Počet přihlášených: 248
Příjmení | Jméno | Klub | závod | Kategorie |
---|---|---|---|---|
Prollerová | Petra | KV Klíč | Vedlejší závod 7,5 km (1 okruh) | Z35plus |
Roudnická | Veronika | AC Rumburk | Hlavní závod 15 km (2 okruhy) | Z34 |
Faltová | Jiřina | Česká Lípa | Hlavní závod 15 km (2 okruhy) | Z35plus |
Kolář | Miloslav | rozběháme Kamenici | Hlavní závod 15 km (2 okruhy) | M39 |
Ehrlich | Jaroslav | Rozběháme Kamenici | Hlavní závod 15 km (2 okruhy) | M39 |
Faltová | Eliška | Tniclub Haven Česká Lípa | Vedlejší závod 7,5 km (1 okruh) | Z35plus |
Vetešník | Ladislav | SKI Polevsko | Hlavní závod 15 km (2 okruhy) | M39 |
Hellier | Broňa | Noviny p. Ralskem | Vedlejší závod 7,5 km (1 okruh) | Z35plus |
Šlechtová | Martina | Liberec | Hlavní závod 15 km (2 okruhy) | Z35plus |
Věchet | Ladislav | Česká Lípa | Hlavní závod 15 km (2 okruhy) | M49 |
Bitmanová | Ywona | Cvikov | Hlavní závod 15 km (2 okruhy) | Z35plus |
Studničný | Josef | Cvikov | Hlavní závod 15 km (2 okruhy) | M59 |
Sklenář | Josef | Jablonec nad Nisou | Vedlejší závod 7,5 km (1 okruh) | M70plus |
Chramosta | Jaroslav | Jaboja Team | Hlavní závod 15 km (2 okruhy) | M59 |
Vachula | Pavel | Hradek nsd Nisou | Hlavní závod 15 km (2 okruhy) | M49 |
Vakrčka | Pavel | Litoměřice | Hlavní závod 15 km (2 okruhy) | M59 |
Vakrčka | Pavel | Holubi letkal Litoměřice | Hlavní závod 15 km (2 okruhy) | M39 |
Lupoměský | Martin | Cvikov | Hlavní závod 15 km (2 okruhy) | M39 |
Ryšavá | Vendula | AC Česká Lípa | Vedlejší závod 7,5 km (1 okruh) | Z35plus |
Souhrada | Pavel | KV Klíč | Hlavní závod 15 km (2 okruhy) | M39 |
Pěnička | Karel | Nový Bor | Vedlejší závod 7,5 km (1 okruh) | M69 |
Sirůček | Davod | Multisport Team | Hlavní závod 15 km (2 okruhy) | M39 |
Podoláková | Tereza | Cvikov | Hlavní závod 15 km (2 okruhy) | Z34 |
Šrachta | Vladimír | KV Klíč | Hlavní závod 15 km (2 okruhy) | M59 |
Miler | Jiří | Lawi Sport | Hlavní závod 15 km (2 okruhy) | M49 |
Janák | Jiří | HZS česká lípa | Hlavní závod 15 km (2 okruhy) | M39 |
Ramisch | Richard | Nový Bor | Hlavní závod 15 km (2 okruhy) | M39 |
Effmertova | Katerina | Novy Bor | Vedlejší závod 7,5 km (1 okruh) | |
Tumová | Jana | Zumba Cvikov | Vedlejší závod 7,5 km (1 okruh) | Z35plus |
Havelka | Petr | Eleven Run Team | Hlavní závod 15 km (2 okruhy) | M49 |
Svoboda | Vít | Praha | Mílaři (4300 m) | muži |
Hendrych | Tomáš | Horní Libchava | Hlavní závod 15 km (2 okruhy) | M49 |
Hendrych | Jaroslav | Cyklosport M Česká Lípa | Hlavní závod 15 km (2 okruhy) | M49 |
Červenka | Karel | Hora svaté Kateřiny | Vedlejší závod 7,5 km (1 okruh) | M70plus |
Černý | Jaroslav | Triathlete | Hlavní závod 15 km (2 okruhy) | M39 |
Helebrant | Josef | Liberec | Hlavní závod 15 km (2 okruhy) | M39 |
Effmert | Marek | novy bor | Hlavní závod 15 km (2 okruhy) | M39 |
Jíra | Jaroslav | Tri clib Haven Česká Lípa | Hlavní závod 15 km (2 okruhy) | M49 |
Krob | Petr | Jablonné v Podj. | Vedlejší závod 7,5 km (1 okruh) | |
Čivrný | Jiří | Semily | Hlavní závod 15 km (2 okruhy) | M39 |
Hromádka | Petr | Nový Bor | Hlavní závod 15 km (2 okruhy) | M49 |
Landová | Martina | KVK Česká Lípa | Hlavní závod 15 km (2 okruhy) | Z34 |
Pivoda | Josef | BONBON | Vedlejší závod 7,5 km (1 okruh) | M70plus |
Jirgesová | Leontyna | Liberec | Dětské závody | ml. žákyně |
Jakobi | Marek | atletika Cvikov | Mílaři (4300 m) | muži |
Novotný | Miroslav | ZŠ Cvikov | Mílaři (4300 m) | muži |
Zetek | Filip | atletika Cvikov | Dětské závody | st. žáci |
Rychtařík | Matěj | Cvikov | Dětské závody | chlapci |
Posseltová | Eliška | Cvikov | Dětské závody | dívky |
Trnka | Pavel | Cvikov | Dětské závody | chlapci |
Tóthová | Eliska | Cvikov | Dětské závody | dívky |
Kubíková | Eliška | Cvikov | Dětské závody | dívky |
Lacinová | Sára | Atletika Cvikov | Dětské závody | dívky |
Tímová | Laura Anna | Cvikov | Dětské závody | dívky |
Tíma | Michal | Cvikov | Mílaři (4300 m) | muži |
Dostálová | Adéla | ZŠ náměstí Míru Nový Bor | Dětské závody | ml. žákyně |
Hartman | Jan | Cvikov | Dětské závody | chlapci |
Šlamborová | Lucie | SK ZŠ Jablonné v Podještědí | Dětské závody | dívky |
Šlambor | Martin | SK ZŠ Jablonné v Podještědí | Dětské závody | chlapci |
Ouzká | Eliška | Cvikov | Dětské závody | dívky |
Kovalevová | Apolena | Cvikov | Dětské závody | dívky |
Honzejk | Tomáš | Cvikov | Dětské závody | chlapci |
Podoláková | Tereza | ZŠ Nerudova Cvikov | Dětské závody | dívky |
Svoboda | Václav | MŠ Cvikov | Dětské závody | chlapci |
Svobodová | Anna | ZŠ Cvikov | Dětské závody | dívky |
Svobodová | Šárka | Cvikov | Mílaři (4300 m) | ženy |
Kocelská | Monika | Cvikov | Mílaři (4300 m) | ženy |
Marek | Jan | Atletika Cvikov | Dětské závody | chlapci |
Lexa | František | Liberec | Dětské závody | chlapci |
Lexa | Jakub | Liberec | Dětské závody | chlapci |
Nečasová | Eliška | SK Nový Bor | Dětské závody | st. žákyně |
Nečasová | Eliška | SK Nový Bor | Mílaři (4300 m) | ženy |
Kazda | Karel | Cvikov | Dětské závody | chlapci |
Straka | Jan | Cvikov | Dětské závody | chlapci |
Tanečková | Denisa | Atletika Cvikov | Dětské závody | dívky |
Petrová | Kateřina | SK Nový bor | Dětské závody | st. žákyně |
Petrová | Kateřina | SK Nový bor | Dětské závody | juniorky |
Honzátko | Václav | Cvikov | Dětské závody | chlapci |
Votýpka | Michal | TJ Jiskra Nový Bor | Dětské závody | junioři |
Votýpka | Michal | TJ Jiskra Nový bor | Dětské závody | st. žáci |
Ševčíková | Libuše | Dětské závody | dívky | |
Ševčíková | Anna | Česká lípa | Dětské závody | dívky |
Matoušková | Nela | Cvikov | Dětské závody | dívky |
Čermák | Martin | Cvikov | Dětské závody | chlapci |
Bobák | Martin | Nový bor | Dětské závody | dorostenci |
Čepeláková | Gabriela | Slovan Varnsdorf | Dětské závody | dívky |
Hnídek | Vojtěch | Cvikov | Dětské závody | chlapci |
Pasaričová | Nikita | Zš Cvikov | Dětské závody | dívky |
Šlamborová | Lucie | SK ZŠ Jablonné v Podještědí | Mílaři (4300 m) | ženy |
Doležalová | Linda | DDM Smetanka | Dětské závody | dívky |
Doležalová | Klára | DDM Smetanka | Dětské závody | dívky |
Nemlein | Dominik | DDM Smetanka | Dětské závody | chlapci |
Drahan | Bohdan | AC Česká Lípa | Dětské závody | chlapci |
Drahan | Anna | AC Česká Lípa | Dětské závody | dívky |
Beránková | Veronika | TJ Liaz Jablonec | Dětské závody | ml. žákyně |
Kolařík | Jakub | Cvikov | Dětské závody | chlapci |
Loubková | Ivana | cyklorenova Cvikov | Mílaři (4300 m) | ženy |
Novák | Ondřej | Česká Kamenice | Dětské závody | chlapci |
Bičišťová | Silvie | Jiskra Nový Bor | Dětské závody | dívky |
Sichtova | Miriam | Cvikov | Dětské závody | dívky |
Jakobi | Šárka | atletika Cvikov | Dětské závody | juniorky |
Pala | Josef | Atletika Cvikov | Dětské závody | chlapci |
Hadravová | Kateřina | Tri club Haven Česká Lípa | Dětské závody | ml. žákyně |
Hadravová | Adéla | Tri club Haven Česká Lípa | Dětské závody | dívky |
Hadravová | Lucie | Dětské závody | st. žákyně | |
Faltová | Eliška | Triclub Haven Česká Lípa | Dětské závody | st. žákyně |
Merhautova | Leontina | Cvikov | Dětské závody | dívky |
Šíma | Šimon | Popelov | Dětské závody | chlapci |
Melicherčíková | Sára | atletika Cvikov | Dětské závody | ml. žákyně |
Melicherčíková | Elen | atletika Cvikov | Dětské závody | dívky |
Pavlíčková | Vendula | TJ Jiskra Nový Bor | Dětské závody | dívky |
Kopřiva | Jan Alexandr | Jiskra Nový Bor | Dětské závody | st. žáci |
Růžičková | Anna | ZŠ Cvikov | Dětské závody | dívky |
Knejzlík | Tomáš | Dětské závody | junioři | |
Nevřelová | Jana | Nový Bor | Dětské závody | dívky |
Bočková | Veronika | TJ Jiskra Nový Bor | Dětské závody | ml. žákyně |
Zenko | Rozálie | ZŠ Cvikov | Dětské závody | dívky |
Fridrichová | Monika | Zš Jablonné v Podještědí | Dětské závody | dorostenky |
Urbancova | Adela | Dětské závody | dívky | |
Chalupa | Jan | Cvikov | Dětské závody | ml. žáci |
Tóth | Adam | Cvikov | Dětské závody | chlapci |
Kříž | Antonín | Cvikov | Dětské závody | chlapci |
Křížová | Adéla | Cvikov | Dětské závody | dívky |
Hanuš | Michal | ZŠ Cvikov | Dětské závody | ml. žáci |
Hanuš | Stanislav | ZŠ Cvikov | Dětské závody | chlapci |
Balák | Teodor | atletika Nový Bor | Dětské závody | chlapci |
Vachtová | Leona | borská atletika | Dětské závody | dívky |
Zagalský | Miroslav | Cvikov | Dětské závody | chlapci |
Kejzar | Jiří | Cvikov | Mílaři (4300 m) | muži |
Kocelská | Eliška | Cvikov | Dětské závody | dívky |
Dvořáková | Jana | Cvikov | Dětské závody | dívky |
Časárová | Adéla | Cvikov | Dětské závody | dívky |
Rejmanová | Nikola | Cvikov | Dětské závody | ml. žákyně |
Rejman | Josef | Cvikov | Mílaři (4300 m) | muži |
Lotová | Ema | SK Nový bor | Dětské závody | dívky |
Petr | Jiří | Zš Svor | Dětské závody | chlapci |
Petr | Jiří | Svor | Mílaři (4300 m) | muži |
Nováková | Viktorie | Jiskra Nový bor | Dětské závody | dívky |
Murswiek | Jan | OK Nový bor | Dětské závody | chlapci |
Nováková | Jarmila | Jiskra Nový bor | Dětské závody | dívky |
Nováková | Jarmila | Jiskra Nový Bor | Dětské závody | ml. žákyně |
Černý | Patrik | Atletika Cvikov | Dětské závody | chlapci |
Nový | František | Zš Jablonné v podještědí | Dětské závody | chlapci |
Neckařová | Lucie | MŠ Jiráskova | Dětské závody | dívky |
Jandová | Anna | Slovan Varnsdorf | Dětské závody | dívky |
