Startovní listina Noční běh Třebeň

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 73

PříjmeníJménoM/FRočníkKlub nebo městoZávodKategoriePlatba
Ballová Marie F1981DospělíZ2 (30-39)ano
Bašus Lubomír M1984KolováDospělíM2 (30-39)ano
Bauerová Štěpánka F2001KV Arena TeamDětiano
Baxa Petr M1972DaloviceDospělíM3 (40-49)ano
Baxová Blanka F1972DaloviceDospělíZ3 (40-49)ano
Bečvářová Marcela F1971ChebDospělíZ3 (40-49)ano
Bechiňský Václav M1981New Roll RunnersDospělíM2 (30-39)ano
Brož Milan M1982DospělíM2 (30-39)ano
Čáp Jakub M1985DHL ELCDospělíM2 (30-39)ano
Čermák Radek M1984KyšiceDospělíM2 (30-39)ano
Čeřovská Iva F1972SRTG Lázně KynžvartDospělíZ3 (40-49)ano
Čiháková Lenka F1987TřebeňDospělíZ2 (30-39)
Dokulilová Šárka F1966DHL ELCDospělíZ4 (50-59)ano
Hamouz Vladimír M1955Kynšperk nad OhříDospělíM5 (60plus)ano
Hron Petr M1990Živé SokolovskoDospělíM1 (16-29)ano
Chlad Miroslav M1975ChebDospělíM3 (40-49)ano
Janík Tomáš M1989HabartovDospělíM1 (16-29)ano
Jirkal Tomáš M1987DospělíM2 (30-39)ano
Kauerová Hana F1986dhl elcDospělíZ2 (30-39)ne
Klesnil Jaroslav M1983Horní PochloviceDospělíM2 (30-39)
Kolář Karel M1974CiticeDospělíM3 (40-49)ne
Korcová Radka F1991DHL ELCDospělíZ1 (16-29)ano
Kostohryzová Lucie F1992DrmoulDospělíZ1 (16-29)ano
Koudelka Drahomir M1971Meixner ConsultingDospělíM3 (40-49)ne
Královec Jiří M1957AK SokolovDospělíM5 (60plus)ano
Krejčová Pavlína F1989DHL ELCDospělíZ1 (16-29)ano
Kristenová Nela F1987triatlet KVDospělíZ2 (30-39)ano
Kučabová Jana F1973DHL ELCDospělíZ3 (40-49)ano
Kulhánek Michal M1989KV Arena TeamDospělíM1 (16-29)ano
Kunciter Lukáš M1999Seals RunDospělíM1 (16-29)ano
Kunzl Tomáš M2003New Roll RunnersDětiJM4 (13-15)ano
Kvasnička Dominik M2003KV Arena TeamDětiJM4 (13-15)ano
Kvasničková Radka F1976KV Arena TeamDospělíZ3 (40-49)ano
Lakomý Pavel M1985ChebDospělíM2 (30-39)ano
Lang Tomáš M1973ŠAK ChodovDospělíM3 (40-49)ano
Lofflerova Marta F1979Velka HledsebeDospělíZ2 (30-39)ano
Matík Robert M1978DospělíM3 (40-49)ne
Maucher Blanka F1973ChodovDospělíZ3 (40-49)ano
Merle Jakub M0000KOME klub KrasliceDospělí
Mika Emil M1957KolováDospělíM5 (60plus)ano
Minářová Ivana F1967DospělíZ4 (50-59)ne
Miženko Petr M1972DHL ELC DospělíM3 (40-49)ano
Molcarová Václava F1969JK Salome KaceřovDospělíZ3 (40-49)ano
Naughton Marcela F1977DospělíZ3 (40-49)ano
Novotný Jiří M1984SokolovDospělíM2 (30-39)ano
Novotný Přemysl M1985DospělíM2 (30-39)ne
Ouřada Michal M1990ChebDospělíM1 (16-29)ne
Pajtašová Jitka F1981SokolovDospělíZ2 (30-39)ne
Pavlinská Jana F2003New Roll RunnersDětiJZ4 (13-15)ano
Petříková Sandra F1989DHL ELCDospělíZ1 (16-29)ano
Polák Filip M2000KV Arena TeamDětiano
Poláková Klára F2003KV Arena TeamDětiJZ4 (13-15)ano
Procházková Patrícia F1984SKPŠ PrahaDospělíZ2 (30-39)ne
Raclavský David M1981ChebDospělíM2 (30-39)ano
Richter Robert M1973BukovanyDospělíM3 (40-49)ano
Roch Marek M1992DrmoulDospělíM1 (16-29)ano
Řepa Vilém M1965RozběhnitoDospělíM4 (50-59)ano
Skala Petr M1974ChebDospělíM3 (40-49)ne
Skalický Pavel M1982DospělíM2 (30-39)ano
Strnad David M1977Tři SekeryDospělíM3 (40-49)ano
Stuchl Jindrich M1974Run team OstrovDospělíM3 (40-49)ne
Svoboda Miroslav M1990Velká HleďsebeDospělíM1 (16-29)ne
Svojtková Martina F1964ChebDospělíZ4 (50-59)ano
Šalátová Renata F1972ChebDospělíZ3 (40-49)ano
Šestáková Tereza F1980DospělíZ2 (30-39)ano
Štrbová Eliška F1995TachovDospělíZ1 (16-29)ano
Štrbová Gabriela F1976Živé SokolovskoDospělíZ3 (40-49)ano
Švejdar Slávek M1971KV Arena TeamDospělíM3 (40-49)ano
Vaňková Klára F1998HazlovDospělíZ1 (16-29)ano
Volfová Lucie F1982SokolovDospělíZ2 (30-39)ano
Závora Ivan M1965Báječní v běhu OstrovDospělíM4 (50-59)ano
Zvoneček Jan M1993DHL ELCDospělíM1 (16-29)ano
Žlůva Radek M1980Karlovy VaryDospělíM2 (30-39)ne