Oficiální Výsledková listina Zimní běh Litní a zámeckým parkem
17. 1. 2015

žáci

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. MOULIS LukášStřela Žebrák#276žáci 14 – 15 let1.00:04:41.93Detail
2. BAJER LukášLOKO Beroun#277žáci 14 – 15 let2.00:05:01.97+00:00:20.04Detail
3. SMETANA MichalLoko Beroun Atletika#278žáci 12 – 13 let1.00:05:21.59+00:00:39.66Detail
4. SCHNAJBERK JanAtletika Jižní Město#34žáci 10 – 11 let1.00:05:22.66+00:00:40.73Detail
5. ŠIMEK AlexandrAtletika Jižní Město#99žáci 10 – 11 let2.00:05:22.67+00:00:40.74Detail
6. POBORSKÁ EliškaSK Jeseniova#271žačky 12 – 13 let1.00:05:29.00+00:00:47.07Detail
7. SOMROVÁ ŠárkaTEPO Kladno#77žačky 10 – 11 let1.00:05:32.08+00:00:50.15Detail
8. PETRILÁK Matouš NathanielSK Sporting Příbram#25žáci 10 – 11 let3.00:05:41.25+00:00:59.32Detail
9. NOVÝ MatějStřela Žebrák#92žáci 14 – 15 let3.00:05:44.29+00:01:02.36Detail
10. FLOROVÁ MonikaŠSK Újezd n/Lesy#35žačky 10 – 11 let2.00:05:47.90+00:01:05.97Detail
11. SOUČKOVÁ VeronikaSKK Újezd nad Lesy#33žačky 10 – 11 let3.00:05:52.32+00:01:10.39Detail
12. PETRILÁKOVÁ Anežka RozárieSK SPORTING PŘÍBRAM#279žačky 12 – 13 let2.00:05:53.87+00:01:11.94Detail
13. BEJČEK MichalSK Sporting Příbram#50žáci 12 – 13 let2.00:05:56.41+00:01:14.48Detail
14. RABOUCH MartinStřela Žebrák#46žáci 12 – 13 let3.00:06:04.34+00:01:22.41Detail
15. HOLEČKOVÁ NicolKarlštejn#24žačky 10 – 11 let4.00:06:05.97+00:01:24.04Detail
16. URBAN MatyášStřela Žebrák#72žáci 10 – 11 let4.00:06:13.03+00:01:31.10Detail
17. VOŘÍŠKOVÁ AnežkaLoko Beroun Atletika#70žačky 12 – 13 let3.00:06:13.11+00:01:31.18Detail
18. VESELÝ PetrStřela Žebrák#42žáci 10 – 11 let5.00:06:13.53+00:01:31.60Detail
19. RUBEŠOVÁ MichaelaAtletika Jižní Město#36žačky 10 – 11 let5.00:06:15.79+00:01:33.86Detail
20. NOVÝ MikolášTK Zdice#93žáci 10 – 11 let6.00:06:50.50+00:02:08.57Detail
21. HOLAKOVSKÁ MarieStřela Žebrák#38žačky 10 – 11 let6.00:06:51.74+00:02:09.81Detail
22. ŠVARCOVÁ SimonaStřela Žebrák#13žačky 12 – 13 let4.00:06:54.43+00:02:12.50Detail
23. POLANECKÁ AnnaStřela Žebrák#47žačky 10 – 11 let7.00:06:57.73+00:02:15.80Detail
24. GREGOVSKÝ JakubStřela Žebrák#96žáci 10 – 11 let7.00:07:01.69+00:02:19.76Detail
25. HROMKOVÁ EliškaStřela Žebrák#74žačky 10 – 11 let8.00:07:16.98+00:02:35.05Detail
26. HOLINA JindřichStřela Žebrák#27žáci 10 – 11 let8.00:07:17.68+00:02:35.75Detail
27. ČERNÁ AndreaStřela Žebrák#104žačky 10 – 11 let9.00:07:33.91+00:02:51.98Detail
28. KUČABA MatyášLiteň#273žáci 10 – 11 let9.00:07:45.67+00:03:03.74Detail
29. FURIŠ EduardHořice na Šumavě#23žáci 10 – 11 let10.00:07:56.37+00:03:14.44Detail
30. KRTKOVÁ MichaelaStřela Źebrák#2žačky 10 – 11 let10.00:08:13.07+00:03:31.14Detail
31. MÁRA MartinStřela Žebrák#73žáci 10 – 11 let11.00:08:43.80+00:04:01.87Detail
32. KELLEROVÁ DanielaNesvačily#98žačky 10 – 11 let11.00:09:37.75+00:04:55.82Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz