Oficiální Výsledková listina Zimní běh Litní a zámeckým parkem
16. 1. 2016

žáci

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. JANDAL PéťaFarma Homolka#71žáci 6 - 7 let1.00:01:31Detail
2. ŠÁRA PetrAC Praha 1890#108žáci 6 - 7 let2.00:01:32+00:00:01Detail
3. URBAN KryštofStřela Žebrák#55žáci 6 - 7 let3.00:01:33+00:00:02Detail
4. DOLEJS AlbertVodni Stavby Praha#105žáci 6 - 7 let4.00:01:34+00:00:03Detail
5. SVOBODA JosefTK Zdice#81žáci 6 - 7 let5.00:01:36+00:00:05Detail
6. VYKYSALÁ BarboraLoko Beroun#73žákyně 6 - 7 let1.00:01:39+00:00:08Detail
7. KAFKA LukášZdice#80žáci 6 - 7 let6.00:01:40+00:00:09Detail
8. JANDAL PavlíkFarma Homolka#72žáci 6 - 7 let7.00:01:40+00:00:09Detail
9. ŠENIGL ŠimonLiteň#84žáci 6 - 7 let8.00:01:42+00:00:11Detail
10. PETRILÁKOVÁ AmálieSK Sporting Příbram#87žákyně 6 - 7 let2.00:01:43+00:00:12Detail
11. KONOPÁČ MatějLoko Beroun#54žáci 6 - 7 let9.00:01:44+00:00:13Detail
12. TOTH Lukáš#124žáci 6 - 7 let10.00:01:45+00:00:14Detail
13. GREGOVSKÁ AdélaStřela Žebrák#111žákyně 6 - 7 let3.00:01:49+00:00:18Detail
14. JEŽ MatějMěňany#121žáci 6 - 7 let11.00:01:56+00:00:25Detail
15. VESELÁ KristýnaStřela Žebrák#65žákyně 6 - 7 let4.00:01:57+00:00:26Detail
16. KLIMEŠOVÁ TerezaBeroun#116žákyně 6 - 7 let5.00:01:58+00:00:27Detail
17. JEŽKOVÁ ViktorkaJežci#120žákyně 6 - 7 let6.00:02:01+00:00:30Detail
18. URBAN Martin#61žáci 6 - 7 let12.00:02:05+00:00:34Detail
19. VINŠOVÁ KristýnaHodyně#126žákyně 6 - 7 let7.00:02:05+00:00:34Detail
20. ONDŘEJKA ProkopLoko Beroun#63žáci 8 - 9 let1.00:02:17+00:00:46Detail
21. DOLEJSOVA SaraAtletika Jizni Mesto#107žákyně 8 - 9 let1.00:02:26+00:00:55Detail
22. NOVÝ TomášSokol Petřín#113žáci 8 - 9 let2.00:02:26+00:00:55Detail
23. MÍKOVÁ BarboraLoko Beroun#104žákyně 8 - 9 let2.00:02:27+00:00:56Detail
24. VAČKÁŘ JanŠtěchovice#135žáci 8 - 9 let3.00:02:27+00:00:56Detail
25. KRTEK OndřejLOKO Beroun#103žáci 8 - 9 let4.00:02:30+00:00:59Detail
26. FÍLOVÁ JustýnaSC Radotín#88žákyně 8 - 9 let3.00:02:31+00:01:00Detail
27. ČEPEK MartinTým Bono#64žáci 8 - 9 let5.00:02:34+00:01:03Detail
28. FRANĚK Tomáš#59žáci 8 - 9 let6.00:02:36+00:01:05Detail
29. HOFMANN Jan7 ZŠ Příbram#90žáci 8 - 9 let7.00:02:40+00:01:09Detail
30. ŠENIGLOVÁ MarieMiniatleti Loko Beroun#85žákyně 8 - 9 let4.00:02:44+00:01:13Detail
31. BEJČEK MatějSK Sporting Příbram#79žáci 8 - 9 let8.00:02:46+00:01:15Detail
32. KAŠTÁNKOVÁ Anežka#76žákyně 8 - 9 let5.00:02:53+00:01:22Detail
33. JEŽ JanMěňany#119žáci 8 - 9 let9.00:02:54+00:01:23Detail
34. ČECHOVÁ Anna#95žákyně 8 - 9 let6.00:02:54+00:01:23Detail
35. ČERNÁ AdélaSporting Příbram#98žákyně 8 - 9 let7.00:02:54+00:01:23Detail
36. KLIMEŠOVÁ Martina#117žákyně 8 - 9 let8.00:02:55+00:01:24Detail
37. VYKYSALÁ AnnaLoko Beroun#74žákyně 8 - 9 let9.00:02:56+00:01:25Detail
38. ŠEJNOHA Jakub#128žáci 8 - 9 let10.00:02:57+00:01:26Detail
39. ŠVEJNOHOVÁ EvaZŠ Bohutín#86žákyně 8 - 9 let10.00:02:57+00:01:26Detail
40. BERNEROVÁ KateřinaLokomotiva Beroun#67žákyně 8 - 9 let11.00:02:59+00:01:28Detail
41. MIKULA ŠtěpánAtletika Loko Beroun#68žáci 8 - 9 let11.00:03:00+00:01:29Detail
42. POKORNÁ Tereza#139žákyně 8 - 9 let12.00:03:00+00:01:29Detail
43. HOFMANNOVÁ Ema7 ZŠ Příbram#91žákyně 8 - 9 let13.00:03:01+00:01:30Detail
44. HÁJKOVÁ BáraLoko Beroun#83žákyně 8 - 9 let14.00:03:02+00:01:31Detail
45. HOMOLOVÁ MaruškaFarma Homolka#70žákyně 8 - 9 let15.00:03:03+00:01:32Detail
46. ŠÁROVÁ Ema#109žákyně 8 - 9 let16.00:03:05+00:01:34Detail
