Oficiální Výsledková listina RAIDLIGHT Moldavský půlmaraton podzim
19. 11. 2017

Běh 14 km

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. ELIÁŠ LukášBK Běkodo Teplice#356muži1.00:57:53.35Detail
2. VRBA MartinRunBo Team Liberec#365muži2.00:58:54.78+00:01:01.43Detail
3. RUSÍNOVÁ ZuzanaHappy loop#247ženy1.01:00:14.74+00:02:21.39Detail
4. HULEŠ JosefLovosice#135muži3.01:00:25.43+00:02:32.08Detail
5. RŮŽIČKA ŠtěpánOOB Lokomotiva Teplice#248muži4.01:03:27.11+00:05:33.76Detail
6. SOUKUP Lukáš#408muži5.01:03:48.94+00:05:55.59Detail
7. VODIČKA PavelLife&Food Save Run/BK Varnsdorf#384muži6.01:06:14.30+00:08:20.95Detail
8. WOLF DavidZDRAVOŠ PEČE s.r.o.#320muži7.01:08:41.49+00:10:48.14Detail
9. MAŇÁK LubošLom#194muži8.01:09:02.76+00:11:09.41Detail
10. ZEMAN RadekSchönbach#383muži9.01:10:09.38+00:12:16.03Detail
11. ČERNÁ PavlínaZDRAVOŠ PEČE s.r.o.#88ženy2.01:10:24.80+00:12:31.45Detail
12. VOREL DanielSRTG Most#317muži10.01:10:37.83+00:12:44.48Detail
13. TVRZNÍKOVÁ KateřinaAK Bílina#21ženy3.01:11:48.87+00:13:55.52Detail
14. ULRICH VáclavChomutov#386muži11.01:12:04.39+00:14:11.04Detail
15. NEŠPOR MartinBrno 28#205muži12.01:13:07.41+00:15:14.06Detail
16. HOLAJ JiříCYKLO SKI ŽITNÍk Lomnice nad Popelkou#343muži13.01:13:14.01+00:15:20.66Detail
17. KOTLÁŘ LukášPraha#339muži14.01:13:24.59+00:15:31.24Detail
18. PATAKY MarekMěsto Žatec#213muži15.01:13:51.09+00:15:57.74Detail
19. PETROVÁ Zdeňka#407ženy4.01:14:01.43+00:16:08.08Detail
20. UHŘÍČEK PetrPerštejn#295muži16.01:14:38.20+00:16:44.85Detail
21. KOUTNÝ OndřejStaňkovice#380muži17.01:16:02.54+00:18:09.19Detail
22. VALENTA VáclavRozběháme Teplice#298muži18.01:16:39.68+00:18:46.33Detail
23. PŘEROST Lukáš#388muži19.01:18:16.82+00:20:23.47Detail
24. HRBEK MartinTeplice#131muži20.01:18:52.42+00:20:59.07Detail
25. DLOUHÝ JanLitvínov#95muži21.01:19:57.24+00:22:03.89Detail
26. PRÖLLEROVÁ PetraČeská Lípa#237ženy5.01:21:08.98+00:23:15.63Detail
27. PTÁČKOVÁ JanaÚstí nad Labem#241ženy6.01:22:48.16+00:24:54.81Detail
28. STEJSKALOVÁ KateřinaŽatec#333ženy7.01:23:15.10+00:25:21.75Detail
29. BECKEL JiříDux#72muži22.01:23:15.12+00:25:21.77Detail
30. KYTÝR PavelSRTG Teplice#183muži23.01:23:34.96+00:25:41.61Detail
31. TRNKA VladislavÚstí nad Labem#291muži24.01:23:44.10+00:25:50.75Detail
32. STEHLÍKOVÁ RadkaBěžci Chomutov#267ženy8.01:26:52.33+00:28:58.98Detail
33. HRDINOVÁ JanaBěžci Chomutov#355ženy9.01:26:53.54+00:29:00.19Detail
34. HAUPTPFOGELOVÁ OlgaHorní Beřkovice#122ženy10.01:28:10.56+00:30:17.21Detail
35. ČÍŽOVÁ Petra#89ženy11.01:28:32.95+00:30:39.60Detail
36. TESAŘ MilanDuchcov#289muži25.01:28:46.64+00:30:53.29Detail
37. FÁRY LucieNová Ves#105ženy12.01:28:47.55+00:30:54.20Detail
38. SPURNÝ PetrDux#265muži26.01:28:54.31+00:31:00.96Detail
39. FEJTKOVÁ PavlínaBěžci Slaný#325ženy13.01:29:14.42+00:31:21.07Detail
40. VANÍKOVÁ BohunkaAK Horažďovice#303ženy14.01:29:36.00+00:31:42.65Detail
41. KRLÍNOVÁ Michaela#169ženy15.01:30:48.04+00:32:54.69Detail
42. MATZKOVÁ JitkaTeplice#197ženy16.01:32:00.02+00:34:06.67Detail
43. LÉDLOVÁ NaděždaTeplice#186ženy17.01:33:09.05+00:35:15.70Detail
44. VACEK Vojtěch#417muži27.01:35:18.57+00:37:25.22Detail
45. VAICOVÁ KamilaSRTG Most#297ženy18.01:36:47.25+00:38:53.90Detail
46. NECIDOVÁ MartinaVyletnice Teplice#235ženy19.01:39:07.32+00:41:13.97Detail
47. PLEŠINGEROVÁ RenataBabky z Lužických hor#227ženy20.01:39:46.39+00:41:53.04Detail
48. KAČÍRKOVÁ ZdenaBabky z Lužických hor#151ženy21.01:39:47.02+00:41:53.67Detail
49. SEDLÁKOVÁ AnnamariaKralulupy n. Vlt.#253ženy22.01:40:32.02+00:42:38.67Detail
50. BECHYŇSKÝ JanRozběháme Most a okolí#347muži28.01:41:46.82+00:43:53.47Detail
51. HRUBÁ IvanaRozběhej Litvínov#16ženy23.01:43:02.43+00:45:09.08Detail
52. ČERVENKA KarelHora Svaté Kateřiny#344muži29.01:43:29.09+00:45:35.74Detail
53. ŠULCOVÁ BohumilaVýletnice Teplice#285ženy24.01:43:45.12+00:45:51.77Detail
DNS KOTĚŠOVEC MartinHappy loop#160mužiDNS Detail
DNS SKALA Stanislav#256mužiDNS Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz