Startovní listina Safariběh ČSOB 2018

2 km dětský závod do 15 let

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 212

PříjmeníJménoM/FRočníkKlub nebo městoKategoriePlatba
Assoumani Angelo M2012TachovCH7ano
Baran Jan M2010Hradec KrálovéCH12ano
Baranová Anna F2007Hradec KrálovéD12ano
Barton Bruno M2014CH7ano
Beránková Lenka F2008Hradec KrálovéD12ano
Blažek Daniel M2012FC Tatran Svoboda n.U.CH7ano
Coganová Eva F2012Nová PakaD7ano
Doležalová Lada F1974ano
Doležalová Thea F2009D12ano
Drahonínská Natalie F2004Lukavec u HořicD15ano
Drahonínská Nikola F2009Lukavec u HořicD12ano
Drbohlavová Anna F2009LSK Lomnice nad PopelkouD12ano
Drbohlavová Karolína F2006LSK Lomnice nad PopelkouD15ano
Figera Jakub M2009VlčiceCH12ano
Figera Lukáš M2011VlčiceCH12ano
Flégl Matěj M2008Tj sokol Dvůr KrálovéCH12ano
Geislerová Sofia F2008Dvůr Králové nad LabemD12ano
Guman Tomas M2015TrutnovCH7ano
Gumanova Matylda F2012TrutnovD7ano
Holá Anna F2010ChotěviceD12ano
Holubcová Natálie F2014JičínD7ano
Holubec Jan M1990Jičínano
Hromádková Anna F2015Hradec KrálovéD7ano
Hromádková Ema F2012Hradec KrálovéD7ano
Chrisstoffels Floortje F2007Telovychovna Dvůr Králové n/LD12ano
Janáček Bruno M2004PrahaCH15ano
Janáčková Stella F2007PrahaD12ano
Johanová Anika F2012TrutnovD7ano
Kadlec Jan M2005PrahaCH15ano
Kadlecová Mia F2005PrahaD15ano
Kalenský Štěpán M2007Roztoky u JilemniceCH12ano
Kalinová Michaela F2008Hradec KrálovéD12ano
Kasper Jakub M2010TrutnovCH12ano
Kasperova Tereza F2014TrutnovD7ano
Kavka Petr M2008PrahaCH12ano
Klaus Kristian M2015Hradec KrálovéCH7ano
Klausová Ellen F2013Hradec KrálovéD7ano
Klimešová Nicol F2008Dvůr Kralové n-LD12ano
Kohout Michal M2013VrchlabíCH7ano
Kohoutová Tereza F2008VrchlabíD12ano
Konvalinová Nela F2007Nový BydžovD12ano
Kosáčková Alice F2012Zálesní LhotaD7ano
Košťál Ondřej M2004HořiceCH15ano
Košťálová Veronika F2010HořiceD12ano
Králíček Jakub M2015VlčiceCH7ano
Křivánek Tomáš M2008CH12ano
Kuba Matyáš M2008Sokol HartaCH12ano
Kubicová Aneta F2006Dvůr Králové nad LabemD15ano
Kvoch Michal M2009SKRIPT s.r.o.CH12ano
Lukáš Martin M2006CH15ano
Lukášová Rozalie F2009D12ano
Malichová Agata F2004Loko TrutnovD15ano
Malichová Martina F1975ano
Malichová Tereza F2008Loko TrutnovD12ano
Malý Miroslav M2015MostekCH7ano
Mareček Filip M2009CH12ano
Marynka Jakub M2012Horní BrannáCH7ano
Marynka Lukáš M2010Horní BrannáCH12ano
Matěj Vondra M2007RudníkCH12ano
Medříková Michaela F2005D15ano
Moličová Beáta F2007HořiceD12ano
Nagy Adam M2006TJ Sokol JaroměřCH15ano
Nagy Lukáš M2008TJ Sokol JaroměřCH12ano
Nejedlá Jolanka F2011TymákovD12ano
Nejedlý Jakub M2011TymákovCH12ano
Němcová Adriana F2009PrahaD12ano
Nová Karolína F2013HostinnéD7ano
Novák Matyáš M2010SkřivanyCH12ano
Nováková Alžběta F2008Hradec KrálovéD12ano
Novotná Lenka F2008Dvůr Králové nad LabemD12ano
Novotný Ondřej M2018PřerovCH7ano
Pacholík Max M2011Zálesní LhotaCH12ano
Písař Marek M2014SobětuchyCH7ano
Písař Tomáš M2016SobětuchyCH7ano
Plzáková Nelinka F2011TymákovD12ano
Počekajlo Michal M2011Trutnov CH12ano
Pokorná Anežka F2012Vlčice u TrutnovaD7ano
Pokorná Eliška F2010Vlčice u TrutnovaD12ano
Ponikelská Emily F2017Ponik RacingD7ano
Ponikelská Rozarie F2014Ponik RacingD7ano
Ponikelský Jachym M2017Ponik RacingCH7ano
Potůčková Laura F2012Hradištko u ŠtěchovicD7ano
Rabas Josef M2006Safari Park Dvůr KrálovéCH15ano
Rabas Přemysl M2009Safari Park Dvůr KrálovéCH12ano
Roubcová Kristýnka F2012VlčiceD7ano
Roubík Jan M2016TrutnovCH7ano
Říha Albert M2016PardubiceCH7ano
Říha Matyáš M2011PardubiceCH12ano
Říhová Barbora F2018PardubiceD7ano
Samková Karolína F2009Hradec KrálovéD12ano
Samková Kristýna F2012Hradec KrálovéD7ano
Skála Jiří M2015Zábřezí - VorlechCH7ano
Skrbková Beáta F2012Zálesní LhotaD7ano
Skrbková Nela F2008Zálesní LhotaD12ano
Spíchal Vojtěch M2010TrutnovCH12ano
Spíchalová Barbora F2008TrutnovD12ano
Stejskal Filip M2008HarrachovCH12ano
Stejskalová Anna F2006HarrachovD15ano
Svatoš Adam M2008TrutnovCH12ano
Svatošová Valerie F2013TrutnovD7ano
Sýkora Jan M2011Staré MěstoCH12ano
Sýkora Matyáš M2006Staré MěstoCH15ano
Šara Petr M2010AC Praha 1890CH12ano
Šarova Ema F2008AC Praha 1890D12ano
Šilar Jan M2005PrahaCH15ano
Šilar Pavel M1969Prahaano
Šimek Štěpán M2012Dvůr Králové nad LabemCH7ano
Šimková Michaela F2014Dvůr Králové nad LabemD7ano
Štveráková Amálka F2013SobčiceD7ano
Tomancová Andrea F2009Dvůr Králové nad LabemD12ano
Tomancová Barbora F2005Dvůr Králové nad LabemD15ano
Tomášková Nela F2017HořiceD7ano
Trejbal Kryštof M2010TrutnovCH12ano
Trejbalová Stela F2014TrutnovD7ano
Valachová Anežka F2011Česká TřebováD12ano
Vejsova Markéta F2013Hradec KraloveD7ano
Veteška Michael M2010Rtyně v PodkrkonošíCH12ano
Vondra Matěj M2007RudníkCH12ano
Vrba Radim M2011HostinnéCH12ano
Vydrová Karolína F2010Rudník u VrchlabíD12ano
Westfal Lukáš M2005PardubiceCH15ano
Zavřel Lukáš M2009KroměřížCH12ano
Zavřel Petr M2013KroměřížCH7ano
Zumr Ondřej M2017ČernilovCH7ano
Zumr Vojtěch M2015ČernilovCH7ano
Zvoníček Marek M2005HořiceCH15ano
Zvoníček Vojta M2009HořiceCH12ano
Mašín Šimon M2009Dvůr KrálovéCH12ano
Kunc Jan M2010DoubraviceCH12
Cejnar Tobiáš M2008Č.KostelecCH12
Bednářová Alžběta F2010Ateltika JaroměřD12
Vaněk Lukáš M2008BrnoCH12
Klimešová Monika F2012D.K.n.L.D7
Celarová Tereza F2005HostinnéD15
Síbrová Barbora F2005Dvůr Králové nad LebemD15
Valeš Dominik M2014CH7
Valešová Zuzana F2009D12
Seifrt Jan M2013CH7
Seifrt Ondřej M2015CH7
Milatová Tereza F2007D12
Markl Matyáš M2006Dvůr Králové nad LabemCH15
Milata Filip M2011CH12
Hurdálek Robert M2003Lokomotiva TrutnovCH15
Pešek Jiří M2011Dvůr Králové nad LabemCH12
Hanzl Jaroslav M2005Bílá TřemešnáCH15
Klička Jaroslav M2007Dvůr Králové nad LabemCH12
Brožová Sára F2008Dvůr Králové nad LabemD12
Lhotský Jan M2011TrutnovCH12
Lhotský Matyáš M2013TrutnovCH7
Havlík Lukáš M2008Dvůr Králové nad LabemCH12
Černá Marie F2007Horní ČernůtkyD12
Podolská Hana F2010Rychnov nad KněžnouD12
Svobodová Lucie F2010TrutnovD12
Svobodová Tereza F2007TrutnovD12
Štastná Eliška F2009TrutnovD12
Paschoutová Tereza F2006TrutnovD15
Koucká Nella F2012Hradec KrálovéD7
Koucký Oto M2016Hradec KrálovéCH7
Hlavatý Filip M2004VítěznáCH15
Kubičková Kateřina F2004TJ Sokol Dvůr Králové nad LabemD15
Kubíček Matěj M2007TJ Sokol Dvůr Králové nad LabemCH12
Cejnarová Alena F2003TJ Sokol JaroměřD15
Tobišková Karolína F2003TJ Sokol JaroměřD15
Bašková Zuzana F2004TJ Sokol JaroměřD15
Blaščík Matyáš Dominik M2013AK Škoda PlzeňCH7
Blaščík Tobiáš Samuel M2012AK Škoda PlzeňCH7
Kočandrlová Lea F2006Plzeň LokomotivaD15
Holmerová Michaela F1974Harrachov
Cogan Ondřej M2005Baník OstravaCH15
Sitný Sebastian M2011PětihostyCH12
Sitná Amelie F2008PětihostyD12
Sitná Rozálie F2008PětihostyD12
Sitný Kristián M2014PětihostyCH7
Malich Antonín M2006TJ Dvůr KrálovéCH15
Hájek Štěpán M2008PrahaCH12
Johan Marek M2009TrutnovCH12
Žačok Jakub M2004Lokomotiva TrutnovCH15
Krčmář František M2009TrutnovCH12
Ševčík Vojtěch M2012ZdobínCH7
Mráček Jakub M2008Dvůr Králové nad LabemCH12
Kareš Matouš M2008Horní ŘediceCH12
Uher Adam M2016TřebouševesCH7
Medikusová Julie F2004NemojovD15
Hřebičková Marie F2016Ústí nad OrlicíD7
Hřebíček Marek M2008Ústí nad OrlicíCH12
Ulvr Adam M2007TJ Dvůr KrálovéCH12
Štěpánová Amálie F2009HořiceD12
Černý Karel M2012CH7
Černý Václav M2010CH12
Černá Anna F2016D7
Jakubský Lukáš M2009PeckaCH12
Jakubský Tomáš M2006CH15
Holan Filip M2006MKMLCH15
Holanová Anežka F2009Sokol Dvůr Králové nad LabemD12
Henneberg Štěpán M2014PardubiceCH7
Ševčík Toník M2009ZdobínCH12
Klčí Emily F2012PardubiceD7
Erbenová Denisa F2016LipovecD7ne
Fojtová Adéla F2017PrahaD7ano
Holubcová Michaela F1991Jičínne
Hraba Filip M2007ÚpiceCH12ne
Hřebíček Marek M2008Ústí nad orliciCH12ne
Hřebíčková Marie F2010Ústí nad OrlicíD12ne
Johan Marek M2009TrutnovCH12ne
Kadavý Ondřej M2010Hradec KrálovéCH12ne
Karek Matyáš M2011Hradec KrálovéCH12ne
Karel Matyáš M2011Hradec KrálovéCH12ne
Klimešová Monika F2012Dvůr Kralové n-LD7ne
Koudelka František M2010Horní Branná CH12ne
Kuruc Dominik M2009PrahaCH12ne
Ponikelský Jiři M1991Ponik Racingne
Zemanek Daniel M2010Dvur Kralove nad LabemCH12ne