Oficiální Výsledková listina Zimní běh Litní a zámeckým parkem
21. 1. 2017

hlavní

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta12
1. FRANĚK JanTriklub Příbram#11M18-391.00:27:30Detail
2. ROSOL Jiříloko beroun#48M40-491.00:27:56+00:00:2600:13:55.9200:13:59.97Detail
3. KUPIDLOVSKÝ DanielStodůlky#102M40-492.00:28:12+00:00:4200:13:54.4500:14:17.21Detail
4. MACHUTA MatějSK Sporting Příbram#38M18-392.00:30:15+00:02:4500:14:28.1600:15:45.84Detail
5. HLAS JakubKerteam#17M18-393.00:30:40+00:03:10Detail
6. KARAS tomášbohutín#26M50-591.00:30:49+00:03:19Detail
7. ŠIRANEC PeterKoněprusy#59M18-394.00:31:22+00:03:5200:15:25.1400:15:56.47Detail
8. JERIE MarekSK MUP#77M18-395.00:32:26+00:04:5600:15:38.7400:16:46.27Detail
9. SLÁDEČEK JakubSenešnice#54M40-493.00:32:36+00:05:0600:15:52.5700:16:42.44Detail
10. ČERNOHORSKÝ TomášTriatlon Team Příbram#98M18-396.00:32:48+00:05:1800:15:51.1200:16:56.23Detail
11. SCHEU HaraldLMB#107M40-494.00:32:53+00:05:2300:16:41.8200:16:10.36Detail
12. SZAPPANOS PavelSvatý Jan pod Skalou#84M50-592.00:33:01+00:05:3100:16:01.5400:16:58.45Detail
13. SKALIČKA JiříPříbram#52M40-495.00:33:12+00:05:4200:16:10.9200:17:00.73Detail
14. BĚLOHLÁVEK KarelTJ Sparta Podluhy#7M18-397.00:33:42+00:06:12Detail
15. PEJŠA Jansmí být prázdné#44M40-496.00:33:44+00:06:14Detail
16. STÝBLOVÁ BáraLoko Beroun#103Z18-341.00:33:48+00:06:1800:16:52.7100:16:55.15Detail
17. MEJZR DušanVeverky#40M40-497.00:34:03+00:06:33Detail
18. BEJČEK MichalSK BEJKOVO#4M40-498.00:34:19+00:06:49Detail
19. ŠKRLANT MartinŽebrák#60M18-398.00:34:27+00:06:5700:16:55.2800:17:31.28Detail
20. MATĚJKA DušanSparta Podluhy#105M18-399.00:34:49+00:07:1900:17:00.8000:17:47.96Detail
21. FLACHS MichalZličín#10M18-3910.00:35:14+00:07:4400:17:42.3500:17:30.70Detail
22. DUŠEK RostislavDataLine#9M40-499.00:35:17+00:07:4700:17:18.7100:17:57.42Detail
23. ŘECHKOVÁ SvatavaOxygen Příbram#50Z45-541.00:35:34+00:08:0400:17:33.7100:17:59.40Detail
24. KAREŠ MartinVižina#32M40-4910.00:35:36+00:08:06Detail
25. BURGER MartinKoubatrans, Zdice#100M18-3911.00:35:38+00:08:0800:18:04.5600:17:33.29Detail
26. KRAUS DanielCheznovice#80M18-3912.00:35:44+00:08:1400:17:47.7700:17:55.85Detail
27. KARASOVÁ věrabohutín#31Z45-542.00:36:00+00:08:30Detail
28. TUREK JiříChaloupky#68M50-593.00:36:19+00:08:49Detail
29. SEHNAL AdrienDukla Praha#83M60-691.00:36:31+00:09:0100:17:49.2600:18:41.16Detail
30. HŘÍDEL RadekPříbram#106M40-4911.00:36:36+00:09:0600:18:25.5200:18:10.43Detail
31. HEJL LiborHostomice#16M18-3913.00:36:39+00:09:09Detail
32. ŠOLC JanŠolc Team#61M40-4912.00:36:46+00:09:16Detail
33. ŘEHÁČEK MichaelBEFIT Příbram#49M40-4913.00:36:48+00:09:18Detail
34. PROCHÁZKA JiříBTK EURO BIKE Praha#45M40-4914.00:36:53+00:09:2300:18:18.4700:18:33.61Detail
35. MATEJOVSKÝ PavelAVC MK Kladno#39M50-594.00:36:55+00:09:25Detail
36. VÁVRA PavelVorvani#73M40-4915.00:36:59+00:09:2900:18:06.7300:18:51.70Detail
37. FRAŇKOVÁ MichaelaFraněk team Vysoká#13Z45-543.00:37:04+00:09:3400:18:15.2600:18:48.25Detail
38. KUBÁT VlastimilSrub Team Hořovice#37M18-3914.00:37:16+00:09:46Detail
39. VÁŇA MiloslavBOHUTÍN#87M50-595.00:37:40+00:10:1000:18:36.8700:19:02.67Detail
40. ACOSTA José OscarBeroun#1M18-3915.00:38:08+00:10:38Detail
41. VEČERKOVÁ MarcelaVeverky#74Z35-441.00:38:12+00:10:4200:18:20.2900:19:51.34Detail
42. HODAČ VladimírKrálův Dvůr#18M40-4916.00:38:35+00:11:05Detail
43. ŠOLCOVÁ VeronikaŠolc Team#65Z35-442.00:38:37+00:11:0700:18:35.4400:20:01.21Detail
44. BEJČKOVÁ ZlatušeSK BEJKOVO#6Z35-443.00:38:48+00:11:18Detail
45. UNGR Antonín#69M60-692.00:39:11+00:11:41Detail
46. ČANDA JanSK Tochovice#8M18-3916.00:39:24+00:11:54Detail
47. KREJČÍ JitkaTJ Krejčí.cz#34Z18-342.00:39:34+00:12:04Detail
48. WERNER PetrLiga 100 Praha#75M60-693.00:40:01+00:12:3100:19:07.0000:20:53.64Detail
49. KAFKOVÁ LucieZdice#25Z35-444.00:40:15+00:12:45Detail
50. SKALIČKOVÁ VladimíraPříbram#53Z35-445.00:40:19+00:12:49Detail
51. RIEGEROVÁ MichaelaVyběhej se, Příbram#46Z35-446.00:40:41+00:13:1100:19:54.5400:20:45.83Detail
52. SVOBODA JanPříbram#57M70plus1.00:40:50+00:13:2000:20:04.4200:20:44.84Detail
53. VĚTROVSKÝ AlešTriklub Příbram#108M18-3917.00:41:00+00:13:3000:23:15.1200:17:44.04Detail
54. TUHÁČEK MilanSK Prdlavky#67M50-596.00:41:23+00:13:53Detail
55. SVOZILOVÁ LudmilaVeverky#104Z18-343.00:41:49+00:14:1900:20:32.9000:21:15.64Detail
56. ŘÁPEK VáclavAVC PRAHA#82M70plus2.00:42:10+00:14:4000:21:01.0300:21:08.15Detail
57. ROCK JanSokol Uhnošť#47M60-694.00:42:55+00:15:25Detail
58. BATULKA MartinPunkTrail#2M40-4917.00:43:04+00:15:34Detail
59. KRÁL VáclavPlzeň#79M18-3918.00:43:31+00:16:0100:21:13.7500:22:17.04Detail
60. KRAHULEC MarekABK Lochovice#33M18-3919.00:44:52+00:17:22Detail
61. HÁJKOVÁ TerezaLoko Beroun#15Z35-447.00:45:00+00:17:3000:21:50.8500:23:08.72Detail
62. SVOBODOVÁ DanaPříbram#58Z55plus1.00:46:01+00:18:31Detail
63. MAREŠ MartinZruč-Senec#81M50-597.00:46:20+00:18:5000:23:12.1600:23:07.08Detail
64. KŘÍŽ VladimírSporting Příbram#36M70plus3.00:46:39+00:19:0900:23:06.0500:23:32.28Detail
VINKLÁREK IvoMFF UK#89M18-3900:00:00Detail
KOUTNÝ Michal#78M18-3900:00:00Detail
HRADECKÝ JanTriatlon Team Příbram#22M18-3900:00:00Detail
HRADECKÁ KateřinaTriatlon Team Příbram#21Z35-4400:00:00Detail
UXA TomášURT Beroun#71M50-5900:00:00Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz