Startovní listina ADRA běh

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 94

PříjmeníJménoM/FRočníkKlub nebo městoZávodPlatba
Bližňák Vojtěch M1983TJ Sokol Praha Královské VInohrady10 kmne
Bohuslavová Ivana F1977Praha5 kmne
Bohuslavová Kristýna F2005Prahadětský závodne
Briššová Bianka F1998Praha5 kmne
Bulantová Klára F1989Die Botschaft10 kmne
Celerová Jana F1975Praha10 kmne
Correia Sónia F1977Ribeira da Lage10 kmne
Dařina Milan M1971AKACIA10 kmne
Dedic Tomas M1984Praha10 kmne
Demuth Pavel M1962Praha10 kmne
Dudal Daniel M2014Prahadětský závodne
Dudal Julia F2011Prahadětský závodne
Dvorak Tomas M1981Praha5 kmne
Erben Václav M1968Karlovy Vary10 kmne
Exnar Petr M1974Freebody bosoboty leguano10 kmne
Filipová Věronika F1977Squire Patton Boggs5 kmne
Foltýn Jakub M200110 kmne
Foltýn Jakub M201710 kmne
Foltýnová Veronika F2005dětský závodne
Forman Filip M19832 extremisti10 kmne
Formankova Dana F197210 kmne
Formankova Johanka F200210 kmne
Gabikova Kristina F1987Praha10 kmne
Hadžega Tomáš M1987Štítnik5 kmne
Harun René M1973Česko-německá obchodní a průmyslová kom...10 kmne
Hejdová Katarina F1977Squire Patton Boggs10 kmne
Hess Daniel M2007Prahadětský závodne
Hlava Milan M1955Praha 410 kmne
Horacek Filip M2011Praha 3dětský závodne
Horacek Marek M2008Praha 3dětský závodne
Horackova Lenka F1977Praha 35 kmne
Hrčka Daniel M1990Squire Patton Boggs10 kmne
Huba Matúš M1990Squire Patton Boggs10 kmne
Chalupová Ivana F1965Praha10 kmne
Choděra Radek M1977Brandýse nad Labemštafeta 2x5 kmne
Illetško Jakub M1999Klatovy10 kmne
Janík David M2006SP Kolo Loap Specializeddětský závodne
Janíková Monika F2010SP Kolo Loap Specializeddětský závodne
Jonášová Petra F1995Praha10 kmne
Karníková Karolina F1995Squire Patton Boggs10 kmne
Koloc Pavel M1965AC Total Zero10 kmne
Košťálová Pavlína F1967Praha10 kmne
Košťáolová Pavlína F1967Praha10 kmne
Kraják Pavel M1971P&Rštafeta 2x5 kmne
Kubovčiak Adam M2007Praha 6dětský závodne
Kubovčiaková Nela F2011Praha 610 kmne
Kubovčiaková Nela F2011Praha 6dětský závodne
Kuss Radim M1978Lažánky10 kmne
Kylarová Ivana F1979Halouny10 kmne
Kysela Jáchy M2012dětský závodne
Kysela Šimon M2008dětský závodne
Kyselová Sylva F1973Praha10 kmne
Maxera Filip M2009dětský závodne
Miškej Edvard M1949Česká Třebová5 kmne
Mrkvička Vít M1981Praha 910 kmne
Muijderman Vilma F1977Praha10 kmne
Nnaji Samuel M2010dětský závodne
Novák Ondřej M1997Sokolov10 kmne
Novotná Lenka F1991štafeta 2x5 kmne
Pecníková Jana F1980Holubice10 kmne
Petružálková Eva F1981Halouny10 kmne
Píšová Jana F19792 extremisti10 kmne
Půlpánova Kamila F1984Choťovice10 kmne
Režná Petra F1976Praha 510 kmne
Režný Matej M197710 kmne
Richter Ondřej M1988Česko-německá obchodní a průmyslová kom...10 kmne
Snizek Petr M1965Praha10 kmne
Soukalová Petra F1985Opava10 kmne
Soukalová Petra F1985Opava10 kmne
Soukalová Petra F1985Opava10 kmne
Soukalová Petra F1985Opava10 kmne
Stašková Eva F19765 kmne
Svašek Petr M1965Obrnice5 kmne
Šimr Petr M1951Praha10 kmne
Škaloud Jakub M1991GrupaVrdy10 kmne
Škara Vojtěch M199110 kmne
Šmrha Jan M1985štafeta 2x5 kmne
Špinka Radomír M1969ADRA Praha10 kmne
Špinka Radomír M1969ADRA Praha10 kmne
Špinka Radomír M1969Frýdek-Místek10 kmne
štěpánek zdeněk M1966praha10 kmne
Trinh Hai An M1968Squire Patton Boggs10 kmne
Tůmová Klára F1983Praha5 kmne
Vilikus Ondřej M198210 kmne
Vobořil Marek M2010dětský závodne
Vobořilová Jitka F1979Praha10 kmne
Vobořilová Vendula F2007Prahadětský závodne
Voleková Hana F1987Millward Brown10 kmne
Vondráčková Lucie F198010 kmne
Vrba Michal M199510 kmne
Vysoký Jan M1976Kuchař10 kmne
Zachová Jana F1970Báječné ženy v běhu10 kmne
Zobal Ondřej M1984Písek10 kmne
Zvěřina Jan M1988Prahaštafeta 2x5 kmne