Startovní listina Raidlight Teplický půlmaraton zimní

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 113

PříjmeníJménoM/FRočníkKlub nebo městoZávodKategoriePlatba
Behenský Jan M1991Rozběháme ČeskoBěh 20 kmmuži
Bechiňský Václav M1981New Roll RunnersBěh 11 kmmuži
Bezděk Miroslav M1979PrahaBěh 20 kmmuži
Bonaconzová Martina F1993Mladá BoleslavBěh 20 kmženy
Cuřínová Petra F1983Báječné ženy v BěhuBěh 20 kmženy
Čížek Pavel M1964Báječné ženy v běhuBěh se psem 20 kmmuži
Drvota Zdeněk M1965TepliceBěh 20 kmmuži
Dvořáková Martina F1969Avanti týmBěh 11 kmženy
Feriancová Monika F1971Avanti týmBěh 11 kmženy
Gába Stíhačka F1981Rozběháme Teplice a okolíBěh 20 kmženy
Hampl Michal M1973Kostomlaty pod MilešovkouBěh se psem 20 kmmuži
Hampl Ondřej M2002Běh 11 kmmuži
Křížová Libuše F2004Hora svaté KateřinyBěh 11 kmženy
Havlíčková Michaela F1973triatlet karlovy varyBěh 20 kmženy
Hazucha Marek M1990Usti nad LabemBěh 20 kmmuži
Hlaváček Jirka M1978Rozběháme TepliceBěh 11 kmmuži
Hlavsová Olga F1977Ústí nad LabemBěh 11 kmženy
Holeček Jiří M1986Běžci ChomutovBěh 20 kmmuži
Hořovský Martin M1984Praha VinohradyBěh 20 kmmuži
Hron Petr M1990Živé SokolovskoBěh se psem 20 kmmuži
Hůrka Otakar M1976Bike a Běh OstrovBěh 20 kmmuži
Hyšplerová Markéta/egon F1980TravčiceBěh se psem 11 kmženy
Jehlička Jiří M1971FreeRun Ústí nad LabemBěh 20 kmmuži
Jiřík- Čoudek Martin M1979XTR team OstrovBěh se psem 20 kmmuži
Kafka Josef M1983FreeRun Ústí nad LabemBěh 20 kmmuži
Kamerer Marek M1962OK KameniceBěh 20 kmmuži
Klimesova Vladimira F1968Běh 11 kmženy
Klinkáček Karel M1967DěčínBěh 20 kmmuži
Kobližek Šimon M1999USK PROVODBěh 11 kmmuži
Koudelka Drahomir M1971Meixner ConsultingBěh 20 kmmuži
Křížová Anežka F1999Hora Svaté KateřinyBěh 20 kmženy
Kunzl Tomáš M2003New Roll RunnersBěh 20 kmmuži
Kytýr Pavel M1974SRTG TepliceBěh 11 kmmuži
Malý Lukáš M1979RunSport TeamBěh 20 kmmuži
Novák Lubomír M1980ČSPOTV. ch.o.Běh 11 kmmuži
Pavlíková Kateřina F1991Nové Město na MoravěBěh 20 kmženy
Pavlinská Jana F2003New Roll RunnersBěh 11 kmženy
Pohlová Kateřina F1984Rozběháme ČeskoBěh se psem 11 kmženy
Porš Michal M1991Rozběháme ČeskoBěh se psem 11 kmmuži
Prokopová Petra F1974Šneci v běhuBěh 11 kmženy
Ptáčková Jana F1980Běžecká škola Ústí nad LabemBěh 20 kmženy
Rada Oldřich M1975Běžecká škola Ústí nad LabemBěh 20 kmmuži
Richterová Martina F1972MaLé-RBěh 20 kmženy
Růžička Pavel M1966Ústí Nad labemBěh 11 kmmuži
Vostřel Radek M2002Běh 11 kmmuži
Řepa Vilem M1965ChebBěh 20 kmmuži
Schreiberová Štěpánka F1973Ústí nad LabemBěh 20 kmženy
Hrbek Martin M1974Běh 20 kmmuži
Silnicová Iva F1981Běh 20 kmženy
Soják Tomáš M1980DrahkovBěh 11 kmmuži
Stanek Tomas M1964prahaBěh 20 kmmuži
Stejskal Jakub M1984ChomutovBěh 20 kmmuži
Stolz Jan M1972Běh 20 kmmuži
Špírek / Hany Michal M2003MaLé-RBěh se psem 11 kmmuži
Špírková Lenka F1969Malé - RBěh se psem 20 kmženy
Štěch Martin M1973BilinaBěh 20 kmmuži
Štěch Martin M2002AK BílinaBěh 20 kmmuži
Štěchová Jana F1973BílinaBěh 11 kmženy
Trnka Vladislav M1989Ústí nad LabemBěh 11 kmmuži
Valentová / Milan Veber Helena F2002Rozběháme TepliceBěh se psem 11 kmženy
Vaněk Petr M1966Šneci v běhuBěh 11 kmmuži
Vaněrka Zdeněk M1951Běh 20 kmmuži
Vávrů Ivana F1988TJ VTŽ ChomutovBěh 20 kmženy
Vítková Zuzana F1910Běh 20 kmženy
Zdráhal Tomáš M1988Haná OrienteeringBěh 20 kmmuži
Zenk Tomáš M1979TepliceBěh 11 kmmuži
Zenková Denisa F1983TepliceBěh 11 kmženy
Zwesperová Monika F1976Šneci v běhuBěh 11 kmženy
Žáček Martin M1985DěčínBěh 20 kmmuži
Právec Zdeněk M1979Ústí nad LabemBěh 20 kmmuži
Plaček Tomáš M1963ASK DěčínBěh 20 kmmuži
Musilová Dáša F1983JílovéBěh 20 kmženy
Lédlová Naděžda F1948TepliceBěh 20 kmženy
Čopan Matúš M1996Plzenské běhny a běžciBěh 11 kmmuži
Fiklíková Petra F1970USK PROVOD Ústí nad LabemBěh 11 kmženy
Šimáňová Lucie F1988Mladá BoleslavBěh se psem 20 kmženy
Zbožínková Alena F1984Nučická smečkaBěh se psem 20 kmženy
Vorobok Tomáš M1990PredatorsBěh 20 kmmuži
Vlach Michal M1972Běžci ChomutovBěh 11 kmmuži
Uskokovič Daniel M1971SRTG MostBěh 11 kmmuži
Štepo Michal M1978Šneci v běhuBěh 11 kmmuži
Karásková Monika F1999Běh se psem 11 kmženy
Gaisler Martin M1978BK TepliceBěh 20 kmmuži
Klemsa Tadeáš M1989chudák z TeplicBěh 20 kmmuži
Pacák Lubor M1992amatérBěh 20 kmmuži
Šilhavý Jan M1981SBK UnčínBěh 20 kmmuži
Rutzenstorferová Jana F1967MaLé-RBěh 20 kmženy
Novotná Jana/ Jessy F1973ChomutovBěh se psem 11 kmženy
Matulová Laura F1984RadečBěh 20 kmženy
Novotný Adam M2000ChomutovBěh 11 kmmuži
Kubáč Michal M1986KoloshopBěh 20 kmmuži
Kostlán Martin M1987SRTG MostBěh 20 kmmuži
Kondrlova Jitka F1986TepliceBěh 11 kmženy
Jiskra Marek M1971LounyBěh 11 kmmuži
Jirásek Tomáš M1983Running Stones PrahaBěh 20 kmmuži
Divišová Efi F1988Plzeňské běhny a běžciBěh se psem 11 kmženy
Stredel Juan M1971Běh 20 kmmuži
Pavlíček David M1910X - RunnerBěh se psem 20 kmmuži
Hutař Tomáš M1910Běh 11 kmmuži
Bernatová Sandra F1910Běh 11 kmženy
Tomčo Tomáš M1910Běh se psem 20 kmmuži
Dogaru Vasil M1910Běh 20 kmmuži
Sikora Tomáš M1910Běh 20 kmmuži
Picha Jan M1910Běh 20 kmmuži
Vítová Kamila F1910Běh 11 kmženy
Chalupný Zdeněk M1910Běh 20 kmmuži
Janele Idmar M1910Běh 11 kmmuži
Plachý Zdeněk M1910Běh 20 kmmuži
Petrásek Libor M1910Běh 20 kmmuži
Pröller Miroslav M1910Běh 20 kmmuži
Pröllerová Petra F1910Běh 11 kmženy
Řepová Jana F1910Běh 11 kmženy
Wilk Karel M1910Běh 11 kmmuži