Oficiální Výsledková listina SpaRun 2017
15. 7. 2017

muži

# Příjmení Jméno Klub st. č.RočníkKategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. PROCHÁZKA PavelAK Sokolov#11979muži1.00:21:35.37Detail
2. SEDNĚV RadekTriatlet Karlovy Vary#611992muži2.00:21:54.61+00:00:19.24Detail
3. VONDRÁŠEK DavidTriatlet Karlovy Vary#601999muži3.00:22:47.38+00:01:12.01Detail
4. ŠKRLA VojtěchMariánské Lázně#2541996muži4.00:23:03.76+00:01:28.39Detail
5. ŠEMOTL RobinML#81992muži5.00:23:15.84+00:01:40.47Detail
6. PREIBISCH JanAC Mariánské Lázně#2411983muži6.00:23:54.96+00:02:19.59Detail
7. KOČÁREK JindřichDrmoul#521976veteráni1.00:24:30.32+00:02:54.95Detail
8. FUČÍK MartinPraha#501985muži7.00:24:52.54+00:03:17.17Detail
9. MARŠÍK PavelSalming Running team#2371964veteráni2.00:25:03.80+00:03:28.43Detail
10. HORVÁTH MartinŠAK Chodov#2171985muži8.00:25:10.52+00:03:35.15Detail
11. ILLEK MichalMariánské Lázně#2181992muži9.00:25:16.07+00:03:40.70Detail
12. TRÁVNÍČEK JiříSdružení vytrvalců Stříbro#2551972veteráni3.00:25:25.26+00:03:49.89Detail
13. SCHREINER ThomasDJK Weiden 1921 e.V.#2491974veteráni4.00:25:29.16+00:03:53.79Detail
14. MRKVAN DanielAuto Musil#641976veteráni5.00:25:31.11+00:03:55.74Detail
15. PFEIFER LukášHaka Racing team#291993muži10.00:25:43.17+00:04:07.80Detail
16. DROZD LukasStary Plzenec#541981muži11.00:25:46.12+00:04:10.75Detail
17. KOLLER GeorgDJK Weiden 1921 e.V.#2251962veteráni6.00:26:03.41+00:04:28.04Detail
18. ACHMANN GeorgDJK Weiden 1921 e.V.#2011968veteráni7.00:26:21.46+00:04:46.09Detail
19. KOSTICNÍK JiříMariánské Lázně#301986muži12.00:26:25.61+00:04:50.24Detail
20. PLESKAČ MarekMariánské Lázně#2401983muži13.00:26:30.33+00:04:54.96Detail
21. KVASNIČKA Jan#2311977muži14.00:26:39.31+00:05:03.94Detail
22. ČANČÍK MichalKosmonosy#411974veteráni8.00:26:46.23+00:05:10.86Detail
23. KHRENOV YuraRussian#91960veteráni9.00:26:56.87+00:05:21.50Detail
24. PRŠALA PavelŠtětí#181977muži15.00:26:58.82+00:05:23.45Detail
25. KUČERA JiříSAPE Toužim#2301964veteráni10.00:27:06.43+00:05:31.06Detail
26. PALUCH JanHaka Racing team#361992muži16.00:27:09.00+00:05:33.63Detail
27. NIEBAUER AlešSokolov#341971veteráni11.00:27:15.39+00:05:40.02Detail
28. MENDEL MichalT. J. Sokol Karlovy Vary#2381982muži17.00:27:20.48+00:05:45.11Detail
29. PARÁK OndřejMariánské Lázně#242000junioři1.00:27:24.61+00:05:49.24Detail
30. HOMATA LukášTriatlet Karlovy Vary#202001junioři2.00:27:24.72+00:05:49.35Detail
31. CAIS PetrT. J. Sokol Karlovy Vary#2101972veteráni12.00:27:31.91+00:05:56.54Detail
32. BEZYK SerhiyM-Lazne#2061980muži18.00:27:48.48+00:06:13.11Detail
33. KARBÁN LukášCheb#2211986muži19.00:27:48.56+00:06:13.19Detail
34. VITOUŠ VáclavBěh na vrchol#2571979muži20.00:27:54.20+00:06:18.83Detail
35. OSVALD MarekSK Toužim#371998muži21.00:27:54.97+00:06:19.60Detail
36. PIŠVEJC LukášMariánské Lázně#141988muži22.00:27:54.98+00:06:19.61Detail
37. ROCH MarekPredator Workout Mariánské Lázně#2461992muži23.00:28:30.26+00:06:54.89Detail
38. FISCHER PeterDJK Weiden 1921 e.V.#2111969veteráni13.00:28:30.87+00:06:55.50Detail
39. SŮVA MatějBK Mariánské Lázně#122000junioři3.00:28:45.09+00:07:09.72Detail
40. BARTŮNĚK StanislavMariánské Lázně#2031986muži24.00:28:56.59+00:07:21.22Detail
41. BURŠÍK KarelLK Slovan Karlovy Vary#2091973veteráni14.00:29:01.87+00:07:26.50Detail
42. ZEDNÍK PetrHZS KVK#331988muži25.00:29:03.65+00:07:28.28Detail
43. STRNAD DavidTři sekery#2501977muži26.00:29:06.92+00:07:31.55Detail
44. SISMILICH ZdeněkML#171976veteráni15.00:29:08.13+00:07:32.76Detail
45. BALÁŽ MilanMariánské Lázně#2021976veteráni16.00:29:09.16+00:07:33.79Detail
46. VLASÁK JaroslavSdružení vytrvalců Stříbro#2581958veteráni17.00:29:25.20+00:07:49.83Detail
47. VOGL MartinPlesná#2591987muži27.00:29:36.91+00:08:01.54Detail
48. FÁRA MarekLokomotiva Mariánské Lázně#281981muži28.00:29:43.17+00:08:07.80Detail
49. PROCHÁZKA MilanAces Team Karlovy Vary#621964veteráni18.00:30:05.98+00:08:30.61Detail
50. SEDLÁČEK PetrOrel Přelouč#2471980muži29.00:30:18.73+00:08:43.36Detail
51. VAŠKO OttoStará Voda#2561992muži30.00:30:21.83+00:08:46.46Detail
52. MARŠÍK JakubMariánské Lázně#2361989muži31.00:30:27.08+00:08:51.71Detail
53. PIŠVEJC MilošMariánské Lázně#151953veteráni19.00:30:31.29+00:08:55.92Detail
54. KOSTAL DavidVelká hledsebe#2261972veteráni20.00:30:34.21+00:08:58.84Detail
55. KRÁLOVEC JiříAK Sokolov#2281957veteráni21.00:31:07.01+00:09:31.64Detail
56. MUSIL MartinTHC Mariánské Lázně#251970veteráni22.00:31:15.21+00:09:39.84Detail
57. KROUPA JaroslavChodová Planá#511964veteráni23.00:31:41.48+00:10:06.11Detail
58. ROUSEK JanKarlovy Vary#391985muži32.00:31:55.14+00:10:19.77Detail
59. KLESNIL JaroslavHorní Pochlovice#481983muži33.00:31:56.41+00:10:21.04Detail
60. ZÁVORA IvanBáječní v běhu Ostrov#2621965veteráni24.00:32:04.26+00:10:28.89Detail
61. MOLCHANOV JackKyiv#671985muži34.00:32:04.35+00:10:28.98Detail
62. KRAL VaclavRozbehame Cesko#2271983muži35.00:32:11.90+00:10:36.53Detail
63. SEDLÁK MichalMariánské Lázně#401997muži36.00:32:19.37+00:10:44.00Detail
64. SEIFERT DanielRozběháme Karlovy Vary#2481979muži37.00:32:30.67+00:10:55.30Detail
65. PARÝZEK JanFrantiškovy Lázně#311967veteráni25.00:32:30.75+00:10:55.38Detail
66. LICHNER MartinRozběháme Karlovy Vary#2331976veteráni26.00:32:42.35+00:11:06.98Detail
67. SVOBODA Miroslav#2521990muži38.00:32:45.73+00:11:10.36Detail
68. SÝKORA PavelRozběhnito.cz#2531979muži39.00:32:51.26+00:11:15.89Detail
69. BERGER Daniel CharlesBronx Bomber#2051971veteráni27.00:32:54.66+00:11:19.29Detail
70. HOLEČEK FrantišekTriatlet Karlovy Vary#2161958veteráni28.00:33:36.83+00:12:01.46Detail
71. KREJČÍ FrantišelMariánské Lázmě#2291956veteráni29.00:35:01.08+00:13:25.71Detail
72. WYSTRACH MarekWystraši#2611976veteráni30.00:36:15.96+00:14:40.59Detail
73. ZINTL NorbertDJK Weiden 1921 e.V.#2631957veteráni31.00:36:23.31+00:14:47.94Detail
74. KOCH HorstDJK Weiden 1921 e.V.#2241949veteráni32.00:36:23.63+00:14:48.26Detail
75. REICHEL KlausDJK Weiden 1921 e.V.#2431965veteráni33.00:36:23.82+00:14:48.45Detail
76. RIEDL ThomasDJK Weiden 1921 e.V.#2451963veteráni34.00:36:23.97+00:14:48.60Detail
77. KOSAŘ JiříMariánské Lázně#451980muži40.00:36:46.38+00:15:11.01Detail
78. FIŠÁK JanMariánské Lázně#2121944veteráni35.00:36:52.44+00:15:17.07Detail
79. MILEC RadekKarlovy Vary#2391978muži41.00:37:01.40+00:15:26.03Detail
80. OTÝS DanielKarlovy Vary#221964veteráni36.00:37:15.98+00:15:40.61Detail
81. REŽNÝ IvanKarlovy Vary#2441996muži42.00:37:39.37+00:16:04.00Detail
82. HERTL TomášRozběháme KV#2151971veteráni37.00:38:27.08+00:16:51.71Detail
83. BIERSACK PeterDJK Weiden 1921 e.V.#2071959veteráni38.00:38:47.88+00:17:12.51Detail
84. HANKO KamilMariánské Lázně#31965veteráni39.00:39:04.04+00:17:28.67Detail
85. HINĎOŠ MiroKrompachy#61981muži43.00:39:17.22+00:17:41.85Detail
86. GRACA PavelSurio Mario, Mariánské Lázně#71977muži44.00:39:17.99+00:17:42.62Detail
87. MORÁVEK MilanMariánské Lázně#231969veteráni40.00:39:30.49+00:17:55.12Detail
88. HUTIRA JanPraha#491980muži45.00:40:19.49+00:18:44.12Detail
89. LANG MarkusDJK Weiden 1921 e.V.#2321970veteráni41.00:42:03.98+00:20:28.61Detail
90. KÄMMERER RudolfDJK Weiden 1921 e.V.#2201957veteráni42.00:46:12.01+00:24:36.64Detail
91. HAMOUZ VladimírKynšperk nad Ohří#2141955veteráni43.00:47:03.48+00:25:28.11Detail
BÖHM HelmutFürth#2081952veterániDNF Detail
POKORNÝ PetrČeské Budějovice#551979mužiDNS Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz