Startovní listina Chomutovský půlmaraton

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 410

st. č.PříjmeníJménoM/FRočníkKlub nebo městoZávodKategoriePlatba
0 Baxa Martin M2006Piráti Chomutovdětský závodMladší žáciano
0 Blažek Štěpán M2011Bohemia sport Žatecdětský závodPřípravka II kluciano
0 Blažková Iva F2009Bohemia sport Žatecdětský závodPřípravka II dívkyano
0 Blažková Linda F2015Bohemia sport Žatecdětský závodNejmenší dívkyano
0 Brezinova Julie F2012Chomutovdětský závodPřípravka II dívkyano
0 Březinová Anna Sofie F2015Chomutovdětský závodNejmenší dívkyano
0 Corradini Aneta F2012Kadaňdětský závodPřípravka II dívkyano
0 Grzybowski David M2009SRTG Strupčicedětský závodPřípravka II kluciano
0 Hamalčík Jan M2013Chomutovdětský závodPřípravka I kluciano
0 Holá Eliška F2007Chomutovdětský závodPřípravka II dívkyano
0 Hošková Kateřina F2008Atletika Jirkov / DKH Bolebořdětský závodPřípravka II dívkyano
0 Hudák Matěj M2013Chomutovdětský závodPřípravka I kluciano
0 Hvozda Marek M2013Chomutovdětský závodPřípravka I kluciano
0 Jelínek Jakub M2010VTŽ Chomutovdětský závodPřípravka II kluciano
0 Jeřábek Matěj M2004VTŽ Chomutovdětský závodStarší žáciano
0 Jeřábková Michaela F2006VTŽ Chomutovdětský závodMladší žákyněano
0 Kondráková Anna F2009Spořicedětský závodPřípravka II dívkyano
0 Kukučová Viktorie Anna F2013SRTG Strupčicedětský závodPřípravka I dívkyano
0 Makara Matěj M2009dětský závodPřípravka II kluciano
0 Milička Maxmilian M2013dětský závodPřípravka I kluciano
0 MOLNAR TOMAS M2012KADANdětský závodPřípravka II kluciano
0 Němeček Jakub M2011Zápasníkdětský závodPřípravka II kluciano
0 novák ondra M2010jablonné nad orlicídětský závodPřípravka II kluciano
0 nováková ester F2013jablonné nad orlicídětský závodPřípravka I dívkyano
0 Ouzká Eliška F2010Jirkovdětský závodPřípravka II dívkyano
0 Ouzká Štěpánka F2006Jirkovdětský závodMladší žákyněano
0 Ouzký Vítek M2004TJ VTŽ Chomutovdětský závodStarší žáciano
0 Pavlásek Vojtěch M2013Chomutovdětský závodPřípravka I kluciano
0 Petružálek Jakub M2008Litvínovdětský závodPřípravka II kluciano
0 Pillerová Ellen F2012Březovádětský závodPřípravka II dívkyano
0 Procházka Luděk M2007Chomutovdětský závodPřípravka II kluciano
0 Randáček Alex M2010Cvdětský závodPřípravka II kluciano
0 Randáčková Miriam F2014Cvdětský závodNejmenší dívkyano
0 Sikora Dominik M2009RSSB Ultra Teamdětský závodPřípravka II kluciano
0 Skokanová Agnes F2012Chomutovdětský závodPřípravka II dívkyano
0 Soldátková Tereza F2005Podbořanydětský závodMladší žákyněano
0 Sombota Jiří M2013TJ VTŽ Atletika Chomutovdětský závodPřípravka I kluciano
0 Sombota Martin M2014TJ VTŽ Atletika Chomutovdětský závodNejmenší kluciano
0 stetinova jana F2005chomutovdětský závodMladší žákyněano
0 stetinova kveta F2002chomutovdětský závoddorostenkyano
0 Sušická Julča F2004Chomutovdětský závodStarší žákyněano
0 Sýkora Jakub M2010Chomutovdětský závodPřípravka II kluciano
0 sýkorová zuzana F2013chomutovdětský závodPřípravka I dívkyano
0 Šulista Jakub M2007Chomutovdětský závodPřípravka II kluciano
0 Tržická Tereza F2008Běžci Chomutovdětský závodPřípravka II dívkyano
0 Tržický Tomáš M2012Běžci Chomutovdětský závodPřípravka II kluciano
0 Vávrů Augustýn M2015TJ VTŽ Chomutovdětský závodNejmenší kluciano
0 Vild Daniel M2012Nevix Kadaňdětský závodPřípravka II kluciano
0 Vild Karel M2007Nevix Kadaňdětský závodPřípravka II kluciano
0 Vopatová Pavla F2007Mašťovdětský závodPřípravka II dívkyano
0 Vršitá Magdalénka F2009KK Chomutovdětský závodPřípravka II dívkyano
0 Walter Jan M2004Teplicedětský závodStarší žáciano
0 Zavorova Eliska F2002chomutovdětský závoddorostenkyano
1 Adam Jan M1986Chomutovhlavní závodMuži ano
2 Adam Milan M1983hlavní závodMuži ano
4 Andresová Lenka F1967SRTG Chomutovhlavní závodVeteránky Bano
5 Babinčáková Veronika F1987SRTG Strupčicehlavní závodŽenyano
6 Bajer Josef M1979Chomutovhlavní závodMuži ano
8 Bartl Milan M1958Krušnoborcihlavní závodVeteráni Bano
9 Bartoš Miroslav M1953BK Lounyhlavní závodVeteráni Cano
10 Bařinková Soňa F1998hlavní závodŽenyano
11 Bašus Lubomír M1984Kolováhlavní závodMuži ano
12 Beck Pavel M1975běžci chomutovhlavní závodVeteráni Aano
13 Bečvář Pavel M1985Chomutovhlavní závodMuži ano
14 Blažková Daniela F1993Jirkovhlavní závodŽenyano
15 Bodlák Jan M1994Chomutovhlavní závodMuži ano
17 Bohuňovský Lukáš M1994Florbal Chomutovhlavní závodMuži ano
18 Brabec Petr M1970Chomutovhlavní závodVeteráni Aano
20 Braun Marek M1975Bolebořhlavní závodVeteráni Aano
21 Bruna Tomáš M1982Litvínovhlavní závodMuži ano
22 Brynda Josef M1972GEOSAN GROUP RUN Kadaňhlavní závodVeteráni Aano
23 Bureš Jaroslav M1973Údlicehlavní závodVeteráni Aano
24 Bureš Petr M1976rozběháme Kalovy Varyhlavní závodVeteráni Aano
25 Cífka Vladimír M1977MDV Family Cycling Team - Kadaňhlavní závodVeteráni Aano
26 Civín Jiří M1968Mosthlavní závodVeteráni Aano
27 Červenka Karel M1941Hora Svaté Kateřinyhlavní závodVeteráni Dano
28 Češka Tomáš M1993Chomutovhlavní závodMuži ano
29 Čurdová Pavlína F1988Teplicehlavní závodŽenyano
30 Daic Roman M1968Schwabachhlavní závodVeteráni Aano
31 Danihel Imrich M1963Chomutovhlavní závodVeteráni Bano
32 Ďásková Martina F1973Myrnyx Tyrnyxhlavní závodVeteránky Aano
33 Dostál Miroslav M1974Hošnicehlavní závodVeteráni Aano
34 Drahý Petr M1961Chomutovhlavní závodVeteráni Bano
35 Drdel Milan M1979Jirkovhlavní závodMuži ano
36 Drexler Zdeněk M1980Parta maratonhlavní závodMuži ano
38 Dufek Jan M1988Jirkovhlavní závodMuži ano
39 Ďurčo Filip M1974Kadaňhlavní závodVeteráni Aano
40 Dvořák Petr M1975hlavní závodVeteráni Aano
41 Dvořák Petr M1985Mosthlavní závodMuži ano
42 Dvořáková Jana F1969TJ Klášterec nad Ohříhlavní závodVeteránky Aano
43 Evans Gregory M1978Chomutovhlavní závodMuži ano
44 Faiglová Lenka F1975Chomutovhlavní závodVeteránky Aano
45 Fian Martin M1978Kadaňhlavní závodMuži ano
46 Filip Ondrej M1985Chomutovhlavní závodMuži ano
47 Filipova Barbora F1985SRTG CHOMUTOVhlavní závodŽenyano
48 Fílová Jana F1975BK Běkodohlavní závodVeteránky Aano
49 Firbach Petr M1974Prahahlavní závodVeteráni Aano
50 Fišer Lukáš M1980Rozběhej Litvínovhlavní závodMuži ano
51 Formanová Nikola F1989Gymnázium Chomutovhlavní závodŽenyano
52 Franc Jaroslav M1981Drmalyhlavní závodMuži ano
53 Frías Valtrová Nataša F1964Kladnohlavní závodVeteránky Bano
54 Fučíková Zuzana F1982Vysoká Pechlavní závodŽenyano
55 Gál Pavel M1978hlavní závodMuži ano
56 Gänsler Michal M1987Jirkovhlavní závodMuži ano
57 Gargoš Ondřej M1995Jirkovhlavní závodMuži ano
58 Grasl Karel M1971Postoloprtyhlavní závodVeteráni Aano
59 Grossmanová Gabriela F1981Rozběháme Teplice a okolíhlavní závodŽenyano
60 Gruber Radek M1981Běžci Chomutovhlavní závodMuži ano
61 Hahn Hana F1980Běžci Chomutovhlavní závodŽenyano
62 Hampejsová Martina F1990Karlovy Varyhlavní závodŽenyano
63 Hanus Miroslav M1974Martinhlavní závodVeteráni Aano
64 Hanzlík Pavel M1979Chomutovhlavní závodMuži ano
65 Havlíček Zdeněk M1965Jirkovhlavní závodVeteráni Bano
66 Havlůjová Marcela F1975Mostecké běhnyhlavní závodVeteránky Aano
67 Himl Marek M1989Brandys nad labemhlavní závodMuži ano
68 Hladký Petr M1964Chomutovhlavní závodVeteráni Bano
69 Hojdar Josef M1978SrtgMosthlavní závodMuži ano
70 Holcmanová Miroslava F1969BK jelenihlavní závodVeteránky Aano
71 Holeček Jiří M1986Běžci Chomutovhlavní závodMuži ano
72 Holý Jan M1975Chomutovhlavní závodVeteráni Aano
73 Holý Václav M1978Dobrovolný běžecký kroužek Kadaňhlavní závodMuži ano
74 Horváth Milan M1978Mosthlavní závodMuži ano
75 Hossnerová Denisa F1996Kadaňhlavní závodŽenyano
76 Houfková Kateřina F1991Forrest Gump Teamhlavní závodŽenyano
77 Hrdinová Jana F1983Běžci Chomutovhlavní závodŽenyano
78 Hrdý Jan M1974BK ŽATEChlavní závodVeteráni Aano
79 Hrůza Michal M1967Teplicehlavní závodVeteráni Bano
80 Hubínek Lukáš M1983Kadaňhlavní závodMuži ano
81 Huleš Josef M1995Lovosicehlavní závodMuži ano
82 Hušek Daniel M1997Levharti Chomutovhlavní závodMuži ano
83 Chytrá Martina F1989New Roll Runnershlavní závodŽenyano
84 Išler Lukáš M1998Chomutovhlavní závodMuži ano
85 Ivanka Richard M1988Klášterec nad Ohříhlavní závodMuži ano
86 Jahoda Zdeněk M1977Eddie Edwards Teamhlavní závodVeteráni Aano
87 Janík Lukáš M1992Jirkovhlavní závodMuži ano
88 Javornický Tomáš M1977DBK Kadaňhlavní závodVeteráni Aano
89 Jech Dalibor M1987SKP Hvězda Jirkovhlavní závodMuži ano
90 Jelínek Tomáš M1992Sokol Údlicehlavní závodMuži ano
91 Jeníkovský Lukáš M1988SRTG Strupčicehlavní závodMuži ano
92 Jílková Eva F1986Klášterec nad Ohříhlavní závodŽenyano
93 Jiráček Petr M1957MP Chomutovhlavní závodVeteráni Cano
95 Jiřičná Dana F1969Bonbon Prahahlavní závodVeteránky Aano
96 Jiřík Vladimír M1994Chomutovhlavní závodMuži ano
97 Joneková Nikola F1995SRTG Strupčicehlavní závodŽenyano
98 Jurec Jakub M1996hlavní závodMuži ano
99 Kamenský Peter M1969Mosthlavní závodVeteráni Aano
100 Kantová Olga F1979SPONA Teplicehlavní závodŽenyano
101 Karbulka Petr M1983Chomutovhlavní závodMuži ano
102 Kazík Josef M1979Nelahozeveshlavní závodMuži ano
103 Keller Petr M1988hlavní závodMuži ano
104 Kindlová Lucie F1993Chomutovhlavní závodŽenyano
105 Kirsch Petr Kirsch M1956AK Mosthlavní závodVeteráni Cano
107 Klimeš Stanislav M1985Chomutovhlavní závodMuži ano
108 Kňáva Tomáš M1982Běžci Chomutovhlavní závodMuži ano
109 Kňávová Petra F1988Běžci Chomutovhlavní závodŽenyano
110 Kodr Karel M1970TEMPO MAKERShlavní závodVeteráni Aano
111 Kollár Filip M1973SRTG Strupčicehlavní závodVeteráni Aano
113 Konvalina Matěj M1985Mosthlavní závodMuži ano
114 Kopecký Aleš M1992Žatechlavní závodMuži ano
115 Korbášová Gabriela F1973ASK Elna Počeradyhlavní závodVeteránky Aano
116 Kosnarová Petra F1978Chomutovhlavní závodŽenyano
117 Kostka Josef M1947VTŽ Chomutovhlavní závodVeteráni Dano
120 Kotěšovec Václav M1964Lounyhlavní závodVeteráni Bano
122 Kožený Tadeáš M1989Chomutovhlavní závodMuži ano
123 Králová Kateřina F1984hlavní závodŽenyano
124 Krásenská Ilona F1975hlavní závodVeteránky Aano
125 Kratochvílová Pavla F1988TEMPO MAKERShlavní závodŽenyano
126 Kratochvílová Pavlína F1975Tiger relax club Chomutovhlavní závodVeteránky Aano
127 Krejza Tomáš M1974Spořicehlavní závodVeteráni Aano
128 Kreuzer Jan M1984Chomutovhlavní závodMuži ano
129 Kristenová Nela F1987Triatlet KVhlavní závodŽenyano
130 Krotký Jiří M1978Králův Dvůrhlavní závodMuži ano
131 Křapek Milan M1990hlavní závodMuži ano
132 Kubovič Daniel M1979Dukla Spořicehlavní závodMuži ano
133 Kučera Jiří M1973Chomutovhlavní závodVeteráni Aano
134 Kučera Jiří M1964TEMPO MAKERShlavní závodVeteráni Bano
135 Kudláček Petr M1977TEMPO MAKERShlavní závodVeteráni Aano
136 Kujíček Michal M1979Běžecký klub Spořicehlavní závodMuži ano
137 Kujíček Tomáš M1975Bežecky klub Spořicehlavní závodVeteráni Aano
138 Kuncl Miroslav M1986Chomutovhlavní závodMuži ano
139 Kutílková Kateřina F1994SRTG Litvínovhlavní závodŽenyano
140 Kylíšek Josef M1969Droužkovicehlavní závodVeteráni Aano
141 Ladányi Martin M1977Tepličkahlavní závodVeteráni Aano
142 Ladányi Petra F1978Tepličkahlavní závodŽenyano
144 Lédlová Naděžda F1948Teplicehlavní závodVeteránky Cano
145 Liebig Vilém M1965Chomutovhlavní závodVeteráni Bano
146 Longauerová Lenka F1973rozběhej Litvínovhlavní závodVeteránky Aano
147 Luxa Michal M1990Běžci Chomutovhlavní závodMuži ano
148 Malina Jiří M1972Běžci Chomutovhlavní závodVeteráni Aano
149 Malý Lubomír M1967Karlovy Varyhlavní závodVeteráni Bano
150 Maly Vojtech M1976SRTG Strupčice/PANBhlavní závodVeteráni Aano
151 Malý Vojtěch M2000SRTG Strupčicehlavní závodMuži ano
152 Maňák Luboš M1987Lomhlavní závodMuži ano
153 Manertová Radka F1975Rozběhej Litvínovhlavní závodVeteránky Aano
154 Mareš Jan M1982Mosthlavní závodMuži ano
155 Marhoulová Ivana F1973Triatlet Karlovy varyhlavní závodVeteránky Aano
156 Maršal Jan M1990hlavní závodMuži ano
157 Martìnkovà Veronika F1985Madeja sport Ostravahlavní závodŽenyano
158 Mašek Jiří M1964TEMPO MAKERShlavní závodVeteráni Bano
159 Menich Petr M1980Milovicehlavní závodMuži ano
