Oficiální Výsledková listina Karlštejnská 9
28. 8. 2016

hlavní 9 km

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. DRAŽAN JaroslavTriatlon Team Příbram#9M18-391.00:33:37Detail
2. RENDL JosefTJ Packa Praha#137M40-491.00:34:12+00:00:35Detail
3. HAVELKA PetrELEVENRUNTEAM#17M40-492.00:34:34+00:00:57Detail
4. ROSOL JiříLoko Beroun#136M40-493.00:34:53+00:01:16Detail
5. ČEJKA BořivojChrudim#6M18-392.00:36:07+00:02:30Detail
6. RABOCH Ivančerník#111M50-591.00:36:22+00:02:45Detail
7. KARAS TomášTeam Internet Pb#25M40-494.00:36:34+00:02:57Detail
8. VOSMEK LukášVyběhej se,Halex#71M18-393.00:36:43+00:03:06Detail
9. SEMENCHUKOV MaximRunning Cheff#51M18-394.00:36:52+00:03:15Detail
10. KOVALOVSKÝ MichalBěchovičtí běžci#32M18-395.00:36:53+00:03:16Detail
11. WOHL PavelVSK FTVS Praha#138M18-396.00:37:22+00:03:45Detail
12. VLČEK MartinTJ Turnov#117M18-397.00:37:25+00:03:48Detail
13. SLÁDEČEK JakubSenešnice#54M40-495.00:37:34+00:03:57Detail
14. VACARDA VladimírELEVENRUNTEAM#65M50-592.00:37:43+00:04:06Detail
15. VALEK MarianKB Kapslovna#66M40-496.00:37:51+00:04:14Detail
16. LATAL MarekMořina#109M40-497.00:39:09+00:05:32Detail
17. HURAJT Marek#124M18-398.00:39:10+00:05:33Detail
18. MEJZR DušanGabriel Nebulel#40M40-498.00:39:35+00:05:58Detail
19. RATAJ PavelRokycany#47M40-499.00:39:38+00:06:01Detail
20. FOŘTOVÁ IvetaELEVENRUNTEAM#14Z35-441.00:39:43+00:06:06Detail
21. HRADECKÁ KateřinaInternet Pb#21Z18-341.00:39:50+00:06:13Detail
22. VANĚK PavelPraha#81M50-593.00:40:16+00:06:39Detail
23. PĚCHOTA PavelPlzeň#110M18-399.00:40:18+00:06:41Detail
24. SKALIČKA JanTeam Internet PB#126M18-3910.00:40:25+00:06:48Detail
25. SEHNAL AdrienDukla Praha#115M60-691.00:40:47+00:07:10Detail
26. KOULA PetrPraha#107M18-3911.00:40:51+00:07:14Detail
27. HOLEČEK MichalKarlštejn#79M40-4910.00:41:10+00:07:33Detail
28. KASA MartinPilulka.cz running team#28M18-3912.00:41:13+00:07:36Detail
29. DUBSKA TerezaLokomotiva Beroun - divné holky#75Z18-342.00:41:24+00:07:47Detail
30. ČÍP RomanKovárna Hluboš#144M40-4911.00:41:27+00:07:50Detail
31. FRANTOVÁ AndreaLOKO Beroun#16Z18-343.00:41:41+00:08:04Detail
32. REDLICH TomášSan Piego#112M18-3913.00:41:43+00:08:06Detail
33. ŘECHKOVÁ SvatavaPříbram#49Z45-541.00:41:55+00:08:18Detail
34. PROUZA MartinDivný holky#46M40-4912.00:41:56+00:08:19Detail
35. MACH ZbyněkOxygen Příbram#142M40-4913.00:42:00+00:08:23Detail
36. DRUZESCU Filip#101M40-4914.00:42:15+00:08:38Detail
37. BEJCEK MichalVybehej se#4M18-3914.00:42:17+00:08:40Detail
38. PONDĚLÍČEK MichalHořovice#125M18-3915.00:42:20+00:08:43Detail
39. LUKEŠ MartinELEVEN RUN TEAM#36M40-4915.00:42:28+00:08:51Detail
40. ČEKAN VáclavVyběhej se#7M18-3916.00:42:29+00:08:52Detail
41. PLAVEC HynekD. Dušníky#44M18-3917.00:42:31+00:08:54Detail
42. LUKÁŠKOVÁ ZlataAC Falcon Rokycany#35Z45-542.00:42:37+00:09:00Detail
43. SKALIČKA JiříTeam Internet Pb#52M40-4916.00:42:42+00:09:05Detail
44. FLACHS MichalZličín#11M18-3918.00:42:59+00:09:22Detail
45. ŽÁK OndřejTachlovice#121M40-4917.00:43:05+00:09:28Detail
46. LISNER JakubRokycany#34M18-3919.00:43:13+00:09:36Detail
47. KARASOVÁ VěraTeam Internet Pb#27Z35-442.00:43:28+00:09:51Detail
48. ŘEHÁČEK MichaelBefit Příbram#48M40-4918.00:43:42+00:10:05Detail
49. PAVLICA MartinPraha#42M40-4919.00:44:01+00:10:24Detail
50. ZEMAN JiříLiteň - Leč#120M60-692.00:44:06+00:10:29Detail
51. HOJDA PetrKlenci p.Čerchovem#20M50-594.00:44:09+00:10:32Detail
52. ŠLOSAR RomanSokol Žebrák#61M40-4920.00:44:18+00:10:41Detail
53. KOLAŘÍK LukášKarlštejn#105M18-3920.00:44:24+00:10:47Detail
54. RYVOLA VojtěchPraha-Radotín#113M18-3921.00:44:24+00:10:47Detail
55. VEČERKOVÁ MarcelaVeverky#68Z35-443.00:44:32+00:10:55Detail
56. VESELÝ LukášPříbram#135M18-3922.00:44:55+00:11:18Detail
57. FIALOVÁ LenkaPlzeň#102Z18-344.00:45:13+00:11:36Detail
58. SMETANA Michal#55M40-4921.00:45:14+00:11:37Detail
59. SANDALOV Nikolay#114M18-3923.00:45:54+00:12:17Detail
60. VÁVRA PavelVorvani#67M40-4922.00:46:20+00:12:43Detail
61. MATĔJKA DušanSparta Podluhy#39M18-3924.00:46:21+00:12:44Detail
62. DOHNAL FrantišekLovosice#8M18-3925.00:46:35+00:12:58Detail
63. VELEHRADSKÝ PetrNučice#69M50-595.00:47:07+00:13:30Detail
64. ŠKARDA RudaUnhošť#139M18-3926.00:47:13+00:13:36Detail
65. BENÝR PavelMBM Praha#143M50-596.00:47:27+00:13:50Detail
66. FRAŇKOVÁ MichaelaFraněk team Vysoká#15Z45-543.00:47:28+00:13:51Detail
67. UXA TomášURT Beroun#64M50-597.00:47:33+00:13:56Detail
68. JELÍNEK JaromírBeroun#24M40-4923.00:47:36+00:13:59Detail
69. HŘÍDEL RadekPříbram#131M40-4924.00:47:41+00:14:04Detail
70. WERNER PetrLiga 100 Praha#72M60-693.00:47:49+00:14:12Detail
71. ŽIHLA Petr#127M18-3927.00:47:59+00:14:22Detail
72. KULDA JanAKTYRun#76M18-3928.00:48:02+00:14:25Detail
73. AL-KAYSY Said#3M50-598.00:48:02+00:14:25Detail
74. JANOVÝ PetrAC-TRIAL Plzeň#22M70plus1.00:48:12+00:14:35Detail
75. SKALIČKOVÁ VladimíraTeam Internet Pb#53Z35-444.00:48:17+00:14:40Detail
76. SVOBODA JanPříbram#59M70plus2.00:48:45+00:15:08Detail
77. ZELENAK MiroslavDubnica nad Vahom#73M18-3929.00:48:53+00:15:16Detail
78. SMETANOVÁ Monika#56Z35-445.00:48:56+00:15:19Detail
79. TUHÁČEK MilanSK Prdlavky#62M50-599.00:49:10+00:15:33Detail
80. ADAM PetrPraha#1M18-3930.00:49:13+00:15:36Detail
81. VERNEROVÁ RadkaPilulka.cz#70Z35-446.00:49:23+00:15:46Detail
82. BEJCKOVA ZlatušeVybehej se#5Z35-447.00:49:27+00:15:50Detail
83. HRUBÝ Richard#103M18-3931.00:49:45+00:16:08Detail
84. VÁLOVÁ JitkaRožmitál B.H.A.#132Z35-448.00:50:31+00:16:54Detail
85. POVALOVÁ Eva-#45Z18-345.00:50:37+00:17:00Detail
86. PONŇCZK Milan#134M18-3932.00:50:39+00:17:02Detail
87. KOPECKÁ KateřinaTerka&Kačka#30Z18-346.00:50:50+00:17:13Detail
88. HRUŠA ZdeněkDolní Jirčany#130M70plus3.00:50:53+00:17:16Detail
89. SOROKÁČOVÁ VeronikaPraha#58Z18-347.00:51:25+00:17:48Detail
90. SVOBODOVÁ DanaPříbram#60Z55plus1.00:51:43+00:18:06Detail
91. MANSOOROVÁ LuciePraha#38Z35-449.00:52:06+00:18:29Detail
92. MANSOOR MartinPraha#37M18-3933.00:52:06+00:18:29Detail
93. SEKERA ViktorZlatníky#50M18-3934.00:52:43+00:19:06Detail
94. SVOZILOVA Ludmilaveverky#116Z18-348.00:52:47+00:19:10Detail
95. JÁMBOROVÁ DašaDukla Praha#104Z35-4410.00:52:56+00:19:19Detail
96. ROCK JanSokol Uhnošť#78M60-694.00:53:37+00:20:00Detail
97. KURIC VladimirPraha 5#108M18-3935.00:53:42+00:20:05Detail
98. KOTKOVA TerezaPRaha 5#106Z18-349.00:53:42+00:20:05Detail
99. DUDÁŠOVÁ MonikaSK Vlaška#123Z45-544.00:53:43+00:20:06Detail
100. HENČOVÁ RomanaMalé Přílepy#19Z35-4411.00:53:58+00:20:21Detail
101. KORYTÁŘ JiříValachiarun.cz#31M18-3936.00:54:06+00:20:29Detail
102. ACOSTA Jose OscarBeroun#74M18-3937.00:54:06+00:20:29Detail
103. VOSTRÁ MOŠOVSKÁ LucieDolní Břežany#118Z35-4412.00:54:17+00:20:40Detail
104. PETRILÁK MiroslavOrlov#43M50-5910.00:54:22+00:20:45Detail
105. KUČEROVÁ Karolína#33Z18-3410.00:55:15+00:21:38Detail
106. SMRŽ MartinKarlštejn#57M18-3938.00:55:15+00:21:38Detail
107. KAUCKÁ IlonaSázava#29Z35-4413.00:55:24+00:21:47Detail
108. ADAMOVÁ LenkaPraha#2Z35-4414.00:55:25+00:21:48Detail
109. DOHNALOVÁ PetraRoztoky u Křivoklátu#122Z18-3411.00:56:50+00:23:13Detail
110. ŠTĚPÁNOVÁ HanaZadní Třebaň#141Z35-4415.00:56:55+00:23:18Detail
111. BĚLOHOUBKOVÁ Radka#133Z18-3412.00:58:10+00:24:33Detail
112. JANTSCH VítězslavELEVENRUNTEAM#23M70plus4.00:58:17+00:24:40Detail
113. VLADYKA JaromírStudio POLE Velké Popovice#77M60-695.00:58:57+00:25:20Detail
114. FLEKOVÁ LucieAKTYRun#12Z18-3413.00:59:31+00:25:54Detail
115. ČERNÝ FrantišekPraha 9#140M70plus5.00:59:58+00:26:21Detail
116. KŘÍŽ VladimírSporting Příbram#129M70plus6.01:00:47+00:27:10Detail
117. ZELENÁ LenkaLištice#119Z18-3414.01:01:26+00:27:49Detail
118. TUHÁČKOVÁ PetraSK Čisovice#63Z45-545.01:03:55+00:30:18Detail
119. MRKVIČKOVÁ KateřinaMlékojedy#41Z18-3415.01:03:58+00:30:21Detail
120. MIKOLÁŠ MilanBeroun#128M70plus7.01:08:10+00:34:33Detail
mimo soutěž KARASOVÁ DanielaTeam Internet Pb#26Z18-34mimo soutěž Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz