Oficiální Výsledková listina Karlštejnská 9
3. 9. 2017

hlavní 9 km

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtrátaČipový čas
1. HOCHMUT MilanSpartak Rožmitál#173M18-391.00:30:54Detail
2. VOKROUHLÍK Michal#83M18-392.00:32:12+00:01:18Detail
3. MACH TomášDHL ITS#175M18-393.00:33:05+00:02:11Detail
4. DRAŽAN JaroslavTriatlon Team Příbram#14M18-394.00:33:49+00:02:55Detail
5. ROSOL Jiřílokomotiva beroun#56M40-491.00:34:05+00:03:11Detail
6. FRANĚK JanTri klub Příbram#17M18-395.00:35:17+00:04:23Detail
7. KOVALOVSKÝ MichalBěchovičtí běžci#38M18-396.00:35:24+00:04:30Detail
8. RABOCH IvanStřela Žebrák#168M50-591.00:35:54+00:05:00Detail
9. HAVELKA PetrEleven Run Team#22M40-492.00:36:07+00:05:13Detail
10. SLADECEK Jakubsenesnice#66M40-493.00:36:17+00:05:2300:36:15.45Detail
11. VOSMEK LukášVyběhej se, Halex#84M18-397.00:36:18+00:05:24Detail
12. VOTAVA MartinKrálův Dvůr#86M40-494.00:36:50+00:05:56Detail
13. ŠIRANEC PeterKoněprusy#20M18-398.00:37:08+00:06:14Detail
14. LUDROVSKÝ MartinKoh-I-Noor Machinery#45M40-495.00:37:18+00:06:24Detail
15. FRANĚK OndřejPraha 6#155M18-399.00:37:18+00:06:2400:37:13.28Detail
16. SEDLÁČEK MiroslavHořovice#60M18-3910.00:37:32+00:06:38Detail
17. RATAJ PavelRokycany#55M40-496.00:38:08+00:07:14Detail
18. MINCHEV IvanJUST, Praha#47M60-691.00:38:30+00:07:36Detail
19. PEJŠA Jansmí být prázdné#51M40-497.00:39:01+00:08:07Detail
20. MEJZR DušanVeverky#46M40-498.00:39:43+00:08:4900:39:39.27Detail
21. KORYTÁŘ RadimVSK-Vsetín#37M40-499.00:40:05+00:09:1100:39:59.28Detail
22. EYBERGER MilanPraha 7#152M18-3911.00:40:06+00:09:1200:40:00.51Detail
23. BUKOVINI EduardKraluv Dvur#10M18-3912.00:40:14+00:09:2000:40:10.23Detail
24. FLACHS MichalZličín#16M18-3913.00:40:16+00:09:2200:40:12.64Detail
25. FRANTOVÁ AndreaLoko Beroun#19Z18-341.00:40:19+00:09:25Detail
26. BERÁNEK LukášLoko Beroun#6M18-3914.00:40:24+00:09:3000:40:21.64Detail
27. HOLEČEK MichalKarlštejn#25M40-4910.00:40:28+00:09:34Detail
28. LISNER JakubRozběháme Rokycany#179M18-3915.00:40:43+00:09:4900:40:41.93Detail
29. TUREK JiříChaloupky#78M50-592.00:40:46+00:09:52Detail
30. ŠOLCOVÁ VeronikaŠolc Team#74Z35-441.00:40:59+00:10:0500:40:57.72Detail
31. SKALIČKA JiříPříbram#64M40-4911.00:41:08+00:10:14Detail
32. SEHNAL AdrienDukla praha#61M60-692.00:41:25+00:10:31Detail
33. RYVOLA VojtěchKarlštejn#57M18-3916.00:41:42+00:10:4800:41:39.86Detail
34. DOHNAL FrantisekLovosice#12M18-3917.00:41:43+00:10:4900:41:36.04Detail
35. HOFMANOVÁ MarkétaHalouny - Svinaře#153Z18-342.00:41:48+00:10:5400:41:45.52Detail
36. MITTERWALD MartinLety#149M40-4912.00:41:52+00:10:5800:41:47.29Detail
37. HALOUNEK JanDobřichovice#154M40-4913.00:42:14+00:11:2000:42:08.77Detail
38. LÍPA VáclavDobřichovice#43M60-693.00:42:28+00:11:34Detail
39. ARON MichalPraha#2M18-3918.00:42:42+00:11:48Detail
40. HŘÍDEL RadekPříbram#169M40-4914.00:42:47+00:11:5300:42:41.73Detail
41. SMĚLÝ JaroslavBeroun#67M50-593.00:42:52+00:11:5800:42:45.65Detail
42. KROC MiloslavBrandýsek#151M40-4915.00:42:59+00:12:0500:42:54.30Detail
43. PONDĚLÍČEK MichalHořovice#178M18-3919.00:43:06+00:12:1200:43:03.58Detail
44. MALIŠOVÁ KarlaUSK Praha#163Z55plus1.00:43:57+00:13:0300:43:54.31Detail
45. HRUBÝ RichardFbC Spartak Žebrák#28M18-3920.00:44:02+00:13:0800:43:52.98Detail
46. ŘECHKOVÁ SvatavaPříbram#58Z45-541.00:44:31+00:13:3700:44:28.83Detail
47. KOLAŘÍK LukášKarlštejn#35M18-3921.00:44:32+00:13:3800:44:28.90Detail
48. VÁVRA PavelVorvani#80M40-4916.00:44:37+00:13:4300:44:27.93Detail
49. VELEHRADSKÝ PetrNučice#161M50-594.00:44:39+00:13:4500:44:31.45Detail
50. FRAŇKOVÁ MichaelaFraněk Team Vysoká#18Z45-542.00:44:41+00:13:4700:44:39.36Detail
51. JELINEK JaromirBeroun#32M40-4917.00:44:58+00:14:0400:44:53.50Detail
52. ŘÍHOVÁ AndreaATOM team#59Z18-343.00:44:59+00:14:0500:44:55.67Detail
53. OTHMAN MohamadActum Flayers#49M18-3922.00:45:06+00:14:1200:44:58.34Detail
54. FÍLOVÁ LenkaMníšek pod Brdy#15Z35-442.00:45:07+00:14:1300:45:03.07Detail
55. ŠANDA LadislavChlumec nad Cidlinou#72M18-3923.00:45:09+00:14:1500:45:04.69Detail
56. MATĚJKA DušanSparta Podluhy#158M18-3924.00:45:22+00:14:2800:45:17.82Detail
57. PLAVEC HynekD. Dušníky#181M18-3925.00:45:25+00:14:3100:45:20.18Detail
58. ZOULEK Aleš#172M18-3926.00:45:29+00:14:3500:45:21.22Detail
59. VERNEROVA RadkaPilulka.cz#160Z35-443.00:45:42+00:14:4800:45:39.69Detail
60. HAVLÍN AntonínAC Obora Hvězda Praha#23M60-694.00:46:04+00:15:1000:46:00.48Detail
61. NESVAČIL TomášPříbram#148M40-4918.00:46:09+00:15:1500:46:04.43Detail
62. SVÁTEK LubomírPraha#171M50-595.00:46:22+00:15:2800:46:15.82Detail
63. KRÁTKÝ MartinNelahozeves#39M40-4919.00:46:22+00:15:2800:46:16.64Detail
64. BEJČKOVÁ ZlatušeSK Bejkovo Příbram#5Z35-444.00:46:29+00:15:3500:46:26.10Detail
65. WEISSOVÁ Kateřina#87Z35-445.00:46:35+00:15:4100:46:27.46Detail
66. KORYTÁŘ MilanTchičína-Run#48M18-3927.00:46:36+00:15:4200:46:30.26Detail
67. BAUER MartinChlustina#166M40-4920.00:46:59+00:16:0500:46:57.14Detail
68. SVOBODA JanPříbram#69M70plus1.00:47:00+00:16:0600:46:55.33Detail
69. CIKÁN JaroslavPříbram#11M60-695.00:47:07+00:16:13Detail
70. SITTA TomášATOM TEAM#63M18-3928.00:47:48+00:16:5400:47:44.64Detail
71. SHHADE ModarPraha#164M18-3929.00:47:51+00:16:5700:47:42.97Detail
72. HOUŽVIČKOVÁ KateřinaPříbram#27Z18-344.00:48:18+00:17:2400:48:08.58Detail
73. ŠTĚPÁNOVÁ HanaZadní Třebaň#75Z35-446.00:49:03+00:18:09Detail
74. ŠILHÁNEK MartinJince#167M18-3930.00:49:16+00:18:2200:49:13.81Detail
75. TUHÁČEK MilanSK Prdlavky#76M50-596.00:49:21+00:18:2700:49:18.85Detail
76. BOROVSKOY AlexanderHostivice#8M18-3931.00:49:23+00:18:2900:49:17.42Detail
77. SKALIČKOVÁ VladimíraPříbram#65Z35-447.00:49:38+00:18:4400:49:36.18Detail
78. ŘÁPEK VáclavAVC Praha#177M70plus2.00:49:43+00:18:4900:49:37.63Detail
79. ŽIHLA PetrSokol Karlštejn#159M18-3932.00:50:20+00:19:2600:50:18.44Detail
80. BURIANOVÁ AndreaPraha#156Z18-345.00:50:27+00:19:3300:50:21.09Detail
81. ACHBERGER KateŕinaHorymír Neumětely#1Z35-448.00:50:38+00:19:4400:50:30.87Detail
82. KUBEŠOVÁ RadanaNo Asphalt!#41Z35-449.00:51:07+00:20:1300:51:01.26Detail
83. VÁVRA PavelVorvani#79M18-3933.00:51:15+00:20:2100:51:05.19Detail
84. DÍTĚ MartinŠtěchovice#180M40-4921.00:51:44+00:20:5000:51:33.16Detail
85. PAVLIŠEN AlexandrAtletics Club Bezděkov#170M40-4922.00:51:49+00:20:5500:51:41.27Detail
86. KORYTÁŘ JiříValachiarun.cz#36M18-3934.00:52:23+00:21:2900:52:17.76Detail
87. BARES MichalLety#157M40-4923.00:53:08+00:22:1400:53:02.35Detail
88. VÁVRA PetrVorvani#81M18-3935.00:53:08+00:22:1400:52:59.62Detail
89. STANĚK Valdemarpraha#68M18-3936.00:53:46+00:22:5200:53:39.20Detail
90. HOŘEJŠOVÁ HanaPříbram#26Z55plus2.00:54:32+00:23:3800:54:29.05Detail
91. MALLEKOVÁ DanaBeroun#176Z35-4410.00:54:37+00:23:4300:54:31.40Detail
92. VOSTRÁ MOŠOVSKÁ LucieBáječné ženy v běhu#85Z35-4411.00:54:40+00:23:4600:54:17.68Detail
93. PROKOPOVÁ PetraŠneci v běhu#52Z35-4412.00:54:41+00:23:4700:54:30.47Detail
94. WOZNIAK Petr#174M40-4924.00:54:42+00:23:4800:54:33.99Detail
95. VLACHOVÁ AnnaSRTG Strupčice#82Z18-346.00:54:47+00:23:5300:54:41.94Detail
96. TYL JanPraha 5#147M18-3937.00:55:49+00:24:5500:55:40.47Detail
97. MALINOVÁ Lenka#150Z18-347.00:56:08+00:25:1400:56:01.41Detail
98. BABINČÁKOVÁ VeronikaSRTG Strupčice#3Z18-348.00:56:25+00:25:3100:56:18.15Detail
99. PRŮŠA JosefSlavoj Obecnice#54M60-696.00:56:32+00:25:3800:56:23.79Detail
100. SVOBODOVÁ DanaPříbram#70Z55plus3.00:56:33+00:25:3900:56:29.53Detail
101. JÁMBOROVÁ DašaDukla Praha#29Z35-4413.00:56:33+00:25:3900:56:29.33Detail
102. TUHÁČKOVÁ PetraSK Čisovice#77Z45-543.00:59:08+00:28:1400:59:05.52Detail
103. KUKUČOVÁ AnnaSRTG Strupčice#42Z18-349.00:59:51+00:28:5700:59:44.54Detail
104. DOHNALOVÁ Milada#13Z35-4414.01:00:15+00:29:2101:00:10.00Detail
105. BERÁNKOVÁ JaroslavaŽebrák#7Z55plus4.01:01:27+00:30:3301:01:17.62Detail
106. HAVLOVÁ KateřinaLoko Beroun#24Z18-3410.01:01:27+00:30:3301:01:18.67Detail
107. KREJČÍ GABRIELOVÁ JanaKarlštejn#162Z45-544.01:04:57+00:34:0301:04:48.17Detail
108. BARTOŠOVÁ MiladaPříbram#4Z55plus5.01:06:05+00:35:1101:06:01.33Detail
DNS KADLECOVÁ ZuzanaVyběhej se#33Z18-34DNS Detail
DNS SVOBODOVÁ Marcela#144Z18-34DNS Detail
DNS STRNAD JaredPraha#165M18-39DNS Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz