Startovní listina Safariběh ČSOB 2018

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 125

PříjmeníJménoM/FRočníkKlub nebo městoZávodKategoriePlatba
Andres Zdeněk M1984Holice5 kmMdo40ano
Aubrechtova Erika F1977Kolin10 kmZ35plusano
Balcarová Romana F1978Praha5 kmZ35plusano
Barton Bruno M20142 km dětský závod do 15 letChlapci do 7ne
Barton Jan M198410 kmMdo40ne
Barychar Tomáš M1988Samíci5 kmMdo40ano
Baškovská Kateřina F1994Holky z Vršovky10 kmZdo35ne
Baškovská Romana F1974Holky z Vršovky5 kmZ35plusne
Bellerová Martina F199210 kmZdo35ne
Blažek Pavel M2005Jasenná10 kmMdo40ano
Blažková Adriana F1975Jasenná5 kmZ35plusano
Bucháček Lukáš M1991Úpice5 kmMdo40ne
Burešová Vendula F1985Trnavka5 kmZdo35ano
Darvašová Monika F1985Dvůr Králové n.L.5 kmZdo35ano
Dekoj Viktor M198510 kmMdo40ne
Doležal Martin M19645 kmMdo60ne
Doležalová Lada F19742 km dětský závod do 15 letne
Doležalová Thea F20092 km dětský závod do 15 letDěvčata do 12ne
Dufek Tomáš M1998Rohoznice5 kmMdo40ano
Dušková Iveta F1988Knedlíšci10 kmZdo35ne
Erbenová Denisa F2016Lipovec2 km dětský závod do 15 letDěvčata do 7ne
Etrich Pavel M1989Dvůr Králové nad Labem5 kmMdo40ano
Fiala Milan M1985Kachna a Zelí10 kmMdo40ne
Fialová Karolína F2008Přelouč5 kmZdo35ano
Fialová Simona F1979Přelouč5 kmZ35plusano
Fikarová Lucie F1994Praha5 kmZdo35ano
Flígrová Petra F1986Holky z Vršovky5 kmZdo35ne
Fojtíková Renáta F1986Samíci5 kmZdo35ano
Fouknerová Monika F19905 kmZdo35ne
Friebelová Eva F196210 kmZ35plusne
Geislerová Ester F198410 kmZdo35ne
Harkabuz Ondrej M1972Martin, SR10 kmMdo50ne
Harwot Štěpán M19745 kmMdo50ne
Hladík Josef M197810 kmMdo50ne
Holá Anna F2010Chotěvice2 km dětský závod do 15 letDěvčata do 12ne
Holý Jiří M1970Chotěvice5 kmMdo50ne
Hornych Milan M1989Knedlíšci10 kmMdo40ne
Hrneček Jan M1996Dvůr Králové nad Labem10 kmMdo40ano
Hrneček Pavel M1971Crnci z DKnL10 kmMdo50ano
Chmelař Lukáš M1991www.chaloupkydestne.cz10 kmMdo40ano
Christoph David M1971LBC Nové Město nad Metuji10 kmMdo50ne
Jansová Adéla F1999Třebihošť5 kmZdo35ano
Jerlingová Lucka F198010 kmZ35plusne
Jirousková Pavla F1982černožice5 kmZ35plusano
Jiroušová Andrea F1988Safari Park Dvůr Králové10 kmZdo35ano
Kadavý Ondřej M2010Hradec Králové2 km dětský závod do 15 letChlapci do 12ne
Karabinová Petra F1996Vyškov5 kmZdo35ne
Karek Matyáš M2011Hradec Králové2 km dětský závod do 15 letChlapci do 12ne
Karel Matyáš M2011Hradec Králové2 km dětský závod do 15 letChlapci do 12ne
Kinclová Andrea F1986Hradec Králové5 kmZdo35ne
Koberová Andrea F1984Přelouč5 kmZdo35ano
Konečný Tomáš M1990Samíci5 kmMdo40ano
Koudelka Drahomir M1971Meixner Consulting10 kmMdo50ne
Koutník Lumír M1967TJ Spartak Vrchlabí10 kmMdo60ne
Kreiselová Slávka F1968Trutnov5 kmZ35plusano
Krýza Vojtěch M1999Dvůr Králové nad Labem5 kmMdo40ano
Křivánek Tomáš M20082 km dětský závod do 15 letChlapci do 12ne
Křivánková Mirka F1979Moravská Třebová5 kmZ35plusano
Kubíček Martin M1991OZZY Brno5 kmMdo40ano
Kuchta Tomáš M198910 kmMdo40ne
Kulhánek Michal M1993Dvůr Králové nad Labem5 kmMdo40ne