47. JANOŠKOVÁ EvaLokomotiva Beroun#110žákyně 8 - 9 let17.00:03:05+00:01:34Detail
48. KONOPÁČKOVÁ MagdalenaLoko Beroun#53žákyně 8 - 9 let18.00:03:10+00:01:39Detail
49. TOTH Matěj#125žáci 8 - 9 let12.00:03:12+00:01:41Detail
50. RANKIN FilipLiteň#82žáci 8 - 9 let13.00:03:12+00:01:41Detail
51. HOLAKOVSKÁ AnežkaStřela Žebrák#58žákyně 8 - 9 let19.00:03:15+00:01:44Detail
52. JEŽKOVÁ RózaJežci#118žákyně 8 - 9 let20.00:03:25+00:01:54Detail
53. DALECKÁ JessicaLoko Beroun#69žákyně 8 - 9 let21.00:03:25+00:01:54Detail
54. NOVÁKOVÁ TerezaHalouny#89žákyně 8 - 9 let22.00:03:29+00:01:58Detail
55. PRUGLOVA Andrea#51žákyně 8 - 9 let23.00:03:31+00:02:00Detail
56. GRUNCL MatějStřela Žebrák#101žáci 8 - 9 let14.00:03:36+00:02:05Detail
57. KARASOVÁ AnnaTeam Internet Pb#99žákyně 10 – 11 let1.00:03:42+00:02:11Detail
58. VALACHOVÁ Lucie TerezaTJ Lokomotiva Beroun#96žákyně 10 – 11 let2.00:03:45+00:02:14Detail
59. SMETANOVÁ Aneta#115žákyně 10 – 11 let3.00:03:49+00:02:18Detail
60. NOVÁ NikolaSokol Petřín#112žákyně 10 – 11 let4.00:04:00+00:02:29Detail
61. KARASOVÁ DanielaTeam Internet Pb#100žákyně 12 – 13 let1.00:05:00+00:03:29Detail
62. HOFMANN Ondřej7 ZŠ Příbram#93žáci 14 – 15 let1.00:05:03+00:03:32Detail
63. SMETANA MichalAFK Loděnice#114žáci 12 – 13 let1.00:05:16+00:03:45Detail
64. BEJČEK MichalSK Sporting Příbram#78žáci 14 – 15 let2.00:05:17+00:03:46Detail
65. BEDNÁŘ MatějAtletika Jižní Město#138žáci 12 – 13 let2.00:05:20+00:03:49Detail
66. PETRILÁK Matouš NathanielSK Sporting Příbram#133žáci 12 – 13 let3.00:05:28+00:03:57Detail
67. SCHNAJBERK JanAtletika Jižní Město#77žáci 12 – 13 let4.00:05:28+00:03:57Detail
68. PETRILÁKOVÁ Anežka RozárieLoko Beroun#134žákyně 14 – 15 let1.00:05:30+00:03:59Detail
69. DOLEJS MarekAtletika Jizni Mesto#106žáci 12 – 13 let5.00:05:36+00:04:05Detail
70. PIKNEROVÁ ZuzanaSokol Petřín Plzeň#123žákyně 12 – 13 let2.00:05:36+00:04:05Detail
71. ONDŘEJKA KryštofLoko Beroun#62žáci 10 – 11 let1.00:05:37+00:04:06Detail
72. KETMAN FlorianLoko Rakovník#94žáci 10 – 11 let2.00:05:40+00:04:09Detail
73. VAČKÁŘ PetrŠtěchovice#136žáci 12 – 13 let6.00:05:44+00:04:13Detail
74. FRAŇKOVÁ NatálieFraněk Team Vysoká#60žákyně 12 – 13 let3.00:05:45+00:04:14Detail
75. VESELÝ PetrStřela Žebrák#66žáci 10 – 11 let3.00:05:47+00:04:16Detail
76. HOLEČKOVÁ NicolTJ Karlštejn#132žákyně 12 – 13 let4.00:05:50+00:04:19Detail
77. KARASOVÁ BarboraTeam Internet Pb#130žákyně 14 – 15 let2.00:05:51+00:04:20Detail
78. HOŠEK OndřejBuková#97žáci 10 – 11 let4.00:05:59+00:04:28Detail
79. ŠTROSOVÁ AnetaUSK Praha#141žákyně 12 – 13 let5.00:06:00+00:04:29Detail
80. WEBER AdamSokol Petřin#122žáci 12 – 13 let7.00:06:01+00:04:30Detail
81. KRUBOVÁ NatálieBrunovský statek#140žákyně 12 – 13 let6.00:06:03+00:04:32Detail
82. BEDNÁŘ VilémAtletika Jižní Město#137žáci 12 – 13 let8.00:06:08+00:04:37Detail
83. URBAN MatyášStřela Žebrák#56žáci 10 – 11 let5.00:06:16+00:04:45Detail
84. KONOPÁČ VojtěchLoko Beroun#52žáci 10 – 11 let6.00:06:22+00:04:51Detail
85. KARAS AdamGymnázium Legionářů#129žáci 14 – 15 let3.00:06:41+00:05:10Detail
86. HOLAKOVSKÁ MarieStřela Žebrák#57žákyně 12 – 13 let7.00:06:47+00:05:16Detail
87. HOFMANN Matěj7 ZŠ Příbram#92žáci 12 – 13 let9.00:07:07+00:05:36Detail
88. KRTKOVÁ MichaelaLiteň#102žákyně 12 – 13 let8.00:07:57+00:06:26Detail
DNF ŠVARCOVÁ TerezaStřela Žebrák#75žákyně 10 – 11 letDNF Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz