Oficiální Výsledková listina Zimní běh Litní a zámeckým parkem
16. 1. 2016

hlavní

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta12345
1. VALÁŠEK JanSpartak Praha 4#216M18-391.00:23:53Detail
2. HOSTIČKA JanPříbram#159M18-392.00:24:15+00:00:2200:04:43.8500:04:49.2600:04:50.2700:04:54.4300:04:56.85Detail
3. KŘEČEK TomášIron Stars Beroun#170M40-491.00:24:26+00:00:3300:04:45.4200:04:54.5900:04:53.5500:04:56.8400:04:55.23Detail
4. EKL TomášIron Stars Beroun#169M18-393.00:24:40+00:00:4700:04:44.8600:04:50.8000:04:58.3900:05:01.4000:05:04.02Detail
5. HLAS JakubKertteam#158M18-394.00:24:41+00:00:4800:04:47.0900:05:01.5700:05:02.4500:05:04.7200:04:44.81Detail
6. BESHIR ErvinSM Zdice#213M40-492.00:25:16+00:01:23Detail
7. FRANĚK JanTriklub Příbram#151M18-395.00:25:35+00:01:4200:04:51.5200:05:04.4600:05:13.3200:05:12.6100:05:12.75Detail
8. ŠÁRA PavelAC Praha 1890#153M40-493.00:25:57+00:02:0400:04:49.8700:05:06.9400:05:20.0200:05:21.7800:05:18.01Detail
9. KARAS TomášTeam Internet Pb#161M40-494.00:26:01+00:02:0800:05:13.3900:05:15.8400:05:15.1800:05:17.6900:04:58.53Detail
10. CIHLÁŘ ZdislavLoko Beroun#182M50-591.00:26:02+00:02:0900:05:13.1400:05:16.3600:05:15.2600:05:18.0100:04:58.95Detail
11. JEŽEK PetrIAMX#217M18-396.00:27:10+00:03:17Detail
12. KARASOVÁ DanielaTeam Internet Pb#162D1.00:27:22+00:03:2900:05:20.9700:05:27.1900:05:32.6100:05:34.7600:05:25.67Detail
13. ŠTEMBERK AdamFarma Běleč#226M18-397.00:27:30+00:03:37Detail
14. MACHUTA MatějTeam Internet Pb#152M18-398.00:27:35+00:03:4200:05:04.4800:05:30.3500:05:46.1200:05:31.2800:05:42.57Detail
15. VOSMEK LukášVyběhej se#204M18-399.00:27:39+00:03:46Detail
16. KORYTÁR JánAC Falcon Rokycany#201M60-691.00:27:50+00:03:57Detail
17. SLADKÝ RomanPro Sport Activities#198M40-495.00:27:54+00:04:0100:05:21.9600:05:33.2900:05:35.2200:05:51.7700:05:31.22Detail
18. NĚMEC JanStrašice#208M40-496.00:27:59+00:04:06Detail
19. SLÁDEČEK JakubSenešnice#222M40-497.00:28:04+00:04:11Detail
20. SKALIČKA JiříTeam Internet Pb#174M40-498.00:28:46+00:04:5300:05:25.7300:05:39.8900:05:45.5100:05:59.1500:05:54.82Detail
21. FENCL RadekSK Vlaška#195M50-592.00:28:49+00:04:5600:05:40.7600:05:50.2500:05:54.9400:05:45.6200:05:37.38Detail
22. REDLICH TomášSan Piego#178M18-3910.00:29:16+00:05:2300:05:39.4100:05:50.3800:05:56.3700:05:53.1900:05:56.34Detail
23. VITÁSEK JosefBuková#205M50-593.00:29:38+00:05:45Detail
24. VĚTROVSKÝ AlešTeam Internet Pb#184M18-3911.00:30:11+00:06:1800:05:41.4300:05:50.2800:05:55.7000:06:10.8700:06:32.50Detail
25. MUŽÍK JosefIRON STARS BEROUN#168M18-3912.00:30:14+00:06:2100:05:47.3800:06:00.4900:06:04.3500:06:04.6400:06:16.53Detail
26. ŘECHKOVÁ SvatanaOxygen Příbram#202Z45-541.00:30:22+00:06:29Detail
27. BUREŠ PavelSK Tlustice#163M18-3913.00:30:44+00:06:5100:05:37.1900:06:05.6800:06:14.2600:06:24.3700:06:22.19Detail
28. MEJZR DušanGabriel Nebulel#187M40-499.00:30:55+00:07:0200:05:54.4900:06:03.9600:06:13.4800:06:22.0800:06:20.04Detail
29. REDLICH RomanSan Piego#181M50-594.00:30:57+00:07:0400:05:51.8700:06:11.6500:06:20.9300:06:25.4500:06:06.78Detail
30. HŘÍDEL Radek1974#210M40-4910.00:31:01+00:07:08Detail
31. ŘEHÁČEK MichaelBeFit Příbram#177M40-4911.00:31:06+00:07:1300:05:57.6800:06:07.8300:06:16.7400:06:28.2300:06:14.59Detail
32. BAŠNÁ MichaelaVyběhej se Příbram#214Z35-441.00:31:09+00:07:16Detail
33. RIEGER ZdeněkNižbor#215M40-4912.00:31:12+00:07:1900:05:58.1700:06:15.0200:06:20.5000:06:23.1000:06:15.07Detail
34. BURDA StanislavPříbram#190D1.00:31:20+00:07:2700:05:50.7300:06:12.5200:06:31.8200:06:23.0300:06:21.70Detail
35. LÍPA václavČernošice#225M60-692.00:31:27+00:07:34Detail
36. LUKÁŠKOVÁ ZlataAC Falcon Rokycany#212Z45-542.00:32:01+00:08:08Detail
37. KARASOVÁ VěraTeam Internet Pb#160Z35-442.00:32:03+00:08:1000:06:04.6700:06:26.2700:06:33.2700:06:33.4700:06:24.75Detail
38. SEHNAL AdrienDukla Praha#189M60-693.00:32:05+00:08:1200:06:02.3500:06:22.3500:06:29.4500:06:38.6400:06:32.07Detail
39. JEŽEK RadimJežci#157M18-3914.00:32:28+00:08:3500:05:52.9000:06:22.3500:06:45.0900:06:50.0800:06:37.33Detail
40. SMETANA Michal#155M40-4913.00:32:30+00:08:3700:06:19.4400:06:35.5700:06:42.0900:06:39.7900:06:12.53Detail
41. VELECHOVSKY jiridobrichovice#166M40-4914.00:32:34+00:08:4100:05:49.8000:06:40.4000:06:35.2900:06:53.5800:06:34.07Detail
42. PECH MartinAlltraining.cz#185M18-3915.00:32:45+00:08:5200:05:41.6800:06:35.4300:06:49.5400:06:47.3700:06:50.03Detail
43. ČÍP RomanKovárna Hluboš#186M40-4915.00:32:52+00:08:5900:06:32.7300:06:43.5600:06:43.7700:06:49.1200:06:02.06Detail
44. HAVLÍN AntonínAC Obora Hvězda#207M60-694.00:32:58+00:09:05Detail
45. PETRÁČKOVÁ JanaOutloň Run Team#172Z18-341.00:33:13+00:09:2000:06:24.3700:06:38.4800:06:42.5600:06:47.2600:06:39.44Detail
46. KUBÁT VlastimilSrub Team Hořovice#193M18-3916.00:33:13+00:09:2000:06:24.3900:06:37.7900:06:38.3000:06:50.9900:06:40.98Detail
47. SCHOVÁNEK MilanKrčský les B#224M50-595.00:33:15+00:09:22Detail
48. KARÁSEK VladimírKralův Dvůr#164M18-3917.00:33:16+00:09:2300:05:55.6400:06:33.9800:07:07.9000:07:06.2200:06:31.61Detail
49. SKALIČKOVÁ VladimíraTeam Internet PB#176Z35-443.00:33:18+00:09:2500:06:19.3500:06:36.6200:06:48.5000:06:54.6500:06:38.74Detail
50. UXA TomášTriatlon beroun#191M50-596.00:33:26+00:09:3300:06:23.5600:06:39.6500:06:42.4200:06:52.1700:06:47.64Detail
51. SMETANOVÁ Monika#156Z35-444.00:33:59+00:10:0600:06:32.9000:06:42.0900:06:50.0300:06:56.6800:06:56.90Detail
52. TUHÁČEK MilanSK Prdlavky#206M50-597.00:34:41+00:10:48Detail
53. RANZI pierodobrichovice#165M18-3918.00:34:50+00:10:5700:06:05.0000:07:02.6200:07:20.6100:07:12.4200:07:08.92Detail
54. KŘIVANEC JanLhotka#220M18-3919.00:34:57+00:11:04Detail
55. BEJČKOVÁ ZlatušeVyběhej se#154Z35-445.00:35:00+00:11:0700:06:31.1100:06:57.6000:07:08.2000:07:20.7100:07:02.08Detail
56. ŠÍPOVÁ IrenaStrašice#209Z45-543.00:35:19+00:11:26Detail
57. ŠVALEK LiborLhotka#221M18-3920.00:35:24+00:11:31Detail
58. VÁVRA PavelVorvani Laz#227M40-4916.00:35:25+00:11:32Detail
59. FRAŇKOVÁ MichaelaFraněk Team Vysoká#150Z45-544.00:35:55+00:12:0200:06:56.5500:07:09.3000:07:13.5000:07:20.4200:07:14.75Detail
60. NOVÁK FrantišekBeroun#200M40-4917.00:36:16+00:12:2300:06:57.3400:07:12.7000:07:23.7400:07:28.7200:07:13.13Detail
61. SVOBODA JanPříbram#192M70plus1.00:36:18+00:12:2500:06:51.9000:07:19.9800:07:23.1100:07:27.0600:07:14.98Detail
62. TANOV MarcelStrančice#211M40-4918.00:36:22+00:12:29Detail
63. MIKULOVÁ RenataIron Stars Beroun#180Z45-545.00:36:44+00:12:5100:07:03.6800:07:14.8600:07:29.5800:07:34.6600:07:21.01Detail
64. DUDÁŠOVÁ MonikaSK Vlaška#194Z45-546.00:36:52+00:12:5900:07:04.1900:07:20.8000:07:27.8600:07:29.1600:07:29.68Detail
65. ŠLEGR TomášMěňany#173M40-4919.00:37:26+00:13:3300:07:14.9500:07:23.6500:07:26.8900:07:51.4300:07:28.59Detail
66. MATĚJKOVÁ DanaTeam Internet Pb#183Z18-342.00:38:03+00:14:1000:07:13.7700:07:33.6100:07:35.3500:07:50.6800:07:48.74Detail
67. NOVÁK LubošNH Měňany#179M18-3921.00:38:13+00:14:2000:07:14.1400:07:34.0300:07:32.0800:07:51.9600:08:00.39Detail
68. ŠEVÍT JanSrub Team Hořovice#196M40-4920.00:38:21+00:14:2800:07:31.7900:07:38.2600:07:46.6100:07:54.5300:07:29.08Detail
69. JAKUBIK MilanSK Stasanet#218M18-3922.00:38:23+00:14:30Detail
70. KRAHULEC MarekLochovice#197M18-3923.00:38:24+00:14:3100:06:52.7900:07:16.0700:07:50.9600:08:22.2600:08:01.48Detail
71. SVOBODOVÁ DanaPříbram#188Z55plus1.00:38:32+00:14:3900:07:11.9600:07:36.0400:07:50.5400:08:04.4700:07:48.79Detail
72. MRÁZEK MilošTJ Pátek#219M18-3924.00:38:47+00:14:54Detail
73. HOŘEJŠOVÁ HanaPříbram#203Z55plus2.00:38:51+00:14:58Detail
74. PETRILÁK MiroslavPříbram#167M50-598.00:39:43+00:15:5000:07:30.1300:07:46.8300:08:00.1400:08:14.3700:08:11.09Detail
75. ŠULCOVÁ JanaBeroun#199Z18-343.00:40:57+00:17:0400:08:11.8200:08:11.6500:08:14.8200:08:18.1800:08:00.34Detail
76. MIŘEJOVSKÝ TomášSabzo Praha#223M50-599.00:43:02+00:19:09Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz