Oficiální Výsledková listina Tour de Ralsko
14. 5. 2016

muži

# Příjmení Jméno Klub st. č.RočníkKategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. VLÁŠEK Michalkellys bike ranch team#1691989M19-291.01:34:31.01Detail
2. DIRIGL FilipLasvitbikers#2051998Mdo191.01:34:42.28+00:00:11.27Detail
3. JINDRA PavelEleven mercedes mitas#1791978M30-391.01:34:54.75+00:00:23.74Detail
4. SOVOBODA JiříKbely cycling team#1931992M19-292.01:34:57.30+00:00:26.29Detail
5. ZIMA OtaKellys Bike ranch MTB racing team#1231984M30-392.01:37:11.86+00:02:40.85Detail
6. PECH Martinprima-kolo.cz#1851997Mdo192.01:37:13.55+00:02:42.54Detail
7. POLMAN Daniellidé&HORY Duratec#751979M30-393.01:37:20.09+00:02:49.08Detail
8. PAUDERA VladimírSK paudera#1491962M50plus1.01:37:26.38+00:02:55.37Detail
9. MARTIN JanKah sport vrchlabí#2301980M30-394.01:38:13.67+00:03:42.66Detail
10. ŠLAJCHRT FilipKoloshopteam#1941982M30-395.01:38:36.84+00:04:05.83Detail
11. DOLECEK MarioPutzkau#111969M40-491.01:38:46.28+00:04:15.27Detail
12. MATOUŠEK JanEleven Team Příchovice#551989M19-293.01:38:46.73+00:04:15.72Detail
13. KUČERA RadekSUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM#481972M40-492.01:38:47.13+00:04:16.12Detail
14. RŮŽIČKA ZbyněkSki Paudera#791991M19-294.01:38:48.18+00:04:17.17Detail
15. HROUDA Milansuperior cyklofit cycling team#271977M30-396.01:38:52.91+00:04:21.90Detail
16. BARTÁK TomášBicykl kříž team Ústí nad Labem#1721992M19-295.01:39:00.00+00:04:28.99Detail
17. DOLECEK RicoFocus RAPIRO Racing#2111989M19-296.01:39:15.60+00:04:44.59Detail
18. EHRLICH VáclavSkipaudera#131976M40-493.01:39:17.85+00:04:46.84Detail
19. STANĚK PavelApex-bike Tábor#2241982M30-397.01:39:18.65+00:04:47.64Detail
20. SEDLÁČEK PavelMladá Boleslav#821987M19-297.01:39:59.17+00:05:28.16Detail
21. BIMON Ladislav#1871976M40-494.01:40:08.52+00:05:37.51Detail
22. NEUBAUER RadimEleven mercedes mitas#1751977M30-398.01:40:11.80+00:05:40.79Detail
23. HANSLIAN Filip#1451987M19-298.01:40:16.07+00:05:45.06Detail
24. ZELENKA JaroslavSeverní Větry#2101980M30-399.01:40:24.70+00:05:53.69Detail
25. VOSYKA RichardEleven mercedes mitas#1761954M55plus1.01:41:59.62+00:07:28.61Detail
26. ŠČUČKA RadekČeská Lípa#931964M50plus2.01:42:08.88+00:07:37.87Detail
27. ŽÁKOVSKÝ MarekPraha#1241972M40-495.01:42:11.95+00:07:40.94Detail
28. KOČÁREK ZbyněkElis team Mariánské lázně#1841971M40-496.01:42:21.20+00:07:50.19Detail
29. NOVOTNÝ FrantišekBikepart#1771981M30-3910.01:45:22.52+00:10:51.51Detail
30. SRŠEŇ JindřichHrádek nad Nisou#901977M30-3911.01:45:50.12+00:11:19.11Detail
31. VIGNER LuděkMnichovo Hradiště#1081981M30-3912.01:46:24.88+00:11:53.87Detail
32. PEKÁREK PetrSK Blíževedly#2201978M30-3913.01:46:32.41+00:12:01.40Detail
33. KLAUS VáclavČistý sport#1971984M30-3914.01:46:33.60+00:12:02.59Detail
34. ZDENĚK RICHARDKBELY CYCLING TEAM#1481966M50plus3.01:46:34.74+00:12:03.73Detail
35. MOSIY UweSebnitz RV#2171968M40-497.01:46:35.80+00:12:04.79Detail
36. ARNOLD ZdenekHaven team#11973M40-498.01:46:37.74+00:12:06.73Detail
37. ZEMAN DavidSUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM#1191992M19-299.01:46:40.40+00:12:09.39Detail
38. REZEK IvanAC Bludišťák#781983M30-3915.01:46:44.47+00:12:13.46Detail
39. DVOŘÁK DavidLasvitbikers#2291994M19-2910.01:46:45.37+00:12:14.36Detail
40. VITÁČEK Tomášviessmann#2271964M50plus4.01:46:49.17+00:12:18.16Detail
41. OSWALD JanMimoň#701969M40-499.01:46:51.76+00:12:20.75Detail
42. HLADÍK OndřejEleven Mercedes-Benz Mitas#201976M40-4910.01:46:52.50+00:12:21.49Detail
43. SPURNÝ MilanCC Varnsdorf#1581961M55plus2.01:46:54.77+00:12:23.76Detail
44. KARBAN PavelHerby servis#1731973M40-4911.01:47:12.07+00:12:41.06Detail
45. PAVLÍČEK VáclavCyklosport Kerda#1981954M55plus3.01:47:23.89+00:12:52.88Detail
46. URBANEC DavidEleven Mercedes Mitas#1591970M40-4912.01:47:59.51+00:13:28.50Detail
47. STÁDNÍK Marek#1391976M40-4913.01:51:29.23+00:16:58.22Detail
48. ŠULC DavidTřebusice#1381973M40-4914.01:51:30.00+00:16:58.99Detail
49. VICHERA PavelTJ Lokomotiva Nymburk#1101978M30-3916.01:51:37.45+00:17:06.44Detail
50. HOUDEK MarekSix monkeys#1651967M40-4915.01:51:38.64+00:17:07.63Detail
51. VEIS Zdeněk#2231976M40-4916.01:51:39.25+00:17:08.24Detail
52. BINTER DaliborVšelibice#1811964M50plus5.01:51:41.08+00:17:10.07Detail
53. VTÍPIL RadekVinárna Hacienda#1141983M30-3917.01:51:42.85+00:17:11.84Detail
54. LUDVÍK Filippeksport-specialized#1701981M30-3918.01:51:44.35+00:17:13.34Detail
55. ŠILHAVÝ JosefPraha#941978M30-3919.01:51:48.83+00:17:17.82Detail
56. ZEMLER VáclavVarnsdorf#1211963M50plus6.01:52:09.00+00:17:37.99Detail
57. NOVÁK RichardBikepart#2131978M30-3920.01:53:58.64+00:19:27.63Detail
58. KLAPKA ŠtěpánHolák#2411980M30-3921.01:54:12.10+00:19:41.09Detail
59. SEIFERT DeitrichKC Friensteiner 1908 Sebnitz#2181970M40-4917.01:54:12.59+00:19:41.58Detail
60. PROUZA PetrAntonka#1501985M30-3922.01:54:28.07+00:19:57.06Detail
61. HORÁK JanSAC Bělá pod Bezdězem#1671975M40-4918.01:54:32.38+00:20:01.37Detail
62. ŠÍPEK MiroslavKH-tour GCT#1281965M50plus7.01:54:46.84+00:20:15.83Detail
63. BĚLECKÝ PetrCyklofit superior cycling team#1661985M30-3923.01:55:15.87+00:20:44.86Detail
64. HENZL PavelCyklo City Lovosice#1031969M40-4919.01:55:22.09+00:20:51.08Detail
65. ZÁBRANSKÝ OndřejCC Varnsdorf#1171975M40-4920.01:55:23.39+00:20:52.38Detail
66. KANIS Jan#2261970M40-4921.01:55:24.59+00:20:53.58Detail
67. VRÁNA PetrFehrer Bohemia#2211983M30-3924.01:55:27.01+00:20:56.00Detail
68. PETRUS JaroslavCK 1967 Česká Kamenice#2021997Mdo193.01:55:40.60+00:21:09.59Detail
69. KNEJZLÍK MarekMimoň#381976M40-4922.01:55:46.29+00:21:15.28Detail
70. VÁPENÍK Martinvarnsdorf#1961973M40-4923.01:56:34.31+00:22:03.30Detail
71. LEJSEK Tomáš#1441964M50plus8.01:56:43.18+00:22:12.17Detail
72. JANÁK JiříLASVIT bikers Nový Bor#311982M30-3925.01:57:35.32+00:23:04.31Detail
73. MOUČKA Tomᚎdírec bike#1521983M30-3926.01:57:39.57+00:23:08.56Detail
74. LEITERMANN DavidLote#1881975M40-4924.01:58:25.60+00:23:54.59Detail
75. HORYNA RomanMýtina#241964M50plus9.01:58:26.58+00:23:55.57Detail
76. HORAK Pavelkalas pacicka#231969M40-4925.01:58:33.64+00:24:02.63Detail
77. ŠOLLAR DavidLiberec#951971M40-4926.01:58:38.99+00:24:07.98Detail
78. KROUPA PetrNová Ves nad Nisou#461978M30-3927.01:59:01.47+00:24:30.46Detail
79. DOHNAL RichardBikeranch team#1821962M50plus10.01:59:26.92+00:24:55.91Detail
80. KRÁL Martin#1331979M30-3928.01:59:27.70+00:24:56.69Detail
81. NETOLICKÝ KarelSpeed ski team Teplice#1951965M50plus11.02:00:00.01+00:25:29.00Detail
82. HEJDA JakubMimoň#181985M30-3929.02:00:12.16+00:25:41.15Detail
83. BEČKOVSKÝ Josef#2321977M30-3930.02:00:44.18+00:26:13.17Detail
84. ROKOŠ JiříNížebohy#1861959M55plus4.02:00:47.42+00:26:16.41Detail
85. DLOUHÝ JanHZS Most#101979M30-3931.02:00:49.57+00:26:18.56Detail
86. ŽÁK Radek#1461977M30-3932.02:01:04.77+00:26:33.76Detail
87. KOHOUTEK JanČeská Lípa#1411979M30-3933.02:01:12.23+00:26:41.22Detail
88. VENCLOVSKÝ VáclavKrupka#1921974M40-4927.02:02:18.30+00:27:47.29Detail
89. JORDÁN DanielMimoň#341997Mdo194.02:02:28.34+00:27:57.33Detail
90. MLYNÁŘ RadekCC Varnsdorf#581969M40-4928.02:02:39.13+00:28:08.12Detail
91. ŠPATNÝ PatrikPraha#981991M19-2911.02:02:41.22+00:28:10.21Detail
92. KUBANT PavelNAPA Trucks Pardubice#471971M40-4929.02:02:49.05+00:28:18.04Detail
93. HŮZA JiříVinárna Hacienda #291992M19-2912.02:02:55.76+00:28:24.75Detail
94. FIŠER JiříČeská Lípa#151976M40-4930.02:02:58.44+00:28:27.43Detail
95. ZEMEK MartinNový Bor#1201975M40-4931.02:02:59.89+00:28:28.88Detail
96. ROUDNÝ RomanKur sport Česká Lípa#1251976M40-4932.02:04:04.30+00:29:33.29Detail
97. KRAJŇÁK PetrBike point.sk#1571977M30-3934.02:04:23.61+00:29:52.60Detail
98. BERÁNEK MichalÚstí nad Labem#61967M40-4933.02:04:29.00+00:29:57.99Detail
99. NEUMANN JiříBike Mšeno#611973M40-4934.02:04:39.78+00:30:08.77Detail
100. VENGLÁŘ JiříPraha 3#1071967M40-4935.02:04:40.72+00:30:09.71Detail
101. KAJUK JakubXCT sport Hospůdka Karolína#2361998Mdo195.02:04:46.87+00:30:15.86Detail
102. MASAŘÍK JanCYKLOSPORT M#531978M30-3935.02:04:55.03+00:30:24.02Detail
103. PLUHAŘ JakubČeský Dub#741985M30-3936.02:05:29.38+00:30:58.37Detail
104. KONOPISKÝ VáclavMimoň#401974M40-4936.02:06:05.88+00:31:34.87Detail
105. ŠTĚPÁNEK Martin#2061979M30-3937.02:06:20.19+00:31:49.18Detail
106. NOVOTNÝ AlešOlomoucký cyklistický klub#1421980M30-3938.02:08:40.66+00:34:09.65Detail
107. SAMLER DavidVarnsdorf#811970M40-4937.02:08:47.70+00:34:16.69Detail
108. MATOUŠ ZbyněkJohnson Controls Autobaterie#541970M40-4938.02:08:51.82+00:34:20.81Detail
109. PAVELKA Jan#2221952M55plus5.02:08:52.55+00:34:21.54Detail
110. HONZÁTKO ČestmírZajíc von Šaratic#1991975M40-4939.02:09:23.80+00:34:52.79Detail
111. NEVYHOŠTĚNÝ VladimírLiberec#641995M19-2913.02:09:41.16+00:35:10.15Detail
112. MIXA VladislavPraha Uhrineves#2751977M30-3939.02:09:49.97+00:35:18.96Detail
113. MUSIL JanSKI PAUDERA STARÉ SPLAVY#1311973M40-4940.02:11:21.82+00:36:50.81Detail
114. PROCHÁZKA MilošCC Varnsdorf#761969M40-4941.02:11:34.87+00:37:03.86Detail
115. SLAVÍK OtomarTuchlovice#851958M55plus6.02:11:36.67+00:37:05.66Detail
116. JELÍNEK LukášDKV Praha#331988M19-2914.02:11:43.03+00:37:12.02Detail
117. NEDORST Antonín#1781962M50plus12.02:13:07.53+00:38:36.52Detail
118. JIRÁK AlešBafino#1351974M40-4942.02:13:08.28+00:38:37.27Detail
119. ŽIDLICKÝ MartinMimoň#1301967M40-4943.02:13:45.13+00:39:14.12Detail
120. SELLE RollandCYKLOSPORT M#831955M55plus7.02:14:02.39+00:39:31.38Detail
121. TRS MichalAvast Cyklo Šauer#191983M30-3940.02:14:11.14+00:39:40.13Detail
122. VIGNER Leoš#1561988M19-2915.02:14:16.29+00:39:45.28Detail
123. ZVÁNOVEC Václav#1741976M40-4944.02:14:26.13+00:39:55.12Detail
124. HEBERT Marek#1341972M40-4945.02:14:38.87+00:40:07.86Detail
125. VACEK LukášKoloshop team Teplice#1051986M30-3941.02:14:52.79+00:40:21.78Detail
126. VYSKOČIL MartinCyklosportM#1321971M40-4946.02:14:57.53+00:40:26.52Detail
127. JAVOREK JanTRKAČI Rumburk#321983M30-3942.02:14:58.70+00:40:27.69Detail
128. ŠORM Jaroslavkolo ŠÍR LB#2091970M40-4947.02:15:16.07+00:40:45.06Detail
129. KOUBA Pavelnový bor#441975M40-4948.02:15:28.90+00:40:57.89Detail
130. DVOŘÁČEK David#1511976M40-4949.02:16:03.35+00:41:32.34Detail
131. NETUKA VladimírHerby Servis#1911981M30-3943.02:16:47.08+00:42:16.07Detail
132. ŠINÁGL PetrHaven extreme#1621966M50plus13.02:17:06.00+00:42:34.99Detail
133. MAREK PetrCK Čejetice MB#1551968M40-4950.02:17:06.82+00:42:35.81Detail
134. ANDĚL MichalCyklosportM#561976M40-4951.02:17:08.38+00:42:37.37Detail
135. HNÁTEK KarelSK Blíževedly#211961M55plus8.02:17:22.48+00:42:51.47Detail
136. BRADA JosefBikebase#71980M30-3944.02:17:38.45+00:43:07.44Detail
137. VELECHOVSKÝ Libor#2331971M40-4952.02:18:24.51+00:43:53.50Detail
138. KALOUSEK Petr#2001971M40-4953.02:19:11.29+00:44:40.28Detail
139. MILČINSKÝ JaroslavCK Čejetice MB#1541967M40-4954.02:19:15.81+00:44:44.80Detail
140. SOCHA VáclavPíšťany#861962M50plus14.02:19:25.99+00:44:54.98Detail
141. WREGER IvoMimon#1161978M30-3945.02:19:37.93+00:45:06.92Detail
142. KUČÍREK OndřejStráž pod Ralskem#491988M19-2916.02:19:46.64+00:45:15.63Detail
143. BITTNER Jiřičeský brod#1901999Mdo196.02:20:00.96+00:45:29.95Detail
144. LUŇÁK MilanKoloobchod.cz#2041966M50plus15.02:20:18.08+00:45:47.07Detail
145. HŘÍBAL TomášPraha 5#281966M50plus16.02:20:22.78+00:45:51.77Detail
146. ŠTEFAN MichalLiberec#991982M30-3946.02:21:15.48+00:46:44.47Detail
147. SOLNICKY MarekOpava#871980M30-3947.02:21:16.94+00:46:45.93Detail
148. VÍCHA JosefČeská Lípa#1091978M30-3948.02:21:47.47+00:47:16.46Detail
149. SOUČEK MartinChotětov#881974M40-4955.02:21:58.84+00:47:27.83Detail
150. JANÁČEK PetrTeplice#301979M30-3949.02:22:11.76+00:47:40.75Detail
151. MACHEK FrantišekPraha#511999Mdo197.02:23:07.02+00:48:36.01Detail
152. STREJC JaroslavDubany#921979M30-3950.02:23:08.96+00:48:37.95Detail
153. CVEJN JanHZS UL#91970M40-4956.02:24:00.03+00:49:29.02Detail
154. ZIKMUND JaroslavLiberec#1221985M30-3951.02:24:22.65+00:49:51.64Detail
155. TOMSA JakubŽandov#1011982M30-3952.02:24:39.04+00:50:08.03Detail
156. VYTISKA JanČeská Lípa#1151981M30-3953.02:24:41.99+00:50:10.98Detail
157. PURM Michal#2161972M40-4957.02:25:10.91+00:50:39.90Detail
158. PLÍVA RudolfAvast cyklo Šauer#731983M30-3954.02:25:12.34+00:50:41.33Detail
159. ZIML TomášČeská Lípa#1371987M19-2917.02:25:53.12+00:51:22.11Detail
160. KOLÁŘ DavidTRKAČI Rumburk#1831978M30-3955.02:26:05.01+00:51:34.00Detail
161. BITTNER Borisčeský brod#1891964M50plus17.02:26:23.44+00:51:52.43Detail
162. MERČÁK JanTRKAČI Rumburk #571981M30-3956.02:26:33.02+00:52:02.01Detail
163. KANIVE DanielHTW Děčín#1361974M40-4958.02:26:38.03+00:52:07.02Detail
164. NOVOTNÝ OndřejChalupáři#651985M30-3957.02:26:57.88+00:52:26.87Detail
165. FRÜHBAUER LubošLIBEREC#161961M55plus9.02:27:07.09+00:52:36.08Detail
166. KOHLÍČEK JanČeská Lípa #391973M40-4959.02:32:36.56+00:58:05.55Detail
167. ONDRÁČEK MartinTRKAČI Rumburk#671979M30-3958.02:32:49.52+00:58:18.51Detail
168. NOVOTNÝ Petr#2311961M55plus10.02:33:11.22+00:58:40.21Detail
169. ŠPANIHEL Samuelbikepoint.sk#972001Mdo198.02:33:21.65+00:58:50.64Detail
170. OCHOTSKÝ RobertProvodín#661969M40-4960.02:33:46.81+00:59:15.80Detail
171. KUBOVIČ Jiří#1531966M50plus18.02:34:03.57+00:59:32.56Detail
172. BARTÁK JiříChalupáři#41985M30-3959.02:34:53.45+01:00:22.44Detail
173. RADA LukášČeská Lípa#771982M30-3960.02:35:00.73+01:00:29.72Detail
174. PLÁŠIL RadovanŽizníkov#721990M19-2918.02:35:21.07+01:00:50.06Detail
175. SECHOVEC Jan#1271979M30-3961.02:35:59.85+01:01:28.84Detail
176. SUDEK PetrNová ves nad Nisou#1601970M40-4961.02:38:14.11+01:03:43.10Detail
177. MORAVEC MarekČeská Lípa#1401994M19-2919.02:40:10.92+01:05:39.91Detail
178. NĚMEC JanNový Bor#601957M55plus11.02:40:19.31+01:05:48.30Detail
179. VÍTEK MarianČeská Lípa#1111978M30-3962.02:41:44.53+01:07:13.52Detail
180. KOMÁR Miroslav#1291957M55plus12.02:43:04.19+01:08:33.18Detail
181. TRAUP MarekŽizmíkov#1021988M19-2920.02:46:41.16+01:12:10.15Detail
182. BUDĚJSKÝ MiroslavNeratovice#2141953M55plus13.02:46:52.19+01:12:21.18Detail
183. JANTAČ MatrinČeská lípa#1431973M40-4962.02:51:19.02+01:16:48.01Detail
184. BÁRTA Michal#31974M40-4963.02:51:55.55+01:17:24.54Detail
185. ČÍŽEK Jan#1631961M55plus14.02:52:19.64+01:17:48.63Detail
186. DYTRYCH DobroslavDydo Nová paka#2151954M55plus15.02:53:31.59+01:19:00.58Detail
187. BĚLOHLÁVEK VladimírBrcykl Řevnice#51949M55plus16.02:53:49.52+01:19:18.51Detail
188. KOSOVSKÝ MichalTRKAČI Rumburk#421986M30-3963.02:55:16.22+01:20:45.21Detail
189. STRÁNSKÝ DavidTRKAČI Rumburk#911977M30-3964.02:55:16.59+01:20:45.58Detail
190. TOBOLKA JanTRKAČI Rumburk#1001985M30-3965.02:55:17.77+01:20:46.76Detail
191. PULCHART FrantišekTop Ten Teplice#1681965M50plus19.02:57:22.36+01:22:51.35Detail
192. LABO MiroslavTRKAČI Rumburk#501954M55plus17.02:57:53.29+01:23:22.28Detail
193. KULHAVÝ MarekXCT sport Hospůdka Karolína#2341999Mdo199.03:11:43.94+01:37:12.93Detail
194. ZELENSKÝ RastislavStruhařov#1181957M55plus18.03:29:20.54+01:54:49.53Detail
195. KULHAVÝ Karel#2351967M40-4964.03:29:26.47+01:54:55.46Detail
196. VESELÝ JanHaven team#2381976M40-4965.03:33:36.48+01:59:05.47Detail
197. OSVALD JanKamenický Šenov#691985M30-3966.03:35:45.12+02:01:14.11Detail
198. KOŠ JanKamenický Šenov #431980M30-3967.03:35:47.07+02:01:16.06Detail
DNF FEJFAR RadekSparta Praha floorbal#141998Mdo19DNF Detail
DNF KLIMENT JaromírAgresivní hlemýždi#361957M55plusDNF Detail
DNF KLIMENT JanAgresivní hlemýždi#371982M30-39DNF Detail
DNF MÁLEK VladislavMalá Morava#521963M50plusDNF Detail
DNF VOHNOUT JiříVohnout-thermocolor s.r.o.#1801968M40-49DNF Detail
DNF ONDRA PetrHaven team#2371997Mdo19DNF Detail
DNF NEDOROST AntonínNeratovice-Lobkovice#1261962M50plusDNF Detail
DNF ŠESTÁK MartinCyklotrénink.com#2031969M40-49DNF Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz