladimírSBTS Praha - Holešovice#234MMasters48.01:48:54+00:42:01Detail
143. VAN Vliet#493MMasters49.01:49:05+00:42:12Detail
144. MÜNICH Lukáš#243Vlci58.01:49:17+00:42:24Detail
145. NOVAK MiroslavI+M#247Veteráni10.01:49:34+00:42:41Detail
146. KASA MartinPilulka.cz#207Vlci59.01:49:48+00:42:55Detail
147. UHLÍŘOVÁ RadkaRK Olšina#308Gazely16.01:49:54+00:43:01Detail
148. PEISERTOVÁ (Kočí)Rungo pro ženy#257Gazely17.01:49:59+00:43:06Detail
149. MUCHA PetrPraha 8#242MLegendy3.01:49:59+00:43:06Detail
150. SEČKÁR AloisSvobodní Praha 4#274Vlci60.01:50:26+00:43:33Detail
151. KSIAZCZAK EvaUnhošť#223Veteránky1.01:50:38+00:43:45Detail
152. SOUKUP MichalMost#278MMasters50.01:50:57+00:44:04Detail
153. SALAVEC OndřejNO FEAR#273Vlci61.01:52:08+00:45:15Detail
154. DVOŘÁKOVÁ EliškaNO FEAR#173Gazely18.01:52:08+00:45:15Detail
155. ZAVADIL JonášHostivice#321Vlci62.01:52:13+00:45:20Detail
156. ŠVIHEL LubošSOKOL CHOCHOL#302Veteráni11.01:52:57+00:46:04Detail
157. BELICA Ondřej#152Vlci63.01:54:42+00:47:49Detail
158. NOVÁKOVÁ MartinaSlavia Žižkov - Voláč#251Veteránky2.01:54:58+00:48:05Detail
159. ŽITNÝ KarelPersoo#323MMasters51.01:56:09+00:49:16Detail
160. ŠAFRÁNKOVÁ RitaPraha#288Gazely19.01:56:26+00:49:33Detail
161. STANKO HonzaPraha#282MMasters52.01:57:15+00:50:22Detail
162. POLIAČIK IvanModra#262MMasters53.01:57:33+00:50:40Detail
163. TUČÁKOVÁ OlgaPlzeň#305ZMasters11.01:57:50+00:50:57Detail
164. POČTOVÁ VeronikaPraha#260Gazely20.01:58:01+00:51:08Detail
165. ŠEDIVÝ MichalShadouz team#291Veteráni12.01:58:04+00:51:11Detail
166. MINAŘÍK VladimírCintorín Rollers#236Veteráni13.02:00:24+00:53:31Detail
167. CERVANOVÁ IvaANAVI tým#164Gazely21.02:00:37+00:53:44Detail
168. KOPEČNÝ DavidKostelec u Křížků#215MMasters54.02:00:40+00:53:47Detail
169. RAMEŠOVÁ JanaMEKA Fitness Rudná#265Gazely22.02:01:33+00:54:40Detail
170. FRÝDL Saito#449ZMasters12.02:01:54+00:55:01Detail
171. ŠANTINOVÁ GabrielaSvijany#289Gazely23.02:02:07+00:55:14Detail
172. RAK MatyasPraha#496Vlci64.02:02:15+00:55:22Detail
173. FORÝTKOVÁ ŽanetaPraha#494Gazely24.02:02:50+00:55:57Detail
174. SOVOVÁ EliškaHloupý Starosta#279Gazely25.02:03:02+00:56:09Detail
175. HLOUPÝ MichalHloupý Starosta#190Vlci65.02:03:03+00:56:10Detail
176. REZKOVA AnnaMakni si#268Gazely26.02:03:58+00:57:05Detail
177. ŠEDIVÁ KateřinaShadouz team#441ZMasters13.02:04:01+00:57:08Detail
178. MOTL MartinDrusklodol Teplice#241MMasters55.02:04:55+00:58:02Detail
179. HAVLÍNOVÁ DanaDangoogla#186Gazely27.02:06:16+00:59:23Detail
180. VOTOČKOVÁ PetraRun4fun#318Gazely28.02:06:20+00:59:27Detail
181. JUNGOVÁ LuciePraha 2#465ZMasters14.02:06:39+00:59:46Detail
182. JAKEŠOVÁ JitkaPraha 5#198Veteránky3.02:06:42+00:59:49Detail
183. NOVÁKOVÁ BarboraPraha#248Gazely29.02:07:20+01:00:27Detail
184. ŠMIDOVÁ PetraBěhat umí každý#296ZMasters15.02:11:19+01:04:26Detail
185. SKALICKÁ VlastaTaH Praha#385ZLegendy1.02:11:48+01:04:55Detail
186. KREJČÍKOVÁ ŠtěpánkaPlzen#220ZMasters16.02:15:08+01:08:15Detail
187. KUBÍKOVÁ Martinamorfeovy tenisky#226Gazely30.02:19:03+01:12:10Detail
188. VANDROVEC René#310MMasters56.02:21:07+01:14:14Detail
189. HARGAŠOVÁ KristýnaHavířov#183Gazely31.02:38:00+01:31:07Detail
190. HARGAŠ MartinPraha#182MMasters57.02:38:01+01:31:08Detail
DNF GALBAVÁ Sára#179GazelyDNF Detail
DNF GALBAVÝ Pavel#180VeterániDNF Detail
DNF HYLMAR JaroslavStruhařov#197MMastersDNF Detail
DNF KLEIBL Michal#208VlciDNF Detail
DNF KOCIAN David#209MMastersDNF Detail
DNF KRÁLOVÁ PetraPraha#219GazelyDNF Detail
DNF MINČIČ Miloš#237MMastersDNF Detail
DNF OPLT Rudolf#252VlciDNF Detail
DNF OTHMAN MohyPraha#253VlciDNF Detail
DNF PILÁT Tomáš#258VlciDNF Detail
DNF PLCH Matěj#259VlciDNF Detail
DNF SPACEK MartinPraha#280VlciDNF Detail
DNF SUKOVATÁ Klára#285GazelyDNF Detail
DNF SYKORA VladimirKežmarok Slovensko#286VeterániDNF Detail
DNF ŠILAR VilémRK Olšina#293VlciDNF Detail
DNF ŠTOLBOVÁ Monika#301GazelyDNF Detail
DNF TRNKOVÁ KocourkováRunsport team#303ZMastersDNF Detail
DNF NOVAKOVA GabrielaJesenice#249ZMastersDNF Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz