Startovní listina Běh Lipovou alejí - Nymburská desítka

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 158

PříjmeníJménoM/FRočníkKlub nebo městoZávodKategoriePlatba
Adamcová Andrea F1973Atletika VlašimženyH (ženy 45 - 54)ano
Auersvald Miloš M1992Spartak Praha 4mužiA (muži do 39)ano
Auersvaldová Eliška F1996Spartak Praha 4ženyF (ženy do 34)ano
Bečka Miloslav M1955Ústí nad LabemmužiD (muži 60 - 69)ano
Bittnerova Radana F1976GP KolínženyG (ženy 35 - 44)ano
Bubeníček Jiří M1968PrahamužiC (muži 50 - 59)ano
Buřičová Marcela F1972GP KolínženyH (ženy 45 - 54)ano
Čech Martin M1990ŘíčanymužiA (muži do 39)ano
Daubner Petr M1973PirátimužiB (muži 40 - 49)ano
Dovičín Michal M1988BBB team - Báječní Bratři Běží team...mužiA (muži do 39)ne
Dovičín Pavel M1977BBB team - Báječní Bratři Běží team...mužiB (muži 40 - 49)ne
Elzner Petr M1981Jablonec Nas NisoumužiA (muži do 39)ano
Fiala Jan M1953KolínmužiD (muži 60 - 69)ano
Flídrová Jana F1984Kanoistika PoděbradyženyF (ženy do 34)ano
Franc Petr M1974Triatlon Mladá BoleslavmužiB (muži 40 - 49)ano
Franek Jan M1977HořátevmužiB (muži 40 - 49)ano
Fučík Pavel M1979Milovičtí BežcimužiA (muži do 39)ano
Grundman Vojtěch M1988KOB ChoceňmužiA (muži do 39)ne
Hampejsová Martina F1972ŠNECI na MAXženyH (ženy 45 - 54)ano
Haník Zdeněk M1986NymburkmužiA (muži do 39)ano
Havlín Jan M1966mužiC (muži 50 - 59)ano
Heczko Robert M1978LiberecmužiB (muži 40 - 49)ano
Hejdrych Ladislav M1982StruhymužiA (muži do 39)ano
Hejzlar Pavel M1972LitolmužiB (muži 40 - 49)ano
Herda Jan M1983SKP NymburkmužiA (muži do 39)ano
Herel Luboš M1971LESK KolínmužiB (muži 40 - 49)ano
Hodboď Radko M1958AC Slovan LiberecmužiD (muži 60 - 69)ano
Hodboďová Jiřina F1958LiberecženyI (ženy 55 plus)ano
Hodečková Iveta F1968Aeroklub KolínženyH (ženy 45 - 54)ne
Horák Martin M1973KSB LiberecmužiB (muži 40 - 49)ano
Horáková Michaela F1990LoučeňženyF (ženy do 34)ano
Hrabánek Vojtěch M1975Velký OsekmužiB (muži 40 - 49)ano
Hrdina Vilém M1956BOHNICEmužiD (muži 60 - 69)ne
Hrdinka Čestmír M1967TTC Český BrodmužiC (muži 50 - 59)ne
Chmelik Martin M1965Quattro FormaggimužiC (muži 50 - 59)ano
Janata Pavel M1983VlkavamužiA (muži do 39)ne
Javorský Adam M1981Fotři v TrikumužiA (muži do 39)ano
Jeník Martin M1971Barton - NymburkmužiB (muži 40 - 49)ano
Jirásková Kateřina F1976Praha 9ženyG (ženy 35 - 44)ano
Jisl Václav M2000ASB - ZŠ KounicemužiA (muži do 39)ano
Kabelka Jiří M1977T.J. Sokol Praha Královské VinohradymužiB (muži 40 - 49)ano
Kafka Leoš M1979Český běžecký klubmužiA (muži do 39)ano
Kára Vladimír M1962AC-PatřínmužiC (muži 50 - 59)ano
Keil Jaroslav M1953PRAHA 4mužiD (muži 60 - 69)ano
Kletečka Petr M1977Odolena Voda - DolínekmužiB (muži 40 - 49)ano
Klíma Martin M1982KolínmužiA (muži do 39)ano
Klvaň Norbert M1972Sokol KolínmužiB (muži 40 - 49)ano
Kočová Vlasta F1958PoděbradyženyI (ženy 55 plus)ano
Kohout Michael M1984Praha 3mužiA (muži do 39)ano
Kroužilová Iva F1977PoděbradyženyG (ženy 35 - 44)ano
Kubišta Petr M1965Sokol KolínmužiC (muži 50 - 59)ano
Kučerová Štěpánka F1987TJ Sokol Hradec KrálovéženyF (ženy do 34)ano
Kysilka Vratislav M1978GP KolínmužiB (muži 40 - 49)ano
Lencova Jana F1992AC TJ JičínženyF (ženy do 34)ano
Michl Pavel M1989Kanoistika PoděbradymužiA (muži do 39)ano
Michovský Marek M1976BerounmužiB (muži 40 - 49)ano
Mocek Jakub M1980MocínomužiA (muži do 39)ano
Nenadál Jaroslav M1958Praha 1mužiD (muži 60 - 69)ano
Nepovímová Pavlína F1975GP KolínženyG (ženy 35 - 44)ano
Novák Josef M1958NOVAKART.czmužiD (muži 60 - 69)ano
Olmr Miloš M1970PoděbradymužiB (muži 40 - 49)ano
Paroulek Jaroslav M1970SKP NymburkmužiB (muži 40 - 49)ano
Pěcha Tomáš M1966VTJ Běhoun PoděbradymužiC (muži 50 - 59)ano
Pícha Tomáš M1952GP KolinmužiD (muži 60 - 69)ano
Podoláková Pavla F1972NymburkženyH (ženy 45 - 54)ano
Pohl Miloslav M1981TJ Lokomotiva NymburkmužiA (muži do 39)ano
Polan Miroslav M1968Spartak Praha 4mužiC (muži 50 - 59)ano
Pondělíček Michal M1995HořovicemužiA (muži do 39)ano
Prchal Pavel M1959GP KolínmužiC (muži 50 - 59)ano
Prokopová Lenka F1981Rungo pro ženyženyG (ženy 35 - 44)ano
Raulová Radka F1982Rungo pro ženyženyG (ženy 35 - 44)ano
Jiránková Jana F1970Mladá BoleslavženyH (ženy 45 - 54)ano
Rauvolfová Nicole F1990Báječné ženy v běhuženyF (ženy do 34)ano
Rejholec Josef M1970GP KolínmužiB (muži 40 - 49)ano
Rosenberger Luboš M1962Lonza CZKOmužiC (muži 50 - 59)ano
Říha Miroslav M1945Sokol SadskámužiE (nad 70)ano
Římal Milan M1975Sokol kolínmužiB (muži 40 - 49)ano
Schoval František M1988Atletika Stará BoleslavmužiA (muži do 39)ano
Schovánek Milan M1962Krčský les BmužiC (muži 50 - 59)ano
Skalinová Kamila F1974SK BabiceženyG (ženy 35 - 44)ano
Sotona Petr M1970KolínmužiB (muži 40 - 49)ano
Sotonová Petra F1994Extreme Obstacle RunnersženyF (ženy do 34)ano
Staněk Milan M1966Kenast PečkymužiC (muži 50 - 59)ano
Staněk Oldřich Tomáš M1982mužiA (muži do 39)ne
Stewartová Moira F1995Spartak Praha 4ženyF (ženy do 34)ano
Svoboda Cristian M1983Kostelec nad LabemmužiA (muži do 39)ano
Sýkora Vladimír M1975Lysá nad LabemmužiB (muži 40 - 49)ano
Šmerhová Petra F1980RadimženyG (ženy 35 - 44)ne
Šofr Petr M1980NymburkmužiA (muži do 39)ano
Šťástková Lenka F1965Sokol Kolín - atletikaženyH (ženy 45 - 54)ano
Šťastný Tomáš M1979PSK Olymp Praha - KERTEAMmužiA (muži do 39)ano
Tall Pavel M1969Pivovar MouchamužiB (muži 40 - 49)ano
Tampír Václav M1982Fotři v TrikumužiA (muži do 39)ano
Truhlářová Elena F1965Sokol KobylisyženyH (ženy 45 - 54)ano
Třísková Katarína F1971Praha 6ženyH (ženy 45 - 54)ano
Uhlířová Miroslava F1992Spartak Praha 4ženyF (ženy do 34)ano
Uchytil Milan M1974KPA PardubicemužiB (muži 40 - 49)ano
Urban Jaroslav M1958ASB - ZŠ KounicemužiD (muži 60 - 69)ano
Urx Radek M1976TřebotovmužiB (muži 40 - 49)ano
Vaněk Petr M1966Šneci v běhumužiC (muži 50 - 59)ano
Vaněk Petr M1966Fitness & Relax LEV Nový BydžovmužiC (muži 50 - 59)ano
Vávrová Markéta F1985MITAS CYKLOHELIOSženyF (ženy do 34)ano
Vejtruba Milan M1973PoděbradymužiB (muži 40 - 49)ano
Vinš Pavel M1989mužiA (muži do 39)ano
Vltavská Kristýna F1984Ostrava!!!ženyF (ženy do 34)ano
Vojtíšek Tomáš M1973AC Moravská Slavia BrnomužiB (muži 40 - 49)ano
Zelenka Petr M1975NymburkmužiB (muži 40 - 49)ano
Zeman Vladimír M1959Sokol Kolín-atletikamužiC (muži 50 - 59)ano
Letko Zbyněk M1988KopidlnomužiA (muži do 39)
Černý Vladimír M1981mužiA (muži do 39)
Veigertová Gabriela F2000SK Slavia JičínženyF (ženy do 34)
Hrubeš Jiří M1968SK SRCHmužiC (muži 50 - 59)
Sutterová Dana F1963SKP NBženyI (ženy 55 plus)
Rolencová Dagmar F1971ženyH (ženy 45 - 54)
Švarcová Martina F1965Olfin car ski team TurnovženyH (ženy 45 - 54)
Bouřil Vojtěch M2000ASB -Stará BoleslavmužiA (muži do 39)
Kalášek Daniel M2002SCMCmužiA (muži do 39)
Pokorný Pavel M1970VšechlapymužiB (muži 40 - 49)
Tůma Jan M1999SKP NymburkmužiA (muži do 39)
Svěcený Pavel M1975SKP NymburkmužiB (muži 40 - 49)
Matoušek Jaroslav M1983mužiA (muži do 39)
Holas Jaromír M1952Tragéd team PrahamužiD (muži 60 - 69)
Pokorný Miroslav M1960Benešov žije sportemmužiC (muži 50 - 59)
Hloušek Adam M1985ASK SlaviamužiA (muži do 39)
Hloušková Monika F1985AC Mariánské lázněženyF (ženy do 34)
Novotný Petr M1970GP KolínmužiB (muži 40 - 49)
Novotný Marek M2000mužiA (muži do 39)
Pavlů Dušan M1974E triatlon teammužiB (muži 40 - 49)
Suchá Barbora F1985PrahaženyF (ženy do 34)
Horáček Václav M1963Sop KolínmužiC (muži 50 - 59)
Štefanová Jana F1980ÚvalyženyG (ženy 35 - 44)
Vogl Jan M1976PěčicemužiB (muži 40 - 49)
Pešl Josef M1985TT Loko BerounmužiA (muži do 39)
Králová Bohumila F1968GP KolínženyH (ženy 45 - 54)
Bláha Kamil M1972AB sped PardubicemužiB (muži 40 - 49)
Vodehnal Jan M1973Pardubice OMTmužiB (muži 40 - 49)
Doležal Jan M1954PoděbradymužiD (muži 60 - 69)
Šimák Radek M1983SKP NymburkmužiA (muži do 39)
Hejna Pavel M1981TJ VšechlapymužiA (muži do 39)
Fryšarová Eva F1990Bejky tým - zaběhnu.czženyF (ženy do 34)
Podroužek Dušan M1974SC Slovan LiberecmužiB (muži 40 - 49)
Soukoup Martin M1976TriklubmužiB (muži 40 - 49)
Müllerová Petra F1976Mattoni FreerunženyG (ženy 35 - 44)
Koupilek Jiří M1966KolovratymužiC (muži 50 - 59)
Šimek Petr M1981GP KolínmužiA (muži do 39)
Novontý Radek M1969AméliemužiB (muži 40 - 49)
Sádlo Josef M1973TJ Cyklistika NymburkmužiB (muži 40 - 49)
Jiránek Jan M1998Mladá BoleslavmužiA (muži do 39)
Schütz Petr M1962OrlovámužiC (muži 50 - 59)
Fučíková Renáta F1978Sokol MiloviceženyG (ženy 35 - 44)
Horák Petr M1976Mladá BoleslavmužiB (muži 40 - 49)
Stehlík Jiří M1977KosořicemužiB (muži 40 - 49)
Hradecký Jaromír M1985SkutečmužiA (muži do 39)
Kovář Michal M1971TJ Sokol UnhošťmužiB (muži 40 - 49)
Scheu Harald M1969LMBmužiB (muži 40 - 49)
Čížek Petr M1984Petr a JirkamužiA (muži do 39)
Katsiedl Michal M1982AC Praha 1890mužiA (muži do 39)
Borecký Ladislav M1987mužiA (muži do 39)