Startovní listina Raidlight Teplický půlmaraton letní

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 56

PříjmeníJménoM/FRočníkKlub nebo městoZávodKategorie
Drvota Zdeněk M1965TepliceBěh 21 kmmuži
Erlichová Kateřina F1999LibochoviceBěh 21 kmženy
Holeček Jiří M1986Běžci ChomuovBěh 21 kmmuži
Hozman Dino M1990LovosiceBěh 21 kmmuži
Jahoda Zdeněk M1977Rarámuri TeamBěh 21 kmmuži
Klimešová Vladimíra F1968ModlanyBěh 9 kmženy
Kondrlova Jitka F1986Modlanske behnyBěh 9 kmženy
Korolenko Dominik M1999SRTG MostBěh 21 kmmuži
Kostlán Martin M1987SRTG MostBěh 21 kmmuži
Kovačová Kateřina F1994KrupkaBěh 3 kmženy
Křivohlavá / Andy Jiřina F1961Běh se psem 9 kmženy
Křivohlavá / Dasha Kateřina F2000Běh se psem 9 kmženy
Křivohlavá / Spark Vendula F1992Běh se psem 9 kmženy
Kytýr Pavel M1974SRTG TepliceBěh 21 kmmuži
Liebig Vilém M1965ChomutovBěh 21 kmmuži
Lišková Barbora F1988TepliceBěh 9 kmženy
Motvičková Kristýna F1980LounyBěh 9 kmženy
Mráz Alex M2003Běh 3 kmmuži
Mráz / Corey 3Km Jaroslav M1980Běh se psem 3 kmmuži
Mráz / Corey 9Km Jaroslav M1980Běh se psem 9 kmmuži
Mrázová Sofie F2006Běh 3 kmženy
Novák Lubomír M1980Vyklusávám včerejší plavecký marathon...Běh 9 kmmuži
Pašek Ondřej M1986TisáBěh 21 kmmuži
Pencová Jitka F1988DěčínBěh se psem 3 kmženy
Radová Barbora F1967Báječné ženy v běhuBěh 9 kmženy
Richterová Martina F1972MaLé-RBěh 21 kmženy
Řezáč Zdeněk M1976MostBěh 21 kmmuži
Schubertová Marcela F1984Yusen Logistics (Czech) s.r.o.Běh 9 kmženy
Straková Veronika F2000SRTG MostBěh 3 kmženy
Suková Jana F1994HrobBěh 3 kmženy
Štětka Jiří M1970MostBěh 21 kmmuži
Štětková Anna F2007MostBěh 3 kmženy
Tichý Jan M1978Běžci ChomutovBěh 9 kmmuži
Vaněrka Zdeněk M1951Běh 21 kmmuži
Vepřek Karel M1977SRTG TEPLICEBěh 21 kmmuži
Vítková Zuzana F1962MostBěh 21 kmženy
Vodička Pavel M1964MostBěh 21 kmmuži
Volf / Gor 9Km Miroslav M1973Běžci ChomutovBěh se psem 9 kmmuži
Janda Petr M1988TepliceBěh 21 kmmuži
Proňková Petra F1993TepliceBěh 21 kmženy
Tvrzníková Kateřina F1991AK BílinaBěh 9 kmženy
Malina Jiří M1972Běžci ChomutovBěh 9 kmmuži
Kafka Josef M1983FreeRun Ústí nad LabemBěh 9 kmmuži
Janošťák Josef M2002ChomutovBěh 9 kmmuži
Vojtěchovský Tomáš M1901Běžci ChomutovBěh 21 kmmuži
Divišová Efi F1988Běh 9 kmženy
Valentová Helena F2002Rozběháme TepliceBěh 9 kmženy
Králik Stanislav M1999OB TepliceBěh 21 kmmuži
Němcová Martina F1981TepliceBěh 21 kmženy
Sikorová Lenka F1901Běh se psem 3 kmženy
Sikora Tomáš M1901Team SRTG MostBěh 3 kmmuži
Sikora Tomáš M1901Team SRTG MostBěh 21 kmmuži
Vorlíček Jan M1901SRTG MostBěh 21 kmmuži
Kosinová Jana F1901Běh 9 kmženy
Ogurčák Jan M1901Běh 21 kmmuži
Rada Sebastian M0000Běh 3 kmmuži