Startovní listina ADRA běh

dětský závod

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 81

PříjmeníJménoM/FRočníkKlub nebo městoKategoriePlatba
Harbáčková Alena F2010Kladnodívky 600 m
Harbáček Ladislav M2007Kladnochlapci 600 m
Nnaji Samuel M2011chlapci 300 m
Foltýnová Veronika F2005dívky 900 m
Vobořilová Vendula F2007Prahadívky 600 m
Vobořil Marek M2010chlapci 600 m
Bohuslavová Kristýna F2005Prahadívky 900 m
Stašková Adéla F2009dívky 600 m
Radithipa Imani F2012Scott Weberdívky 300 m
Rieger Vojta M2012Praha 3chlapci 300 m
Hess Daniel M2007Prahachlapci 600 m
Ballay William M2008Scott Weberchlapci 600 m
Žáčková Miriam F2007Plzeň : hlavou ,srdcem, nohamadívky 600 m
Riegerová Viktorie F2014Praha 3dívky 300 m
Bezděkovská Tereza F2011Prahadívky 300 m
Bezděkovský Ondřej M2014chlapci 300 m
Černý Michal M2010chlapci 600 m
Zelenková Julie F2010Prahadívky 600 m
Pecník Lukáš M2011chlapci 300 m
Jareš Benjamín M2004Prahachlapci 900 m
Jarešová Monika F2009Prahadívky 600 m
Slapnička Lukáš M2013černošicechlapci 300 m
Slapnička Tobias M2013černošicechlapci 300 m
Slapnickova Adela F2010Cernosicedívky 600 m
Dudal Daniel M2014Prahachlapci 300 m
Dudal Julia F2011Prahadívky 300 m
Kubovčiaková Nela F2011Praha 6dívky 300 m
Kubovčiak Adam M2007Praha 6chlapci 600 m
Janíková Monika F2010SP Kolo Loap Specializeddívky 600 m
Janík David M2006SP Kolo Loap Specializedchlapci 900 m
Halfarová Eva F2011Praha dívky 300 m
Režná Amálie F2013TJ Sokoldívky 300 m
Režná Antonie F2013TJ Sokoldívky 300 m
Kubový Ondřej M2011TK Pinďour Prahachlapci 300 m
Kubová Adélka F2014TK Pinďour Prahadívky 300 m
Vosecký Lukáš M2009Prahachlapci 600 m
Vosecká Kristýna F2009Prahadívky 600 m
Cerhová Alexandra F2012Scott Weberdívky 300 m
Cerhová Kája F2009Scott Weberdívky 600 m
Cerhová Agáta F2006Scott Weberdívky 900 m
Bohuslavová Kristýna F2005Prahadívky 900 m
Borek Matyáš M2006Prahachlapci 900 m
Borek Matyáš M2006Prahachlapci 900 m
Čech Denis M2008Prahachlapci 600 m
Čech Denis M2008Prahachlapci 600 m
Dudal Daniel M2014Prahachlapci 300 m
Dudal Julia F2011Prahadívky 300 m
Foltýnová Veronika F2005dívky 900 m
Harbáček Ladislav M2007Kladnochlapci 600 m
Harbáčková Alena F2010Kladnodívky 600 m
Hess Daniel M2007Prahachlapci 600 m
Horacek Filip M2011Praha 3chlapci 300 m
Horacek Filip M2011Praha 3chlapci 300 m
Horacek Marek M2008Praha 3chlapci 600 m
Horacek Marek M2008Praha 3chlapci 600 m
Janík David M2006SP Kolo Loap Specializedchlapci 900 m
Janíková Monika F2010SP Kolo Loap Specializeddívky 600 m
Jareš Benjamín M2004Prahachlapci 900 m
Jarešová Monika F2009Prahadívky 600 m
Kubová Adélka F2014TK Pinďour Prahadívky 300 m
Kubovčiak Adam M2007Praha 6chlapci 600 m
Kubovčiaková Nela F2011Praha 6dívky 300 m
Kubový Ondřej M2011TK Pinďour Prahachlapci 300 m
Kysela Jáchy M2012chlapci 300 m
Kysela Jáchy M2012chlapci 300 m
Kysela Šimon M2008chlapci 600 m
Kysela Šimon M2008chlapci 600 m
Maxera Filip M2009chlapci 600 m
Maxera Filip M2009chlapci 600 m
Nnaji Samuel M2010chlapci 600 m
Rieger Vojta M2012Praha 3chlapci 300 m
Slapnickova Adela F2010Cernosicedívky 600 m
Slapnička Lukáš M2013černošicechlapci 300 m
Slapnička Tobias M2013černošicechlapci 300 m
Stárek František M2006chlapci 900 m
Stárek František M2006chlapci 900 m
Stárek Václav M2007Prahachlapci 600 m
Stárek Václav M2007Prahachlapci 600 m
Vobořil Marek M2010chlapci 600 m
Vobořilová Vendula F2007Prahadívky 600 m
Žáčková Miriam F2007Plzeň : hlavou ,srdcem, nohamadívky 600 m