Oficiální Výsledková listina Kros Zdiby Klecany
24. 6. 2017

hlavní závod

# Příjmení Jméno Klub st. č.RočníkKategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. PEŘINKA FilipTTT#181988Mdo391.00:27:07Detail
2. VANDROVEC VáclavBest4Run tým Přerov#212001Mdo392.00:27:07+00:00:00.47Detail
3. REKTOR AntonínModřany#201975M40-591.00:27:13+00:00:06.54Detail
4. SEDLÁČEK JanSK Svěrák#551986Mdo393.00:27:51+00:00:44.14Detail
5. PAVLIŠTA DavidSK Svěrák#531984Mdo394.00:28:54+00:01:47.45Detail
6. JEŽEK JanSK Svěrák#491985Mdo395.00:29:09+00:02:02.24Detail
7. TALL PavelPivovar Moucha#11969M40-592.00:29:41+00:02:34.22Detail
8. MICHÁLEK MichalMlazice#141973M40-593.00:29:44+00:02:37.51Detail
9. PÍŠA OndřejSK Svěrák#481985Mdo396.00:30:47+00:03:40.48Detail
10. LUDVÍK JanBK Nezmar#511975M40-594.00:31:01+00:03:54.01Detail
11. NOHEJL TomášSK DNF/Salming#281967M40-595.00:32:12+00:05:05.59Detail
12. URBAN RobertBK Ivety Lodrové#591984Mdo397.00:33:19+00:06:12.18Detail
13. MANDUĽÁK PeterAhold#61980Mdo398.00:33:22+00:06:15.74Detail
14. KAHÁNEK StanislavDýmka míru#691981Mdo399.00:33:40+00:06:32.98Detail
15. LODROVÁ IvetaRungo pro ženy#501989Zdo351.00:35:28+00:08:20.86Detail
16. HRDLIČKA PavelPraha 7#171981Mdo3910.00:35:37+00:08:30.50Detail
17. TŘÍSKOVÁ KatarínaPraha 6#271971Z35plus1.00:35:38+00:08:31.83Detail
18. MONÍKOVÁ JolanaZdiby#301980Z35plus2.00:35:49+00:08:42.35Detail
19. ŠVARC ZdeněkAHOLD#191987Mdo3911.00:35:51+00:08:44.03Detail
20. HURBÁNKOVÁ RomanaKlecany#701984Zdo352.00:36:33+00:09:26.83Detail
21. VIKA TomášCzech Sailing Team#121988Mdo3912.00:37:30+00:10:23.77Detail
22. ORTISTAPIA ArturMexico City#291970M40-596.00:37:45+00:10:38.09Detail
23. CIBULKA VítACCU-Chek#521977M40-597.00:38:06+00:10:59.67Detail
24. TÍK JaroslavKlecany#381983Mdo3913.00:38:26+00:11:19.18Detail
25. HORA MartinSokol Klecany#32000Mdo3914.00:38:26+00:11:19.85Detail
26. SEGL JaroslavKL SPORT MOST#311963M40-598.00:38:32+00:11:25.28Detail
27. SPEJCHAL TomášKlecany#681979Mdo3915.00:38:39+00:11:32.20Detail
28. TJOKORDA PatrikPraha#581977M40-599.00:40:01+00:12:54.49Detail
29. FILIP KarelNové Strašecí#71955M60plus1.00:40:14+00:13:07.16Detail
30. ŠAFRÁNOVÁ KláraJenštejn#371978Z35plus3.00:40:28+00:13:21.14Detail
31. LUDVÍKOVÁ LenkaČeské Budějovice#561975Z35plus4.00:40:57+00:13:49.87Detail
32. PROKOP JaromírBrnky#21970M40-5910.00:42:39+00:15:32.64Detail
33. ZAJÍČKOVÁ Eva#41980Z35plus5.00:42:46+00:15:39.19Detail
34. STRAKATÁ VendulkaBSK racing#602007Z35plus6.00:44:28+00:17:21.69Detail
35. STRAKATÝ MartinBSK racing#671976M40-5911.00:44:29+00:17:22.30Detail
36. KUČERA TomášCzech Sailing Team#131972M40-5912.00:44:30+00:17:23.31Detail
37. KUŽELKOVÁ HanaZŠ Klecany#711980Z35plus7.00:44:46+00:17:39.13Detail
38. VLASÁK VáclavPraha 3#341959M40-5913.00:50:13+00:23:06.39Detail
39. ŠKOP VladimírTJ SOKOL Záryby#111961M40-5914.00:50:23+00:23:16.43Detail
KRALERTOVÁ KateřinaZdiby#91979Z35plusDNF Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz