Oficiální Výsledková listina Zimní běh Litní a zámeckým parkem
16. 1. 2016

žáci

# Příjmení Jméno Klub st. č.RočníkKategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. JANDAL PéťaFarma Homolka#712009žáci 6 - 7 let1.00:01:31Detail
2. ŠÁRA PetrAC Praha 1890#1082010žáci 6 - 7 let2.00:01:32+00:00:01.45Detail
3. URBAN KryštofStřela Žebrák#552009žáci 6 - 7 let3.00:01:33+00:00:02.09Detail
4. DOLEJS AlbertVodni Stavby Praha#1052009žáci 6 - 7 let4.00:01:34+00:00:03.00Detail
5. SVOBODA JosefTK Zdice#812009žáci 6 - 7 let5.00:01:36+00:00:05.18Detail
6. VYKYSALÁ BarboraLoko Beroun#732010žákyně 6 - 7 let1.00:01:39+00:00:07.89Detail
7. KAFKA LukášZdice#802009žáci 6 - 7 let6.00:01:40+00:00:08.87Detail
8. JANDAL PavlíkFarma Homolka#722009žáci 6 - 7 let7.00:01:40+00:00:09.02Detail
9. ŠENIGL ŠimonLiteň#842009žáci 6 - 7 let8.00:01:42+00:00:10.69Detail
10. PETRILÁKOVÁ AmálieSK Sporting Příbram#872009žákyně 6 - 7 let2.00:01:43+00:00:12.35Detail
11. KONOPÁČ MatějLoko Beroun#542010žáci 6 - 7 let9.00:01:44+00:00:12.72Detail
12. TOTH Lukáš#1242010žáci 6 - 7 let10.00:01:45+00:00:14.00Detail
13. GREGOVSKÁ AdélaStřela Žebrák#1112010žákyně 6 - 7 let3.00:01:49+00:00:17.76Detail
14. JEŽ MatějMěňany#1212010žáci 6 - 7 let11.00:01:56+00:00:24.73Detail
15. VESELÁ KristýnaStřela Žebrák#652010žákyně 6 - 7 let4.00:01:57+00:00:25.59Detail
16. KLIMEŠOVÁ TerezaBeroun#1162010žákyně 6 - 7 let5.00:01:58+00:00:27.07Detail
17. JEŽKOVÁ ViktorkaJežci#1202010žákyně 6 - 7 let6.00:02:01+00:00:29.96Detail
18. URBAN Martin#612010žáci 6 - 7 let12.00:02:05+00:00:33.61Detail
19. VINŠOVÁ KristýnaHodyně#1262009žákyně 6 - 7 let7.00:02:05+00:00:34.35Detail
20. ONDŘEJKA ProkopLoko Beroun#632007žáci 8 - 9 let1.00:02:17+00:00:46.01Detail
21. DOLEJSOVA SaraAtletika Jizni Mesto#1072007žákyně 8 - 9 let1.00:02:26+00:00:55.13Detail
22. NOVÝ TomášSokol Petřín#1132008žáci 8 - 9 let2.00:02:26+00:00:55.24Detail
23. MÍKOVÁ BarboraLoko Beroun#1042007žákyně 8 - 9 let2.00:02:27+00:00:55.78Detail
24. VAČKÁŘ JanŠtěchovice#1352007žáci 8 - 9 let3.00:02:27+00:00:55.97Detail
25. KRTEK OndřejLOKO Beroun#1032007žáci 8 - 9 let4.00:02:30+00:00:58.95Detail
26. FÍLOVÁ JustýnaSC Radotín#882007žákyně 8 - 9 let3.00:02:31+00:00:59.67Detail
27. ČEPEK MartinTým Bono#642007žáci 8 - 9 let5.00:02:34+00:01:02.89Detail
28. FRANĚK Tomáš#592008žáci 8 - 9 let6.00:02:36+00:01:04.69Detail
29. HOFMANN Jan7 ZŠ Příbram#902007žáci 8 - 9 let7.00:02:40+00:01:09.24Detail
30. ŠENIGLOVÁ MarieMiniatleti Loko Beroun#852007žákyně 8 - 9 let4.00:02:44+00:01:13.42Detail
31. BEJČEK MatějSK Sporting Příbram#792007žáci 8 - 9 let8.00:02:46+00:01:14.90Detail
32. KAŠTÁNKOVÁ Anežka#762007žákyně 8 - 9 let5.00:02:53+00:01:21.69Detail
33. JEŽ JanMěňany#1192008žáci 8 - 9 let9.00:02:54+00:01:22.85Detail
34. ČECHOVÁ Anna#952008žákyně 8 - 9 let6.00:02:54+00:01:23.28Detail
35. ČERNÁ AdélaSporting Příbram#982008žákyně 8 - 9 let7.00:02:54+00:01:23.42Detail
36. KLIMEŠOVÁ Martina#1172008žákyně 8 - 9 let8.00:02:55+00:01:24.24Detail
37. VYKYSALÁ AnnaLoko Beroun#742008žákyně 8 - 9 let9.00:02:56+00:01:25.38Detail
38. ŠEJNOHA Jakub#1282007žáci 8 - 9 let10.00:02:57+00:01:25.69Detail
39. ŠVEJNOHOVÁ EvaZŠ Bohutín#862008žákyně 8 - 9 let10.00:02:57+00:01:25.97Detail
40. BERNEROVÁ KateřinaLokomotiva Beroun#672007žákyně 8 - 9 let11.00:02:59+00:01:28.32Detail
41. MIKULA ŠtěpánAtletika Loko Beroun#682008žáci 8 - 9 let11.00:03:00+00:01:29.09Detail
42. POKORNÁ Tereza#1392007žákyně 8 - 9 let12.00:03:00+00:01:29.16Detail
43. HOFMANNOVÁ Ema7 ZŠ Příbram#912007žákyně 8 - 9 let13.00:03:01+00:01:30.39Detail
44. HÁJKOVÁ BáraLoko Beroun#832007žákyně 8 - 9 let14.00:03:02+00:01:31.31Detail
45. HOMOLOVÁ MaruškaFarma Homolka#702008žákyně 8 - 9 let15.00:03:03+00:01:31.79Detail
46. ŠÁROVÁ Ema#1092008žákyně 8 - 9 let16.00:03:05+00:01:33.59Detail
47. JANOŠKOVÁ EvaLokomotiva Beroun#1102007žákyně 8 - 9 let17.00:03:05+00:01:34.20Detail
48. KONOPÁČKOVÁ MagdalenaLoko Beroun#532008žákyně 8 - 9 let18.00:03:10+00:01:38.63Detail
49. TOTH Matěj#1252008žáci 8 - 9 let12.00:03:12+00:01:40.92Detail
50. RANKIN FilipLiteň#822008žáci 8 - 9 let13.00:03:12+00:01:41.23Detail
51. HOLAKOVSKÁ AnežkaStřela Žebrák#582007žákyně 8 - 9 let19.00:03:15+00:01:44.47Detail
52. JEŽKOVÁ RózaJežci#1182008žákyně 8 - 9 let20.00:03:25+00:01:53.54Detail
53. DALECKÁ JessicaLoko Beroun#692008žákyně 8 - 9 let21.00:03:25+00:01:54.27Detail
54. NOVÁKOVÁ TerezaHalouny#892007žákyně 8 - 9 let22.00:03:29+00:01:57.89Detail
55. PRUGLOVA Andrea#512008žákyně 8 - 9 let23.00:03:31+00:02:00.14Detail
56. GRUNCL MatějStřela Žebrák#1012008žáci 8 - 9 let14.00:03:36+00:02:04.78Detail
57. KARASOVÁ AnnaTeam Internet Pb#992006žákyně 10 – 11 let1.00:03:42+00:02:11.18Detail
58. VALACHOVÁ Lucie TerezaTJ Lokomotiva Beroun#962006žákyně 10 – 11 let2.00:03:45+00:02:14.40Detail
59. SMETANOVÁ Aneta#1152005žákyně 10 – 11 let3.00:03:49+00:02:17.71Detail
60. NOVÁ NikolaSokol Petřín#1122005žákyně 10 – 11 let4.00:04:00+00:02:29.51Detail
61. KARASOVÁ DanielaTeam Internet Pb#1002003žákyně 12 – 13 let1.00:05:00+00:03:28.95Detail
