Startovní listina Chodovská vlečka

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 137

PříjmeníJménoM/FRočníkKlub nebo městoZávodKategoriePlatba
Pizinger Patrik M1975ŠAK ChodovmužiM2
Soukup Luděk M1979ŠAK ChodovmužiM1
Hloušková Monika F1985AC Mariánské LázněženyZ1
Lang Tomáš M1973ŠAK ChodovmužiM2
Maliňák Martin M1978ŠAK ChodovmužiM1
Provazník David M1995ŠAK ChodovmužiM1
Vachrlon Václav M1982ŠAK ChodovmužiM1
Čekan Miroslav M1958OstrovmužiM3
Hampejsová Martina F1990Karlovy VaryženyZ1
Bartůňková Miluška F1979Karlovy VaryženyZ2
Holeček František M1958Triatlet Karlovy VarymužiM3
Hovorková Barbora F1992USK Akademik z.s.ženyZ1
Hertl Tomáš M1971Rozběháme KVmužiM2
Kareš Ladislav M1965ChomutovmužiM3
Karešová Zdeňka F1968ChomutovženyZ2
Korellusová Markéta F1984Aces Team Karlovy VaryženyZ1
Kováčová Eliška F1989Karlovy VaryženyZ1
Lichner Martin M1976ChodovmužiM2
Malý Lubomír M1967Karlovy VarymužiM3
Pravcová Věra F1974Run team Ostrov/Rozběháme Karlovy Vary...ženyZ2
Stuchl Jindřich M1974Run team OstrovmužiM2
Veselá Lucie F1970ACES Karlovy VaryženyZ2
Havlíček Michal M1971ACES Team K.VarymužiM2
Bartoš Martin M2000ChodovmužiM1
Bartošova Martina F1976ChodovženyZ2
Bauer Sandy M1970OelsnitzmužiM2
Bock Jens M1966OelsnitzmužiM3
Göpfert Olaf M1961OelsnitzmužiM3
Hojenski Cristian M1998OelsnitzmužiM1
Hojenski Jens M1969OelsnitzmužiM2
Hojenski Manuel M2001OelsnitzmužiM1
Kaden Dietmar M1960OelsnitzmužiM3
Vogel Marcel M1985OelsnitzmužiM1
Bašus Lubomír M1984KolovámužiM1
Bechiňský Václav M1981New Roll RunnersmužiM1
Böhm Petr M1965Mičurinka-netmužiM3
Grosser Tomáš M1977Karlovarský vegetariánmužiM2
Hloušek Adam M1985ASK Slavia PrahamužiM1
Janík Tomáš M1989HabartovmužiM1
Kasal Jan M1985AK SokolovmužiM1
Kiss Jiří M1975ChodovmužiM2
Kožák Jan M1989SC Start Karlovy VarymužiM1
Kožák Milan M1965SC Start Karlovy VarymužiM3
Královec Jiří M1957AK SokolovmužiM3
Krummer Radek M1988Triatlet Karlovy VarymužiM1
Kubálek Petr M1975Korejský sršni KVmužiM2
Pešan Radek M1974ChodovmužiM2
Kuneš Adam M1989Korejský sršni KVmužiM1
Mikeš Václav M1955Sport JosefovmužiM3
Motlík Pavel M1949SOHV AbertamymužiM3
Nehyba Jindřich M1969ChodovmužiM2
Oplt Michal M1983New Roll RunnersmužiM1
Palubjak Robert M1981ChodovmužiM1
toman jaroslav M1989živé sokolovskomužiM1
Tvaroužek Tomáš M1991New Roll RunnersmužiM1
Vodrážka Tomáš M1977Samurai Fight Club ChodovmužiM2
Vrba Karel M1962Ak HabartovmužiM3
Wystrach Marek M1976LoučkymužiM2
Zalovič Marek M1985ChodovmužiM1
Zelenka Stanislav M1972KadaňmužiM2
Fousová Eva F1982ACES team K.V.ženyZ2
havlíčková michaela F1973triatlet karlovy varyženyZ2
Havlová Zdenka F1967SokolovženyZ2
Hrušková Martina F1973ChodovženyZ2
Chytrá Martina F1989New Roll RunnersženyZ1
Kristenová Nela F1987Triatlet KVženyZ1
Krummer Markéta F1987Triatlet Karlovy VaryženyZ1
Staňková Hana F1973klub GoofyženyZ2
Lipnická Věra F1967ChodovženyZ2
Lubinová Romana F1969SC Start Karlovy varyženyZ2
Mojtková Blanka F1972OstrovženyZ2
Nehybová Ilona F1969ChodovženyZ2
Pizingerová Magdalena F1973ChodovženyZ2
Pospíšilová Alžběta F1980New Roll runnersženyZ2
Riesová Michaela F1979ACES Team Karlovy VaryženyZ2
Šaray Simona F1986OSTROVženyZ1
Šatavová Soňa F1977ženyZ2
Veselý Jan M2001NRRmužiM1
Štěpánková Martina F1963ženyZ2
Gregorová Petra F1972Rozběháme Karlovy VaryženyZ2
Hocek Jakub M1978mužiM1
Živnůstka Martin M1982Karlovy VarymužiM1
Hataš Jiří M1987ChodovmužiM1
Svozilík Josef M1959PrahamužiM3
Kučerová Jana F1959PrahaženyZ2
Žlutický Lukáš M1980Živé SokolovskomužiM1
Hanzlíčková Lucie F1995ŽluticeženyZ1
Novotná Alena F1991ŽluticeženyZ1
Mrvíková Kristýna F1990ChodovženyZ1
Hrdlička David M1982ChodovmužiM1
Hrdlička Lukáš M1987ChodovmužiM1
Huleš Adam M2000TJ Batesta ChodovmužiM1
Rouča Karel M1951Triatlet Karlovy VarymužiM3
Lelková Radka F1976TJ Slavia K.VaryženyZ2
Kabilová Martina F1969ACES Team Karlovy VaryženyZ2
Sokol Jan M1983AK SokolovmužiM1
Štěpánková Jana F1984ženyZ1
Kvasnička Dominik M2001KV Arena TeammužiM1
Kulhánek Michal M1989KV Arena TeammužiM1
Vaja Jan M1984KV Arena TeammužiM1
Jelínková Veronika F1996ženyZ1
Pavlinská Jana F2001KV Arena TeamženyZ1
Kuchválková Jana F1981Triatlet Karlovy VaryženyZ2
Mandzaková Monika F1974Libavské údolíženyZ2
Mandzáková Stanislava F1991Kynšperk nad OhříženyZ1
Müllerová Monika F1985Praha 8ženyZ1
Hochmal Karel M1981PrahamužiM1
Knoblochová Denisa F1992KynšperkženyZ1
Šarasová Markéta F1984ženyZ1
Vrána Kamil M1972VykmanovmužiM2
Hozák Pavel M1958BochovmužiM3
Procházka Jiří M1980Canicross Karlovy VarymužiM1
Odl Jakub M1989Witte Bike TeammužiM1
Pacourek Petr M1967ChodovmužiM3
Jirkovský Libor M1972WITTE bike teammužiM2
Suchopár Martin M1968Vitte Bike TeammužiM2
Prokop Lukáš M1982Nová RolemužiM1
Bureš Petr M1976Rozběháme VarymužiM2
Šlingrová Soňa F1974Carsfolie ChodovženyZ2
Kalfař Jaroslav M1978mužiM1
Fišer Radovan M1985Team Bike BřezovámužiM1
Kule Martin M1975Pupkani-KVmužiM2
Seifert, Zábojníková Daniel, Petra M1900štafeta
Cimprichová, Satýnová Ivana, Vladimíra F1989Samurai gymštafeta
Vackovi Jiří, Ivana M1968Plamen Chodovštafeta
Kantnerová, Procházka Marcela, Milan F1979štafeta
Janoušová, Cvingerová Blanka, Tereza F1977SAMURAI GYMštafeta
Němcová, Schreková Nikola, Kateřina F1992SAMURAI GYMštafeta
Kolářovi Jan, Václav M2003SAMURAI GYMštafeta
Pavelková, Hendrych Miroslava, Ondřej F1975Loučkyštafeta
Zápotocká, Starý Hana, Jiří F2001ŠAK Chodovštafeta
Zelenkovi Alena, Zuzana F2000Kadaňštafeta
Šimůnkovi Štěpánka, Eliška F1998Kadaňštafeta
Uratt, Havlínová Lukáš, Míša M1900štafeta
Vinterová, Cheměnová Lenka, Adéla F1981Chodovštafeta
Braunfuchsová, Válek Dagmar, Michal F1979Chodovštafeta
Majerová, Bendová Monika F1986Sokolovštafeta