Startovní listina Podzimní běh lyžařů

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 562

PříjmeníJménoM/FRočníkKlub nebo městoZávodKategorieSkupina 2Platba
Mališová Karla F1960USK Praha4 km (pouze ženy a starší dorostenky)ženy C
Požgayová Jana F1955Bonbon Praha4 km (pouze ženy a starší dorostenky)ženy C
Zeidlerová Jarmila F1951BBK Benešov4 km (pouze ženy a starší dorostenky)ženy C
Tůmová Jaroslava F1962Obchodní akademie Vlašim4 km (pouze ženy a starší dorostenky)ženy C
Janáčková Kateřina F1960Praha4 km (pouze ženy a starší dorostenky)ženy C
Pokorná Věnceslava F1948atletika Hostivař4 km (pouze ženy a starší dorostenky)ženy C
Dvorská Hanka F1960BOOT CAMP4 km (pouze ženy a starší dorostenky)ženy C
Veselá Iva F1975TJ Sokol Senohraby4 km (pouze ženy a starší dorostenky)ženy Bdomácí ženy 4 km
Kumstová Jana F2001TJ Sokol Senohraby4 km (pouze ženy a starší dorostenky)dorostenky staršídomácí ženy 4 km
Soldátová Kateřina F1976Praha4 km (pouze ženy a starší dorostenky)ženy B
Balcarová Jana F1987Hradec Králové4 km (pouze ženy a starší dorostenky)ženy A
Bartošová Tereza F1987SK Jeseniova4 km (pouze ženy a starší dorostenky)ženy A
Nováková Michaela F1968Praha 10, Strašnice4 km (pouze ženy a starší dorostenky)ženy B
Vaňáčová Eva F1983ÓMON Praha4 km (pouze ženy a starší dorostenky)ženy A
Šolcová Veronika F1979Runsasan4 km (pouze ženy a starší dorostenky)ženy B
Holánková Zuzana F2002Benešov4 km (pouze ženy a starší dorostenky)dorostenky starší
Telská Viktorie F1999Kanoistika Sparta4 km (pouze ženy a starší dorostenky)dorostenky starší
Štemberková Zuzana F1999Kanoistika Sparta4 km (pouze ženy a starší dorostenky)dorostenky starší
Součková Natálie F2001Kanoistika Sparta4 km (pouze ženy a starší dorostenky)dorostenky starší
Sobíšková Štěpánka F2001Kanoistika Sparta4 km (pouze ženy a starší dorostenky)dorostenky starší
Zadražilová Anežka F2003Kanoistika Sparta4 km (pouze ženy a starší dorostenky)dorostenky starší
Třísková Katarína F1971Praha 64 km (pouze ženy a starší dorostenky)ženy B
Zachová Petra F1980Praha 24 km (pouze ženy a starší dorostenky)ženy B
Smrčková Pavlína F1970BK Říčany4 km (pouze ženy a starší dorostenky)ženy B
Hlávková Tereza F1980Body ID4 km (pouze ženy a starší dorostenky)ženy B
Vávrová Markéta F1985CYKLOHELIOS Rolníci ČZU4 km (pouze ženy a starší dorostenky)ženy A
Kudrnáčová Lucie F1988OB HCE4 km (pouze ženy a starší dorostenky)ženy A
Hrdličková Andrea F1978Sokol Senohraby4 km (pouze ženy a starší dorostenky)ženy Bdomácí ženy 4 km
Mišeková Martina F1978TJ Sokol Senohraby4 km (pouze ženy a starší dorostenky)ženy Bdomácí ženy 4 km
Šimečková Radka F1977TJ Sokol Senohraby4 km (pouze ženy a starší dorostenky)ženy Bdomácí ženy 4 km
Svěchotová Hana F1973Spartak Praha 44 km (pouze ženy a starší dorostenky)ženy B
Malkusová Nicole F1996SK Kometa Praha4 km (pouze ženy a starší dorostenky)ženy A
Randáková Hanka F1986ASK Slavia Praha4 km (pouze ženy a starší dorostenky)ženy A
Jiroušková Hana F1972Znosim4 km (pouze ženy a starší dorostenky)ženy B
Rudišarová Martina F1984TJ Sokol Senohraby4 km (pouze ženy a starší dorostenky)ženy Adomácí ženy 4 km
Škvorová Petra F2001Senohraby4 km (pouze ženy a starší dorostenky)dorostenky staršídomácí ženy 4 km
Nosková Jaroslava F1976Praha 94 km (pouze ženy a starší dorostenky)ženy B
Václavková Jolana F1969Báječné ženy v běhu4 km (pouze ženy a starší dorostenky)ženy B
Jeníková Karolína F1968Báječné ženy v běhu4 km (pouze ženy a starší dorostenky)ženy B
Jeníková Petra F1996Spartak Praha 44 km (pouze ženy a starší dorostenky)ženy A
Baluskova Ida F19734 km (pouze ženy a starší dorostenky)ženy B
Spilková Eliška F2000Sokol Senohraby4 km (pouze ženy a starší dorostenky)dorostenky staršídomácí ženy 4 km
Gololobovová Blanka F1973AVC Praha4 km (pouze ženy a starší dorostenky)ženy B
Kopecká Alena F1978Hrusice4 km (pouze ženy a starší dorostenky)ženy B
Knošková Jitka F1975Zbraslav4 km (pouze ženy a starší dorostenky)ženy B
Tržilová Iva F1986TJ Maratonstav Úpice4 km (pouze ženy a starší dorostenky)ženy A
Blechová Lucie F2003LBS Sport4 km (pouze ženy a starší dorostenky)dorostenky starší
Kynclová Zuzana F1982Velké Popovice4 km (pouze ženy a starší dorostenky)ženy A
Skořepa Michael M1943Sokol Senohraby Host4 km (pouze ženy a starší dorostenky)
Salingerová Anna F1977ČZÚ4 km (pouze ženy a starší dorostenky)ženy B
Balcarová Petra F1983Senohraby4 km (pouze ženy a starší dorostenky)ženy A
Radová Daniela F20054 km (pouze ženy a starší dorostenky)dorostenky starší
Kadeřábková-Březinová Vanda F1973Olymp Praha4 km (pouze ženy a starší dorostenky)ženy B
Karasová Kamila F1989Omon Kralupy4 km (pouze ženy a starší dorostenky)ženy A
Procházková Alena F1982Běžecký klub ČS4 km (pouze ženy a starší dorostenky)ženy A
Vatěrová Lucie F19854 km (pouze ženy a starší dorostenky)ženy A
Andriková Blanka F1981TJ Sokol Senohraby4 km (pouze ženy a starší dorostenky)ženy Bdomácí ženy 4 km
Plášilová Kateřina F1976TJ Sokol Senohraby4 km (pouze ženy a starší dorostenky)ženy Bdomácí ženy 4 km
Picková Jana F1972Chramiště8 km (zdatné ženy)ženy
Štrosová Alice F1970Super Slow Motion8 km (zdatné ženy)ženy
Hamouzová Tereza F1986ÓMON Praha8 km (zdatné ženy)ženy
Ševčíková Zuzana F1979Ómon Praha8 km (zdatné ženy)ženy
Merasicka Dagmar F1959Continental Automotive Czech Republic s...8 km (zdatné ženy)ženy
Kaiglova Lucie F1987Líný drzý holky8 km (zdatné ženy)ženy