62. HOFMANN Ondřej7 ZŠ Příbram#932001žáci 14 – 15 let1.00:05:03+00:03:32.19Detail
63. SMETANA MichalAFK Loděnice#1142003žáci 12 – 13 let1.00:05:16+00:03:45.33Detail
64. BEJČEK MichalSK Sporting Příbram#782002žáci 14 – 15 let2.00:05:17+00:03:46.24Detail
65. BEDNÁŘ MatějAtletika Jižní Město#1382003žáci 12 – 13 let2.00:05:20+00:03:49.28Detail
66. PETRILÁK Matouš NathanielSK Sporting Příbram#1332004žáci 12 – 13 let3.00:05:28+00:03:56.83Detail
67. SCHNAJBERK JanAtletika Jižní Město#772004žáci 12 – 13 let4.00:05:28+00:03:56.84Detail
68. PETRILÁKOVÁ Anežka RozárieLoko Beroun#1342002žákyně 14 – 15 let1.00:05:30+00:03:59.02Detail
69. DOLEJS MarekAtletika Jizni Mesto#1062004žáci 12 – 13 let5.00:05:36+00:04:04.74Detail
70. PIKNEROVÁ ZuzanaSokol Petřín Plzeň#1232003žákyně 12 – 13 let2.00:05:36+00:04:05.21Detail
71. ONDŘEJKA KryštofLoko Beroun#622005žáci 10 – 11 let1.00:05:37+00:04:05.60Detail
72. KETMAN FlorianLoko Rakovník#942006žáci 10 – 11 let2.00:05:40+00:04:09.33Detail
73. VAČKÁŘ PetrŠtěchovice#1362004žáci 12 – 13 let6.00:05:44+00:04:12.92Detail
74. FRAŇKOVÁ NatálieFraněk Team Vysoká#602004žákyně 12 – 13 let3.00:05:45+00:04:14.10Detail
75. VESELÝ PetrStřela Žebrák#662005žáci 10 – 11 let3.00:05:47+00:04:16.16Detail
76. HOLEČKOVÁ NicolTJ Karlštejn#1322004žákyně 12 – 13 let4.00:05:50+00:04:19.28Detail
77. KARASOVÁ BarboraTeam Internet Pb#1302002žákyně 14 – 15 let2.00:05:51+00:04:19.91Detail
78. HOŠEK OndřejBuková#972005žáci 10 – 11 let4.00:05:59+00:04:27.88Detail
79. ŠTROSOVÁ AnetaUSK Praha#1412004žákyně 12 – 13 let5.00:06:00+00:04:29.49Detail
80. WEBER AdamSokol Petřin#1222004žáci 12 – 13 let7.00:06:01+00:04:29.69Detail
81. KRUBOVÁ NatálieBrunovský statek#1402004žákyně 12 – 13 let6.00:06:03+00:04:32.30Detail
82. BEDNÁŘ VilémAtletika Jižní Město#1372003žáci 12 – 13 let8.00:06:08+00:04:37.03Detail
83. URBAN MatyášStřela Žebrák#562005žáci 10 – 11 let5.00:06:16+00:04:45.39Detail
84. KONOPÁČ VojtěchLoko Beroun#522005žáci 10 – 11 let6.00:06:22+00:04:51.14Detail
85. KARAS AdamGymnázium Legionářů#1292002žáci 14 – 15 let3.00:06:41+00:05:10.14Detail
86. HOLAKOVSKÁ MarieStřela Žebrák#572004žákyně 12 – 13 let7.00:06:47+00:05:16.23Detail
87. HOFMANN Matěj7 ZŠ Příbram#922004žáci 12 – 13 let9.00:07:07+00:05:36.07Detail
88. KRTKOVÁ MichaelaLiteň#1022004žákyně 12 – 13 let8.00:07:57+00:06:26.40Detail
DNF ŠVARCOVÁ TerezaStřela Žebrák#752006žákyně 10 – 11 letDNF Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz