Startovní listina Noční běh vlašimským parkem

noční běh

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 145

st. č.PříjmeníJménoM/FRočníkKlub nebo městoKategoriePlatba
1 Jánošík Rudolf M1971Vlašimmuži
3 Lejnar Martin M1972SDH Zruč nad Sázavoumuži
4 Tůma Jiří M1963Obchodní akademie Vlašimmuži
5 Toupal Václav M1974Znosimmuži
6 Němec Jiří M1948Atletika Vlašimmuži
7 Jiroušková Hana F1972ZnosimŽeny
8 Dvořáková Renáta F1971ZnosimŽeny
9 Petrásková Nikol F1998Ženy
10 Adamcová Andrea F1973Atletika VlašimŽeny
11 Toupalová Blanka F1976ZnosimŽeny
14 Drbal Luboš M1987SDH Zruč nad Sázavoumuži
15 Filip Jiří M1983Vlašimmuži
16 Bárta Jan M1974Radošovicemuži
17 Bejšovcová Jana F1984RPŽŽeny
18 Bočková Lucie F1982Slapy u TáboraŽeny
19 Boušek Bohumil M1971Běžci Trhový Štěpánovmuži
20 Bronová Pavlína F1996NetvořiceŽeny
21 Brož Zdeněk M1972Běžci Trhový Štěpánovmuži
22 Brožek Miroslav M1971Vlašimmuži
23 Brožík František M1967Vlašimmuži
24 Bruštík Michal M1979HO Štand-Artmuži
25 Camrda Luděk M1976Planá nad Lužnicímuži
28 Červová Zuzana F1960MSF VlašimŽeny
29 Český Ondřej M1984Vlašimmuži
30 Daneš Vladimír M1989Sázavamuži
31 Danešová Martina F1987SázavaŽeny
32 Doležal Zdeněk M1980Jarkovice/Bystřicemuži
33 Doškářová Věra F1990VlašimŽeny
34 Dumský Ondřej M1980Benešovmuži
35 Dvořák Lukáš M1988Pelhřimovmuži
37 Egidová Nikola F1982HusinecŽeny
38 Fialka Martin M1979Vlasimmuži
40 Foller Miroslav M1973EFA Vlasimmuži
41 Hájek Josef M1965Zruč nad Sázavoumuži
42 Hájek Lukáš M1991Zruč nad Sázavoumuži
43 Heráň Jiří M1981Vlašimmuži
45 Hergesell Jiří M1971Vračkovicemuži
46 Hlaváček Filip M1998Sokol Kondracmuži
48 Hradil Ondřej M1983Vlašimmuži
53 Kadlecová Andrea F1991SDH LOUŇOVICEŽeny
54 Kalista Michael M1997Lokomotiva Beroun Orienteeringmuži
55 Klusák Lukáš M1983JESENICEmuži
56 Karáskova Darina F1959Báječné ženy v běhuŽeny
57 Kladiva Radek M1984Vlašimmuži
58 Klápová Lenka F1986VlašimŽeny
59 Kolář Otto M1997Zdicemuži
60 Kolman Jan M1985Hasiči SDH Vlašimmuži
61 Korn David M1984Trhový Štěpánovmuži
62 Kostínek Petr M1974Hasiči SDH Vlašimmuži
64 Kozlová Marie F1982LukavecŽeny
65 Krejča Tomáš M1980Jankovmuži
66 Krejčí Tomáš M1982Humpolecmuži
67 Krejdl Michal M1985Lounymuži
68 Krejčová Alena F1985JankovŽeny
69 Křenková Simona F1996BenešovŽeny
73 Lahoda Martin M1969Hasiči SDH Vlašimmuži
74 Ledecký Ondřej M1989muži
75 Liška Jan M2002Hasiči SDH Vlašimmuži
76 Lukeš Jiří M1965J a J Vlašimmuži
77 Lukešová Jana F1968J a J VlašimŽeny
79 Merašická Dagmar F1959Continental Automotive Czech Republic s...Ženy
80 Mück Vladimir M1979Vlasimmuži
81 Neradová Renata F1976Hasiči SDH VlašimŽeny
82 Otava Miloš M1957Zruč nad Sázavoumuži
83 Pastorek David M2002Zdislavicemuži
84 Pastorková Majka F1975VlašimŽeny
85 Pavelková Pavlína F1984VlašimŽeny
87 Peukert Jiří M1977Zruč nad Sázavoumuži
88 Plachý Lukáš M1981muži
89 Potančok Martin M1987xPORTmuži
91 Rakouský Kryštof M1998TJ Slavoj Banes Pacovmuži
92 Ratajová Lucie F1979BenešovŽeny
93 Rivolla Filip M1997Hasiči SDH Vlašimmuži
95 Skřivanová Vlaďka F1971PsáryŽeny
96 Slabá Monika F1987VlašimŽeny
97 Slavatová Tereza F1998SDH LouňoviceŽeny
98 Smetana Karel M1951Benešovský běžecký klubmuži
99 Soukup Karel M1978Atletika Vlašimmuži
100 Soukup Petr M1975Tábormuži
101 Stozicka Alena F1974Ženy
104 Stozicky Petr M1975muži
105 Šaňková Adéla F2000Hasiči SDH VlašimŽeny
107 Škopek Pavel M1964Vlašimmuži
109 Škvor Jan M1991Benešovmuži
110 Šmalclová Adriana F1998VlašimŽeny
112 Šulc Jiří M1973Zruč nad sázavoumuži
113 Švarc Michal M1975Benešovmuži
114 Švarcová Veronika F1975BenešovŽeny
115 Tichá Vendula F1994SDH LouňoviceŽeny
116 Tůma Jonáš M2007Dubovskomuži
117 Tůma Ladislav M1966Dubovskomuži
118 Tůmová Leontýna F2004DubovskoŽeny
121 Vágnerová Iveta F1988SDH LouňoviceŽeny
122 Vácha Petr M2001muži
123 Vandrovcová Miroslava F1977KLDRŽeny
127 Vöglerová Monika F1970BenešovŽeny
128 Vochoc Petr M1979muži
129 Volfová Markéta F1992Hasiči SDH VlašimŽeny
130 Vospálková Lucie F1997BenešovŽeny
131 Vycpálková Martina F1993SázavaŽeny
132 Vynšová Monika F1979BenešovŽeny
133 Závorka Milan M1994SDH Chabeřicemuži
134 Závorková Vendula F1996SDH ChaběřiceŽeny
135 Zelingrová Marcela F1972ZdislaviceŽeny
137 Zima Lukáš M1987Zalužanymuži
140 Chvátalová Martina F1976PelhrimovŽeny
141 Málková Monika F1979Zruč nad SázavouŽeny
142 Vospálková Kateřina F1990Ženy
143 Cacák Milan M2000WatchOutmuži
144 Jeništa Miroslav M2000WatchOutmuži
145 Kohout Ondřej M2000WatchOutmuži
146 Kováčová Lubica F2000WatchOutŽeny
147 Kováčová Markéta F2000WatchOutŽeny
148 Pikora Jan M1997SKP Judo Benešovmuži
149 Pikorová Radmila F1970BenešovŽeny
150 Kordulová Vendula F1984VlašimŽeny
151 Vondrák Zdeněk M1979Rokycanymuži
152 Mráčková Štěpánka F1980Mníšek pod BrdyŽeny
153 Goj Tomáš M1997Triloko Berounmuži
154 Doubravský Petr M1984Vlašimmuži
155 Nohejl Antonín M1994muži
156 Fantiš Petr M1968Vlašimmuži
157 Vosátka Josef M1971Vlašimmuži
158 Lebeda Jaroslav M1970Benešovmuži
159 Dubjáková Kateřina F1999TJ Jiskra Zruč nad SázavouŽeny
160 Tichá Lenka F1988SDH LouňoviceŽeny
161 Blehová Aneta F1995VlašimŽeny
162 Bedi Tomáš M1990Vlašimmuži
163 Kubelková Eva F1978Rungo Pro ŽenyŽeny
164 Koníček Lukáš M1980muži
165 Korec Pavel M1975Týnec nad Sázavoumuži
166 Dvořáková Jana F1977SDH VlašimŽeny
167 Červenková Kateřina F1975VlašimŽeny
168 Granátová Andrea F1995BořeňoviceŽeny
169 Zorvan Tomáš M1992Armáda ČRmuži
170 Kuzmiak Michal M1988Adidas Runnersmuži
171 Krumpholcová Vendula F1985PrahaŽeny
172 Smítka Radek M1986Bolinamuži
173 Šťastná Eliška F1989VlašimŽeny
174 Albrecht Luboš M1995Barbora Heřmánkovámuži
175 Černocký Štěpán M1999Chlummuži
176 Follerová Kateřina F1999ChmelnáŽeny
177 Bartoš Vít M1984muži
178 Dudová Kateřina F1991Ženy
179 Klusáková Lucie F1981Lu&Lu JeseniceŽeny