Labský Jakub M1991Dvůr Králové nad Labem5 kmMdo40ne
Labský Martin M1968Praha5 kmMdo60ne
Lenhartová Adéla F1990AC GoMango Högner10 kmZdo35ano
Marková Jana F199510 kmZdo35ne
Medříková Lucie F1981Linhartice5 kmZ35plusano
Medříková Michaela F20052 km dětský závod do 15 letDěvčata do 15ne
Medunová Petra F19825 kmZ35plusano
Merhoutová Jarmila F1970Pardubice10 kmZ35plusne
Merhoutová Jarmila F1970Pardubice5 kmZ35plusano
Metelková Táňa F1972TJ Sokol Hradec Králové10 kmZ35plusano
Mezlík Martin M1981Vídeň5 kmMdo40ne
Minář Luboš M1995Náchod5 kmMdo40ano
Mosiurczáková Pavlína F19985 kmZdo35ne
Nedělková Iva F1997Přelouč10 kmZdo35ano
Novák Martin M1976Skřivany10 kmMdo50ano
Novák Matyáš M2010Skřivany2 km dětský závod do 15 letChlapci do 12ano
Nováková Martina F1982Skřivany5 kmZ35plusano
Novotná Denisa F19925 kmZdo35ne
Novotná Kateřina F1963Dvůr Králové n.Labem10 kmZ35plusano
Obešlo František M19915 kmMdo40ne
Odvárková Nikola F1993Dvůr Králové nad Labem5 kmZdo35ne
Pechanová Sandra F1992Trutnov10 kmZdo35ano
Pelcová Kateřina F1998OZZY Brno5 kmZdo35ano
Peterková Veronika F1989Olomouc5 kmZdo35ano
Písař Marek M2014Sobětuchy2 km dětský závod do 15 letChlapci do 7ano
Písař Tomáš M2016Sobětuchy2 km dětský závod do 15 letChlapci do 7ano
Pokorný Jiří M1964Praha -Řepy5 kmMdo60ano
Rincon Txema M198010 kmMdo40ne
Rutrle Josef M1969Dvůr Králové nad Labem10 kmMdo50ano
Selingerová Aneta F1999Veterina5 kmZdo35ne
Semecký Martin M1987Chlumec nad Cidlinou10 kmMdo40ano
Schubertová Monika F1974SK ŘEKA5 kmZ35plusano
Sirová Veronika F1995Dvůr Králové nad Labem5 kmZdo35ano
Skálová Aneta F19875 kmZdo35
Smoldasova Jana F1982Praha5 kmZ35plusano
Stejskal Jan M1974Safari Park Harrachov10 kmMdo50ano
Střelcová Dagmar F1963Praha5 kmZ35plusne
Suchardová Kateřina F200010 kmZdo35ne
Suchardová Kateřina F20005 kmZdo35ano
Suchomel Lubos M1970Usti nad orlici10 kmMdo50ne
Svoboda Václav M19785 kmMdo50ne
Svobodová Tereza F1998Trutnov10 kmZdo35ano
Sýkora Jan M2011Staré Město2 km dětský závod do 15 letChlapci do 12ano
Sýkora Matyáš M2006Staré Město2 km dětský závod do 15 letChlapci do 15ano
Sýkorová Dana F1978Staré Město5 kmZ35plusano
Ševčíková Markéta F1993Dvůr Králové nad Labem5 kmZdo35ne
Šíf Ivo M1986Praha5 kmMdo40ano
Šrámková Alena F1999Dvůr Králové nad Labem5 kmZdo35ano
švanda Karel M1990Opočno5 kmMdo40ano
Švandová Lenka F19855 kmZdo35ano
Tomek Petr M1975DK10 kmMdo50ano
Tomková Veronika F1986DK10 kmZdo35ano
Trousil David M1989AC GoMango Högner10 kmMdo40ano
Trousilová Pavlína F1969AC GoMango Hö́gner10 kmZ35plusne
Ulrych Viliam M1990Dvůr Králové nad Labem5 kmMdo40ne
Valeš Pavel M1976Dvůr Králové nad Labem10 kmMdo50ano
Valigurská Anežka F1997Morkovice-Slížany5 kmZdo35ano
Vančura Václav M1970Přelouč10 kmMdo50ano
Vančurová Michaela F1991Přelouč10 kmZdo35ano
Vančurová Šárka F1971Přelouč10 kmZ35plusano
Vognarova Gabriela F1993Dvur Kralove nad Labem5 kmZdo35ano
Vydra Tomáš M19995 kmMdo40ano
Záruba Dušan M1974Trutnov10 kmMdo50ne
ZemanovaZemanová Šárka F198910 kmZdo35ne