Oficiální Výsledková listina Prague Park Race - Prokopské údolí
29. 10. 2017

14 km muži

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtrátaČipový čas
1. JANŮ JanHvězda Pardubice/Mizuno team#248M201.00:51:18Detail
2. PROCHÁZKA JanInov8 team#246M301.00:53:26+00:02:08Detail
3. HOLUŠA JakubDukla Praha#247M202.00:54:37+00:03:19Detail
4. REMEŠ PetrOK Slavia Hradec Králové#181M203.00:57:38+00:06:20Detail
5. HARNOŠ PetrTPCA Run Team#93M302.01:00:21+00:09:03Detail
6. BERÁNEK ŠimonKoloděje#382M204.01:00:53+00:09:35Detail
7. SEMENCHUKOV MaximRunning Chef#372M303.01:01:17+00:09:59Detail
8. DEMUTH MartinAustria#336M205.01:01:55+00:10:37Detail
9. ŠKRABÁLEK JanXalps Team#390M401.01:02:34+00:11:16Detail
10. KOVÁŘ MyrekBT/klacky.cz#344M304.01:02:43+00:11:25Detail
11. SANDECKI MarkBiko Adventures#133M305.01:03:10+00:11:52Detail
12. SVOBODA RobertPraha#45M402.01:04:41+00:13:23Detail
13. ŘÍHA RadekKurac#234M206.01:06:36+00:15:18Detail
14. NOVOTNÝ MilanOK99 Hradec Králové#293M501.01:06:46+00:15:28Detail
15. NIEDOBA MiroslavLehká noha#182M306.01:06:48+00:15:3001:06:47.38Detail
16. KALIBERKA JanSK Slovan Blesk#140M307.01:07:12+00:15:54Detail
17. KNOWLES EdwardNed Bank Running Club#100M308.01:10:13+00:18:5501:10:11.01Detail
18. SENICHEV ValerySRTG#114M309.01:10:14+00:18:5601:10:04.54Detail
19. KOTOUČ MartinMirošovice#1M3010.01:10:16+00:18:58Detail
20. ČÍŽEK MartinŘepy#129M403.01:10:30+00:19:1201:10:24.77Detail
21. JANIKOVIČ DavidSDH Hůrky, AK Hůrky, D - plus a. s.#16M3011.01:10:51+00:19:3301:10:48.88Detail
22. NĚMEC VojtěchPraha 3#141M3012.01:11:55+00:20:3701:11:48.38Detail
23. ROŠTÍK PatrikEleven Mercedes Mitas Team#191M3013.01:12:06+00:20:4801:12:02.61Detail
24. VÁBEK Jiří#95M3014.01:12:25+00:21:0701:12:21.11Detail
25. PAUTOV SergeyNikteam#290M404.01:12:27+00:21:0901:12:25.70Detail
26. VLČEK MichalPísek#282M207.01:12:32+00:21:1401:12:24.76Detail
27. GARABÍK TomášPolička#380M3015.01:12:44+00:21:2601:12:37.72Detail
28. HORA JanPísek#283M3016.01:13:31+00:22:13Detail
29. JIRÁSEK Tomáš#387M3017.01:13:36+00:22:1801:13:33.18Detail
30. DVOŘÁČEK DanAC Mageo#304M3018.01:13:37+00:22:1901:13:32.43Detail
31. KUBEŠ PavelNo Asphalt!#300M405.01:13:44+00:22:2601:13:38.91Detail
32. ŠIMEK DavidByzkids#153M208.01:13:50+00:22:3201:13:45.62Detail
33. RÁDR Jan#22M3019.01:13:53+00:22:3501:13:47.23Detail
34. HOLUBEC TomášKollárovka#111M3020.01:14:01+00:22:4301:13:57.31Detail
35. VOJTÍŠEK RadovanMoon Kil Sun#269M3021.01:14:07+00:22:4901:14:03.66Detail
36. HANUŠ PetrHanušovi Pankáči#171M406.01:14:09+00:22:5101:14:07.72Detail
37. HUDEC JanPraha#296M3022.01:14:18+00:23:00Detail
38. FUJAK MartinEndorfinové fretky#238M3023.01:14:28+00:23:1001:14:22.78Detail
39. POŽÁR KarelBrno#329M3024.01:14:30+00:23:1201:14:28.97Detail
40. VANĚK PavelPraha#134M502.01:14:57+00:23:39Detail
41. JELÍNEK JanBěh Kladno#126M407.01:15:02+00:23:4401:14:56.10Detail
42. JIROUŠEK JiříŠneci v Běhu#163M209.01:15:34+00:24:1601:15:27.73Detail
43. SUCHOMEL Michal#138M2010.01:15:50+00:24:3201:15:42.79Detail
44. MEZNÍK VláďaLokomotiva Beroun OB#102M503.01:16:06+00:24:4801:15:58.93Detail
45. KUKAČ PetrPraha 3#3M504.01:16:10+00:24:5201:16:06.56Detail
46. CAMERON DeanISP#316M3025.01:16:10+00:24:5201:16:08.04Detail
47. BITTNER MiroslavTTT#230M408.01:16:20+00:25:0201:16:17.87Detail
48. ALMASY Michael#159M3026.01:16:22+00:25:0401:16:18.26Detail
49. VRÁNA OndřejPraha#195M2011.01:16:23+00:25:0501:16:22.25Detail
50. BLŠŤÁK AdamÚstí nad Labem#339M2012.01:16:36+00:25:1801:16:32.21Detail
51. VALENTA Jakub#151M3027.01:16:43+00:25:2501:16:41.61Detail
52. MORAVEC MichalBěžci z Černošic#330M2013.01:16:46+00:25:2801:16:42.50Detail
53. JAKOUBEK BohumilPraha#236M409.01:16:53+00:25:35Detail
54. STRÁNSKÝ RadekTJ Sokol Jestřabí Lhota#115M4010.01:17:01+00:25:4301:16:54.02Detail
55. EICHLER IvoUSK Praha#351M505.01:17:03+00:25:45Detail
56. OULEHLA MichalBeroun#215M3028.01:17:03+00:25:4501:16:58.72Detail
57. JANKU OndrejOlomouc#224M4011.01:17:08+00:25:5001:17:01.20Detail
58. BYARS Nick#391M4012.01:17:21+00:26:0301:17:16.36Detail
59. JAKUBCZAK KonradDebeściak#204M3029.01:17:26+00:26:0801:17:22.29Detail
60. MAŘÍK Jan#276M2014.01:17:26+00:26:0801:17:17.21Detail
61. MANDUĽÁK Peter#199M3030.01:17:32+00:26:14Detail
62. STEINER JanPraha#388M3031.01:17:33+00:26:1501:17:29.76Detail
63. MONKS JoeInternational School of Prague#314M4013.01:18:05+00:26:4701:18:02.80Detail
64. BERNÁŠEK AlešEndorfinové fretky#239M3032.01:18:33+00:27:15Detail
65. TADDEI ValerioItaly#160M3033.01:18:51+00:27:3301:18:39.63Detail
66. SKODA MichalBrno#193M2015.01:19:13+00:27:55Detail
67. ŠPAČEK MartinPraha#59M2016.01:19:26+00:28:0801:19:18.40Detail
68. OTHMAN MohamadActum Flyers#188M2017.01:19:26+00:28:08Detail
69. VELEHRADSKÝ PetrNučice#198M506.01:19:30+00:28:1201:19:25.03Detail
70. KRCH MichalPraha#385M3034.01:19:40+00:28:2201:19:31.90Detail
71. STEINER MichalKostecké panství#333M4014.01:19:47+00:28:2901:19:45.08Detail
72. RAJEK LukasTuchlovice#371M4015.01:20:05+00:28:4701:19:51.80Detail
73. ŠALING JurajMesser Runners#327M4016.01:20:14+00:28:5601:20:13.43Detail
74. HORÁČEK OndřejSona Sól, Praha#39M3035.01:20:54+00:29:3601:20:45.34Detail
75. ČÍŽEK PavelŠneci v běhu#334M507.01:21:03+00:29:4501:20:54.95Detail
76. KALUŽNÝ MichalPraha#381M2018.01:21:06+00:29:4801:20:59.44Detail
77. ELIÁŠ PetrAlbatros#76M3036.01:21:07+00:29:4901:20:57.92Detail
78. NIZNIK JiriPraha#43M2019.01:21:23+00:30:0501:21:17.67Detail
79. NĚMEČEK PetrŘíčany#366M3037.01:21:45+00:30:2701:21:42.31Detail
80. KUBÍČEK TomášPraha 8#356M2020.01:21:47+00:30:2901:21:44.84Detail
81. SOKOL LukasPraha#194M2021.01:22:11+00:30:5301:22:07.54Detail
82. BENEŠ Petr#249M3038.01:22:28+00:31:1001:22:24.25Detail
83. SIMON JurajPraha#350M3039.01:23:09+00:31:5101:22:59.09Detail
84. KARAS AdamHavlickuv Brod#308M2022.01:23:40+00:32:2201:23:31.91Detail
85. ZAJÍC Josef#77M3040.01:23:48+00:32:3001:23:38.53Detail
86. SIHELSKY MichalINFOMATIC Racing Team#83M3041.01:24:22+00:33:0401:24:17.03Detail
87. UCHYTIL PetrPraha 5#337M3042.01:25:37+00:34:1901:25:33.97Detail
88. ŠVAGR LukášPraha#36M2023.01:26:05+00:34:4701:25:58.70Detail
89. BRENIŠIN Ivan#14M4017.01:28:39+00:37:2101:28:28.37Detail
90. JELÍNEK OndřejKlub pratel Barrandovskeho morci#130M2024.01:29:07+00:37:4901:29:03.20Detail
91. KARAS MilanHavlickuv Brod#307M508.01:29:20+00:38:0201:29:12.16Detail
92. NOVÝ BřetislavSABZO Praha#258M601.01:29:23+00:38:0501:29:12.85Detail
93. KOPECKÝ MatějPraha#190M2025.01:29:30+00:38:1201:29:19.73Detail
94. DOLEJŠ TomášBeroun#121M3043.01:30:01+00:38:4301:29:53.07Detail
95. ZELENKA PetrPraha#23M3044.01:30:11+00:38:5301:30:08.51Detail
96. BALSON JamesBeroun#122M4018.01:30:32+00:39:1401:30:22.78Detail
97. VALOUCH ViktorPraha 5#241M3045.01:30:57+00:39:3901:30:46.55Detail
98. KUZMIAK BorisPraha#105M3046.01:30:57+00:39:3901:30:51.94Detail
99. KOSTKA PetrPotkali se u Kolína#15M4019.01:30:57+00:39:3901:30:54.13Detail
100. VLASTNIK TomasPraha 5#209M3047.01:31:45+00:40:2701:31:36.96Detail
101. MAREK RudolfPraha 9#91M602.01:32:22+00:41:0401:32:17.99Detail
102. ZIKMUND JanMukačevo#376M2026.01:32:38+00:41:2001:32:32.11Detail
103. HAVRÁNEK JosefOblížek#384M3048.01:32:41+00:41:2301:32:34.58Detail
104. LOMOV Vladimir#306M3049.01:32:47+00:41:29Detail
105. FIEDLER AdamPraha#379M4020.01:33:44+00:42:2601:33:39.05Detail
106. BELICA OndřejPartyzánský oddíl Dušana H.#28M3050.01:34:52+00:43:3401:34:39.57Detail
107. LANKAŠ JanProkop4ever#218M4021.01:35:09+00:43:5101:35:02.17Detail
108. KROFTA JiříTJ Liga 100 Praha#17M603.01:35:41+00:44:23Detail
109. STRÁNSKÝ MichalDNT Oslo#82M2027.01:37:29+00:46:1101:37:17.48Detail
110. VANCL DanielPísek#286M3051.01:38:43+00:47:2501:38:26.87Detail
111. MICKAL Martin#348M4022.01:38:55+00:47:3701:38:48.92Detail
112. MLYNAŘÍK Václav#323M3052.01:39:12+00:47:5401:39:01.95Detail
113. ZÁBRODSKÝ RadekKajmani#359M4023.01:40:35+00:49:1701:40:28.41Detail
114. KAŠPAR JanMesser Runners#66M4024.01:43:18+00:52:0001:43:17.04Detail
115. ČAPEK MartinHASIČI - RESCUE#214M4025.01:43:31+00:52:13Detail
116. BRABEC JiriAdvetní běhání#52M4026.01:43:33+00:52:1501:43:28.76Detail
117. MATEJKA JánBraník#116M4027.01:43:44+00:52:26Detail
118. KREJČÍ JaroslavSILVINI MADSHUS Team#85M509.01:44:36+00:53:1801:44:25.89Detail
119. NAVRÁTIL Jan#225M604.01:53:55+01:02:3701:53:43.84Detail
120. KRUZIK AlesPraha#143M4028.01:57:04+01:05:4601:56:54.18Detail
DNF TRHLÍK JiříPlzeň#103M50DNF Detail
DSQ ŠMÍD MartinPraha#251M40DSQ Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz