Startovní listina Děčín Run Fest

Půlmaraton

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 76

PříjmeníJménoM/FRočníkKlub nebo městoKategoriePlatba
Křeček Tomáš M1988Constellium DěčínM1ano
Neuman Jan M1965Ústí nad LabemM3
Beran Lukáš M1980LEGOM1ano
Prasek Jiri M1968M3ano
Slavata Tomáš M1980SlavataM1
Hruška Miloš M1970VĚTRUŠE ULM3ano
Kotvová Julie F1981triadeZ1ano
Kotva Jan M1984TriadeM1ano
Peterková Yveta F1971Hromová partaZ3ano
Šestořádová Martina F1976Hromová partaZ3ano
Fejfarová Marie F1985Hradec KrálovéZ1ano
Buchar Jan M2000DěčínM1ano
Kubera Petr M1979Pivní strejc DěčínM1ano
Novotný Josef M1979ASK DěčínM1ne
Bárta Martin M1988DěčínM1
Vlasák Tomáš M1980DRMONOKM1ano
Vlasáková Lucie F1975DRMONOKZ3ano
Pivonka Lukas M1981DRMONOKM1ano
Česnek Tomáš M1968TriadeM3ano
Trojanová Pavlína F1974Mikulašovické NutrieZ3
Holeček Jiří M1986Běžci ChomutovM1ano
Petržílka Tomáš M1999DěčínM1ano
Popčák Jiří M1985DěčínM1ano
Fridrichová Petra F1985Fitness by VěraZ1ano
Tonder Martin M1973M3
Klinkáček Karel M1967DěčínM3ano
Vaňková Saša F1985KOB DěčínZ1ano
Landovsky Lukas M1994Dajda teamM1ano
Landovsky Zdenek M1970Dajda teamM3ano
Ďásková Martina F1973Myrnyx TyrnyxZ3ano
Sasková Dagmar F1977SCDCZ3ano
Wenzel Richard M1981SCDCM1ano
Vacenovský František M1987Benešov nad PloučnicíM1ano
Souchová Helena F1974SPONA TepliceZ3ano
Heřman Lukáš M1980SPONA TepliceM1ano
Honz Ronald M1989DěčínM1ano
Jirásková Linda F1979Hromová partaZ1ano
Kopecký Tomáš M1972M3ano
Vojtěch Roman M1977DěčínM3ano
Čmelík Jiří M1980Mirkov Bike TeamM1ano
Blafuňka Jeremiáš M1975Ofbike.czM3
Bodnarová Iveta F1976Maratón klub KladnoZ3ano
Kuře Petr M1982HC DC XCM1ano
Štěpánek Roman M1974LiberecM3ano
Šulcová Tereza F1982DěčínZ1ano
Marek Jiří M1981SPONA TepliceM1ano
Dočekal Jiří M1970DěčínM3ano
Dočekal Petr M2007DěčínM1ano
Kadorová Veronika F1989DěčínZ1ano
Sedláčková Eva F1965DěčínZ3
Tutko Michal M2001M1ano
Frostová Marie F1977Z3ano
Pytlík Tomáš M1969RF DěčínM3ano
Čmelík Tomáš M1986Mirkov Bike TeamM1ano
Kočíb Pavel M1975Krušnoman TT LitvinovM3ano
Hipský Martin M1974ŠluknovM3ano
Ševčík Václav M1972DěčínM3ano
Voltr Vlastimil M1980LiberecM1ano
Stejskal Vojtěch M1974LiberecM3ano
Měkota Martin M1969DC PANELÁK STARÁKM3ano
Zach Jan M1982DěčínM1ano
Brejcha Miroslav M1983DěčínM1ano
Dragoun Petr M1979ACTIVE TOUR CYKLING TEAMM1ano
Dvořák Čestmír M1977Prostřední ŽlebM3ano
Täuber Jaromír M1994BílinaM1
Bláhová Vlaďka F1966MikulášoviceZ3
Bláha Antonín M1967MikulášoviceM3
Ledvinka Štěpán M1980run&rowM1ano
Bulva Pavel M1970DěčínM3ano
Gut Vilém M1970DěčínM3ano
Petrová Zdeňka F1985#delejcotebaviZ1ano
Provaznikova Lenka F1989DěčínZ1ne
Přibylová Erika F1966KONKORDIA DěčínZ3ano
Turek Petr M1979DěčínM1ne
Tylová Andrea F1998DěčínZ1ne
Veselý Vítězslav M1966DěčínM3ano