Startovní listina Zimní běh Litní a zámeckým parkem

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 94

PříjmeníJménoM/FRočníkKlub nebo městoZávodKategoriePlatba
Alfery Kryštof M2012Vinaricežácižáci 6 - 7 letano
Alfery Matouš M2014VinaricežáciDano
Basel Miroslav M1967Kralupy nad VltavouhlavníM50-59ano
Batulka Martin M1975PunkTrailhlavníM40-49ano
Bělohlávek Karel M1981PodluhyhlavníM18-39ano
Burianová Andrea F1989Rybářské potřeby BurianhlavníZ18-34ne
Čanda Jan M1985SK TochovicehlavníM18-39ano
Černá Tereza F2013Bios FitžáciDne
Černý Martin M2011SK Spartak Příbramžácižáci 6 - 7 letne
Dítě Martin M1968ŠtěchovicehlavníM50-59ano
Filip Karel M1955Nové StrašecíhlavníM60-69ano
Flachs Michal M1987PRAHA ZLICINhlavníM18-39ne
Franěk Ondřej M1990PrahahlavníM18-39ne
Frantová Andrea F1985Loko BerounhlavníZ18-34ne
Hájková Tereza F1976Loko BerounhlavníZ35-44ne
Hofman Jiří M1986SK HalounyhlavníM18-39ne
Huml Filip M2010Střela Žebrákžácižáci 8 - 9 letano
Huml Jan M2006Střela Žebrákžácižáci 12 – 13 letano
Humlová Eliška F2008Střela Žebrákžácižákyně 10 – 11 letano
Jandal Pavel M2009farma Bělečžácižáci 8 - 9 letano
Jandal Petr M2009farma Bělečžácižáci 8 - 9 letano
Jeřábková Jana F1984Los RetrívroshlavníZ18-34ne
Kafka Lukáš M2009TK Zdicežácižáci 8 - 9 letano
Kafka Michal M2011TK Zdicežácižáci 6 - 7 letano
Kafková Lucie F1982ZdicehlavníZ35-44ano
Karlík Tomáš M1983SK HalounyhlavníM18-39ano
Keil Jaroslav M1953Běžec VysočinyhlavníM60-69ano
Knoblochová Lucie F2009Litenžácižákyně 8 - 9 letano
Kolařík Lukáš M1995KarlštejnhlavníM18-39ano
kovář jenda M2008Diana Sport Teamžácižáci 10 – 11 letne
kovář toník M2011Sparta Prahažácižáci 6 - 7 letne
Král Václav M1983Rozběháme ČeskohlavníM18-39ano
Kroupova Petra F1984PribramhlavníZ18-34ano
Krtek Ondřej M2007TJ LOKOMOTIVA Berounžácižáci 10 – 11 letano
Krtková Michaela F2004TJ LOKOMOTIVA Berounžácižákyně 14 – 15 letne
Kupidlovský Daniel M1976StodůlkyhlavníM40-49ano
Kupka Libor M1982Rozběháme ČeskohlavníM18-39ano
Lípa Vašek M1952ObuvDobřichovicehlavníM60-69ne
Lucie Tereza Valachová F2006TJ Lokomotiva Berounžácižákyně 12 – 13 letne
Lucie Tereza Valachová F2006TJ Lokomotiva Berounžácižákyně 12 – 13 letne
Mach Tomáš M1992Ztělesněné ZlohlavníM18-39ne
Mališová Karla F1960SabzohlavníZ55plusano
Matějka Dušan M1978Sparta PodluhyhlavníM40-49ano
Medová Ivana F1977ZbečnohlavníZ35-44ne
Míková Barbora F2007Loko Berounžácižákyně 10 – 11 letano
Míková Viktorie F2013HýskovžáciDano
Minchev Ivan M1957PrahahlavníM60-69ne
Pavlišen Alexandr M1969Drtič BezděkovhlavníM40-49ano
Pazderová Anna F2010Hatěžácižákyně 8 - 9 letano
Pazderová Kristýna F2007Hatěžácižákyně 10 – 11 letano
Pejša Jan M1975smí být prázdnéhlavníM40-49ano
Petráčková Jana F1986DobřichovicehlavníZ18-34ano
Pixa Martin M2015žáciDano
Pixová Natálie F2010SK Vlčáci Mníšek pod Brdyžácižákyně 8 - 9 letano
Pokorná Tereza F2007Hlásná Třebaňžácižákyně 10 – 11 letano
Povalová Eva F1984PrahahlavníZ18-34ne
Procházka Jiří M1970BTK EURO BIKE PrahahlavníM40-49ano
rendl josef M1976TJ Packa PrahahlavníM40-49ano
Rosol Jiří M1974Loko BerounhlavníM40-49ne
Ryvola Vojtěch M1999KarlštejnhlavníM18-39ano
Řechková Svatava F1967PříbramhlavníZ45-54ano
Sedláček Miroslav M1999Rozběháme ČeskohlavníM18-39ano
Schovánek Milan M1962Krčský les BhlavníM50-59ne
Sirůček Kamil M1979PříbramhlavníM18-39ano
Sirůčková Jana F1980PříbramhlavníZ35-44ano
Sládeček Jakub M1974hlavníM40-49ano
Smetana Michal M2003AFK Loděnicežácižáci 14 – 15 letano
Smetanová Aneta F2005TJ Loko Berounžácižákyně 12 – 13 letano
Smetanová Monika F1973BerounhlavníZ45-54ano
Sojka Karel M1977ZbečnohlavníM40-49ne
Sojková Anežka F2008Loko Berounžácižákyně 10 – 11 letne
Sojková Dorota F2010Loko Berounžácižákyně 8 - 9 letne
Stříbrná Veronika F2008Rebels O.K.žácižákyně 10 – 11 letne
Stříbrná Zuzana F1978ČSOB Na zdravíhlavníZ35-44ne
Svoboda Jan M1943Pivovar ZlosynhlavníM70plusne
Svobodová Dana F1952Pivovar ZlosynhlavníZ55plusne
Šimonek Petr M1980HlubošhlavníM18-39ne
Širanec Peter M1981KoněprusyhlavníM18-39ne
Škarda Milan M1963AC Falcon RokycanyhlavníM50-59ano
Šneberger Jan M1985RokycanyhlavníM18-39ne
Šnebergerová Lucie F1983RokycanyhlavníZ35-44ne
Štěrba Pavel M1991hlavníM18-39ano
Švarcová Terezka F2006Střela žebrákžácižákyně 12 – 13 letano
Třísková Katarína F1971Praha 6hlavníZ45-54ano
Turek Jiří M1962ChaloupkyhlavníM50-59ano
Ungr Antonín M1952KozojedyhlavníM60-69ano
Uxa Tomáš M1965URT BerounhlavníM50-59ano
Uxová Anett F2000URT BerounhlavníZ18-34ano
Valuchová Julie F2009ZŠ Bratří Venclíkůžácižákyně 8 - 9 letano
Valuchová Veronika F2008ZŠ Bratří Venclíkůžácižákyně 10 – 11 letano
Vlček Jiří M1968Mníšek pod BrdyhlavníM50-59ne
Votava Lukáš M2009TJ Sokol Králův Dvůržácižáci 8 - 9 letano
Votava Martin M1971Králův DvůrhlavníM40-49ano
Vykysalý Petr M1972Lokomotiva BerounhlavníM40-49ano