Stránělová Eva F1998SK Rover8 km (zdatné ženy)ženy
Stránělová Nikola F1990KASPER-SWIX Team8 km (zdatné ženy)ženy
Adamcová Andrea F1973Atletika Vlašim8 km (zdatné ženy)ženy
Malovcová Monika F1980Říčany8 km (zdatné ženy)ženy
Tichovská Hana F1982SK PRAGA8 km (zdatné ženy)ženy
Skořepová Alena F1975TJ Sokol Senohraby8 km (zdatné ženy)ženy
Kunstová Lenka F19698 km (zdatné ženy)ženy
Matějů Kateřina F1980SILD team8 km (zdatné ženy)ženy
Matějů Martina F1985SILD team8 km (zdatné ženy)ženy
Vagnerová Zuzana F1980Joskatel8 km (zdatné ženy)ženy
Svarcova Martina F1977Apollo team strancice8 km (zdatné ženy)ženy
Žemlová Eva F1975OK Kamenice8 km (zdatné ženy)ženy
Rűcková Lenka F1978TJ SOKOL PRAHA STARÉ MĚSTO8 km (zdatné ženy)ženy
Balane Katarina F2002Kanoistika Sedlčany8 km (zdatné ženy)ženy
Pudilova Vlaďka F2003Kanoistika Sedlčany8 km (zdatné ženy)ženy
Vejvodova Kristyna F2000Kanoistika Sedlčany8 km (zdatné ženy)ženy
Šťovíčková Darina F1979PRO-DOMA SE8 km (zdatné ženy)ženy
Gregorová Kamila F1981Mizuno team8 km (zdatné ženy)ženy
Balcarová Romana F1978Praha8 km (zdatné ženy)ženy
Bořilová Magdaléna F1965SOŠ a SZŠ Benešov8 km (zdatné ženy)ženy
Kamarádová Daniela F1972Báječné ženy v běhu8 km (zdatné ženy)ženy
Přibylová Eva F1969Sokol Nusle8 km (zdatné ženy)ženy
Petrásková Nikol F1998Zruč nad Sázavou8 km (zdatné ženy)ženy
Koukolová Jana F19838 km (zdatné ženy)ženy
Polívková Markéta F1978DGP8 km (zdatné ženy)ženy
Valentová Helena F1965VŠSK MFF UK8 km (zdatné ženy)ženy
Křížová Lenka F1979Benešovsky běžecký klub8 km (zdatné ženy)ženy
Švihelová Sylva F1989DGP Praha8 km (zdatné ženy)ženy
Tichovská Martina F1986SK Praga8 km (zdatné ženy)ženy
Kudrnová Anna F1986SK Babice8 km (zdatné ženy)ženy
Struková Katka F1985GATORADE Team8 km (zdatné ženy)ženy
Hofmanová Markéta F1984Mistři a Markéta8 km (zdatné ženy)
Procházková Irena F1957TJ Sokol Senohraby8 km (zdatné ženy)domácí ženy 8 km
Kratinová Renata F1956DGP8 km (zdatné ženy)
Bartoňová Veronika F1988DGP8 km (zdatné ženy)
Slavíková Štěpánka F1978DGP8 km (zdatné ženy)
Šárová Andrea F1984Votice8 km (zdatné ženy)ženy
Jirásková Kateřina F1976Praha 94 km (pouze ženy a starší dorostenky)ženy B
Holubová Tereza F1993gatorade Team8 km (zdatné ženy)
Starý Stanislav M1953Roubíčkova Lhota8 km (starší dorostenci a muži)muži D
Smetana Karel M1951Benešovský běžecký klub8 km (starší dorostenci a muži)muži D
Cipl František M1951BONBON Praha8 km (starší dorostenci a muži)muži D
Cinka Ivan M1957Benešovský běžecký klub8 km (starší dorostenci a muži)muži D
Němec Jiří M1948Atletika Vlašim8 km (starší dorostenci a muži)muži D
Werner Petr M1951Liga 100 Praha8 km (starší dorostenci a muži)muži D
Janeček Jaroslav M1940SABZO Praha8 km (starší dorostenci a muži)muži D
Krejsa Václav M1952Bonbon Praha8 km (starší dorostenci a muži)muži D
Minchev Ivan M1957Praha8 km (starší dorostenci a muži)muži D
Novák Jiří M1945SK ROVER8 km (starší dorostenci a muži)muži D
Rádl Pavel M1956BOROVÁ LHOTA8 km (starší dorostenci a muži)muži D
Gregor Jaroslav M1951AC OH Praha8 km (starší dorostenci a muži)muži D
Říha Miroslav M1945Sokol Sadská8 km (starší dorostenci a muži)muži D
Adam Petr M1950AC Obora Hvězda8 km (starší dorostenci a muži)muži D
Hovorka Karel M1951Tj Petřiny8 km (starší dorostenci a muži)muži D
Vaníček Petr M1949Říčany8 km (starší dorostenci a muži)muži D
Mayer Jan M1954Atletika Benešov8 km (starší dorostenci a muži)muži D
Volný Petr M1959Relax medvědice8 km (starší dorostenci a muži)muži C
Vacarda Vladimír M1959ELEVEN RUN TEAM8 km (starší dorostenci a muži)muži C
Franěk Emil M1958BOOT CAMP8 km (starší dorostenci a muži)muži C
Picka Jan M1972Chramiště8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Štros Ota M1965Super Slow Motion8 km (starší dorostenci a muži)muži C
Lebeda Petr M1975Benešovský běžecký klub8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Hamouz Jan M1986ÓMON Praha8 km (starší dorostenci a muži)muži A
Chmelík Martin M1965Quattro Formaggi8 km (starší dorostenci a muži)muži C
Chaloupka Přemysl M1971OK Kamenice8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Rejman Tomáš M1971ÓMON Praha8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Veselý Michal Lustig M1980LUSTIG HEROES8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Skořepa David M1980Praha 48 km (starší dorostenci a muži)muži B
Švec Daniel M1979HC Sick of it All8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Stráněl Ml Jiří M1993KASPER-SWIX Team8 km (starší dorostenci a muži)muži A
Stráněl Jiří M1972SK Rover8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Pejša Jan M1975smí být prázdné8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Hušák Jiří M1982ÓMON Praha8 km (starší dorostenci a muži)muži A
Janáček Jiří M1961Praha 48 km (starší dorostenci a muži)muži C
Navrátil Zdeněk M1979Prague Runners8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Kolář David M1977SK Moravan Louňovice8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Košař Michal M1976Runsasan8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Bína Jiří M1976Hrusice8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Bína Šimon M2007SKI Senohraby8 km (starší dorostenci a muži)dorostenci starší
Koudelka Drahomir M1971Meixner Consulting8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Kočovský Miroslav M1971Senohraby8 km (starší dorostenci a muži)muži Bdomácí muži 8 km
Pecháček Libor M1976Mnichovice8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Smrčka Miloš M1954BK Říčany8 km (starší dorostenci a muži)muži D
Rieger Jan M1976Vlkovec8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Polivka Petr M1974Ski Vitkovice8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Šolta Jakub M1975Světice8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Halík Pavel M1974Senohraby8 km (starší dorostenci a muži)muži Bdomácí muži 8 km
Častvaj Daniel M1974Mnichovice8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Brabec Miroslav M1967Sparta8 km (starší dorostenci a muži)muži C
Andrlík Jan M1977Kanoistika Sparta8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Veselý Tomáš M1996Kanoistika Sparta8 km (starší dorostenci a muži)muži A
Sobíšek Martin M1998Kanoistika Sparta8 km (starší dorostenci a muži)muži A
Zadražil Lukáš M1999Kanoistika Sparta8 km (starší dorostenci a muži)dorostenci starší
Počta Jan M1999Kanoistika Sparta8 km (starší dorostenci a muži)dorostenci starší
Mašek Ondřej M2000Kanoistika Sparta8 km (starší dorostenci a muži)dorostenci starší
Sobíšek Tomáš M2001Kanoistika Sparta8 km (starší dorostenci a muži)dorostenci starší
Brabec Jakub M2001Kanoistika Sparta8 km (starší dorostenci a muži)dorostenci starší
Podraský Patrik M2002Kanoistika Sparta8 km (starší dorostenci a muži)dorostenci starší
Hrábek Nikola M2003Kanoistika Sparta8 km (starší dorostenci a muži)dorostenci starší
Tešovič Jan M2003Kanoistika Sparta8 km (starší dorostenci a muži)dorostenci starší
Rektor Antonín M1975Praha 48 km (starší dorostenci a muži)muži B
Dubják Petr M1970Jiskra Zruč n. S.8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Urbanec Jan M1981Zaječice8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Urbanec Ondřej M2002Zaječice8 km (starší dorostenci a muži)dorostenci starší
Pelikán Karel M1979Benešovský běžecký klub8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Růžička Jan M1986Praha 178 km (starší dorostenci a muži)muži A
Svačina Štěpán M1980Rumový Express8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Hruška Tomáš M1976Praha8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Smrčka Petr M1969BK Říčany8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Klvaň Norbert M1972SKC Pečky8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Linhart Martin M19778 km (starší dorostenci a muži)muži B
Přibík Martin M1974Vnitřnosť8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Herda Jan M1983SKP Nymburk8 km (starší dorostenci a muži)muži A
Peřinka Filip M1988TTT8 km (starší dorostenci a muži)muži A
Gregoriades Tomas M1983Team Herbalife8 km (starší dorostenci a muži)muži A
Lejnar Martin M1972TJ Jiskra Zruč nad Sázavou8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Řehák Vít M1994CYKLOHELIOS8 km (starší dorostenci a muži)muži A
Kalenda Michal M1978Sokol Senohraby8 km (starší dorostenci a muži)muži Bdomácí muži 8 km
Lichtenberg Martin M1973TJ Sokol Senohraby8 km (starší dorostenci a muži)muži Bdomácí muži 8 km
Veselý Jan M1965TJ Sokol Senohraby8 km (starší dorostenci a muži)muži Cdomácí muži 8 km
Zach Petr M1971DGP8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Rada Michal M1979Stráže8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Linhart František M1982Prague Runners8 km (starší dorostenci a muži)muži A
Mráz Antonín M1972DGP8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Matějů Michal M1977SILD team8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Matějů Luboš M1976SILD team8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Pautov Sergey M1969Nikteam8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Hájek Martin M1968KVS8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Eremka Libor M1988TJ Jiskra Humpolec8 km (starší dorostenci a muži)muži A
Hrdina Antonín M1986TJ ČZU Praha - Rolníci8 km (starší dorostenci a muži)muži A
Sunka Jan M1976Moravan Lounovice8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Ptáček Jan M1972Tým Kartografie8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Pávek Martin M1987CZU Praha8 km (starší dorostenci a muži)muži A
Hrček Tomáš M1968Praha 98 km (starší dorostenci a muži)muži B
Lančarič Petr M1969Záběhlice8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Kahoun Jan M1986Louňovice pod Blaníkem8 km (starší dorostenci a muži)muži A
Svěchota Matyáš M2003TJ Dukla Praha8 km (starší dorostenci a muži)dorostenci starší
Jelínek Aleš M1995Praha 68 km (starší dorostenci a muži)muži A
Jelínek Pavel M1960Praha 68 km (starší dorostenci a muži)muži C
Pozner Daniel M1973Zeleneč8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Tůma Jiří M1988Vlašim8 km (starší dorostenci a muži)muži A
Koběrský Pavel M1979Světice8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Šťovíček Martin M1974SK Babice8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Hanousek Jakub M1991Praha8 km (starší dorostenci a muži)muži A
Pirk Jan M1948Lékařský triklub Praha8 km (starší dorostenci a muži)muži D
Pirk Tomáš M19738 km (starší dorostenci a muži)muži B
Chvátal Vladimír M1967Úvaly8 km (starší dorostenci a muži)muži C
Moulík Jiří M1995Kanoistika Sedlčany8 km (starší dorostenci a muži)muži A
Budka Ondřej M2005Kanoistika Sedlčany8 km (starší dorostenci a muži)dorostenci starší
Kadleček Aleš M1975Kanoistika Sedlčany8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Samec David M2001Kanoistika Sedlčany8 km (starší dorostenci a muži)dorostenci starší
Andrušík Radek M2002Kanoistika Sedlčany8 km (starší dorostenci a muži)dorostenci starší
Mašek Petr M2002Kanoistika Sedlčany8 km (starší dorostenci a muži)dorostenci starší
Novotny Lukaš M2002Kanoistika Sedlčany8 km (starší dorostenci a muži)dorostenci starší
Lachout Martin M1970Kanoistika Sedlčany8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Sůsa Jakub M1988kokoteam.cz8 km (starší dorostenci a muži)muži A
Fiala Matyas M2003kanoistika sedlčany8 km (starší dorostenci a muži)dorostenci starší
Fiala Šimon M2002kanoistika sedlčany8 km (starší dorostenci a muži)dorostenci starší
Šítek Michal M1979Celné8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Jakubíček Honza M1982Kerberos8 km (starší dorostenci a muži)muži A
Tůma Jiří M1963Obchodní akademie Vlašim8 km (starší dorostenci a muži)muži C
Pospíšil Pavel M1980Benešovský běžecký klub8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Skvor Petr M1965Senohraby8 km (starší dorostenci a muži)muži Cdomácí muži 8 km
Křížek Martin M1972Kona Runners8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Livora Václav M1989Pankrác8 km (starší dorostenci a muži)muži A
Vávra Radomír M1963KEARTEAM8 km (starší dorostenci a muži)muži C
Nosek Jiří M1970Kbely cycling team8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Jahoda Vít M1983Benešovský běžecký klub8 km (starší dorostenci a muži)muži A
Mráz Pavel M1976DGP8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Herynek Petr M1973Mnichovice8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Duchoň David M1971Praha Újezd8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Ďoubal Miroslav M1974Kolovraty8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Novák Ivo M1962OK 24 Praha8 km (starší dorostenci a muži)muži C
Neumann Josef M1974SSK Spartak Čtyřkoly8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Šťastný Jan M1974TJ Sokol Senohraby8 km (starší dorostenci a muži)muži Bdomácí muži 8 km
Růžička Luboš M1968SOSE8 km (starší dorostenci a muži)muži Bdomácí muži 8 km
Zahorec Adam M2004SOSE8 km (starší dorostenci a muži)dorostenci staršídomácí muži 8 km
Plášil Matěj M1999SKI Senohraby8 km (starší dorostenci a muži)dorostenci staršídomácí muži 8 km
Michalik Slavomir M1968Hlubočinka8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Fišer Jiří M1985VŠSK MFF UK8 km (starší dorostenci a muži)muži A
Procházka Roman M1976TJ Tuchoraz8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Semík Luboš M1962OK Kamenice8 km (starší dorostenci a muži)muži C
Němeček Jan M1962USK Praha8 km (starší dorostenci a muži)muži C
Hausenblas Šimon M1998OK Kamenice8 km (starší dorostenci a muži)muži A
Kos Pavel M1972Senohraby8 km (starší dorostenci a muži)muži Bdomácí muži 8 km
Havel Filip M19838 km (starší dorostenci a muži)muži A
Freudl Ondřej M1976Klínec8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Michalička Vladimír M1960TK Radošovice8 km (starší dorostenci a muži)muži C
Kříž Dušan M1978Benesovsky běžecký klub8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Fišer Pavel M1966TJ Stodůlky Praha8 km (starší dorostenci a muži)muži C
Knyttl Jan M1978KBELY Cycling Team8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Klaška Pavel M1993Kotlářka8 km (starší dorostenci a muži)muži A
Klaška Martin M2001Kotlářka8 km (starší dorostenci a muži)dorostenci starší
Klaška Pavel M1965Kotlářka8 km (starší dorostenci a muži)muži C
Pechek Petr M1983TJ Maratonstav Úpice8 km (starší dorostenci a muži)muži A
Kolanda Martin M1977DGP8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Werner Lukáš M1985Zelená liška8 km (starší dorostenci a muži)muži A
Pelisek Michael M1980JRCP8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Kožina Petr M1960SK Praga8 km (starší dorostenci a muži)muži C
Krejčík Jan M1982Nová Ves8 km (starší dorostenci a muži)muži A
Knoška Martin M1976Zbraslav8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Němec Jan M1973Kolín8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Oberländer Jan M1975TJ Sokol Senohraby8 km (starší dorostenci a muži)muži Bdomácí muži 8 km
Balcar Aleš M1986Hradec Králové8 km (starší dorostenci a muži)muži A
Pipek Jan M1982SK Babice8 km (starší dorostenci a muži)muži A
Hakl Martin M1987SK Babice8 km (starší dorostenci a muži)muži A
Jaborník Karel M1980SK Babice8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Vizina Petr M1967SK Babice8 km (starší dorostenci a muži)muži C
Rück Daniel M1977SK Babice8 km (starší dorostenci a muži)muži B
John Robert M1973Praha8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Struk Jiří M1981GATORADE Team8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Hofman Jiří M1986Mistři a Markéta8 km (starší dorostenci a muži)muži A
Kotlík Kamil M1977Hegesh8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Vytásek Jaroslav M1974Senohraby8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Stýblo Aleš M1976Chocerady8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Plášil Martin M1976Chocerady Vepřovice8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Šanda Dobroslav M1975Chocerady8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Kuba Libre Luboš M00008 km (starší dorostenci a muži)muži B
Vatěra Václav M19818 km (starší dorostenci a muži)muži B
Vatěra Václav M19568 km (starší dorostenci a muži)muži D
Pán Jan M1964Nová Ves8 km (starší dorostenci a muži)muži C
Schejbal Ondřej M1991LBS Sport8 km (starší dorostenci a muži)muži A
Jančár Franta M1979TJ Sokol Senohraby8 km (starší dorostenci a muži)muži Bdomácí muži 8 km
Bartoň Vojtěch M1988DGP8 km (starší dorostenci a muži)muži A
Hrnčíř Honza M1979DGP8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Neumann Jaroslav M1962DGP8 km (starší dorostenci a muži)muži C
Neumann Martin M1996DGP8 km (starší dorostenci a muži)muži A
Gazda Vítězslav M1977Divišov8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Slunečko Jindřich M1970BBK Benešov8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Dufek Pavel M1980DGP8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Krchňák Roman M1965Vlašim8 km (starší dorostenci a muži)muži C
Šimek Pavel M1971Praha 38 km (starší dorostenci a muži)muži B
Julanek Mára Leopold M1962DGP8 km (starší dorostenci a muži)muži C
Dvořák Libor M1957DGP8 km (starší dorostenci a muži)muži D
Paulů Robert M19738 km (starší dorostenci a muži)muži B
Slavík Viktor M1963Řeporyjští Sršáni8 km (starší dorostenci a muži)muži C
Macháč Jan Olín M1977DGP8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Navrátil Josef M1949SK Stránčice8 km (starší dorostenci a muži)muži D
Nohejl Tomáš M1967SK DNF/Salming8 km (starší dorostenci a muži)muži C
Jeníček Michal M1980HO Přírodní Vědy Říčany8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Bukovinský Michal M1984HO PFF UK8 km (starší dorostenci a muži)muži A
Balcar Jaroslav M1981Senohraby / HO Přírodní vědy8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Hilgert Luboš M1986Praha8 km (starší dorostenci a muži)muži A
Zlesák Martin M1973SK Rover Praha8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Prouza Milan M1990SC Radotín8 km (starší dorostenci a muži)muži A
Šmíd Ondřej M1990Kbely Cycling Team8 km (starší dorostenci a muži)muži A
Froník Jan M1985VK Smíchov8 km (starší dorostenci a muži)muži A
Penc Miroslav M1971Dukla Praha8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Bradáč Jiří M1982Sabzo8 km (starší dorostenci a muži)muži A
Polášek Ferdinand Jan M1988MFF UK8 km (starší dorostenci a muži)muži A
Semerád Antonín M1998OOB Kotlářka Praha8 km (starší dorostenci a muži)muži A
Skalka Jakub M19918 km (starší dorostenci a muži)muži A
Vágner Aleš M1977Rorace Team Pyšely8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Karas Ondřej M1985Omon Praha8 km (starší dorostenci a muži)muži A
Janovský Stanislav M1960Praha 128 km (starší dorostenci a muži)muži C
Vašek Libor M1978Relativ Team8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Beneš Štěpán M1985Omon Praha8 km (starší dorostenci a muži)muži A
Semenchukov Maxim M1985Running Chef8 km (starší dorostenci a muži)muži A
Kutman Pavel M1964Struhařov8 km (starší dorostenci a muži)muži C
Jirásek Marek M1973TJ Sokol Kbely8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Tupý Marek M1977Česyk8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Pokorný Miroslav M19608 km (starší dorostenci a muži)muži C
Chvátal Luboš M1976VŠSK MFF UK8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Karban Zdeněk M1977Sporticus8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Lesse Petr M1974Veslaři Bohemians8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Šoltys Marek M1973Energy Team8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Nový Břetislav M1947Sabzo Praha8 km (starší dorostenci a muži)muži D
Libre Kuba M1974SK Lajdáček8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Konvalinka Matěj M1999Kanoistika Sedlčany8 km (starší dorostenci a muži)dorostenci starší
Berounská Adéla F2003USK OB Prahadětské/žákovské tratižákyně starší
Berounská Anna F2002USK OB Prahadětské/žákovské tratiDorostenky mladšídomácí děvčata
Borovička Matyáš M2009SK Babicedětské/žákovské tratiminižáci mladší
Bulandr Mára Leopard M1962DGP8 km (starší dorostenci a muži)muži C
Burian Jáchym M2006ŠSK Újezd nad Lesydětské/žákovské tratižáci mladší
Burianová Vanda F2009ŠSK Újezd nad Lesydětské/žákovské tratiminižákyně mladší
Carmine Adam M2009Dukla JMdětské/žákovské tratiminižáci mladší
Carmine Nicol F2009Atletika Jižní Městodětské/žákovské tratiminižákyně mladší
Doupovcova Klara F2007Tj Sokol Senohrabydětské/žákovské tratiminižákyně staršídomácí děvčata
Doupovcova Kristyna F2012Tj Sokol Senohrabydětské/žákovské tratipidižákyně staršídomácí děvčata
Doupovec Ondrej M2008Tj Sokol Senohrabydětské/žákovské tratiminižáci staršídomácí chlapci
Drábová Eliška F2005SŠK ÚJEZD NAD LESYdětské/žákovské tratižákyně mladší
Duchoňová Alice F2009dětské/žákovské tratiminižákyně mladší
Fafejta Václav M1973TJ LIGA 100 PRAHA8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Fafejtová  Eliška F2014PRAHA 4dětské/žákovské tratipidižákyně mladší
Fafejtová Radka F1979TJ LIGA 100 PRAHA4 km (pouze ženy a starší dorostenky)ženy B
Fišerová Ludmila F2003TJ Stodůlky Prahadětské/žákovské tratižákyně starší
Florová Monika F2004AC Sparta Prahadětské/žákovské tratižákyně starší
Folprecht Lukáš M2008Zdravotník Prahadětské/žákovské tratiminižáci starší
Folprechtová Julie F2006Zdravotník Prahadětské/žákovské tratižákyně mladší
Frolík Jan M1985VK Smíchov8 km (starší dorostenci a muži)muži A
Gozon Martin M2009Chotýšanydětské/žákovské tratiminižáci mladší
Gozonová Martina F2007Atletika Benešovdětské/žákovské tratiminižákyně starší
Gozonová Martina F1978Atletika Benešovnordic runningženy
Gozonová Petra F2007Atletika Benešovdětské/žákovské tratiminižákyně starší
Hacmacová Linda F2005TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské tratižákyně mladšídomácí děvčata
Hanzlová Karolína F2008SENOHRABYdětské/žákovské tratiminižákyně staršídomácí děvčata
Hanzlová Kateřina F2011SENOHRABYdětské/žákovské tratipidižákyně staršídomácí děvčata
Hauptmann Marek M2007Dukla Prahadětské/žákovské tratiminižáci starší
Herynková Lucie F2009Ski Senohrabydětské/žákovské tratiminižákyně mladšídomácí děvčata
Hlávka Tomáš M2004Praha 9dětské/žákovské tratižáci starší
Hlávková Veronika F2006Black Angelsdětské/žákovské tratižákyně mladší
Holubová Petra F1985Ómon Praha4 km (pouze ženy a starší dorostenky)ženy A
Houštecká Hanna F1983Báječné ženy v běhu4 km (pouze ženy a starší dorostenky)ženy A
Hrdlička Adam M2009Sokol Senohrabydětské/žákovské tratiminižáci mladšídomácí chlapci
Hrdlička Matouš M2012Sokol Senohrabydětské/žákovské tratipidižáci staršídomácí chlapci
Hrstková Vladěna F1987Kerteam8 km (zdatné ženy)ženy
Hruška Ondřej M2007Mirošovicedětské/žákovské tratiminižáci starší
Chalupníková Valerie F2010ASK SLAVIEdětské/žákovské tratiminižákyně mladší
Chmelík Tomáš M2010Quattro Formaggidětské/žákovské tratiminižáci mladší
Chmelíková Adéla F2007Sokol Dolní Počernicedětské/žákovské tratiminižákyně starší
Jech Petr M1990DGP - WC Pivson Praha8 km (starší dorostenci a muži)muži A
Jonáková Lucie F2004TJ Sokol Říčany a Radošovicedětské/žákovské tratižákyně starší
Jonáková Veronika F2007Říčanydětské/žákovské tratiminižákyně starší
Kala Tomáš M2007Báječné děti v běhudětské/žákovské tratiminižáci starší
Kalendová Lucie F2010TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské tratiminižákyně mladšídomácí děvčata
Kalendová Marie F2012TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské tratipidižákyně staršídomácí děvčata
Kalendová Teodora F2006ASK Slavia Prahadětské/žákovské tratižákyně mladší
Kletečková Markéta F1979Radotín8 km (zdatné ženy)ženy
Klimperová Adéla F2010Atletika Český Broddětské/žákovské tratiminižákyně mladší
Knoška Michal M2008SK Sport Zbraslavdětské/žákovské tratiminižáci starší
Knoška Robert M2005SK Sport Zbraslavdětské/žákovské tratižáci mladší
Koběrská Ema Marie F2010Světicedětské/žákovské tratiminižákyně mladší
Koběrský Matouš M2014Světicedětské/žákovské tratipidižáci mladší
Koběrský Tobiáš M2008Světicedětské/žákovské tratiminižáci starší
Kocourek Lukáš M1990TJ Sokol Senohraby8 km (starší dorostenci a muži)muži A
Kodym Filip M2008Atipic Jílové u Prahydětské/žákovské tratiminižáci starší
Kohout Filip M2005Sokol Senohrabydětské/žákovské tratižáci mladšídomácí chlapci
Kolářová Veronika F2010SK Moravan Louňovicedětské/žákovské tratiminižákyně mladší
Kolářová Zuzana F2012SK Moravan Louňovicedětské/žákovské tratipidižákyně starší
Kopáňková Lucie F2009Atipic z.s. Jílové u Prahydětské/žákovské tratiminižákyně mladší
Kopecký Jonáš M2005TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské tratižáci mladšídomácí chlapci
Kopecký Matouš M2008TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské tratiminižáci staršídomácí chlapci
Kopecký Štěpán M2005TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské tratižáci mladšídomácí chlapci
Kopecký Vít M2003TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské tratižáci staršídomácí chlapci
Kordík Antonín M2009Atipic Jílovédětské/žákovské tratiminižáci mladší
Kordíková Anna F2006Atipic Jílovédětské/žákovské tratižákyně mladší
Kos Jakub M2004LBS SPORT TEAMdětské/žákovské tratižáci staršídomácí chlapci
Kos Vojtěch M2002LBS SPORT TEAMdětské/žákovské tratiDorostenci mladší
Kosová Karolína F2009LBS Sport Teamdětské/žákovské tratiminižákyně mladšídomácí děvčata
Košařová Barbora F2006Runsasandětské/žákovské tratižákyně mladší
Košařová Veronika F2012Runsasandětské/žákovské tratipidižákyně starší
Kotiš Martin M2009dětské/žákovské tratiminižáci mladšídomácí chlapci
Kotišová Karolína F2006dětské/žákovské tratižákyně mladšídomácí děvčata
Koukal Adam M2006SC Radotíndětské/žákovské tratižáci mladší
Koukalová Eliška F2009SC Radotíndětské/žákovské tratiminižákyně mladší
Kovář Jenda M2008Diana Sport Teamdětské/žákovské tratiminižáci starší
Kovář Toník M2011Olympdětské/žákovské tratipidižáci starší
Krejčík Samuel M2012MP Dukla Prahadětské/žákovské tratipidižáci starší
Krejčíková Amelie F2007MP Dukla Prahadětské/žákovské tratiminižákyně starší
Kříž Matěj M2009Atletika Benesovdětské/žákovské tratiminižáci mladší
Kumstová Jana F2001TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské tratiDorostenky mladší
Kuriš Radek M1971Praha8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Lančarič Vojtěch M2003Záběhlicedětské/žákovské tratižáci starší
Lichtenbergová Tereza F2005TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské tratižákyně mladšídomácí děvčata
Lichtenbergová Zuzana F2007TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské tratiminižákyně staršídomácí děvčata
Macák David M2012Praha-8 Trojadětské/žákovské tratipidižáci starší
Macák Filip M2008Sparta Prahadětské/žákovské tratiminižáci starší
Maleček Petr M1972TJ Sokol Suchdol8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Mandík Michal M2010Atletika Jižní městodětské/žákovské tratiminižáci mladší
Mandíková Daniela F2007Atletika Jižní městodětské/žákovské tratiminižákyně starší
Mašek Ondra M2006Spartak Praha 4dětské/žákovské tratižáci mladší
Matějů Antonín M2015SILD teamdětské/žákovské tratipidižáci mladší
Matějů Eda M2012SILD teamdětské/žákovské tratipidižáci starší
Matějů Emil M2015SILD teamdětské/žákovské tratipidižáci mladší
Matějů Josef M2013SILD teamdětské/žákovské tratipidižáci mladší
Míčková Karolína F2014Žižkovdětské/žákovské tratipidižákyně mladší
Mišek Michal M2013TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské tratipidižáci mladšídomácí chlapci
Mišeková Kateřina F2007TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské tratiminižákyně staršídomácí děvčata
Mišeková Lucie F2010TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské tratiminižákyně mladšídomácí děvčata
Možíšová Magdaléna F2010SKI Senohrabydětské/žákovské tratiminižákyně mladšídomácí děvčata
Mrázová Ema F2009DGPdětské/žákovské tratiminižákyně mladší
Mrázová Julie F2006Spartak Praha 4dětské/žákovské tratižákyně mladší
Mrázová Lucie F2012DGPdětské/žákovské tratipidižákyně starší
Nemšovský Filip M2005Praga Prahadětské/žákovské tratižáci mladší
Neumannová Jana F2013SSK Spartak Čtyřkolydětské/žákovské tratipidižákyně mladší
Neuwirth Jan M1975SILVINI8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Nezmeškal Matěj M2009SK Volejbal Kolíndětské/žákovské tratiminižáci mladší
Nezmeškalová Kateřina F2011SK Volejbal Kolíndětské/žákovské tratipidižákyně starší
Nosková Helena F2005AC Sparta Prahadětské/žákovské tratižákyně mladší
Nosková Zuzana F2005Avia Čakovicedětské/žákovské tratižákyně mladší
Oborný Tomáš M2007Atipicdětské/žákovské tratiminižáci staršídomácí chlapci
Paloučková Lucie F2008Sokol Senohrabydětské/žákovské tratiminižákyně staršídomácí děvčata
Paloučková Zuzana F2010Sokol Senohrabydětské/žákovské tratiminižákyně mladší
Panták Tomáš M2013Senohrabydětské/žákovské tratipidižáci mladšídomácí chlapci
Pantáková Sára F2011Senohrabydětské/žákovské tratipidižákyně staršídomácí děvčata
Panuščík Petr M1981DGP8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Pautov Nikita M2008SK ROVER PRAHAdětské/žákovské tratiminižáci starší
Pavlica Filip M2000Spartak Praha 4nordic runningmuži
Pavliščová Anna F2012ATIPICdětské/žákovské tratipidižákyně starší
Pavliščová Marie F2009ATIPICdětské/žákovské tratiminižákyně mladší
Pazdera Tomáš M2008Mnichovicedětské/žákovské tratiminižáci starší
Pazderová Jana F2012Mnichovicedětské/žákovské tratipidižákyně starší
Petrželová Barbora F2008Volvo - Rock Machinedětské/žákovské tratiminižákyně starší
Plášilová Kristýna F2005SKI Senohrabydětské/žákovské tratižákyně mladšídomácí děvčata
Podlipny Adam M2007SK Lajdáčekdětské/žákovské tratiminižáci starší
Polák Alexandr M2002SC Radotíndětské/žákovské tratiDorostenci mladší
Polák Richard M2009SC Radotíndětské/žákovské tratiminižáci mladší
Poláková Kateřina F2010SC Radotíndětské/žákovské tratiminižákyně mladší
Procházka Jindřich M2005ASK Slavia Prahadětské/žákovské tratižáci mladší
Procházka Tomáš M2007Atipicdětské/žákovské tratiminižáci starší
Procházková Helena F2010Atipicdětské/žákovské tratiminižákyně mladší
Procházková Zdeňka F2013Atipicdětské/žákovské tratipidižákyně mladší
Pukowiecová Ema Marie F2010Atletika Benešovdětské/žákovské tratiminižákyně mladší
Rada Ondřej M2011Strážedětské/žákovské tratipidižáci starší
Rada Petr M1964AC Obora Hvezda praha8 km (starší dorostenci a muži)muži C
Rada Vojtěch M2010Bikeclinic junior teamdětské/žákovské tratiminižáci mladší
Radová Eliška F2013Bikeclinic junior teamdětské/žákovské tratipidižákyně mladší
Radová Ema F2005Strážedětské/žákovské tratižákyně mladší
Radová Nela F2008Strážedětské/žákovské tratiminižákyně starší
Rákosník Luboš M1974Jihočeský klub maratonců České Budějovi...8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Randák Ondřej M1967TO Sprint8 km (starší dorostenci a muži)muži C
Rosenbaumová Ester F2009HC Slavia Prahadětské/žákovské tratiminižákyně mladší
Růžička Ondřej M2009TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské tratiminižáci mladšídomácí chlapci
Růžičková Lída F2012TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské tratipidižákyně staršídomácí děvčata
Řeháková Laura F2008Atletika Benešovdětské/žákovské tratiminižákyně starší
Řeháková Valerie F2012Atletika Benešovdětské/žákovské tratipidižákyně starší
Říha Karel M1969Soběhrdy8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Skalka Jakub M19918 km (starší dorostenci a muži)muži A
Skořepa Matěj M2004TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské tratižáci staršídomácí chlapci
Skořepová Anna F2013Praha 4dětské/žákovské tratipidižákyně mladší
Skořepová Eliška F2011TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské tratipidižákyně staršídomácí děvčata
Smrčková Eliška F2006BK Říčanydětské/žákovské tratižákyně mladší
Soukalová Victoria F2004Hovorčovicedětské/žákovské tratižákyně starší
Stocková Kateřina F2006Senohrabydětské/žákovské tratižákyně mladší
Stocková Lea F2011Senohrabydětské/žákovské tratipidižákyně staršídomácí děvčata
Straka Adam M2012TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské tratipidižáci staršídomácí chlapci
Straková Karolína F2010TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské tratiminižákyně mladšídomácí děvčata
Struková Andělka F2015GATORADE Teamdětské/žákovské tratipidižákyně mladší
Sunka Hubert M2012Moravan Lounovicedětské/žákovské tratipidižáci starší
Sunkova Berta F2008Moravan Lounovicedětské/žákovské tratiminižákyně starší
Sunkova Sara F2010Moravan Lounovicedětské/žákovské tratiminižákyně mladší
Svoboda Dominik M2005TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské tratižáci mladšídomácí chlapci
Svoboda Ondřej M2009TJ Sokol Opolanydětské/žákovské tratiminižáci mladší
Svobodová Laura F2005Tj Sokol Senohrabydětské/žákovské tratižákyně mladšídomácí děvčata
Svobodová Marta F2012TJ Sokol Opolanydětské/žákovské tratipidižákyně starší
Šedivý Zdeněk M2000Atletika Benešov8 km (starší dorostenci a muži)dorostenci starší
Šimečková Anička F2010Senohrabydětské/žákovské tratiminižákyně mladšídomácí děvčata
Šimečková Kateřina F2006Senohrabydětské/žákovské tratižákyně mladšídomácí děvčata
Šimková Tereza F2007SK Slaviadětské/žákovské tratiminižákyně starší
Šňupárek Jenda M2010Černošicedětské/žákovské tratiminižáci mladší
Šňupárková Bára F2011Černošicedětské/žákovské tratipidižákyně starší
Šolta Jáchym M2009Světicedětské/žákovské tratiminižáci mladší
Šourek Pavel M1971Osnicenordic runningmuži
Špaček Vojtěch M2007Zaječicedětské/žákovské tratiminižáci starší
Šťastná Lucie F2006TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské tratižákyně mladšídomácí děvčata
Šťastný Pavel M2009TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské tratiminižáci mladšídomácí chlapci
Štolba Jakub M2003Senohrabydětské/žákovské tratižáci staršídomácí chlapci
Štolba Marek M2009TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské tratiminižáci mladšídomácí chlapci
Štolba Tomáš M2006TjSokol Senohrabydětské/žákovské tratižáci mladšídomácí chlapci
Štorc Michal M2010Sokol Senohrabydětské/žákovské tratiminižáci mladšídomácí chlapci
Šťovíček Vojta M2008SK Babicedětské/žákovské tratiminižáci starší
Šťovíčková Vendula F2006SK Babicedětské/žákovské tratižákyně mladší
Šuráň František M2001Velké Popovicedětské/žákovské tratiDorostenci mladší
Šuráň František M2001Velké Popovice8 km (starší dorostenci a muži)dorostenci starší
Šuráň Josef M2003Velké Popovicedětské/žákovské tratižáci starší
Šuráň Josef M2003Velké Popovice8 km (starší dorostenci a muži)dorostenci starší
Šuráňová Hedvika F2007OK Kamenicedětské/žákovské tratiminižákyně starší
Šuráňová Petra F2003Velké popovicedětské/žákovské tratižákyně starší
Táborská Terezie F2006ASK Slavia Prahadětské/žákovské tratižákyně mladší
Tabulka Štěpán M2007Zvánovicedětské/žákovské tratiminižáci starší
Tabulková Bára F2009Zvánovicedětské/žákovské tratiminižákyně mladší
Techlová Ema F2015TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské tratipidižákyně mladší
Tibitanzl Michal M1974SportikusTeam8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Tlamichová Alice F2013Sokol Senohrabydětské/žákovské tratipidižákyně mladšídomácí děvčata
Tlamichová Bára F2010Sokol Senohrabydětské/žákovské tratiminižákyně mladšídomácí děvčata
Trnková Alena F1984DGP8 km (zdatné ženy)ženy
Ungerová Eliška F2007Atipic, z.s.dětské/žákovské tratiminižákyně starší
Valuchová Julie F2009Praha,zšvenclikůdětské/žákovské tratiminižákyně mladší
Valuchová Veronika F2008Praha,zšvenclikůdětské/žákovské tratiminižákyně starší
Vaněk Ladislav M2009TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské tratiminižáci mladšídomácí chlapci
Vaňková Alena F2012TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské tratipidižákyně staršídomácí děvčata
Vavra Viktor M2007VSK CVUT Prahadětské/žákovské tratiminižáci starší
Vejrychová Nikola F2007Zaječicedětské/žákovské tratiminižákyně staršídomácí děvčata
Veselá Julie F2010TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské tratiminižákyně mladší
Veselý Václav M2013TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské tratipidižáci mladší
Vlček Vladimír M1980Teplice8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Vlčková Emička F2009Lipnomandětské/žákovské tratiminižákyně mladší
Vobecký Filip M2010Atletika Benešovdětské/žákovské tratiminižáci mladší
Vobecký Lukáš M2010Atletika Benešovdětské/žákovské tratiminižáci mladší
Vondrák Ondřej M2007Sokol Senohrabydětské/žákovské tratiminižáci staršídomácí chlapci
Vondráková Kateřina F2004Sokol Senohrabydětské/žákovské tratižákyně staršídomácí děvčata
Vozobulová Viktorka F2006Senohrabydětské/žákovské tratižákyně mladšídomácí děvčata
Vytásek Jaroslav M1974Senohraby8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Vytásek Lukáš M2009Senohrabydětské/žákovské tratiminižáci mladšídomácí chlapci
Vytásek Ondřej M2006Senohrabydětské/žákovské tratižáci mladšídomácí chlapci
Záhorcová Anežka F2012SOSEdětské/žákovské tratipidižákyně staršídomácí děvčata
Záhorcová Eliška F2007SOSEdětské/žákovské tratiminižákyně starší
Záhorec Jonáš M2009SOSEdětské/žákovské tratiminižáci mladšídomácí chlapci
Zahrádka Vít M2007Ski Senohrabydětské/žákovské tratiminižáci staršídomácí chlapci
Zahrádková Ela F2015Senohrabydětské/žákovské tratipidižákyně mladšídomácí děvčata
Zahrádková Ema F2015Senohrabydětské/žákovské tratipidižákyně mladšídomácí děvčata
Zahrádková Leontýna F2013Ski Senohrabydětské/žákovské tratipidižákyně mladšídomácí děvčata
Zbúrová Alice F1995Neratovice4 km (pouze ženy a starší dorostenky)ženy A
Zdechovská Eliška F2009Sparta Prahadětské/žákovské tratiminižákyně mladší
Zdechovský Jakub M2011Praha-8 Trojadětské/žákovské tratipidižáci starší
Zelená Barbora F2007dětské/žákovské tratiminižákyně staršídomácí děvčata
Žilka Matěj M2008ŠSK Újezd nad Lesydětské/žákovské tratiminižáci starší
Žilková Zuzana F2011ŠSK Újezd nad Lesydětské/žákovské tratipidižákyně starší