Startovní listina Pilsenman 2017

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 104

PříjmeníJménoM/FRočníkKlub nebo městoZeměZávodKategorieSkupina 3Platba
Bek Lukáš M1988CZEtriatlonM19
Beneš Zdeněk M1977Bez pedálůCZEtriatlonM40týmová soutěž
Bielková Věra F1976PlzeňCZEtriatlonZ40
Cimbota Zdeněk M1984AdventuresCZEtriatlonM19týmová soutěž
Davídek Michal M1974PlzeňALBtriatlonM40
Dergachov Dmytro M1987CZEtriatlonM19týmová soutěž
Dvořák Vítězslav M1983Rozběháme ČeskoCZEtriatlonM19týmová soutěž
Fiala Michal M1981AC-HeatingCZEtriatlonM19
Fialová Monika F1985AC-HeatingtriatlonZ19
Forster Zdeněk M1969KdyněCZEtriatlonM40
Gartner Jiří M1982AdventuresCZEtriatlonM19týmová soutěž
Havlík Tomáš M1979CZEtriatlonM19týmová soutěž
Hlásek Pavel M1987CZEtriatlonM19
Karník Luboš M1978PinkteamCZEtriatlonM19
Hlásková Markéta F1987PlzeňCZEtriatlonZ19
Hlaváčová Barbora F1992Sk kola VíšekCZEtriatlonZ19
Hojda Michal M1981MS BIKE ACADEMY racingCZEtriatlonM19
Holubová Šárka F1996Dva a půl oslaCZEtriatlonZ19
Holý Michal M1990PlzeňCZEtriatlonM19
Hurník Michal M1978HostivařCZEtriatlonM19
Chlebuš Jan M1988PlzeňCZEtriatlonM19
Chudáček Zdeněk M1978HOKNCZEtriatlonM19
Chuchlík Jiří M1999PlzeňCZEtriatlonM16
Chvalová Teodora F1990Forrest Gump TeamCZEtriatlonZ19týmová soutěž
Janoušek Jakub M1991TTK Slavia VŠ PlzeňCZEtriatlonM19
Jun Václav M1972PlzeňCZEtriatlonM40
Kadlec Jan M1966ROTOR BIKECZEtriatlonM50plus
Kadlec Lukáš M1995ROTORBIKE PLZEŇCZEtriatlonM19
Kasýk Zdeněk M1993NýřanyCZEtriatlonM19
Kiš Martin M1985CZEtriatlonM19týmová soutěž
Kofroň Radek M1970Kubrt team DobřanytriatlonM40týmová soutěž
Kofroňová Kateřina F2000Kubrt team DobřanytriatlonZ16týmová soutěž
Kolomičenko Jakub M1988SRTG PrahaCZEtriatlonM19
Kolouch Miroslav M1985Gym Class HeroesCZEtriatlonM19
Košik Pavel M2004ELITE SPORT INTERNATIONALCZEtriatlonM13
Krejčíková Štěpánka F1970PlzeňCZEtriatlonZ40
Krs Jan M1975321startCZEtriatlonM40
Krumlová Alžběta F2004DomažliceCZEtriatlonZ13
Křivancová Soňa F1993CZEtriatlonZ19
Křivohlavá Helena F1985AC-HeatingtriatlonZ19
Landergott Václav M1987PlzeňCZEtriatlonM19týmová soutěž
Laudová Lenka F1967PlzeňCZEtriatlonZ50plus
Lukáš Ondřej M1981CZEtriatlonM19týmová soutěž
Malý Roman M1989CZEtriatlonM19týmová soutěž
Matoušek Jiří M1964CZEtriatlonM50plustýmová soutěž
Minařík Petr M1976CZEtriatlonM40týmová soutěž
Pavel Jan M1998Bez PedálůCZEtriatlonM19týmová soutěž
Pavel Miloš M2001Bez PedálůCZEtriatlonM16týmová soutěž
Peroutka Tomáš M1981Witte Bike TeamCZEtriatlonM19
Peteřík Tomáš M1980AT DianCZEtriatlonM19
Provod Petr M2001České BudějoviceCZEtriatlonM16
Provod Vojtěch M2003České BudějoviceCZEtriatlonM13
Přinda Martin M1977CZEtriatlonM40týmová soutěž
ROM Pavel M1985TornádoCZEtriatlonM19týmová soutěž
Ryšavý Philip M2001Slávia VŠ PlzeňCZEtriatlonM16
Skopová Lenka F1986TOTEMCZEtriatlonZ19
Skopový Pavel M1969PlzeňCZEtriatlonM40
Soukup Dušan M1979CZEtriatlonM19týmová soutěž
Spálenka Petr M1978DobřanytriatlonM19týmová soutěž
Szabó Norbert M1971TTK Slavia VŠ PlzeňCZEtriatlonM40
Šimůnková Eliška F2001KadaňCZEtriatlonZ16
Šimůnková Ema F2004KadaňCZEtriatlonZ13
Škola Pavel M1986internetovestranky.comCZEtriatlonM19
Šplíchal Jiří M1971Tři sudy PlzeňCZEtriatlonM40
Šplíchal Marek M1974Tři sudy PlzeňCZEtriatlonM40
Šturmová Barbora F1985Forrest Gump TeamCZEtriatlonZ19
Tyrnerová Martina F1990LK ŠKODA PLZEŇCZEtriatlonZ19
Ulrychová Anna F1987ZP 211CZEtriatlonZ19
Ulrychová Barbora F1991ZP 211CZEtriatlonZ19
Vašík Miroslav M1995CZEtriatlonM19
Vávra Lukáš M1979MS BIKE ACADEMY racingCZEtriatlonM19
Vlachová Veronika F1991Zruč-SenecCZEtriatlonZ19
Vyleta Radek M1982RokycanyCZEtriatlonM19týmová soutěž
z králíkárny Králík M1973KrálíkárnaCZEtriatlonM40
Zeman Jaroslav M1966Triatlon PlzeňCZEtriatlonM50plus
Zemanová Jindřiška F1980Triatlon PlzeňCZEtriatlonZ19
Ženíšek Jakub M1991PlzeňCZEtriatlonM19týmová soutěž
Turčová Adéla F1992CZEtriatlonZ19
Kunc, Moudrý Jiří, Ondřej M1980321startCZEkvadriatlonM22loď
Němec, Němeček Lukáš, Jiří M1900CZEkvadriatlon dvojiceMM
Hofman, Pyšek Milan, Ivan M1900RBZ PrahaCZEkvadriatlon dvojiceMMloď
Čechura, Holenda Tomáš, Jan M1891CZEkvadriatlon dvojiceMM
Brož Jan M1989Sokol DoubravkaCZEkvadriatlonM22
Hrabe Pavel M1983Etriatlon TeamCZEkvadriatlonM22
Gutwirth Adam M1992PlzeňCZEkvadriatlonM22loď
Hofreiter Bohdan M1968ACES Team Karlovy VaryCZEkvadriatlonM40loď
Čulík Jan M1987Likérka DrakkvadriatlonM22
Jeřábek Zbyněk M1967Kanoistika Mladá BoleslavCZEkvadriatlonM50plusloď
Lexa Lukáš M1987Pilsenman ClubCZEkvadriatlonM22loď
Pacak Lukas M1978PrahaCZEkvadriatlonM22
Petrouš Ivo M1967Praha 7CZEkvadriatlonM50plusloď
Pfeifer Lukáš M1993HAKA Racing teamCZEkvadriatlonM22loď
Plšek Tomáš M1986Pilsenman ClubCZEkvadriatlonM22loď
Racek Luboš M1968ACES Team Karlovy VaryCZEkvadriatlonM40loď
Peitz Michal M1971Krkonošský survivalCZEkvadriatlonM40
schifferling thomas M1978nancyFRAkvadriatlonM22loď
Šerý Pavel M1971Zruč-SenecCZEkvadriatlonM40loď
Šůcha Jan M1981321startCZEkvadriatlonM22
Weissar Petr M1970PilsenmanCZEkvadriatlonM40
Chlad Lukáš M1991Haka Racing TeamCZEkvadriatlonM22loď
Student Vojtěch M1986Pilsenman ClubCZEkvadriatlonM22
Kolářová, Legát Hana, Vojtěch M1903CZEkvadriatlon dvojice
Friedl, Junková Tomáš, Kristýna M1903321startkvadriatlon dvojiceloď
Šťastná Johana F1985CZEkvadriatlonZ22loď