Herudek | Čeněk | Cvikov | Dětské závody | chlapci |
Berzan | Daniela | atletika Česká Lípa | Dětské závody | dívky |
Prollerová | Veronika | AC Česká Lípa | Dětské závody | st. žákyně |
Prollerová | Tereza | AC Česká Lípa | Dětské závody | dívky |
Lamač | Vítek | Atletika Cvikov | Dětské závody | chlapci |
Novák | Vojtěch | AC Česká Lípa | Dětské závody | chlapci |
Kocourek | Jarolím | cvikov | Dětské závody | chlapci |
Kocourek | Dalimil | cvikov | Dětské závody | chlapci |
Mataj | Jakub Sebastian | Cvikov | Dětské závody | chlapci |
Bobák | Martin | Nový Bor | Mílaři (4300 m) | muži |
Prášek | Jiří | atletika Cvikov | Dětské závody | chlapci |
Machačná | Ema | TJ Jiskra Nový Bor | Dětské závody | dívky |
Nováková | Jana | rozběháme Kamenici | Mílaři (4300 m) | ženy |
Kocman | Lukáš | ZŠ Cvikov | Dětské závody | chlapci |
Kocmanová | Adéla | Atletika Cvikov | Dětské závody | dívky |
Šíma | Jiří | Popelov | Mílaři (4300 m) | muži |
Ehrlich | Jáchym | KB Kamenický Šenov | Dětské závody | chlapci |
Bobelák | Tomáš | Cvikov | Mílaři (4300 m) | muži |
Bobelák | Matyáš | Cvikov | Dětské závody | chlapci |
Bobelák | Tobiáš | Cvikov | Dětské závody | chlapci |
Knejzlík | Tomáš | TriTClub Haven Česká Lípa | Dětské závody | ml. žáci |
Pavlíčková | Vendula | Dětské závody | juniorky | |
Smítková | Anna | ZŠ Cvikov | Dětské závody | dívky |
Hadravová | Kateřina | Dětské závody | juniorky | |
Růžičková | Marie | ZŠ Cvikov | Dětské závody | dívky |
Jandová | Stella | ZŠ Cvikov | Dětské závody | dívky |
Pitoňák | Jakub | TJ Jiskra Nový bor | Dětské závody | junioři |
Pitoňák | Jakub | TJ Jiskra Nový bor | Dětské závody | st. žáci |
Hajný | Matěj | TJ Jiskra Nový Bor | Dětské závody | chlapci |
Nevřela | Jan | DDM Smetanka Nový Bor | Dětské závody | ml. žáci |
Samek | Jonáš | AC Česká Lípa | Dětské závody | chlapci |
Fridrich | Armin Jakub | SK ZŠ Jablonné v Podještědí | Dětské závody | ml. žáci |
Fridrich | Armin | Dětské závody | junioři | |
Kroutil | Jirka | Cvikov | Dětské závody | ml. žáci |
Novotný | Ondřej | ZŠ Bohumila Hynka Cvikov | Dětské závody | ml. žáci |
Hellier | Bruce | Dětské závody | ml. žáci | |
Šimon | František | Dětské závody | ml. žáci | |
Pribanová | Markéta | Česká Lípa | Dětské závody | dívky |
Průšová | Eliška | Atletika Cvikov | Dětské závody | dívky |
William | Brus | Dětské závody | junioři | |
František | Šimon | Dětské závody | junioři | |
Nový | Matěj | Jiskra Nový Bor | Mílaři (4300 m) | muži |
Peroutková | Mirka | Dětské závody | juniorky | |
Mitačová | Marie | Zákupy | Dětské závody | dorostenky |
Mitačová | Marie | Zákupy | Mílaři (4300 m) | ženy |
Volhejnová | Angelika | Cvikov | Dětské závody | dorostenky |
Ryšavá | Vendula | AC Česká Lípa | Dětské závody | dorostenky |
Stupka | Patrik | AC Česká Lípa | Mílaři (4300 m) | muži |
Stehlík | Aleš | Cvikov | Mílaři (4300 m) | muži |
Krejčí | Jan | Cvikov | Mílaři (4300 m) | muži |
Pěničková | Hana | Nový Bor | Mílaři (4300 m) | ženy |
Miler | Jiří | Lawi Sport | Mílaři (4300 m) | muži |
Kolařík | Tomáš | TT Cyklorenova Cvikov | Mílaři (4300 m) | muži |
Karko | Jan | HO Mimoň | Mílaři (4300 m) | muži |
Clement | Heimo | Jonsdorf | Mílaři (4300 m) | muži |
Cmunt | Petr | cyklorenova Cvikov | Hlavní závod 15 km (2 okruhy) | M39 |
Cmunt | Petr | cyklorenova Cvikov | Mílaři (4300 m) | muži |
Honzátko | Radek | Mílaři (4300 m) | muži | |
Skočovský | Petr | Farma Písečná | Hlavní závod 15 km (2 okruhy) | M59 |
Diart | Tomáš | Česká Lípa | Hlavní závod 15 km (2 okruhy) | M49 |
Diartova | Ivana | Česká Lípa | Hlavní závod 15 km (2 okruhy) | Z35plus |
Krejčí | Milan | Provodín | Hlavní závod 15 km (2 okruhy) | M49 |
Berounský | Jan | Liga 100 Česká Lípa | Vedlejší závod 7,5 km (1 okruh) | M70plus |
Bufka | Zdeněk | AC Česká Lípa | Hlavní závod 15 km (2 okruhy) | M69 |
Václavíková | Hana | KV Klíč | Vedlejší závod 7,5 km (1 okruh) | Z35plus |
Dogaru | Vasil | Česká Lípa | Hlavní závod 15 km (2 okruhy) | M39 |
Šťástková | Stanislava | Nový Bor | Vedlejší závod 7,5 km (1 okruh) | Z35plus |
Třešňák | Tomáš | SK ZŠ Jablonné v Podještědí | Hlavní závod 15 km (2 okruhy) | M39 |
Bouchnerová | Alena | Vedlejší závod 7,5 km (1 okruh) | Z35plus | |
Čepelka | Oldřich | Loudové | Vedlejší závod 7,5 km (1 okruh) | M70plus |
Brabec | Tomáš | Nový Bor | Hlavní závod 15 km (2 okruhy) | M49 |
Šíp | Ladislav | SCMT Liberec | Hlavní závod 15 km (2 okruhy) | M59 |
Hazdra | Mirek | Hlavní závod 15 km (2 okruhy) | M59 | |
Rygál | Libor | Sk Maxtri Liberec | Hlavní závod 15 km (2 okruhy) | M59 |
Špaček | Adam | Cvikov | Dětské závody | chlapci |
Rychtařík | Tomáš | Dětské závody | n.chlapci | |
Kovalev | Jonáš | Dětské závody | n.chlapci | |
Beneš | Jan | Cvikov | Dětské závody | n.chlapci |
Berko | Alexandr | Cvikov | Dětské závody | n.chlapci |
Fialová | Monika | Jablonné v Podještědí | Hlavní závod 15 km (2 okruhy) | Z35plus |
Hnídková | Amálie | Cvikov | Dětské závody | n.dívky |
Chvojkova | Josefina | Dětské závody | n.dívky | |
Janáček | David | Varnsdorf | Dětské závody | n.chlapci |
Kazda | Karel | Cvikov | Dětské závody | junioři |
Kocourek | Vendelín | cvikov | Dětské závody | chlapci |
Kohoutová | Barbora | Vedlejší závod 7,5 km (1 okruh) | ||
Kumsta | Zdeněk | AC Mladá Boleslav | Mílaři (4300 m) | muži |
Mrnková | Gabriela | Stružnice | Dětské závody | n.dívky |
Myšková | Karolínka | Sloup v Čechách | Dětské závody | n.dívky |
Ouzký | Martin | Cvikov | Dětské závody | n.chlapci |
Pala | Vít | Atletika Cvikov | Dětské závody | n.chlapci |
Prášek | Jáchym | školka Cvikov | Dětské závody | n.chlapci |
Prchalová | Ema | Varnsdorf | Dětské závody | n.dívky |
Průšová | Anežka | Atletika Cvikov | Dětské závody | dívky |
Rejman | Josef | Cvikov | Hlavní závod 15 km (2 okruhy) | M49 |
Rychtařík | Adam | Cvikov | Dětské závody | n.chlapci |
Rychtařík | Tomáš | Cvikov | Dětské závody | n.chlapci |
Straka | Jan | Cvikov | Dětské závody | chlapci |
Straka | Jan | Cvikov | Dětské závody | chlapci |
Straková | Eliška | Cvikov | Dětské závody | n.dívky |
Straková | Eliška | Cvikov | Dětské závody | n.dívky |
Vetešníková | Dana | SKI Polevsko | Dětské závody | n.dívky |
Zenko | Doriana | MŠ Jiráskova Cvikov | Dětské závody | n.dívky |