Oficiální Výsledková listina Hostěnický triatlon
25. 7. 2015

jednotlivci

# Příjmení Jméno Klub st. č.ZeměRočníkKategorie# v kat.Oficiální časZtrátaplaváníD1koloD2běh
1. SOUKUP PetrBrozany A#2CZE1987M19-291.01:03:26.47Detail
2. COGAN RudolfBrozany#1CZE1971M40-491.01:07:07.59+00:03:41.12Detail
3. ŠKOBRTAL MichalCYKLOADAM Racing#40CZE1982M30-391.01:07:29.09+00:04:02.62Detail
4. ZUŠŤÁK VladislavTriatlon Praha Háje#55CZE1980M30-392.01:09:37.78+00:06:11.31Detail
5. CMUNT PetrTT Cyklorenova Cvikov#5CZE1996M19-292.01:09:55.46+00:06:28.99Detail
6. NOVÁČEK Ivanteam Louny#27CZE1976M30-393.01:11:35.28+00:08:08.81Detail
7. ČUCHAL PetrMMB Třebenice#10CZE1980M30-394.01:12:31.06+00:09:04.59Detail
8. MEDLIK JanBrozany A#60CZE1991M19-293.01:12:38.10+00:09:11.63Detail
9. VANĚK JanA-fitness Roudnice n/Labem#48CZE1979M30-395.01:12:54.47+00:09:28.00Detail
10. TREYBAL VladimirHejvy´s Intimmate Team#44CZE1976M30-396.01:13:37.08+00:10:10.61Detail
11. ZEMLER VáclavIndividuální#54CZE1963M50-591.01:14:00.58+00:10:34.11Detail
12. KUBERA Petr#59CZE1979M30-397.01:14:51.06+00:11:24.59Detail
13. NAVRÁTIL MichalBrozany A#61CZE1988M19-294.01:15:12.24+00:11:45.77Detail
14. ŘÍHA ZbyněkBTT Libochovice#34CZE1986M19-295.01:15:41.13+00:12:14.66Detail
15. PROKEŠ DušanTJ Cykloteam Chomutov#31CZE1970M40-492.01:15:56.97+00:12:30.50Detail
16. POSPÍŠIL LubošLitoměřice#30CZE1983M30-398.01:16:04.47+00:12:38.00Detail
17. JÍRA PetrRadejčín#16CZE1981M30-399.01:16:15.25+00:12:48.78Detail
18. SOLDÁTEK JaroslavMost#36CZE1995M19-296.01:16:25.45+00:12:58.98Detail
19. BERÁNEK LadislavBTT Libochovice#4CZE1990M19-297.01:16:36.13+00:13:09.66Detail
20. VALTR VladimírRoudnice n/L#46CZE1967M40-493.01:17:42.81+00:14:16.34Detail
21. PTÁČEK Michal#67CZE1985M30-3910.01:18:54.71+00:15:28.24Detail
22. VOPAT MilanProCorde - Chomutov#52CZE1961M50-592.01:19:02.40+00:15:35.93Detail
23. ŠNAIDAUF RomanVelemín#41CZE1974M40-494.01:19:26.37+00:15:59.90Detail
24. KAHÁNEK StanislavPodolí#17CZE1981M30-3911.01:19:36.22+00:16:09.75Detail
25. PREISS PřemyslTřebenice#63CZE1998Mdo181.01:20:11.39+00:16:44.92Detail
26. ROUS PřemyslKRK Litoměřice#33CZE1968M40-495.01:20:22.08+00:16:55.61Detail
27. TRČ StanislavTorpedo Kostomlaty#43CZE1988M19-298.01:20:53.42+00:17:26.95Detail
28. SEIDL RobertSLČR#35CZE1967M40-496.01:21:10.62+00:17:44.15Detail
29. ČECHURA LukášSalomon SkiGo#6CZE1978M30-3912.01:22:46.21+00:19:19.74Detail
30. KRATĚK TomášPloskovice#21CZE1978M30-3913.01:23:16.01+00:19:49.54Detail
31. MARŠÍK OndřejROCK CO ROK o. s.#26CZE1988M19-299.01:23:29.63+00:20:03.16Detail
32. ŠETEK ŠtěpánNeptun Masters#39CZE1990M19-2910.01:24:21.29+00:20:54.82Detail
33. NOVÁK MilanLitoměřice#64CZE1978M30-3914.01:24:27.59+00:21:01.12Detail
34. KREJČÍ TomášTerezín#23CZE1989M19-2911.01:24:51.51+00:21:25.04Detail
35. BRŮZL MichalPekařství KO+HA Litoměřice#58CZE1988M19-2912.01:24:57.58+00:21:31.11Detail
36. PUNČOCHOVÁ KateřinainTrener#32CZE1988Zdo351.01:25:11.42+00:21:44.95Detail
37. KOZELKA JiříOstrava#20CZE1988M19-2913.01:25:18.82+00:21:52.35Detail
38. DVOŘÁK PetrSas Litoměřice#62CZE1972M40-497.01:25:45.47+00:22:19.00Detail
39. BALÁK LukášPKLo#3CZE1994M19-2914.01:26:36.90+00:23:10.43Detail
40. DOLANSKÝ PavelHobýci#56CZE1965M50-593.01:26:40.44+00:23:13.97Detail
41. PETŘÍK VítMěsto Trmice#29CZE1993M19-2915.01:27:45.68+00:24:19.21Detail
42. KUNERT DavidChotěšov#25CZE1987M19-2916.01:28:09.59+00:24:43.12Detail
43. HOLÝ MilošLitoměřice#12CZE1971M40-498.01:28:09.81+00:24:43.34Detail
44. KODYS JakubPekařství KO+HA Litoměřice#57CZE1983M30-3915.01:29:23.34+00:25:56.87Detail
45. PANOCH LukášCK Lovosice#28CZE1988M19-2917.01:32:20.42+00:28:53.95Detail
46. KODYS PetrPekařství KO+HA Litoměřice#19CZE1955M60plus1.01:32:36.75+00:29:10.28Detail
47. VANÍČEK JaroslavDoxany#7CZE1977M30-3916.01:33:14.56+00:29:48.09Detail
48. ŠVEJDA MartinVchynice#42CZE1974M40-499.01:34:03.31+00:30:36.84Detail
49. KLUG PavelChotěšov#18CZE1969M40-4910.01:35:18.42+00:31:51.95Detail
50. PELOVÁ MilenaSKY PAX#66CZE1972Z36plus1.01:35:19.77+00:31:53.30Detail
51. TREYBALOVÁ ZuzkaHejvy´s Intimmate Team#45CZE1968Z36plus2.01:36:31.66+00:33:05.19Detail
52. HUDEK Milanindividualní#13CZE1973M40-4911.01:40:18.68+00:36:52.21Detail
53. VOCÁSEK JaroslavNové Kopisty#51CZE1989M19-2918.01:44:33.70+00:41:07.23Detail
54. KRAUSKOPFOVÁ BáraRoudnice#22CZE1974Z36plus3.01:45:47.10+00:42:20.63Detail
55. ŘEBÍČEK FrantišekTJ Sokol Brozany#8CZE1951M60plus2.01:46:46.35+00:43:19.88Detail
56. VANĚK AlešTRMICE#47CZE1960M50-594.01:53:33.88+00:50:07.41Detail
57. KŠÍROVÁ KvětaNučničky#24CZE1964Z36plus4.02:00:11.44+00:56:44.97Detail
DNF JANŮ PetrNovodvorák#49CZE1983M30-39DNF Detail
DNF JANŮ MartinNové Dvory#77CZE1977M30-39DNF Detail
DNS ČERNOHORSKÝ VladimírGaySport.cz#9CZE1970M40-49DNS Detail
DNS DVOULETÝ OndřejStudeněves#11CZE1990M19-29DNS Detail
DNS SOUHRADA PavelKonverzační výběh na Klíč#37CZE1982M30-39DNS Detail
DNS ZELENÉK DušanGlassman TT Teplice#53CZE1950M60plusDNS Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz