Oficiální Výsledková listina RAIDLIGHT Moldavský půlmaraton podzim
19. 11. 2017

Běh 34 km

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. BYSTŘICKÝ TomášRock Point / Dynafit#345muži1.02:22:47.46Detail
2. KOHL OtakarÚstí nad Labem#14muži2.02:25:47.61+00:03:00.15Detail
3. DORŇÁK PetrFrenštát pod Radhoštěm#99muži3.02:33:21.71+00:10:34.25Detail
4. VALENTA KarelBěžecký kroužek Varnsdorf#57muži4.02:35:46.14+00:12:58.68Detail
5. PAVLÍČEK MichalTeplice#218muži5.02:47:28.78+00:24:41.32Detail
6. ŠLÉGL JanRunBo Team Liberec#277muži6.02:49:23.28+00:26:35.82Detail
7. KREJDL MichalLouny#168muži7.02:51:01.95+00:28:14.49Detail
8. FEJTEK JakubBěžci Slaný#326muži8.02:56:04.38+00:33:16.92Detail
9. FIALKA OndřejAdidas Runners Prague#106muži9.02:59:30.33+00:36:42.87Detail
10. HAP Zdenek#120muži10.03:00:31.12+00:37:43.66Detail
11. BEZDĚK MiroslavPraha#10muži11.03:05:09.26+00:42:21.80Detail
12. MULLER JanTanvald#203muži12.03:06:25.37+00:43:37.91Detail
13. SEIDL JanPraha 9#255muži13.03:07:27.95+00:44:40.49Detail
14. DOČEKAL FrantišekKladno#96muži14.03:09:06.22+00:46:18.76Detail
15. PRÖLLER MiroslavČeská Lípa#236muži15.03:09:32.19+00:46:44.73Detail
16. ŽENÍŠEK RadekTJ Doksy#2muži16.03:09:47.60+00:47:00.14Detail
17. ŘEZNÍČEK FilipRunning Lizard#366muži17.03:09:53.52+00:47:06.06Detail
18. HEJNICOVÁ EvaKOB Sokolov#124ženy1.03:10:45.75+00:47:58.29Detail
19. JANDA PetrTeplice#56muži18.03:12:30.78+00:49:43.32Detail
20. KALENSKÝ PavelSUL Ústí nad Labem#52muži19.03:16:52.58+00:54:05.12Detail
21. HEBKÝ RobertStrupčice#123muži20.03:17:13.74+00:54:26.28Detail
22. VLACH PavelBožSko#310muži21.03:19:59.68+00:57:12.22Detail
23. TVRZ StanislavPraha - Zbraslav#294muži22.03:20:54.46+00:58:07.00Detail
24. REINDL AlešPraha#245muži23.03:22:15.50+00:59:28.04Detail
25. JIRÁNKOVÁ IvaÚstí nad Labem#148ženy2.03:23:54.31+01:01:06.85Detail
26. SOUKUP MichalMost#262muži24.03:27:48.13+01:05:00.67Detail
27. PŠENIČKA ViktorPraha 9#240muži25.03:28:07.72+01:05:20.26Detail
28. VOLEJNÍK MartinDubá#314muži26.03:28:58.80+01:06:11.34Detail
29. BILKOVA TerezaAdventure Menu#76ženy3.03:29:09.31+01:06:21.85Detail
30. HARMÁČEK VáclavLitice#121muži27.03:36:15.32+01:13:27.86Detail
31. BARTOŠIC OndřejChářovice#239muži28.03:36:35.00+01:13:47.54Detail
32. VAŇKOVÁ AnnaRungo pro ženy#304ženy4.03:43:43.40+01:20:55.94Detail
33. KOTOVÁ HelenaTerezín#161ženy5.03:43:43.57+01:20:56.11Detail
34. LIČKOVÁ HanaFitnessguru#187ženy6.03:45:15.18+01:22:27.72Detail
35. ŠÁDEK VojtěchHranice#271muži29.04:06:42.24+01:43:54.78Detail
36. ŠŤASTNÝ Jaroslav#401muži30.04:06:44.27+01:43:56.81Detail
NESVADBA MichalNorthern wariors#9mužiDetail
DNF JISL JardaCraft team Jablonec#274mužiDNF Detail
DNF PIŠKITEL MilošÚstí nad Labem#367mužiDNF Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz