Startovní listina Noční běh vlašimským parkem

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 145

st. č.PříjmeníJménoM/FRočníkKlub nebo městoZávodKategoriePlatba
1 Jánošík Rudolf M1971Vlašimnoční běhmuži
3 Lejnar Martin M1972SDH Zruč nad Sázavounoční běhmuži
4 Tůma Jiří M1963Obchodní akademie Vlašimnoční běhmuži
5 Toupal Václav M1974Znosimnoční běhmuži
6 Němec Jiří M1948Atletika Vlašimnoční běhmuži
7 Jiroušková Hana F1972Znosimnoční běhŽeny
8 Dvořáková Renáta F1971Znosimnoční běhŽeny
9 Petrásková Nikol F1998noční běhŽeny
10 Adamcová Andrea F1973Atletika Vlašimnoční běhŽeny
11 Toupalová Blanka F1976Znosimnoční běhŽeny
14 Drbal Luboš M1987SDH Zruč nad Sázavounoční běhmuži
15 Filip Jiří M1983Vlašimnoční běhmuži
16 Bárta Jan M1974Radošovicenoční běhmuži
17 Bejšovcová Jana F1984RPŽnoční běhŽeny
18 Bočková Lucie F1982Slapy u Táboranoční běhŽeny
19 Boušek Bohumil M1971Běžci Trhový Štěpánovnoční běhmuži
20 Bronová Pavlína F1996Netvořicenoční běhŽeny
21 Brož Zdeněk M1972Běžci Trhový Štěpánovnoční běhmuži
22 Brožek Miroslav M1971Vlašimnoční běhmuži
23 Brožík František M1967Vlašimnoční běhmuži
24 Bruštík Michal M1979HO Štand-Artnoční běhmuži
25 Camrda Luděk M1976Planá nad Lužnicínoční běhmuži
28 Červová Zuzana F1960MSF Vlašimnoční běhŽeny
29 Český Ondřej M1984Vlašimnoční běhmuži
30 Daneš Vladimír M1989Sázavanoční běhmuži
31 Danešová Martina F1987Sázavanoční běhŽeny
32 Doležal Zdeněk M1980Jarkovice/Bystřicenoční běhmuži
33 Doškářová Věra F1990Vlašimnoční běhŽeny
34 Dumský Ondřej M1980Benešovnoční běhmuži
35 Dvořák Lukáš M1988Pelhřimovnoční běhmuži
37 Egidová Nikola F1982Husinecnoční běhŽeny
38 Fialka Martin M1979Vlasimnoční běhmuži
40 Foller Miroslav M1973EFA Vlasimnoční běhmuži
41 Hájek Josef M1965Zruč nad Sázavounoční běhmuži
42 Hájek Lukáš M1991Zruč nad Sázavounoční běhmuži
43 Heráň Jiří M1981Vlašimnoční běhmuži
45 Hergesell Jiří M1971Vračkovicenoční běhmuži
46 Hlaváček Filip M1998Sokol Kondracnoční běhmuži
48 Hradil Ondřej M1983Vlašimnoční běhmuži
53 Kadlecová Andrea F1991SDH LOUŇOVICEnoční běhŽeny
54 Kalista Michael M1997Lokomotiva Beroun Orienteeringnoční běhmuži
55 Klusák Lukáš M1983JESENICEnoční běhmuži
56 Karáskova Darina F1959Báječné ženy v běhunoční běhŽeny
57 Kladiva Radek M1984Vlašimnoční běhmuži
58 Klápová Lenka F1986Vlašimnoční běhŽeny
59 Kolář Otto M1997Zdicenoční běhmuži
60 Kolman Jan M1985Hasiči SDH Vlašimnoční běhmuži
61 Korn David M1984Trhový Štěpánovnoční běhmuži
62 Kostínek Petr M1974Hasiči SDH Vlašimnoční běhmuži
64 Kozlová Marie F1982Lukavecnoční běhŽeny
65 Krejča Tomáš M1980Jankovnoční běhmuži
66 Krejčí Tomáš M1982Humpolecnoční běhmuži
67 Krejdl Michal M1985Lounynoční běhmuži
68 Krejčová Alena F1985Jankovnoční běhŽeny
69 Křenková Simona F1996Benešovnoční běhŽeny
73 Lahoda Martin M1969Hasiči SDH Vlašimnoční běhmuži
74 Ledecký Ondřej M1989noční běhmuži
75 Liška Jan M2002Hasiči SDH Vlašimnoční běhmuži
76 Lukeš Jiří M1965J a J Vlašimnoční běhmuži
77 Lukešová Jana F1968J a J Vlašimnoční běhŽeny
79 Merašická Dagmar F1959Continental Automotive Czech Republic s...noční běhŽeny
80 Mück Vladimir M1979Vlasimnoční běhmuži
81 Neradová Renata F1976Hasiči SDH Vlašimnoční běhŽeny
82 Otava Miloš M1957Zruč nad Sázavounoční běhmuži
83 Pastorek David M2002Zdislavicenoční běhmuži
84 Pastorková Majka F1975Vlašimnoční běhŽeny
85 Pavelková Pavlína F1984Vlašimnoční běhŽeny
87 Peukert Jiří M1977Zruč nad Sázavounoční běhmuži
88 Plachý Lukáš M1981noční běhmuži
89 Potančok Martin M1987xPORTnoční běhmuži
91 Rakouský Kryštof M1998TJ Slavoj Banes Pacovnoční běhmuži
92 Ratajová Lucie F1979Benešovnoční běhŽeny
93 Rivolla Filip M1997Hasiči SDH Vlašimnoční běhmuži
95 Skřivanová Vlaďka F1971Psárynoční běhŽeny
96 Slabá Monika F1987Vlašimnoční běhŽeny
97 Slavatová Tereza F1998SDH Louňovicenoční běhŽeny
98 Smetana Karel M1951Benešovský běžecký klubnoční běhmuži
99 Soukup Karel M1978Atletika Vlašimnoční běhmuži
100 Soukup Petr M1975Tábornoční běhmuži
101 Stozicka Alena F1974noční běhŽeny
104 Stozicky Petr M1975noční běhmuži
105 Šaňková Adéla F2000Hasiči SDH Vlašimnoční běhŽeny
107 Škopek Pavel M1964Vlašimnoční běhmuži
109 Škvor Jan M1991Benešovnoční běhmuži
110 Šmalclová Adriana F1998Vlašimnoční běhŽeny
112 Šulc Jiří M1973Zruč nad sázavounoční běhmuži
113 Švarc Michal M1975Benešovnoční běhmuži
114 Švarcová Veronika F1975Benešovnoční běhŽeny
115 Tichá Vendula F1994SDH Louňovicenoční běhŽeny
116 Tůma Jonáš M2007Dubovskonoční běhmuži
117 Tůma Ladislav M1966Dubovskonoční běhmuži
118 Tůmová Leontýna F2004Dubovskonoční běhŽeny
121 Vágnerová Iveta F1988SDH Louňovicenoční běhŽeny
122 Vácha Petr M2001noční běhmuži
123 Vandrovcová Miroslava F1977KLDRnoční běhŽeny
127 Vöglerová Monika F1970Benešovnoční běhŽeny
128 Vochoc Petr M1979noční běhmuži
129 Volfová Markéta F1992Hasiči SDH Vlašimnoční běhŽeny
130 Vospálková Lucie F1997Benešovnoční běhŽeny
131 Vycpálková Martina F1993Sázavanoční běhŽeny
132 Vynšová Monika F1979Benešovnoční běhŽeny
133 Závorka Milan M1994SDH Chabeřicenoční běhmuži
134 Závorková Vendula F1996SDH Chaběřicenoční běhŽeny
135 Zelingrová Marcela F1972Zdislavicenoční běhŽeny
137 Zima Lukáš M1987Zalužanynoční běhmuži
140 Chvátalová Martina F1976Pelhrimovnoční běhŽeny
141 Málková Monika F1979Zruč nad Sázavounoční běhŽeny
142 Vospálková Kateřina F1990noční běhŽeny
143 Cacák Milan M2000WatchOutnoční běhmuži
144 Jeništa Miroslav M2000WatchOutnoční běhmuži
145 Kohout Ondřej M2000WatchOutnoční běhmuži
146 Kováčová Lubica F2000WatchOutnoční běhŽeny
147 Kováčová Markéta F2000WatchOutnoční běhŽeny
148 Pikora Jan M1997SKP Judo Benešovnoční běhmuži
149 Pikorová Radmila F1970Benešovnoční běhŽeny
150 Kordulová Vendula F1984Vlašimnoční běhŽeny
151 Vondrák Zdeněk M1979Rokycanynoční běhmuži
152 Mráčková Štěpánka F1980Mníšek pod Brdynoční běhŽeny
153 Goj Tomáš M1997Triloko Berounnoční běhmuži
154 Doubravský Petr M1984Vlašimnoční běhmuži
155 Nohejl Antonín M1994noční běhmuži
156 Fantiš Petr M1968Vlašimnoční běhmuži
157 Vosátka Josef M1971Vlašimnoční běhmuži
158 Lebeda Jaroslav M1970Benešovnoční běhmuži
159 Dubjáková Kateřina F1999TJ Jiskra Zruč nad Sázavounoční běhŽeny
160 Tichá Lenka F1988SDH Louňovicenoční běhŽeny
161 Blehová Aneta F1995Vlašimnoční běhŽeny
162 Bedi Tomáš M1990Vlašimnoční běhmuži
163 Kubelková Eva F1978Rungo Pro Ženynoční běhŽeny
164 Koníček Lukáš M1980noční běhmuži
165 Korec Pavel M1975Týnec nad Sázavounoční běhmuži
166 Dvořáková Jana F1977SDH Vlašimnoční běhŽeny
167 Červenková Kateřina F1975Vlašimnoční běhŽeny
168 Granátová Andrea F1995Bořeňovicenoční běhŽeny
169 Zorvan Tomáš M1992Armáda ČRnoční běhmuži
170 Kuzmiak Michal M1988Adidas Runnersnoční běhmuži
171 Krumpholcová Vendula F1985Prahanoční běhŽeny
172 Smítka Radek M1986Bolinanoční běhmuži
173 Šťastná Eliška F1989Vlašimnoční běhŽeny
174 Albrecht Luboš M1995Barbora Heřmánkovánoční běhmuži
175 Černocký Štěpán M1999Chlumnoční běhmuži
176 Follerová Kateřina F1999Chmelnánoční běhŽeny
177 Bartoš Vít M1984noční běhmuži
178 Dudová Kateřina F1991noční běhŽeny
179 Klusáková Lucie F1981Lu&Lu Jesenicenoční běhŽeny