160 Mihalinec Jiří M1958Chomutovhlavní závodVeteráni Bano
162 Mojdl Viktor M1983Kadaňhlavní závodMuži ano
163 MOLNAROVA KATERINA F1976KADANhlavní závodVeteránky Aano
165 Motejzík Václav M1982Brandýsekhlavní závodMuži ano
166 Motl Martin M1969Loko Teplicehlavní závodVeteráni Aano
167 Mráz Jaroslav M1980hlavní závodMuži ano
168 Nečas Arnošt M1963Bystřicehlavní závodVeteráni Bano
169 Němec Marek M1976Jirkovhlavní závodVeteráni Aano
170 Nobst Pavel M1968Chomutovhlavní závodVeteráni Aano
171 Nociar Martin M1974Solargiehlavní závodVeteráni Aano
172 Novák Michal M1983hlavní závodMuži ano
173 Bauhof Ruda M1989Údlicehlavní závodMuži ano
174 Nuc Jan M1992Chomutovhlavní závodMuži ano
175 Nucová Magdalena F1990Chomutovhlavní závodŽenyano
176 Ondrášek Tomáš M1955Mosthlavní závodVeteráni Cano
177 Oplt Michal M1983New Roll Runnershlavní závodMuži ano
179 Ouzká Petra F1981Jirkovhlavní závodŽenyano
180 Ouzký Stanislav M1974Jirkovhlavní závodVeteráni Aano
181 Pabišta Petr M1968SKP Mosthlavní závodVeteráni Aano
182 Panocha Tomáš M1984hlavní závodMuži ano
183 Pásztor Jan M1989Jirkovhlavní závodMuži ano
184 Pátek Tomáš M1970JIP Mosthlavní závodVeteráni Aano
185 Patera Miroslav M1963BK Lounyhlavní závodVeteráni Bano
186 Patroch Pavel M1971Běžci Chomutovhlavní závodVeteráni Aano
187 Pavlík Miroslav M1953KOB Litvínovhlavní závodVeteráni Cano
188 Pelcová Denisa F1989Transformers 42hlavní závodŽenyano
189 Perglova Alena F1964Chomutovhlavní závodVeteránky Bano
190 Petr Jiří M1981Berounhlavní závodMuži ano
192 Petrásek Libor M1974Štěpíme kilometryhlavní závodVeteráni Aano
193 Petrek Jan M1999Chomutovhlavní závodMuži ano
194 Petružálek Miroslav M1978Litvínovhlavní závodMuži ano
195 Pilík Stanislav M1950Panský Mlýn Rakovníkhlavní závodVeteráni Cano
196 Pillerová Radka F1976Březováhlavní závodVeteránky Aano
197 Piwowarski František M1975SRTG Strupčicehlavní závodVeteráni Aano
198 Podolová Nikol F1991Elite Atletic Club Kopčanyhlavní závodŽenyano
199 Poplová Romana F1968Chodov/Slimácihlavní závodVeteránky Aano
200 Pospisil Frantisek M1981Chomutovhlavní závodMuži ano
201 Prchlíková Barbora F1971Benešovhlavní závodVeteránky Aano
202 Procházka Josef M1971Děčínhlavní závodVeteráni Aano
203 Procházka Marek M1974TJ Šumperkhlavní závodVeteráni Aano
204 Procházka Viktor M1981Běžci Chomutovhlavní závodMuži ano
205 Prokešová Renata F1971Běžci Chomutovhlavní závodVeteránky Aano
206 Rada Oldřich M1975Ústí nad Labemhlavní závodVeteráni Aano
207 Réz Ludvík M1969TJ DNT Cykloteam Chomutovhlavní závodVeteráni Aano
210 Rola Jan M2000Levharti chomutovhlavní závodMuži ano
211 Rožánek Antonín M1990Chomutovhlavní závodMuži ano
212 Rusínová Zuzana F1983Ústí nad Labemhlavní závodŽenyano
213 Ryzák Pavel M1977VTŽ Chomutovhlavní závodVeteráni Aano
214 Řehoř Zdeněk M1978SRTG Strupčicehlavní závodMuži ano
215 Řezníček Vít M1988Vysoká Pechlavní závodMuži ano
216 Sajner David M1980Team ZOOT Tri Europehlavní závodMuži ano
217 Sapoušek Miroslav M1973Mosthlavní závodVeteráni Aano
218 Seifert Jakub M1999Levharti Chomutovhlavní závodMuži ano
219 Sikora Hansa Tom M1974RSSB Ultra Teamhlavní závodVeteráni Aano
220 Skokanová Agnesa F1985Chomutovhlavní závodŽenyano
221 Skořepa Martin M1961Žatechlavní závodVeteráni Bano
222 Sládek Vladimír M1988SRTG Strupčicehlavní závodMuži ano
223 Slavik Petr M1970Jirkovhlavní závodVeteráni Aano
224 SLINGR PATRIK M1973TRIBUNA SEVER SLAVIE PRAHAhlavní závodVeteráni Aano
225 SLINGROVA SONA F1974CARS FOLIE DANIEL SALDAhlavní závodVeteránky Aano
226 Smítková Karolína F2000Chomutovhlavní závodŽenyano
227 Smrž Spídy M1985Běžci Chomutovhlavní závodMuži ano
231 Sombota Jiří M1959Trutnovhlavní závodVeteráni Bano
232 Stanečková Michaela F1984Chomutovhlavní závodŽenyano
233 Stehlíková Radka F1974Chomutovhlavní závodVeteránky Aano
234 Steinerová Gabriela F1975Bežci Chomutovhlavní závodVeteránky Aano
235 Stejskal Jakub M1984Kadaňhlavní závodMuži ano
236 Stumpf Michal M1980Mosthlavní závodMuži ano
237 Suchá Žaneta F1982Rozběhej Litvinovhlavní závodŽenyano
238 Suchomel Daniel M1998Jirkovhlavní závodMuži ano
239 Svoboda Miroslav M1974Chodovhlavní závodVeteráni Aano
240 Szász Petr M1954Ultrasport Sokolovhlavní závodVeteráni Cano
241 Šebek Tomáš M1993SK Leon Mosthlavní závodMuži ano
242 Šebestová Jaroslava F1982Chomutovhlavní závodŽenyano
243 Šesták Petr M1991Chomutovhlavní závodMuži ano
244 Šimík Pavel M1976Běžci Chomutovhlavní závodVeteráni Aano
245 Škaloudová Petra F1974Běžci Chomutovhlavní závodVeteránky Aano
246 Škota Jan M1980Spořicehlavní závodMuži ano
247 Škrípal Karel M1975Chomutovhlavní závodVeteráni Aano
248 Šmejkal Vladislav M1990Vysoká Pechlavní závodMuži ano
249 Šolta Marcel M1969SRTG Strupčicehlavní závodVeteráni Aano
250 Šťastný Jaroslav M1957Maraton Klub kladnohlavní závodVeteráni Cano
251 Štěrba Roman M1987Stráž pod Ralskemhlavní závodMuži ano
252 Štika Petr M1989hlavní závodMuži ano
253 Švarc Jiří M1979Krakovhlavní závodMuži ano
254 Švátora Jan M1988Žatechlavní závodMuži ano
255 TAPŠÍK Zdeněk M1973Chotějovicehlavní závodVeteráni Aano
256 Taraška Vilém M1997hlavní závodMuži ano
257 Thumsová Marie F1964Tragéd team Liberechlavní závodVeteránky Bano
258 Tručková Lenka F1985Novosedlicehlavní závodŽenyano
259 Tržický Lukáš M1981Běžci Chomutovhlavní závodMuži ano
260 Tvrdík Tomáš M1985SWEEP OCRA-CZ Elite teamhlavní závodMuži ano
261 Unger Miroslav M1978Mosthlavní závodMuži ano
262 Urban Miroslav M1969Hopman team Žatechlavní závodVeteráni Aano
263 Urbanová Iva F1969Hopman team Žatechlavní závodVeteránky Aano
264 Vaclíková Hana F1992Jirkovhlavní závodŽenyano
265 Vadlejch Jiří M1977Kadaňhlavní závodVeteráni Aano
266 Vališ Karel M1975Mosthlavní závodVeteráni Aano
267 Valtr Adam M1983hlavní závodMuži ano
268 Vaníček Jiří M1945Chomutovhlavní závodVeteráni Dano
269 Vávrů Ivana F1988TJ VTŽ Chomutovhlavní závodŽenyano
270 Vildová Jana F1979Nevix Kadaňhlavní závodŽenyano
271 Vítková Zuzana F1962Mosthlavní závodVeteránky Bano
272 Vitovsky Petr M1964cukrarhlavní závodVeteráni Bano
273 Vlach Michal M1972Chomutovhlavní závodVeteráni Aano
274 Vlček Martin M1979Běžci Chomutovhlavní závodMuži ano
275 Vodička František M1966Litoměřicehlavní závodVeteráni Bano
276 Vodička Pavel M1964Mosthlavní závodVeteráni Bano
277 Vodrážka Tomáš M1977Samurai Fight Club Chodovhlavní závodVeteráni Aano
278 Vokrouhlík Tomáš M1972Senkovhlavní závodVeteráni Aano
279 Volf Miroslav M1973Běžci Chomutovhlavní závodVeteráni Aano
280 Vopat Martin M1985Lubenechlavní závodMuži ano
281 Vopat Standa M1978Lubenechlavní závodMuži ano
283 Vošahlík Martin M1980Atletika Radějovicehlavní závodMuži ano
284 Vrba Jakub M1985hlavní závodMuži ano
285 Vrbická Pavla F1985hlavní závodŽenyano
286 Vrbová Petra F1981Běžci Chomutovhlavní závodŽenyano
287 Walter Antonin M1976Teplicehlavní závodVeteráni Aano
288 Walter Jáchym M2001Teplicehlavní závodMuži ano
289 Watzke Petr M1966VitaSport.cz / Teplicehlavní závodVeteráni Bano
290 Weiglová Martina F1999hlavní závodŽenyano
291 Zahrádka Jaroslav M1963BK Gymnázium Chomutovhlavní závodVeteráni Bano
293 Zapletal Pavel M1982Zlate Horyhlavní závodMuži ano
294 Zapletal Petr M1963Zlaté Horyhlavní závodVeteráni Bano
296 Zemanová Lenka F1985Pardubicehlavní závodŽenyano
297 Zich Roman M1966Jirkovhlavní závodVeteráni Bano
299 Laslöfi Aleš M1981Be Activehlavní závodMuži ne
300 Kotrla Petr M1980hlavní závodMuži ne
301 Stellnerová Miroslava F1964Teplicehlavní závodVeteránky Bano
302 Ďurica Pavel M1980TJ VTŽ Chomutovhlavní závodMuži ne
304 Ouzký Tomáš M1971Otvicehlavní závodVeteráni Ane
305 Osvald Radek M1998Chomutovhlavní závodMuži ne
306 Belej Tomáš M1979SRTG Chomutovhlavní závodMuži ne
307 Čorňák Michal M1967Praha / Mauritius Run Clubhlavní závodVeteráni Bne
308 Procházka Martin M1984Žatechlavní závodMuži ne
309 Dvořák Ivan M1976Chomutovhlavní závodVeteráni Ane
310 Matoušek Marek M1993Chomutovhlavní závodMuži ne
311 Mašát Martin M1977Prahahlavní závodVeteráni Ane
312 Veit Michal M1978Chomutovhlavní závodMuži ne
313 Kelbich Petr M1961Squadra Di Alto Fornohlavní závodVeteráni Bne
314 Maher Chris M1967Chomutovhlavní závodVeteráni Bne
315 Unger Josef M1978Litvínov Světlo pro světhlavní závodMuži ne
316 Panitz Erich M1985SRTG Litvínovhlavní závodMuži ne
317 Štěch Martin M1973AK Bílinahlavní závodVeteráni Ane
318 Hanák Vladimír M1994Chomutovhlavní závodMuži ne
319 Foukalová Lucie F1991SRTG Strupčicehlavní závodŽenyne
320 Bém Robert M1977IKEMhlavní závodVeteráni Ane
321 Vorlíček Jan M1989STRG Mosthlavní závodMuži ne
322 Sokol Jan M1983AK Sokolovhlavní závodMuži ne
323 Koldinský Petr M1970Varský Bulhařihlavní závodVeteráni Ane
324 Šarše Jiří M1978Dlouhá Mílehlavní závodMuži ne
325 Selinger Marek M1995Chomutovhlavní závodMuži ne
326 Kořínek Tomislav M1985hlavní závodMuži ne
327 Šifalda Roman M1978Chomutovhlavní závodMuži ne
328 Hubák Jiří M1955Bílinahlavní závodVeteráni Cne
329 Sýkora Pavel M1980Chomutovhlavní závodMuži ne
330 Borovička Daniel M1993Admiral Chomutovhlavní závodMuži ne
331 Tranžík Petr M1982Chomutovhlavní závodMuži ne
333 Rudolf David M1995Chomutovhlavní závodMuži ne
401 Becková Martina F1975Jirkovštafeta do 120 letano
402 Brožek Oldřich M1974Mostštafeta do 120 letano
403 Burda Miroslav M1990štafeta do 120 letano
404 Burešová Dominika F1997Údliceštafeta do 120 letano
405 Dohnanský Jan M1990Chomutovštafeta do 120 letano
406 dolnakova denisa F1977SRTG Chomutovštafeta do 120 letano
407 Eisenhammerová Lenka F1982Uhlobaronky Chomutovštafeta do 120 letano
408 Havlinová Michaela F1985Karlovy Varyštafeta do 120 letano
409 Hernády Petr M1982Kadaňštafeta do 120 letano
410 Hrbková Vanda F1992Chomutovštafeta do 120 letano
411 Hruška Karel M1982Postoloprtyštafeta do 120 letano
412 Hutira Jan M1980LOM PRAHAštafeta do 120 letano
413 Chlumecká Jana F1988SRTG MOSTštafeta do 120 letano
414 Jedličková Magdalena F1983Pacific Worldštafeta do 120 letano
415 Jindrová Lenka F1987Chomutovštafeta do 120 letano
416 Kämpf David M1995Chomutovštafeta do 120 letano
417 Karešova Zdeňka F1968štafeta do 120 letano
418 Kukuča Milan M1980SRTG Strupčiceštafeta do 120 letano
419 Lehečka Zdeněk M1985(J)elita Plzeňštafeta do 120 letano
420 Mágr Zdeněk M1972LCVštafeta nad 120 letano
421 Mazánková Kateřina F1994Klášterec nad Ohříštafeta do 120 letano
422 Milfaitová Andrea F1976Báječné ženy v běhuštafeta do 120 letano
423 Nodes Roman F1978Icopalštafeta do 120 letano
424 Oravcová Miluše F1963Chomutovštafeta do 120 letano
425 Pašková Veronika F1990Raketyštafeta do 120 letano
426 Polián Radek M1985SRTG Mostštafeta do 120 letano
427 Potrebuješ Jan M1966ASICSFrontRunnerCZE, Běžci Chomutovštafeta nad 120 letano
428 Skokan Dávid M1988Piráti Chomutovštafeta do 120 letano
429 Slabyhoudová Lucie F1989štafeta do 120 letano
430 ŠTEFANOV Milan M1967Chomutovštafeta do 120 letano
431 Tichý Jan M1978KPPB Chomutovštafeta do 120 letano
432 Tůma Martin M1997TRHAČI Kadaňštafeta do 120 letano
433 Uxová Veronika F1991Ústí nad Labemštafeta do 120 letano
434 Vaněk Antonín M1980Chomutovštafeta do 120 letano
435 Vlachová Anna F1984SRTG Strupčiceštafeta do 120 letano
436 Zamazalová Barbora F1989Chomutovštafeta do 120 letano
440 Hlava Libor M1965EKONOM SERVIS CVštafeta nad 120 letano
441 Hlavánová Zdenka F1970Rozběháme Podbořanyštafeta nad 120 letano
442 Hýsková Jana F1974CHOMUTOVštafeta nad 120 letano
443 Němečková Radka F1979MIRAštafeta nad 120 letano
444 Repáčová Marcela F1972Chomutovštafeta nad 120 letano
445 Růžičková Lenka F1972Ústí nad Labemštafeta nad 120 letano
446 Sombotová Kateřina F1985Chomutovštafeta nad 120 letano
447 Kostková Michaela F1900štafeta do 120 letne
448 Šroufek Jaroslav M1900štafeta do 120 letano
449 Brand - M1900štafeta do 120 letne
451 Denková Mirka F1975Chomutovštafeta do 120 letne
452 Roudnická Šárka F1978Most Sweepštafeta do 120 letne
453 Hradecká Alžběta F1989Chomutovštafeta do 120 letne
454 Titl Radek M1981Chomutovštafeta do 120 letne
455 Šruma Martin M1987Chomutovštafeta do 120 letne