Oficiální Výsledková listina MTB XII. Memoriál Fanyho Stelzera 2017
24. 6. 2017

A - 76 km

# Příjmení Jméno Klub st. č.RočníkKategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. FABIJOVSKÝ Ladislav#2161981M1A1.02:58:29.12Detail
2. JEŽEK PetrHnízdil Team#411992M1A2.03:04:53.48+00:06:24.36Detail
3. TATÍČEK PetrRAJEC Allivictus#1301985M1A3.03:05:42.84+00:07:13.72Detail
4. WOLF JanRegal Bike#1511989M1A4.03:12:47.45+00:14:18.33Detail
5. ŠŤASTNÝ JanPraha 4#1261985M1A5.03:14:11.45+00:15:42.33Detail
6. NESTLER JosefKL Sport Most#821963M3A1.03:22:44.15+00:24:15.03Detail
7. ŠKRAMLÍK LadislavKL Sport Most#1221988M1A6.03:27:14.22+00:28:45.10Detail
8. NOVÁK Richard#1921978M1A7.03:31:04.34+00:32:35.22Detail
9. DUCHEK Jiří#1871973M2A1.03:32:47.66+00:34:18.54Detail
10. BARTOŠ JanLamači skal#31974M2A2.03:33:54.22+00:35:25.10Detail
11. NOVÁK AlešCzech Tallboys#851976M2A3.03:34:48.25+00:36:19.13Detail
12. REZEK IvanAthletic Club Bludišťák#1051983M1A8.03:38:10.73+00:39:41.61Detail
13. PŘIBYL JardaNEVIX Team Kadaň#1021970M2A4.03:41:59.41+00:43:30.29Detail
14. HUBÁČEK Libor#1941962M3A2.03:43:23.76+00:44:54.64Detail
15. KOPECKÝ Petr#2021975M2A5.03:47:20.58+00:48:51.46Detail
16. JEŘÁBEK VojtěchTJ Lokomotiva Teplice#401998M1A9.03:47:50.23+00:49:21.11Detail
17. PELČÍK RomanKl sport Most#921974M2A6.03:48:52.60+00:50:23.48Detail
18. VESELÝ MiroslavKl sport Most#1441968M2A7.03:50:45.42+00:52:16.30Detail
19. HRUBÝ JaroslavKL sport Most#311955M3A3.03:51:00.76+00:52:31.64Detail
20. VOBOŘIL LubošKoloshop CZ#1461983M1A10.03:51:01.44+00:52:32.32Detail
21. HOFMAN Petr#2081965M3A4.03:51:06.20+00:52:37.08Detail
22. CIPRIÁN MartinFun bike team Ústí nad Labem#91977M2A8.03:51:07.97+00:52:38.85Detail
23. VOSKA Jiří#1501967M3A5.03:53:58.28+00:55:29.16Detail
24. ERLER AlešHPM Sport Teplice#201980M1A11.03:55:39.63+00:57:10.51Detail
25. KAISER JanKaiserteam#471977M2A9.03:58:07.40+00:59:38.28Detail
26. NOVÁK Jindřichoriginalky.cz#861960M3A6.03:58:37.53+01:00:08.41Detail
27. KRIZ JiriKL Sport Most#571958M3A7.04:01:36.73+01:03:07.61Detail
28. VOLMUTH VladimírHZS#1471977M2A10.04:02:10.39+01:03:41.27Detail
29. HRON ZdeněkRegal Bike Teplice#301953M3A8.04:02:48.97+01:04:19.85Detail
30. BARTOŠ LadislavLamači skal#41972M2A11.04:03:58.23+01:05:29.11Detail
31. KŘÍŽ PetrLannutti#611979M1A12.04:05:09.75+01:06:40.63Detail
32. POLCAR Petroriginalky.cz#1011968M2A12.04:06:25.97+01:07:56.85Detail
33. NEPRÁŠEK PavelMTB Nevix Kadaň#1971957M3A9.04:06:30.07+01:08:00.95Detail
34. ŠINDELÁŘ JiříMTB HELLFISH AMINOSTAR#1211980M1A13.04:06:39.23+01:08:10.11Detail
35. JAVŮREK Tomáš#1951971M2A13.04:06:52.83+01:08:23.71Detail
36. PRAUDA Ioan#1901964M3A10.04:07:37.38+01:09:08.26Detail
37. DOLEJŠ Petr#2111971M2A14.04:08:19.44+01:09:50.32Detail
38. FEIX IvoTeplice#211974M2A15.04:09:39.67+01:11:10.55Detail
39. SKÁLA JakubCyklotrenink.com#11973M2A16.04:11:03.52+01:12:34.40Detail
40. ŠESTÁK Jan#2121979M1A14.04:11:44.80+01:13:15.68Detail
41. NOVÝ Pavel#1981993M1A15.04:14:32.00+01:16:02.88Detail
42. VOJTEK Petr#1691963M3A11.04:15:44.48+01:17:15.36Detail
43. CHALUPECKÝ LukášKoloshop team#331970M2A17.04:16:41.26+01:18:12.14Detail
44. VACENOVSKÝ VítKT Tryskomyš#1401968M2A18.04:30:38.92+01:32:09.80Detail
45. ZEMAN PetrDubí#1521969M2A19.04:46:56.20+01:48:27.08Detail
46. PETR Pokorný#941961M3A12.04:51:28.58+01:52:59.46Detail
47. BRADÁČ JanHrob#81969M2A20.04:57:00.15+01:58:31.03Detail
48. SLUKA MilanTeplice#1091962M3A13.05:00:51.47+02:02:22.35Detail
49. PLCH MarekÚstí nad Labem#981969M2A21.05:06:18.89+02:07:49.77Detail
50. SÝKORA LiborTeplice#1201973M2A22.05:22:20.09+02:23:50.97Detail
51. EKL MartinBiketeam Kralupy#191957M3A14.05:45:18.52+02:46:49.40Detail
52. VILIKUS JanDěčín#1451970M2A23.05:54:10.27+02:55:41.15Detail
53. VOJÁČEK Marek#1821975M2A24.06:08:54.38+03:10:25.26Detail
54. ŠTORK Radek#1721974M2A25.06:09:01.30+03:10:32.18Detail
55. NAISAR Marek#1861973M2A26.06:09:06.99+03:10:37.87Detail
56. MORAVEC Josef#1851966M3A15.06:09:13.78+03:10:44.66Detail
57. VOJÁČEK Miroslav#1831949M3A16.06:17:36.67+03:19:07.55Detail
58. ZAUPER Werner#1841954M3A17.06:17:48.72+03:19:19.60Detail
BĚHOUNEK AlešDubí#61990M1ADetail
HRON JirkaRegal Bike Teplice#501991M1ADetail
MATÚŠ MarianTJ Baník Osek#751971M2ADetail
HAUPFOGEL Jiří#1561979M1ADetail
MAREŠOVÁ MartinaBicykl Kříž Team Ústí nad Labem#1751995Z1ADNF Detail
JEŽKOVÁ HanaGT Opportunity Brno#421990Z1ADNF Detail
RYČ Václav#1731955M3ADNF Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz