Oficiální Výsledková listina Kros Sázava
16. 6. 2018

10 km

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. KOTLÍKOVÁ PetraTJ Slavoj BANES Pacov#492Gazely1.00:43:12Detail
2. VAVRUŠA JanPlevel#110Vlci1.00:44:21+00:01:09Detail
3. KOTLÍK Kamil#56MMasters1.00:44:39+00:01:27Detail
4. BOROVSKY JindrichHradcany#9Vlci2.00:44:50+00:01:38Detail
5. JERIE MarekTJ Magla#48Vlci3.00:45:16+00:02:04Detail
6. SLÁDEK JakubBarbarian extreme team#92Vlci4.00:47:12+00:04:00Detail
7. NEDĚLA ŠtěpánTrhový Štěpánov#410Vlci1.00:47:41+00:04:29Detail
8. TVRZ LukášKOA SQUAD - SPARTA PRAHA#423Vlci5.00:48:31+00:05:19Detail
9. PROCHÁZKA MiroslavSRTG Kutná Hora#87Vlci6.00:48:32+00:05:20Detail
10. URBANOVÁ JohanaVšetaty#107Gazely2.00:48:33+00:05:21Detail
11. HYBŠ MarekSRTG Kolín#38Vlci7.00:50:59+00:07:47Detail
12. MACUROVÁ ZuzanaRopice#68Gazely3.00:51:08+00:07:56Detail
13. TŔÍSKOVÁ KatarínaPraha 6#482ZMasters1.00:51:09+00:07:57Detail
14. BONDAR GrygoriiWebhelp#7Vlci8.00:52:22+00:09:10Detail
15. JAKUBIČKA TomášTJ Sokol Železný Brod#43MLegendy1.00:52:23+00:09:11Detail
16. GAJDOŠ KarolM Club Prievidza Slovakia#27MLegendy2.00:52:29+00:09:17Detail
17. HODBOĎ RadkoAC Slovan Liberec#425MLegendy3.00:52:46+00:09:34Detail
18. HENDRYCH TomášHorní Libchava#32MMasters2.00:53:13+00:10:01Detail
19. NOVOTNÝ MartinBohutín#75Vlci9.00:53:31+00:10:19Detail
20. STAŠ FilipPraha 4#95Vlci10.00:54:05+00:10:53Detail
21. CERNY MartinSpindleruv mlyn#13Vlci11.00:54:20+00:11:08Detail
22. POLITZER TomášPraha#86Vlci12.00:54:29+00:11:17Detail
23. MALEČEK MartinKamenný Most#69Vlci13.00:54:30+00:11:18Detail
24. POLÁČKOVÁ IvanaPraha#85Gazely4.00:54:35+00:11:23Detail
25. MRÁZKOVÁ MichaelaDivišov#72Gazely5.00:54:51+00:11:39Detail
26. HOLÍKOVÁ MartinaPraha#33Gazely6.00:55:14+00:12:02Detail
27. KNÝBEL PavelŘevnice #55MMasters3.00:55:14+00:12:02Detail
28. VÝDA Michal#411MMasters4.00:55:30+00:12:18Detail
29. DLABAČ PavelPraha - Barrandov#20MMasters5.00:55:31+00:12:19Detail
30. SKRBKOVÁ LenkaTJ Sokol Železný Brod#91Gazely7.00:55:47+00:12:35Detail
31. JANÁČEK Jiří#44Veteráni1.00:55:47+00:12:35Detail
32. HANZALOVÁ KarolínaPraha-Radotín#30Gazely8.00:56:03+00:12:51Detail
33. BAZIN Pierre#453Vlci14.00:56:20+00:13:08Detail
34. KUDLÁČEK MichalSRTG Kutná Hora#62Vlci15.00:56:22+00:13:10Detail
35. AMBROZOVÁ AlicePraha#1Gazely9.00:56:22+00:13:10Detail
36. TERČ DanielPraha 3#101Vlci16.00:56:35+00:13:23Detail
37. BAŠTÁŘOVÁ HanaSDH Bedrč#4ZMasters2.00:56:56+00:13:44Detail
38. MATUŠÍK AlešMilovice#70Vlci17.00:57:07+00:13:55Detail
39. OULICKÝ RomanČernošice#79Veteráni2.00:57:21+00:14:09Detail
40. KRUPKOVÁ AlenaŘevnice#59ZMasters3.00:57:55+00:14:43Detail
41. DVORAK DanielHradištko #23Vlci2.00:58:24+00:15:12Detail
42. DOSOUDIL TomasPraha#21Vlci18.00:58:31+00:15:19Detail
43. OKÁĽOVÁ ZuzanaPraha 10#76Gazely10.00:58:32+00:15:20Detail
44. HODBOĎOVÁ JiřinaLiberec#424ZLegendy1.00:58:55+00:15:43Detail
45. NOSKOVÁ LenkaKáraný#73Gazely11.00:59:05+00:15:53Detail
46. DRSTICKOVA AndelaPraha 8#22ZMasters4.00:59:13+00:16:01Detail
47. ŘEZNÍČKOVÁ LucieCzechTrack#89ZMasters5.00:59:23+00:16:11Detail
48. SOTONA PetrKolín#93MMasters6.00:59:35+00:16:23Detail
49. SEIDL PetrPraha#90Veteráni3.00:59:44+00:16:32Detail
50. MARCHENKO IvanWebhelp#455Vlci19.00:59:54+00:16:42Detail
51. KMOŠKO PeterPraha#54Vlci20.00:59:59+00:16:47Detail
52. KARBULKOVÁ AliceBJEŽ Racing Team#51ZMasters6.01:00:36+00:17:24Detail
53. BAŠTÁŘOVÁ LenkaSDH Bedrč#5Gazely12.01:00:40+00:17:28Detail
54. SOJKOVÁ AlenaRungo pro ženy#487ZMasters7.01:01:11+00:17:59Detail
55. TICHÝ Stanislav#102Veteráni4.01:01:35+00:18:23Detail
56. HORKAVÁ LucieHostivice#383Gazely13.01:01:41+00:18:29Detail
57. TUHOVČÁKOVÁ Dana#104ZMasters8.01:01:42+00:18:30Detail
58. FRANĚK PetrTo rozchodíš!#25Veteráni5.01:01:47+00:18:35Detail
59. ČTVRTNÍČKOVÁ MartaBěhejBrno.com - Běžci#16Gazely14.01:02:01+00:18:49Detail
60. TVRDÍKOVÁ PavlaKovo Ledeč#105Gazely15.01:02:10+00:18:58Detail
61. ŠVEJDA PavelPraha#100Vlci21.01:02:19+00:19:07Detail
62. HRDINA JakubPraha 5#36MMasters7.01:02:34+00:19:22Detail
63. GAVLASOVA ZuzanaDavle#28Gazely16.01:02:35+00:19:23Detail
64. STRNAD JakubRK Říčany#97MMasters8.01:02:45+00:19:33Detail
65. SUPROVIČ LesjaPraha#98Gazely17.01:02:58+00:19:46Detail
66. KAVAN KlimesovaDavle#53ZMasters9.01:03:05+00:19:53Detail
67. PLEŠKOVÁ LenkaPraha 4#398ZMasters10.01:03:11+00:19:59Detail
68. NOVÁKOVÁ LucieTJ Zentiva#74Gazely18.01:03:20+00:20:08Detail
69. D'ARCY IrinaWebhelp#17Gazely19.01:03:26+00:20:14Detail
70. LIUBCHAK Jaroslav#454Vlci22.01:03:27+00:20:15Detail
71. GUKALO IrynaWebhelp#29Gazely20.01:03:27+00:20:15Detail
72. MURER MonicaPrague#244Gazely21.01:03:31+00:20:19Detail
73. MACAKOVA LuciePraha 6#67Gazely22.01:03:36+00:20:24Detail
74. PECHOVA MichaelaNikdyNemameDost#82Gazely23.01:03:43+00:20:31Detail
75. PAVLOVIČ PeterKošice, SR#81Vlci23.01:03:46+00:20:34Detail
76. VALIŠ RadekPraha#109Vlci24.01:03:49+00:20:37Detail
77. BUDÍN RadekPraha#485MMasters9.01:03:51+00:20:39Detail
78. DĚKANOVSKÁ Markéta#18ZMasters11.01:04:19+00:21:07Detail
79. CIGLEROVÁ BarboraŘevnice#14ZMasters12.01:04:33+00:21:21Detail
80. ČERNÝ Lukáš#15Vlci25.01:04:45+00:21:33Detail
81. FUCHSOVÁ AnetaNetvořice#26Gazely24.01:04:46+00:21:34Detail
82. ČERNOHORSKÁ Michaela#379Gazely25.01:04:55+00:21:43Detail
83. SRBOVÁ IvanaPlevel#94Gazely26.01:05:13+00:22:01Detail
84. FRYČ AntonínPsáry#391MLegendy4.01:05:21+00:22:09Detail
85. BOBÁK PřemyslPříbram #6Vlci26.01:05:28+00:22:16Detail
86. LAVRENČÍK PetrPraha#387Vlci27.01:06:08+00:22:56Detail
87. CHLÁD StanislavLipnička#40Veteráni6.01:06:16+00:23:04Detail
88. KALIVODA JosefDobré#388Vlci28.01:06:34+00:23:22Detail
89. NAJMAN JiříPraha#427Vlci29.01:06:36+00:23:24Detail
90. REHÁKOVÁ DanaCzechTrack#88Gazely27.01:06:38+00:23:26Detail
91. KROBOVÁ Andrea#58ZMasters13.01:06:42+00:23:30Detail
92. LHOTÁKOVÁ KamilaZdiměřice#65ZMasters14.01:06:49+00:23:37Detail
93. NEDĚLA ŠimonTrhový Štěpánov#409Vlci1.01:07:43+00:24:31Detail
94. HRADCOVÁ ZuzanaRoztoky#35Gazely28.01:08:42+00:25:30Detail
95. WURMOVÁ Kateřinakamenný přívoz#116ZMasters15.01:09:01+00:25:49Detail
96. OUDOVÁ SandraPříbram#416ZMasters16.01:09:07+00:25:55Detail
97. OUDA PavelPříbram#415MMasters10.01:09:07+00:25:55Detail
98. JURIGOVÁ MilenaRunning Lions#49Gazely29.01:09:10+00:25:58Detail
99. LORENCOVÁ BláhováPraha#66ZMasters17.01:09:35+00:26:23Detail
100. URBAN VítRunning Lions#106MMasters11.01:09:53+00:26:41Detail
101. DVOŘÁKOVÁ Lucie#24Gazely30.01:09:54+00:26:42Detail
102. PERNIČKOVÁ LenkaKrňany#83Gazely31.01:10:20+00:27:08Detail
103. CHOVAŇÁK PetrNeratovice #41Veteráni7.01:10:59+00:27:47Detail
104. MATUŠÍKOVÁ HanaMilovice#71Gazely32.01:11:23+00:28:11Detail
105. KAŠTOVSKÁ Martina#392ZMasters18.01:11:57+00:28:45Detail
106. REJMOLCOVÁ DitaKutná Hora#486Gazely33.01:12:05+00:28:53Detail
107. ONDRÁČEK AdamPraha#77Vlci30.01:12:15+00:29:03Detail
108. FILIP VachalSOD Oleško #450MMasters12.01:13:09+00:29:57Detail
109. BUDÍNOVÁ LuciePraha#12Gazely34.01:13:36+00:30:24Detail
110. JANATOVÁ ZuzanaBCHD#45Gazely35.01:13:58+00:30:46Detail
111. BONDAR MarynaPrague#8Gazely36.01:14:14+00:31:02Detail
112. ČELLÁR PavelPraha 9#461Veteráni8.01:14:27+00:31:15Detail
113. ČERNÁ MichaelaPraha 9#462ZMasters19.01:15:12+00:32:00Detail
114. PASZYCOVÁ VeronikaPraha 4#80Gazely37.01:15:54+00:32:42Detail
115. BRABCOVÁ Štěpánka#10Gazely38.01:16:00+00:32:48Detail
116. SZONDA GabrielaPraha#99ZMasters20.01:16:36+00:33:24Detail
117. KRUPKOVÁ KamilaPraha #60ZMasters21.01:20:40+00:37:28Detail
118. JELÍNKOVÁ IvetaSOKOL CHOCHOL#47ZMasters22.01:22:42+00:39:30Detail
119. JELÍNKOVÁ Hana#46Gazely39.01:22:53+00:39:41Detail
120. VOŠAHLÍKOVÁ PavlaLety u Dobřichovic#113ZMasters23.01:23:59+00:40:47Detail
121. VOŠAHLÍK StanislavLety u Dobřichovic#112Veteráni9.01:24:00+00:40:48Detail
122. TŘÍSKOVÁ KatarínaPraha#428ZMasters24.01:29:11+00:45:59Detail
123. KUNEŠ VladimírStará Huť#63Veteráni10.01:29:33+00:46:21Detail
124. SCHEINDERR Jiří#484MLegendy5.01:30:23+00:47:11Detail
125. LANGEROVÁ JanaSRTG Praha#64ZMasters25.01:30:53+00:47:41Detail
126. MILUŠE VejdělkováSOD Oleško#451ZMasters26.01:31:05+00:47:53Detail
127. STEHLÍK OldřichTJ Liga 100 Praha#96MLegendy6.01:40:19+00:57:07Detail
DNF ANDRES Jaromír#2VlciDNF Detail
DNF BAJA Kateřina#3ZMastersDNF Detail
DNF BRADÁČOVÁ Zdeňka#11ZMastersDNF Detail
DNF DIVIŠOVÁ Petra#19ZMastersDNF Detail
DNF HAVLAS David#31VlciDNF Detail
DNF HOTOVÝ IvoFAKEER Team Extreme Spotrs#34VlciDNF Detail
DNF HUDEČKOVÁ DanielaLety#37GazelyDNF Detail
DNF HYLMAROVÁ DanielaStruhařov#39ZMastersDNF Detail
DNF CHVOJKA Dusan#42VeterániDNF Detail
DNF KALINOVÁ MartinaPraha 4#50GazelyDNF Detail
DNF KASPAROVA Pavlina#52GazelyDNF Detail
DNF KRÁL Vítězslav#57MMastersDNF Detail
DNF VRUBLEVSKAYA NataliaWebhelp#114ZMastersDNF Detail
DNF WALTER Jerome#115VlciDNF Detail
DNF ZEMAN MartinDavle#117VlciDNF Detail
DNF JELÍNKOVÁ EvaDavle#419ZMastersDNF Detail
DNF PÍNOVÁ NaďaDavle#418ZMastersDNF Detail
DNF JANŮ DanaŠTĚCHOVICE#442ZMastersDNF Detail
DNF HOTOVÝ IvoFAKEER Team Extreme Spotrs#468VlciDNF Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz