Oficiální Výsledková listina Bobovka CUP Tanvald
30. 7. 2016

I. kolo

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. ŠTĚPÁNEK OndřejCTM Racing team#2MASTER MUŽI – ELITE (21+)1.00:00:56.65Detail
2. ZELINKA Matoušboxxerservis.cz#13MASTER MUŽI – HOBBY (21+)1.00:01:01.73+00:00:05.08Detail
3. BAK DominikDOOKIE BIKE TEAM#7MASTER MUŽI – JUNIOR (15-21 let)1.00:01:02.65+00:00:06.00Detail
4. POLÍVKA Ondřej#23MASTER MUŽI – HOBBY (21+)2.00:01:02.79+00:00:06.14Detail
5. PENC JiříVENDETA RACING#4MASTER MUŽI – ELITE (21+)2.00:01:02.85+00:00:06.20Detail
6. RÝDL JaroslavDh-Fr racing Tanvald#9MASTER MUŽI – HOBBY (21+)3.00:01:03.79+00:00:07.14Detail
7. BOBYSUD Dh-fr racing Tanvald#10MASTER MUŽI – HOBBY (21+)4.00:01:03.85+00:00:07.20Detail
8. ČERVENÝ ŠtěpánGigantic racing team#1MASTER MUŽI – ELITE (21+)3.00:01:04.32+00:00:07.67Detail
9. KVAPIL Dominik#5MASTER MUŽI – ELITE (21+)4.00:01:04.32+00:00:07.67Detail
10. KUČERA Jakubneuvedeno#20MASTER MUŽI – HOBBY (21+)5.00:01:04.56+00:00:07.91Detail
11. ŠOUREK DominikSAGO BABORY#19MASTER MUŽI – HOBBY (21+)6.00:01:04.59+00:00:07.94Detail
12. PALA PetrDH-FR Racing Tanvald#12MASTER MUŽI – JUNIOR (15-21 let)2.00:01:05.31+00:00:08.66Detail
13. MATOUŠEK LukášGarage crew#3MASTER MUŽI – HOBBY (21+)7.00:01:05.44+00:00:08.79Detail
14. JOHN Marekneuvedeno#9MASTER MUŽI – JUNIOR (15-21 let)3.00:01:05.48+00:00:08.83Detail
15. REINL Pavelnejlevnejsimotorky.cz#1MASTER MUŽI – JUNIOR (15-21 let)4.00:01:05.63+00:00:08.98Detail
16. PICEK Martinneuvedeno#3MASTER MUŽI – ELITE (21+)5.00:01:05.92+00:00:09.27Detail
17. VAVŘINEC Jakub#4MASTER MUŽI – HOBBY (21+)8.00:01:06.71+00:00:10.06Detail
18. ČERMÁK MartinSatanbikers.cz#7MASTER MUŽI – HOBBY (21+)9.00:01:06.77+00:00:10.12Detail
19. BÍNA KarelBinex team#8MASTER MUŽI – HOBBY (21+)9.00:01:06.77+00:00:10.12Detail
20. KULHÁNEK PetrShibak freeride#17MASTER MUŽI – HOBBY (21+)11.00:01:06.92+00:00:10.27Detail
21. KRÁSL Tomášneuvedeno#10MASTER MUŽI – JUNIOR (15-21 let)5.00:01:07.28+00:00:10.63Detail
22. CIHELKA Lukášdookie bike shop#2MASTER MUŽI – JUNIOR (15-21 let)6.00:01:08.38+00:00:11.73Detail
23. ULMAN Pavelneuvedeno#8MASTER MUŽI – JUNIOR (15-21 let)7.00:01:08.67+00:00:12.02Detail
24. FOJTIK AlesDh- Fr Racing Tanvald-FreeRiderz#21MASTER MUŽI – HOBBY (21+)12.00:01:08.99+00:00:12.34Detail
25. BUCHAR VojtěchIV Racing#14MASTER MUŽI – HOBBY (21+)13.00:01:09.33+00:00:12.68Detail
26. JANOŠEK LuděkKatmar Dh Racing Team#11MASTER MUŽI – HOBBY (21+)14.00:01:09.70+00:00:13.05Detail
27. ŠTĚPÁNEK Martinneuvedeno#6MASTER MUŽI – HOBBY (21+)15.00:01:09.90+00:00:13.25Detail
28. KOMÍNEK Petrneuvedeno#12MASTER MUŽI – HOBBY (21+)16.00:01:11.01+00:00:14.36Detail
29. MATOUŠEK MatějGarage Crew#3MASTER MUŽI – JUNIOR (15-21 let)8.00:01:11.12+00:00:14.47Detail
30. BÍNA Jan#22MASTER MUŽI – HOBBY (21+)17.00:01:11.82+00:00:15.17Detail
31. DRUGDA JanDH-FR racing Tanvald#15MASTER MUŽI – HOBBY (21+)18.00:01:13.32+00:00:16.67Detail
32. PAŘÍK Michalneuvedeno#18MASTER MUŽI – HOBBY (21+)19.00:01:13.35+00:00:16.70Detail
33. KOS Jakub#6MASTER MUŽI – JUNIOR (15-21 let)9.00:01:13.63+00:00:16.98Detail
34. KMEŤ Petrgarage crew Liberec#2MASTER MUŽI – HOBBY (21+)20.00:01:14.02+00:00:17.37Detail
35. SUNEGH MartinTJ Měchenice#5MASTER MUŽI – JUNIOR (15-21 let)10.00:01:17.07+00:00:20.42Detail
36. JANOTA TomášEleven sportswear#4MASTER MUŽI – JUNIOR (15-21 let)11.00:01:17.32+00:00:20.67Detail
37. ŠTĚPÁNEK Janneuvedeno#11MASTER MUŽI – JUNIOR (15-21 let)12.00:01:18.37+00:00:21.72Detail
38. PECHOUTOVA IvanaDIVA KEMP#6FREE - ŽENY (15+)1.00:01:20.96+00:00:24.31Detail
39. ŠTĚPÁNEK Janneuvedeno#16MASTER MUŽI – HOBBY (21+)21.00:01:21.14+00:00:24.49Detail
40. VODSEĎÁLEK AlešCykloSkiPelc#5MASTER MUŽI – HOBBY (21+)22.00:01:25.15+00:00:28.50Detail
41. SOUKUP Tomáš#2FREE - MUŽI (15+)1.00:01:31.03+00:00:34.38Detail
42. KNOTEK JiříDH-FR racing Tanvald#1FREE - MUŽI (15+)2.00:01:36.59+00:00:39.94Detail
43. HAJNÍK Ondřejneuvedeno#7FREE - MUŽI (15+)3.00:01:37.40+00:00:40.75Detail
44. PREISLER TomášDH - FR racing Tanvald#9FREE - MUŽI (15+)4.00:01:37.93+00:00:41.28Detail
45. NESVADBA Vít#6FREE - MUŽI (15+)5.00:01:39.48+00:00:42.83Detail
46. ČERNÝ JakubKlucííí od Trailu Rakovník#13FREE - MUŽI (15+)6.00:01:40.07+00:00:43.42Detail
47. SUNEGH Robert#5FREE - MUŽI (15+)7.00:01:40.16+00:00:43.51Detail
48. VRCHOVSKÝ Jiří#12FREE - MUŽI (15+)8.00:01:40.17+00:00:43.52Detail
49. BRZOŇ Františekneuvedeno#16FREE - MUŽI (15+)9.00:01:40.46+00:00:43.81Detail
50. SOUKUP MartinGarage Crew#3FREE - MUŽI (15+)10.00:01:41.42+00:00:44.77Detail
51. PINDÍK VendaŠtěPin#8FREE - MUŽI (15+)11.00:01:41.85+00:00:45.20Detail
52. ČEPELKA Jakub#23FREE - MUŽI (15+)12.00:01:41.92+00:00:45.27Detail
53. PELC Martin#20FREE - MUŽI (15+)13.00:01:42.77+00:00:46.12Detail
54. NEUMAN Štěpán#18FREE - MUŽI (15+)14.00:01:44.15+00:00:47.50Detail
55. FÉR Marek#22FREE - MUŽI (15+)15.00:01:44.74+00:00:48.09Detail
56. VACHNÍK JosefBikeservis.eu#14FREE - MUŽI (15+)16.00:01:44.88+00:00:48.23Detail
57. BAUEROVÁ AlenaPáťa ProTeam#2FREE - ŽENY (15+)2.00:01:45.58+00:00:48.93Detail
58. BAŽANT Jakub#4FREE - MUŽI (15+)17.00:01:49.06+00:00:52.41Detail
59. VAŇKÁT Jan#21FREE - MUŽI (15+)18.00:01:50.29+00:00:53.64Detail
60. PETERKOVÁ Kláraneuvedeno#3FREE - ŽENY (15+)3.00:01:51.34+00:00:54.69Detail
61. BUDIN IvoDIVA KEMP#17FREE - MUŽI (15+)19.00:01:51.55+00:00:54.90Detail
62. BEDNARIK VitekBikeservis.eu#15FREE - MUŽI (15+)20.00:01:58.53+00:01:01.88Detail
63. BÍNA Václav#19FREE - MUŽI (15+)21.00:02:02.65+00:01:06.00Detail
64. ŽANTOVÁ Zuzaneuvedeno#7FREE - ŽENY (15+)4.00:02:04.27+00:01:07.62Detail
65. ZIKA VojtaTJ Kovo Praha#10FREE - MUŽI (15+)22.00:02:08.98+00:01:12.33Detail
66. MOHOUT Libor#11FREE - MUŽI (15+)23.00:02:15.92+00:01:19.27Detail
67. RIŠKOVÁ EsterBikestrike#4FREE - ŽENY (15+)5.00:02:16.46+00:01:19.81Detail
68. ŠINDELÁŘOVÁ Štěpánkaneuvedeno#1FREE - ŽENY (15+)6.00:02:30.80+00:01:34.15Detail
69. FRAUENTERKOVÁ Pavlaneuvedeno#5FREE - ŽENY (15+)7.00:02:36.64+00:01:39.99Detail
FRAUENTERKA MartinDH-FR racing Tanvald#1MASTER MUŽI – HOBBY (21+)Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz