Oficiální Výsledková listina RAIDLIGHT Moldavský půlmaraton podzim
19. 11. 2017

Běh 21 km

# Příjmení Jméno Klub st. č.RočníkKategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. MATĚJKA ŠimonLokomotiva Teplice#3891999muži1.01:24:47.27Detail
2. KVASNIČKA DanielSUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM#1801978muži2.01:31:46.06+00:06:58.79Detail
3. MARTÍNEK TomášEasyGoRun#3771982muži3.01:34:17.12+00:09:29.85Detail
4. ŠULC VojtěchTřebusice#2841996muži4.01:34:58.45+00:10:11.18Detail
5. REŽ Zdeněk#4051972muži5.01:35:09.93+00:10:22.66Detail
6. FEIX Ivo#261974muži6.01:35:18.23+00:10:30.96Detail
7. ČAPEK LubomírKÚC Bikesport Ústí nad Labem#1371974muži7.01:35:45.16+00:10:57.89Detail
8. MERLE JakubKOME klub Kraslice#1981987muži8.01:35:54.95+00:11:07.68Detail
9. VEPŘEK KarelSRTG Teplice#15muži9.01:43:28.05+00:18:40.78Detail
10. MACHÁČKOVÁ TerezaAO Doksy#1931978ženy1.01:44:36.54+00:19:49.27Detail
11. HOFOVÁ ZuzanaLaky Team#3721985ženy2.01:47:03.99+00:22:16.72Detail
12. ČERMÁK MichalSemily#861985muži10.01:48:40.74+00:23:53.47Detail
13. PLZÁK JakubÚvaly#2281991muži11.01:49:56.30+00:25:09.03Detail
14. OBR PavelTeplice#2121972muži12.01:50:16.44+00:25:29.17Detail
15. ŽIVNÍČEK JanLitoměřice#3281987muži13.01:50:42.42+00:25:55.15Detail
16. ŠULCOVÁ EliškaÚstí nad Labem#2861988ženy3.01:51:48.91+00:27:01.64Detail
17. ŠAFR Milan#4141977muži14.01:52:34.54+00:27:47.27Detail
18. BUDAJ RadoslavHurrá team#381986muži15.01:55:18.96+00:30:31.69Detail
19. VOŠAHLIK MartinCzech TRI works team#3181980muži16.01:55:21.66+00:30:34.39Detail
20. KAPITAN JiriCabarovice#1531962muži17.01:55:37.16+00:30:49.89Detail
21. ANTOŠ Jan#4101974muži18.01:57:05.93+00:32:18.66Detail
22. PALÍR VojtěchNeratovice#3361991muži19.01:58:11.20+00:33:23.93Detail
23. VODIČKA PavelMost#3131964muži20.01:59:46.61+00:34:59.34Detail
24. PROŇKOVÁ PetraTeplice#611993ženy4.01:59:52.83+00:35:05.56Detail
25. KAFKA JosefFreeRun Ústí nad Labem#1521983muži21.01:59:57.37+00:35:10.10Detail
26. KŘÍŽ PetrBelKr#1751979muži22.02:00:15.81+00:35:28.54Detail
27. BAKALÁŘ TomášBěžci Slaný#3631983muži23.02:00:44.60+00:35:57.33Detail
28. KOUSALOVÁ KarolínaPraha#1631985ženy5.02:01:53.56+00:37:06.29Detail
29. KŘÍŽOVÁ AnežkaHora Svaté Kateřiny#3701999ženy6.02:02:07.93+00:37:20.66Detail
30. PETRÁČKOVÁ JanaDobřichovice#2231986ženy7.02:02:23.74+00:37:36.47Detail
31. RAJEK LukasTuchlovice#3351976muži24.02:03:01.92+00:38:14.65Detail
32. CIVÍN JiříMost#851968muži25.02:03:51.98+00:39:04.71Detail
33. JELÍNKOVÁ JanaBěhny s.r.o.#1461982ženy8.02:05:16.51+00:40:29.24Detail
34. KELBICHOVÁ VendulaKL sport Most#1541986ženy9.02:05:42.26+00:40:54.99Detail
35. ŠULCOVÁ JitkaTřebusice#121974ženy10.02:06:25.22+00:41:37.95Detail
36. BARNETOVÁ KamilaBáječné ženy v běhu#661976ženy11.02:06:41.25+00:41:53.98Detail
37. HODBOĎ Tomáš#1271986muži26.02:06:54.87+00:42:07.60Detail
38. SMÍTKOVÁ KarolínaChomutov#2612000ženy12.02:09:38.36+00:44:51.09Detail
39. NÁPRAVNÍK Zdeněk#4161963muži27.02:10:43.56+00:45:56.29Detail
40. BLAŽEK Ladislav#4061962muži28.02:13:42.19+00:48:54.92Detail
41. HONZÍK VojtěchLovosice#541978muži29.02:14:28.49+00:49:41.22Detail
42. PEARCE IvankaBubovice#2191983ženy13.02:14:31.12+00:49:43.85Detail
43. HNÍZDILOVÁ EvaBežci Slaný#331974ženy14.02:15:05.66+00:50:18.39Detail
44. CALDA LukášVšetaty#831983muži30.02:15:11.05+00:50:23.78Detail
45. BUCHAL VítězslavDuchcov#791969muži31.02:15:23.96+00:50:36.69Detail
46. STESKA VladimírTeplice#2591989muži32.02:15:45.91+00:50:58.64Detail
47. KUBÍČKOVÁ RadanaÚstí nad Labem#3821975ženy15.02:15:48.16+00:51:00.89Detail
48. KROFTA JanSC LETNÁ#1701972muži33.02:17:26.98+00:52:39.71Detail
49. ŘÍHA PetrSexy Guru#2501973muži34.02:17:27.10+00:52:39.83Detail
50. VLKOVÁ IvaBěhny s.r.o.#3121973ženy16.02:17:29.60+00:52:42.33Detail
51. BELŠÁN TomášBELKR#351970muži35.02:17:32.04+00:52:44.77Detail
52. TESAŘ JaroslavTeplice#2881978muži36.02:17:35.21+00:52:47.94Detail
53. ŘÍHOVÁ VendulaPraha 9#2521986ženy17.02:17:39.47+00:52:52.20Detail
54. KOUTNÝ AntonínChomutov#1641958muži37.02:18:55.75+00:54:08.48Detail
55. VILT LukášNovosedlice#3851992muži38.02:20:53.62+00:56:06.35Detail
56. MORAVCOVÁ PetraKostomlaty pod Řípem#2011978ženy18.02:21:00.91+00:56:13.64Detail
57. GÉCIOVÁ TerezaTrénováníběhu.cz#1121978ženy19.02:21:02.75+00:56:15.48Detail
58. VLACHOVÁ MartinaBěhny sro#3111972ženy20.02:24:51.80+01:00:04.53Detail
59. DĚDEČKOVÁ PetraRungo pro ženy#921981ženy21.02:25:21.75+01:00:34.48Detail
60. ŠEBESTOVÁ JaroslavaChomutov#2751982ženy22.02:25:22.50+01:00:35.23Detail
61. MEŠO Jana#50ženy23.02:27:44.16+01:02:56.89Detail
62. ŘÍHOVÁ PetraÚstí nad Labem 1#2511981ženy24.02:32:13.19+01:07:25.92Detail
63. VANĚRKA ZdeněkTeplice#3021951muži39.02:32:31.63+01:07:44.36Detail
64. KOVALČÍK MartinPraha#1651979muži40.02:35:27.73+01:10:40.46Detail
65. POSPICHALOVA Pavla#2331978ženy25.02:37:18.77+01:12:31.50Detail
66. VANCL DanielPísek#3011981muži41.02:45:39.32+01:20:52.05Detail
67. BEDEKOVÁ ŠtěpánkaMeziboří#631972ženy26.02:50:52.30+01:26:05.03Detail
68. RICHTEROVÁ MartinaMaLé-R#271972ženy27.02:53:14.86+01:28:27.59Detail
69. DRVOTA Zdeněk#281965muži42.02:53:15.28+01:28:28.01Detail
70. LOSOVÁ Lenka#4041979ženy28.02:56:04.92+01:31:17.65Detail
71. CHMELÍK Václav#3241982muži43.03:02:14.39+01:37:27.12Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz