Startovní listina Chodovská vlečka

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 56

PříjmeníJménoM/FRočníkKlub nebo městoZávodKategoriePlatba
Bartůňková Miluška F1979Karlovy VaryženyZ2ano
Bašus Lubomír M1984KolovámužiM1ne
Bechiňský Václav M1981New Roll RunnersmužiM1ne
Benda Matěj M2005Chodovmladší žácine
Bendová Lucie F1982ChodovženyZ2ne
Braunfuchsová Dagmar F1979Chodovštafetane
Čekan Miroslav M1958OstrovmužiM3ne
Gavenda Šimon M2008CHodovpřípravka I klucine
Grosser Tomáš M1977Karlovarský vegetariánmužiM2ne
Hampejsová Martina F1990Karlovy VaryženyZ1ano
Havlíčková Michaela F2011ACES Team K.Varypřípravka I holkyne
Hejnicová Eva F1981ŠAK ChodovženyZ2ano
Holeček František M1958Triatlet Karlovy VarymužiM3ano
Holubová Anna F1975SokolovženyZ2ne
Hozák Pavel M1958BochovmužiM3ne
Hozová Lada F2009ŠAK Chodovpřípravka I holkyne
Hrušková Martina F1973ChodovženyZ2ano
HUSÁKOVÁ PETRA F1974ženyZ2ne
Kavalíková Markéta F1979Nová RoleženyZ2ano
Kiss Jiří M1975ChodovmužiM2ano
Korellusová Markéta F1984Aces Team Karlovy VaryženyZ1ano
Kristenová Nela F1987Triatlet KVženyZ1ne
Kuchválek Ondřej M2013Chodovpřípravka I klucine
Kuchválková Denisa F2016Chodovpřípravka I holkyne
Kuchválková Jana F1981Triatlet Karlovy VaryženyZ2ne
Kundrát Petr M1968Karate klub ChodovmužiM2ano
Künzl Tomáš M2003New Roll Runnersstarší žácine
Kysela Josef M1986ChodovmužiM1ano
Lang Tomáš M1973ŠAK ChodovmužiM2ano
Lichner Martin M1976ChodovmužiM2ne
Lipnická Věra F1967ChodovženyZ2ano
Lochschmidt Fabian M2003ŠAK Chodovstarší žácine
Malý Lubomír M1967Karlovy VarymužiM3ano
Markusek Nicolas M2011Triatlet Karlovy Varypřípravka I klucine
Mikeš Václav M1955Sport JosefovmužiM3ne
Miková Tereza F2007ŠAK Chodovpřípravka II holkyne
Miková Zuzana F2010ŠAK Chodovpřípravka I holkyne
Münzer Josef M2006ŠAK CHODOVpřípravka II klucine
Novák Josef M1958NOVAKART.czmužiM3ne
Palubjak Robert M1981ChodovmužiM1ne
Pizinger Patrik M1975ŠAK ChodovmužiM2ne
Pospíšilová Alžběta F1980New Roll runnersženyZ2ne
Seifertová Natálie F2006Triatlet KVpřípravka II holkyne
Soukup Luděk M1979ŠAK ChodovmužiM1ano
Svobodova Anna F1984ŠAK ChodovženyZ1ano
Šatavová Soňa F1977ženyZ2ano
Špatná Petra F1989New Roll RunnersženyZ1ano
Vacek Jiří M1968ChodovmužiM2ne
Vachrlon Václav M1982ŠAK ChodovmužiM1ano
Válek Michal M1978Chodovštafetane
Vodrážka Tomáš M1977Samurai Fight Club ChodovmužiM2ne
Zalovič Marek M1985ChodovmužiM1ano
Dvořák Šimon M1990SadovmužiM1ano
Havlíček Michal M1971ACES Team K.VarymužiM2ano
Hertl Tomáš M1971Rozběháme KVmužiM2ano
Maliňák Martin M1978ŠAK ChodovmužiM1ano